Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Coś pachnie mi tu ciążą :D Anik gratuluje na razie bladej kreseczki i czekam na oficjalne potwierdzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretkaaa
anik to chyba nawet nie przypuszczałas, ze tak mogło sie ułozyc wszystko :D czujesz sie jakos "inaczej"???? czy tak jak zazwyczaj przed @??? bardzo mnie to ciekawi, poniewaz zastanawiam sie czy organizm nas jakos "informuje"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyslalam ze to topik o objawach wczesnej ciazy i dlatego tu napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi to tym bardziej mnie to dziwi. Ja też miałam takie objawy, a gdy w końcu zaszłam, nie miałam żadnych, pojawiły się dopiero ok. 7 tygodnia ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretkaaa, czułam się jak zwykle. No może z takim wyjątkiem, że piersi mnie bolały, tzn. zaczęły boleć przed terminem @. Cześć Motylku! Jeśli będzie mi dane, to na pewno potwierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki ja mam przeczucie że teraz na wiosnę to coraz więcej będzie mamusiek :) Hej Kaśka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi, tak a propos Twojego pytania dwie strony wcześniej, to u mnie zwykle było tak, że piersi zaczynały mnie boleć 1,5 tygodnia przed @. A tym razem dopiero przed samym terminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretkaaa
oj limetko mam nadzieje ze wykraczesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik?A ty zaciazylas wkoncu?????Bo mnie troche pocieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretkaaa
fajne jestescie 🌻 podtrzymacie mnie na duchu w przyszłym tygodniu??? :P no, chyba ze wykraczecie co trzeba i małpa @ mnie zostawi w spokoju na długie 9 m-cy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! widze że nowe mamulki sie szykuja..życzę duzo szczescia i zdrowia Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia
Prosze dziewczyny ktore byly w ciazy badz są o napisane takich naprawde pierwszych objawów. Sikalyscie co chwile? A miesiaczki ni ebylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finlandia chyba Cię zmartwię, bo nie ma typowych pierwszych objawów ciążowych. Każda kobieta inaczej reaguje na ciążę. Jedne mogą być senne, drażliwe, często chodzące siusiu inne zaś mogę mieć ból kręgosłupa, piersi. Więc najpościej ujmując: ile kobiet tyle obwawów ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Dotarłam w końcu do domciu...ale niestety muszę troszeczkę posprzątać i nie mogę z Wami poklikać...no chyba, że chwilkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy, zobaczymy :P Szczerze powiedziawszy, to trochę żałuję, że nie poszłam dzisiaj na betę. Byłoby już wszystko jasne:) Wychodzę jednak chyba z założenia, że co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Anik, jest ciąża murowana i przez święta to sie nie zmieni, na pewno !!!!!!!!!!!! :) Kurka wiedzialam, ze boćki będą przyjaźnie nastawione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×