Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Madzia - czyżby ten ruch który przed chwilką był rozniósł sie dlatego ze ja przyszłam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki. Jak tam samopoczucie i pogoda w Polsce? U nas pogoda jest super. Swieci sloneczko i jest bardzo cieplutko i przyjemnie. Anik - dostalas moja kartke internetowa? Bo ja Twoja dostalam... W poniedzialek (27 dc) ide do gina na badanie krwi, zeby sprawdzic czy wszystko ze mna ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kocane!tak sobie Was czytam i to jest az zadziwiaace ze wsyztskie tutaj sobie gadaciewymieniaie poradami,adziejami i co chwile jes jakas nowa mamusia.moze w tym topiku jest jakis czar??:)) ja wlasnie leze chora,wszytsko mnie boli.wstretna grypa.a pogoda taka piekna.a w polsce???cauje Was kochane!trzmajcie sie ciepluto. Co do starania,moj kochan dlaje nie zmienil zdania wiec chociaz jak soie tu czasem zagladam to mi lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretkaa
czesc dziewczynki :D anik81----jeszcze raz gratulacje!!!!!!!!!!!!! tym razem juz oficjalne 🌻 ja w tym tygodniu poznam po raz kolejny :P rezultaty staranek...eeech, chcialabym, aby były w końcu pozytywne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ten tapik tak powoli sie do przodu posuwa? Gdzie wy jestescie? Mnie cos gardelko pobolwea i na kaszel sie zbiera. Jakajaaana - daj mu jeszcze troche czasu. Zobaczysz, jego zdanie na pewno sie zmieni!!! A inne laseczki, gdzie sie podziewacie? kurka, jak chce z kims pogadac, to nie ma nikogo...Szok... Wolam was wszystkie: HEJ; HEEEJ; HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!!!! Slyszala ktora moje wolanie??? Stuk stuk - jest tam po drugiej stronie kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karina :) Ja jestem ,ale na krótko bo zaraz ide jeść kolacyjke :) Cóż masz za wiadomości?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie ktoras slyszala moje wolanie. U mnie na razie nic ciekawego sie nie wydarzylo... Po prostu chcialam z kims pogadac, bo w domciu jestem sama jak palec, moj mezus wroci z pracy dopiero w piatek wieczorem. Szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki!!! Nie spać mi tu, wstawać szkoda dnia!!!!!!!!!!!!!!!! Szybko na topik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyżbym znowu była pierwsza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Intima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D No dalej dziewczyny, która trzecia będzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeepewnaa
Hej koleżanki Drogie !!! :)) Piszę do Was znowu bo tylko tutaj otrzymuje odpowiedzi:)) Mam takie pytanko : co może oznaczac śluz taki jak galaretka, przezroczysty, ciągnący??:)) myśle ze to płodny (ale chyba za szybko troche bo w 10dc). Miłych chwil życzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! a moze ja bede trzecia :) a kto bedzie czwarty :D , moze zachwile bedzie caly komplet nas, alebylo by fajowo jakby wszystkie weszly na topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) To ja będę trzecia...:P Dziękuję wszystkim za gratulacje!!!! Powiem Wam, że już nie mogę się doczekać wizyty u lekarza...żeby wiedzieć, czy wszystko jest OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nio udalo mi sie jak nigdy:D ja ci jeszcze nie pogratulowalam anik wiec teraz to robie Serdecznie ci gratuluje zasluzylas na taki cud ciesze sie ogromnie fajnie miec taka dzidzie w brzuszku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Renik :) Bardzo fajnie...cudownie!!! Chociaż powiem Ci, że fakt, że jestem w ciąży przyjęłam bardzo spokojnie, a myślałam, że będę szaleć ze szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeepewnaaa -zdaje sie, ze to jest śluz płodny. Czasem moze występować wcześniej :) Hej renik i Anik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA dziewczyny!!!! cosik dawno mnie nie bylo z wami ale to przez remont i przeprowadzke ktora mnie czeka ! Anik juz Gratulowalam ale jeszcze raz to zrobie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chyba mojego mezusia ze szczescia usciskala, choc trzeba przyjac to ze spokojem tak jak ty, bo teraz musisz o siebie dbac :D ja u siebie potak duzym czasie zauwazylam sluz plodny taki przezroczysty i ciagnacy niema go duzo ale jest nadzieja tylko ze niewiem czy zdaze bo mojego mezuska niema bedzie w sobote a jestem gdzies w 15 dc i to mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosiu, Luizo witajcie:) Musiałam sobie coś do jedzonka zrobić....no i herbatkę:) Ale już jestem z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×