Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Hej! No jaka cwana ta nasza Intimka, wiedziała, że mnie rano nie będzie i cyk wsokczyla szybciutko na kafe ;) Witam wszystkie kobitki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki kochane :) Przepraszam, że wczoraj już nie zajrzałam, ale musiałam sie uczyć. Jutro mam \"koło\" a materiału tyle ze ho ho. I tak jeszcze dodatkowo zrobiłam parę ściąg, bo bez nich iść to samobojstwo. Niby to umię, ale jakby co to jest gdzie podejrzeć ;) Teraz znów sie szykuję bo o 13.30 wyjazd na uczelnię, a tak mi sie nie chce 😭 Gapinka, Gokata - dzieki bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy ja będę miała okazję z wami poklikać na kafe, bo cały czas się mijamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam komedię z netem- nie dość, że nie mogłam za przysłowiowe Chiny wejść na forum to z tego co teraz widze kilkakrotnie wysłałam wiadomośc do Wiolci ;) hiihhiih a mi pokazywało że jest błąd w serwerze- no cóż Limetko Kochana KOPNIJ SIE NA SZCZĘŚCIE :) nie wiem jak to zrobisz ale przed kołem musisz dostać kopniaka- chyba że usmiechnij się do Synusia :):):) a dziś jestem juz po obrzydliwej glukozie( krzywa cukrowa) moje szczęście, że pozwolono mi dolac soku z cytryny bo raczej przez gardło by mi to nie przeszło :) pisałam juz na \" Sierpniówkach\" ale napisze też tutaj w naszym szpitalu padł niepisany rekord naszego szpitala- chłopiec 6kg i 64 dł- w 36 tgc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam dzis głupawkę pospolitą :) śpiewam sobie \" trzynastego (...) motylem jestem a-a \" :):):) buziaki dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha ale napisałam w naszym szpitalu ...naszego szpitala :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj mało pisałyści ... co za pustki .... mam nadzieję ,że nikomu nic się nie przytrafiło w 13 - go w piątek :))) :))) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasik:) A dziękuję dobrze. Spać mi się tylko chce i trochę jajniki (a właściwie jeden) kłują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! tak pieknie dzisiaj bylo ,ze postanowilam jechac jutro na dzialke! a co moze zlapie pierwsza opalenizne?? kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kwiatek*
4 miesiące temu odstawiłam tabletki... kochałam się z moim mężczyzną w dni nie płodne, stosunek przerwany... mam tyłozgięcie macicy.... niby nikłe szanse na zajście w ciąże, ALE okres mi sie spóźnia 11-12 dni... na dodatek czuję delikatne kłucie w prawym jajniku.... test zrobię w poniedziałek.... boję się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuję Was czasami. Mam do Was pytanie, czy robiłyście kiedyś test przed terminem @ i wyszedł negatywny, a potem okazało się, że jesteście w ciąży? Czytałam kilka złych opinii na temat testu Pre-test, czy Wy również macie złe zdanie na jego temat? Robiłam test 23 d.c. i wyszła 1 kreska, może to było za wcześnie? Nie mam żadnych objawów. Myślicie, że jest jeszcze szansa na ciążę? Podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniem w robieniu testów i ich wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aneta:) Moje doświadczenie z testami ciążowymi jest następujące: zrobiłam test jeden dzień po terminie spodziewanej @ i wyszły II kreseczki :D Na nie których testach rzeczywiście jest napisane, że wykrywają ciąże już po 6 dniach od zapłodnienia...ja nie za bardzo w to wierzę. Dlatego wydaje mi się, że trochę za wcześnie zrobiłaś test, a to że wyszedł negatywny nie przekreśla Twoich szans na bycie w ciąży:) Poczekaj jeszcze kilka dni. A jeśli chodzi o objawy, to ja też nie miałam...oprócz powiększonych piersi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź. Ja nie mam powiększonych piersi. Żadnych objawów. Myślę, że znowu mi się nie udało. Może faktycznie za wcześnie zrobiłam test, ale to czekanie jest najgorsze. Obawiam się, że kolejny test też nie wykaże ciąży. Gratuluję Ci kreseczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, wiem, że to czekanie jest najgorsze...Brak objawów nie musi od razu oznaczać, że się nie udało. Zresztą Ty najlepiej znasz swoje ciało! A jeśli mogę wiedzieć, jak długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też!!! ja też!!! Aneta z całego serca życze zby się udało!!! Mojej przyjaciółce testy nawet po @ wychodziły negatywne- zrobiła w sumie 3 a że @ nie przychodziła to wybrała sie do doktorka i 23.02 urodziła cudowną dziewczynkę :):):):) jeżeli chodzi o ciążę- samo poczęcie to dla mnie to taki mały cud- mistyka- po prostu- nawet najlepsze, najbardziej profesjonalne badania są niczym w porównaniu z naturą!!! i Bogiem- przynajmniej dla mnie ;) trzymaj sie i badź dzielna :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaa no i DZień Dobry Moje KOchane!!! :):):):) mam dziś taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki cudowny, wiosenno- słoneczny dzień!! i JOhny Walker- jak mówi o NIm mój własny, osobisty mąż- bryka radośnie od samego rana:):):) czasami się zastanawaim czy nie mam w sobie przypadkiem ośmiorniczki z zespołem nadpobudliwości ;) buziaki dla WAs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jula
ja też n ie wiem co mam myśleć bo już 3 tydz bola mnie strasznie piersi i prawie codziennie boli mnie głowa,dodam jeszcze że nigdy tak nie miałam a okresu spodziewam sie ok 18-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kwiatek*
hej, jak myślicie? :O jestem w ciąży? :O innych objawów chyba nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kwiatek*
a to, że dłuuugo śpię to akurat u mnie normalne ;)z 10h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki Kochane!!! :))) Ciągle brakuje mi na wszystko czasu ale wkońcu się jakoś do Was dobiłam :)) Ale już niedługo. Dziś mam seminarium. jesli mój kochany promotor w końcu zatwierdzi mój spis treści to będę z Wami codziennie choć pracę będę musiała napisać w tempie ekspresowym :) Piekne słoneczko za oknem :) Pozdrawiam Was Wszystkie!! Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe pytanko do
Anik 81 kiedy miałaś to małe krwawienie?jaki czas przed @?bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kwiatek*
chyba jestem niewidoczna :O... (dziś mija 43 dzień cyklu a tu nadal nic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś widzę, że tu nikogo nie ma, a ja zaraz muszę zmykać. Jestem dziś u Rodziców, a Internet w domu będę miała najwcześniej za jakieś 2 tygodnie, także jeszcze trochę muszę zaczekać. Przeczytałam Was tak po lebkach i bardzo pobieżnie. Anik, bardzo, ale to bardzo Ci gratuluję. Nie masz nawet pojęcia jak bardzo się cieszę z Twojego sukcesu. Oby Dzidzia rosla zdrowo i oby wszystko było oki. Tego z całego serduszka Ci życzę. :) Majko, a Tobie serdecznie współczuję. Jednak wiem, że jesteś mocną kobietą i poradzisz sobie ze wszystkim... To tyle, bo słów mi trochę brak, a nie chcę pisać głupot... Limetko i KasiuMotylku, cieszę się, że Wasze Dzidzie są zdrowe i, że rozwijają się prawidłowo. Życzę Wam wszystkiego dobrego. Co do pozostałych Dziewczyn to nic nie doczytałam, ale mam nadzieję, że wszystko dobrze u Was. :) U mnie po staremu. Mieszka się w swoim nowym mieszkanku super. Z Misiem dogadujemy się świetnie i ogólnie jest dobrze. Jedynie Dzidzi brak i teraz to już naprawdę zaczynam się martwić. Leci 17 miesiąc starań i nic. Przykro mi i powiem Wam, że z coraz cięższym sercem patrzę na świeżo upieczone mamy i kobiety w ciąży, choć oczywiście życzę im jak najlepiej. Pozdrawiam Was serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten cudowny dzionek:) Może najpierw odpowiem, \"Małe pytanko do\"-nie miałam krwawienia tylko małe plamienie, które zaczęło się w dniu, w którym powinien pojawić się okres i trwało 3 dni. Kwiatku, z tego, co napisałaś jest to prawdopodobne, że Jesteś w ciąży. Zrób test, a na 99% :P wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam :) Klempa, fajnie Cię znów \"widzieć\" :) Dziękuję za gratulacje. Ja też mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) My na razie na swoje się nie wynosimy...ale nie mogę narzekać, bo dobrze nam się mieszka z rodzicami. Życzę Ci z całego serducha, żeby wkrótce z Wami w mieszkanku zamieszkała nowa istotka!!! A ja właśnie wróciłam do domciu. Pogoda taka piękna, że aż żal nie spędzić dnia na dworku...ale moje zmęczenie i ciągła senność nie pozwala mi na długie spacery :P Na obiadku byliśmy u moich \"teściów\" i właśnie dzisiaj dowiedzieli się, że zostaną dziadkami...bardzo się ucieszyli (szczególnie \"teściówka, która już od dawna zapowiadała, że chce zostać babcią). Teraz chcemy poinformować moich dziadków (a mam dwie babcie i dwóch dziadków :) ), ale to dopiero po wizycie u lekarza. A później to już kolejność dowolna :D Pozdrawiam Was Kochane gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kwiatek*
jak to nikogo nie ma? :O czy ktoś mógłby coś mi odpisac? :O martwiię się :O cieszyłabym się gdyby to był dzidziuś, ale mam bardzo trudną sytuację aktualnie :O MYSLICIE, ŻE TO CIĄŻA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×