Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Anik, kochana przeprosze cię, ale własnie szykuję sie do kościoła. Muszę iść jeszcze do ubikacji i sie przebrać, bo troszkę zimno sie u nas zrobiło. Mam nadzieję ze w święta bedzie piekne słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, a pamiętasz jak napisałam, że mam takie przeczucie, że za czwartym \"podejściem\" się uda...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, bardzo dobrze, że uciekasz, bo ja mam jeszcze trochę sprzątania, a wolę to zrobić jeszcze jak widno na dworku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta Regularnie tu zagladam i wiem na biezaco co sie dzieje.Dlatego chcialam pogratulowac przyszlym mamom. Mam pewian problem.Otoz spoznia mi sie @.mam 38 dzien cyklu.zadnych objawow.I robilam dzis test po poludniu i byl negatywny.Temp rano mam ok 37 stopni. I chce miec dzidzisia.Czy ktos tak mial???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /lączenie tematów/
10:55 pomóżcie mi - dzięki serdeczni hej.... kochałam się z facetem w momencie gdy już spóźniał mi się okres.. zaliczyliśmy wpadke... czy można wtedy zajść w ciążę? teraz okres spóźnia mi się już miesiąc... niecały miesiąc temy miałam małe krwawienie takie minimalne jeden raz... teraz brzuch mnie boli podobnie jak na okres... jednak mam strasznie drażliwe piersi szczególnie sutki.. i momentami brzuch mnie boli jak na jakiś wyrostek.. i do tego kręgosłup zaczął nawalać... ehhh.. czy wiecie coś o takich dziwnych doległościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! wreszcie siedze! huurraa! doslownie padam na pysk! powysylalam kartki... niestety nie do wszystkich was ... bo nie ma maili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik,w koncu Ci sie udalo!!!!!!!!!!!!!!gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!a mi dalej smutno!!! macie racje,zyszlych mamus tej wiosny jest tyyyyyyyle!!!!napawde!!codzinnie dosiega mnie jakas nowina o nowym majacym przyjsc na swiat malenstwie! tez chce!!!swiat jest niesprawiedliwy!!!gdyby moja dzisia przezyla mialabym prawei 2 letnie dziecko i nie meczylabym sie tak jak mecze sie teraz.wiem ze tak widocznie musialo byc.ale cizko kiedy juz wiosna i mamusie z wozkami chodza,kolejne kuzynkikolezanki zachodza w ciaze a ja ciagle nie:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dziś jestem pierwsza i mam nadzieję, ze nie ostatnia :) Dziewczyny kochane chciałam Wam wszystkim i każdej z osobna życzyć: 🌻 Pięknych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, wiele radości, miłości i zdrówka oraz tego co najpiekniejsze i najbardziej przez was wyczekiwane, by stalo sie rzeczywistością i cieszyło na codzień🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie!! Dzis malo nas bedzie bo kazda pewniew kuchni siedzi i cos pichci :):) Chcialam Wam zyczyc Wszystkiego NAJ w tych nadhodzacych Swietach , spelnienia marzen tych najskrytszych ( wiadome o co chodzi ) oraz zdrowka i pieniazkow by ich tez nie zabraklo :):) Oraz lanego poniedzialku zycze :):):) Buziaki Kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane:) Życzę Wam Kobitki, aby te Święta były radosne, pogodne i rodzinne. Spełniajcie swoje marzenia...aha i oczywiście życzę Wam wesołego i mokrego poniedziałku :D Całuje Was wszystkie gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane Dziewczynki :-) Nie będę odszczepieńcem i też chciałam Wam życzyć WSZYSTKIEGO co najlepsze na te Święta i nie tylko, żeby minęły Wam miło w rodzinnym gronie, przyszłym Mamusiom życzę samych cudownych chwil ze swoimi Maleństwami w brzuszkach, a tym które wciąż czekają życzę Zajączka jak nie w Święta, to po Świętach :-) Chciałabym wymienić każdą z Was z osobna, ale boję się, bo pewnie nie jedną bym pominęła. P.S. Anik-Laseczko, moje gratulacje :-) Trzymaj się, Kochana, a właściwie trzymajcie się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Witajcie!!!! Życzę Wam wszystkim Zdrowych, Wesołych i Rodzinnych Świąt oraz,aby każda z Was za rok w Wielkanoc miała przy sobie upragnione dzieciątko.Buziaki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz wesołego Alleluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooopaa bracia
ja mialam cionze pozamaciczna pod kolanom wyskoczyla mi bulwa:9 to bylo straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Dziś już chyba zaglądam tutaj ostatni raz przed świętami. Za chwilke trzeba się wykąpać, zrobić na bóstwo :D bo za jakieś2,5 godzinki przyjedzie mężuś :) Oj jak ja czekałam na tę chwilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) byłam wczoraj u pani gin i zobaczyła pęcherzyk ciążowy :):) Nasz przecinek ma 18 dni i był już fotografowany. Mój chłopak śmieje się, że tylko jego z całej rodzinki nie ma na zdjęciu usg, a poza tym pomylił pęcherzyk z kursorem myszki, która go wskazywała. Dostałam duphaston i estrofem ale pani gin powiedziała, że wszystko jest ok a leki są ze względu na wcześniejsze poronienie w 4 tygodniu. Jest trochę dziwnie bo postanowiliśmy, że nikomu nie mówimy i w zasadzie jest tak jakby się nic nie stało. Anik moje gratulacje- wiedziałam, że będzie dobrze- chyba będziemy miały ten sam termin :) Masz zamiar powiedzieć wszystkim czy chcesz z tym poczekać? Fajnie, że masz siostrę bliźniaczkę, ja mam siedemnastoletniego brata i co najwyżej mogę z nim pojechać na koncert red hotów a nie pogadać o dzidzi. Limetka właśnie przeczytałam Twój post- musisz nam zdać relację jak zareagował twój mężuś na ciebie taką podwójną. Super, że w końcu się doczekasz :) A tak na święta życzę wszystkim szczęścia i spokoju w rodzinnym gronie...całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej dziewuszki!!! Z okazji Wielkanocnych Świąt życzę wszystkim i kazdej z osobna przede wszystkim spełnienia marzeń, pogody ducha, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy ;) Niech wszelkie smuteczki i troski w kąt pójdą. Niech na buźkach uśmiech zagości :D, a miłość niech Wasze serca przepełnia... PS Anik, Princeska - serdeczne gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 🌻skladam Wam najserdeczniejsze zyczenia na te swieta, aby byly dla Was bardzo radosne i zebyscie dostaly to czego tak bardzo pragniecie:) Wesolych Świat!!!:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, wesolych, rodzinnych i umiarkowanie mokrych Swiat spedzonych w dobrym humorze i radosnej atmosferce (zwlaszcza w czasie staran o powiekszenie rodzinek!!) wszystkim Wam razem i każdej z osobna!zycze ja :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłości WAm zyczę....i Nadziei a Tobie Ewkamarchewka ślicznie dziekuję za kartke :) Spokoju i Pokoju bo Alleluja!! Chrystus Zmartwychwstał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam babeczki! Zdaje się, że po świętach dotarłam pierwsza na forum ;) Wszystkie chyba jeszcze odsypiają święta, bo wbrew pozorom święta męczące są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, dziekuje bardzo za zyczenia!! zostaly przekazne :)) jak sie czujesz?? jak po swietach?? brzusio juz duzy bo mi zaczal rosnac w zastraszajacym tempie :) z czego sie ciesze. Jutro mam wizyte u ginki po 5 tygodniach - mam andzieje ze wszystko ok. Brzdąc kochany wierci sie niewiarygodnie :) a jak twoje Malenstwo?? znasz juz płec? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Powiedzcie, czy to mozliwe, aby tydzien po mozliwym zaplodnieniu bolaly plecy? Chyba nie za bardzo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świętach!pomóżcie odgadnąc moją temperaturę! zawsze mierzylam gorączkę o 9 godzinie, mam 36.8. dziś mierzylam o 8 i tez miałam 36.8 a po 5 minutach 37.3! którą temperaturę powinam zaliczyc?po za tym wydaje mi się że pojawily mi ssię takie ciemniejsze żyłki na piersiach.jestem w 23 dniu cyklu, zrobilam test ale wyszedl negatywny! pewnie i tak za wczesnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na chwilkę z ciekawosci co tam u starych znajomych! Anik GRATULACJE OGROMNIASTE !!!!!! Widze ze mialas tak jak ja ból piersi przed samym terminem @! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki! jak tam po świętach? gosh , jak dawno tu nie byłam... wszystko przez to ze maluszek daje popalić... najpierw bóle pleców, potem głowy.... TRAGEDIA ;) A teraz jeszcze te skurcze i twardy brzuch... hmmm , chyba pójde w czwartek do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×