Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć Limetko :) Weszłam na ten sam topik co Ty, o \"normalnych\" przyszłych mamach...I mam takie samo zdanie co Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi zainteresował mnie też, a teraz jeszcze z tą Achą sobie troche podyskutuję. Zrobiłam malą przerwę w pisaniu i muszę się troche powymądrzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś - on troszkę nas dotyczy bo przecież w końcu teżlubimy sobie posłodzic na temat obajwów ciąży jak i już tych naszych maleństw, które nosimy więc tak sobie weszłam, bo chciałam sprawdzić co to znaczy być \"normalną przyszłą mamą\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie powinnam się jeszcze na temat wypowiadać...bo nie wiem jak się będę zachowywać w ciąży. Ale weszłam, tak samo jak Limetko Ty, żeby sprawdzić co oznacza być normalną mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - kobietka, która wymysliła takie stwierdzenie nie jest chyba normalną, bo w jej opisie nic normalnego nie zauważyłam. Jest dokładnie taka sama jak inne przyszłe mamy, a więc indywidualistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, masz rację. I nie chodzi tylko o mamy ale o każdą kobietę. Poza tym to tak, jakby odbierać komuś prawo to przeżywania czegokolwiek po swojemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI anik 81.............24..............4..............04.04......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................08,04. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 32...............20.04.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32.........4..............18.04?..... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3..............14.03.. ... .Wroclaw/Bristol Krolcia27..........27..............5..............29.03. .......okolice Trójmiasta PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno LUIZA342..........25.........29wrzesien................. ......Poznan Sheila25............25........5 paźdźernik...........8..........Rzeszów Wzetka...........31..........listopad................... .........Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, tak jak ona nie odbiera swego stanu za cos wyjątkowego, tak inne maja prawo cieszyc sie tym jak małe dzieci i słodzić sobie ile im sie podoba. Czasami zastanawia mnie po co takie topiki zakladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka ale to mole maleństwo dziś fika :D Ciekawe czym sobie zasłużyłam na takie kopniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, to Ty może masz tam Małego piłkarza...? Cześć Madziorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Co tam u Was Kochane?Jak samopoczucie??? Ja jestem padnieta a na dodatek ta pogoda...blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo piłkarza albo kobitkę która bedzie w ręczną grała :D :D :D Hej Madziorka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko nawet nie pytaj:p Nigdy nie sadzilam ze uczenie sie tak dziwnych rzeczy daje takie zmeczenie:)- ale fajne zmeczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorka, ja chyba już się przyzwyczaiłam do tej pogody...chociaż fajnie by było, gdyby zrobiło się cieplej:) Aha i mam dla Ciebie niespodziankę...sprawdź skrzynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki lecę cos przekąsić, bo moja pora na kolacje sie zbliża :) Będę jak zjem, a więc za jakieś 20 minutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik na blizniaczki to wy nie wygladzie:).Jestescie do siebie podobne ale jako siostry a nie blizniaczki:) Chyba ze juz mi na oczy padlo:D Dzieki Ci serdeczne Kochana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam cos przekasic i przede wszystkim sie spakowac na jutro:) Zaraz do Was wracam Kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasik:) Madziorka, nie padło Ci na wzrok...Uwierz mi fryzurka dużo robi ale chyba nie jesteśmy już tak podobne jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik, naprawdę? Hmm...Podwójnie dużo pracy ale też podwójne szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×