Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość fretkaa
to i ja Was witam słonecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza, to rozumiem, że przeprowadzacie się i teraz już na swoim będziecie sobie mieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Antos!! samopoczucie super!! juz dawno zapomnialam co to mdlosci itp!! teraz mam ciagla ochote jesc ;P No i wkoncu rosnie mi brzuszek bo wogole nie bylo go widac do teraz!! a u Ciebie jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik kochana owszem na swoim malym mieszkanku !! ale zawsze cos :) wiesz kawalerka 40m2 ale dla malego miejsce jest !! dostlismy mieszkanko po przyszlego meza cioci!! Anik a ty jak sie czujesz jako mama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziorka!!!! Chyba zaczyna się tu tłoczno robić, jak za starych, dobrych czasów ;) Oby tak dalej :) U mnie nic nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madziorka, fretkaa :) Madziorka, czuję się dobrze, normalnie. Jedyne co się zmieniło, to to, że strasznie chce mi się spać. Wystarczy, że się położę i już śpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik ja tez tak mialam na poczatku ze spac mi sie ciagle chcialo a teraz jak na zlosc spac nie moge w nocy to chodze do wc chyba z 5 razy i poza tym ciagle mam oczy otwarte co dwie godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja idę chałupkę ogarnąć, ale jakby kto pytał, to będę z doskoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza, to oznacza, że muszę się teraz wyspać tyle ile się da:D Bo potem już nie będzie tak różowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anik a ta sennosc kiedy przyszla w ktorym tygodniu czy zaraz po zaplodnieniue tak mniej wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretkaa
anik - caly czas strasznie sie ciesze, ze masz w brzuchu mala fasolke:D Mam pytanie, pamietam, ze mierzylas tempke i chcialabym zapytac jaka ona byla w koncowych dniach przed terminem @?? Chodzi mi o 3-4 ostatnie dni...Zastanawiam sie, czy utzrymywala sie na tym samym poziomie, czy moze stopniowo wzrastala...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik kochana radze wyspij sie za wszystkie czasy ;P hehehe choc nie powiedziane moze bedziesz tak miala do konca ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! ANIK, jeszcze nie miałam okazji, więc zrobię to teraz: Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo serdecznie Ci gratuluję!!!!!!!!!!! To dla Ciebie mamuśko :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretkaa, rzeczywiście mierzyłam temperaturę. I przez kilka dni przed terminem @ utrzymywała się na tym samym poziomie, nie rosła. Teraz też mierzę i jest cały czas taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretkaa
wielkie dzieki:D zastanawialam sie jak wyglada tempka, jak juz dzidzia jest w brzuszku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretkaa
no wlasnie...ciekawe, ktora nastepna???? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zemna nikt niechce rozmawiac bo jestem maruda:P trudno poddaje sie w takim razie wirowi pracy papa zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak w sumie to masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - gratuluję serdecznie :))) No i życzę ciąży bez przykrych objawów. Spanie akurat fajne :))) Przynajmniej odeśpisz do przodu pierwsze parę miesięcy po porodze - gromadź siły :))) :))) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renik - nic nie martw , każda z nas troche marudzi :))) :))) Po to ten topik żeby pomarudzić :))) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uciekam :) Taka piękna pogoda, ze grzech nie skorzystać ;) Trzymajcie się ciepło i do szybkiego zaklikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wpadłam tylko powiedzieć, ze byłam na usg i wszystko jest w najlepszym porządku :) Maleństwo ma już prawie 750 gram a więc duże jest, serduszko bije mocno, aha tatus był ze mną :D no i jeszcze to..................prawdopodobnie chłopczyk :) Resztę opowiem wam potem, teraz muszę uciekać, bo muszę obiadek szykować :) Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super Limetko bardzio sie ciesze ze jest zdrow twoj prawdopodobny synek maz pewnie dumny ze splodzil syna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka czekam na wieści i dokładną relację :) jak mężuś zareagował????? ja jutro mam test na utajone obciążenie a w poniedziałek usg- zobaczymy czy faktycznie noszę małego mężczyznę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, witam ponownie pod wieczór. Złapałam doła więc troszkę posiedzę na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×