Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć Gokatko! Zaciskaj zatem nóżki z całej siły - niech Twój Maluszek jeszcze troszke posiedzi w brzuszku u mamusi :) Bedzie ok, zobaczysz!!! :) Tymczasem mocno trzymam za Ciebie kciuki :) Karinko, mam nadzieję, ze te kapsułki pomogą i że już wkrótce dołączysz do \"brzuchatych\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za dobre slowa. No w koncu trzeba walczyc i miec nadzieje, ze dobrniemy do upragnionego celu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sumie ok - w sumie bo strasznie mnie męczą upały i już nie wiem, jak mam się chłodzić, a do tego w pracy muszę siedzieć :( Koszmarnie... Właśnie widzę, że niebo nagle się zachmurzyło i jest szansa na mały deszczyk - oj, jakby to było wspaniale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jak samopoczucie ?? u mnie słabo spac mi sie chce a pozatym 3 dzien boli mnie brzuch jak na okres ale okresu brak - 25 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny, moze titi sie udalo?? nie wiadomo nigdy:) fajnie by bylo:) my zaczelismy starania, ale jakas zrezgnowana jestem, jakos nie czuje zeby w tym miesiacu sie udalo. a czy to lezenie z pupa do gory to naprawde pomaga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvenko konkretnie ci nie odpowiem ale z tego co słyszałam to tak sama wiem na swoim przykładzie - zaraz po gdy wstaje do łazienki wszystko ze mnie leci. wiec jezeli pozwolisz \"lobuzom\" pobaraszkowac w sobie dłuzej moze i pomoze . Tak przynajmniej słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mnei tez od razuwszystko wylatuje, a moj maz na to, ze to dziwne, a ja czemu? bo on powiedzial ze nigdy nie mial takiego przypadku, znaczy z jeko eks :/ to co, ja jakas innna jestem???? powiedzialam mu ze te jego byly inne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) arvena4 odnosząc się do Twojego pytania dotyczącego trzymania pupy po stosunku w górze: ja trzymałam i zaszłam :D Tylko nie wiem czy to był jedyny powód, dla którego mi się udało. Długo się starałam i byłam już nastawiona psychicznie na inseminacje. Ale staranka \"naturalne\" również były i właśnie podczas nich udało mi się \"zaskoczyć\". Więc nie wiem czy danie sobie na luz pomogło czy raczej leżenie z pupką w górze. Jednak nie zaszkodzi poleżeć z nogami w górze :) Trzymam kciuki coby sie udało :) Pozdrawiam upalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skaya
Nie moge zajsc w ciąże :( Jest mi strasznie zle. JEstem młoda mam 22 lata. Jestem meżatką. Od 6 miesięcy nie stosuje zadnego zabezpieczenia i nic nic zupelnie. Co miesiac dostaje spozniony okres i to dobija mnie jeszcze bardziej, bo czekam mysle ze juz a tu nic ból brzucha i leci@ Leczylam sie bromergonem i dalej to robie teraz to jes bromocorn. Wyniki skacza raz tak raz tak. Jutro ide po skierowanie na usg moze cos tam nie tak jest ze mna. Nigdy nie stosowalam antykoncepcji hormonalnej nie wiem czemu taka dziwna jestem. Mam zal do kobiet, które widze na ulicy z brzuszkami, bo niektore pewnie poszly gdzies na impreze i od razu moga miec dziecko, a ja dbam o siebie i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jus niestety jest. zastanawiam sie strasznie, czemu coraz czesciej trudniej jest dziewczynom/kobietom zajsc w ciaze. moje zdanie to to sztuczne jedzenie, wszystko z konserwanami itp itd, zanieczyszczenia to powoduje:( chyba tak naturalnie zginie ludzkosc. mam jeszcze pytanie, moze troszke glupawe, ale czy odowodniono to naukowo, ze to lezenie pomaga??? bo niektorzy nie leza ani nic nie zwazaja a i tak zachodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się nieraz zastanawiam jak to jest. Człowiek się tyle czasu stara, robi różne sztuczki, czuje się czasem jak akrobata i nic. A np. pójdzie taka laska na dyskotekę, wyrwie ją jakiś koleś, zrobi swoje i laska zachodzi w ciążę. Niesprawiedliwy jest ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane!!ja juz wrocilam z polski:(((( tak strasznie ciezko bylo mi wyjechac:(((((( Wszytsko jest do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza? Zauważyłam dziewczyny że topik umiera...cisza...cisza...ciszaa pomyslcie co będzie jak sie nasze kurczaki porodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa!!! Kopę lat! Gdzie byłaś jak Cię nie było? Chyba będę musiała dorwać od Ciebie GG ;-) Ale o tym mailowo ;-) jakajaana, witaj! mam nadzieję, że dół Ci szybko przejdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorki
Hej kobietki:) Jest tu ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! A tu znowu cisza... To niepokojący objaw.. Co u Was? Jak samopoczucie? Mnie właśnie ssie paskudny głód, więc będę jadła śniadanko - drugie śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny z ranka:) mam pytanie, czy znacie sposob zeby facet no wiecie mial wiecej sil witalnych??;) moj maz ogierem nie jest, nie przeszkadza mi to , tylko, teraz sie staramy:) a on biedaczek juz ma dosyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena 4 -podobno natka pietruszki jest afrodyzjakiem,ja nie mam z tym problemów gdyz mój mąż jest wiecznie niewyżyty,ale może jakis nastrój romantyczny świece muzyka etc?Do tego piórko i jakieś zabaweczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym ze on taki jest. powiedzial ze juz sie zurzyl i za stary, glupek jeden:) u nas w zwiazku to ja raczej ta niewyzya jestem, a to jego boli glowa;) zartuje. ale ja widze ze on chce, ale nie ma sily na to codziennie, po wszystkim, to jest normalnie nieprzytomny i zasypia w ulamku sekundy. moze cos daloby sie z tym zrobic, nastroje itp, nie dzialaja na niego, tu chodzi i sile, i wyczerpanie jakie ma po seksie, czasem to mi szkoda jego:) bo widze ze dla niego to jakis straszny wysilek, a ma dopiero 27lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie powinnam takich rzeczy pisac?? jakby sie dowiedzial bardzo przykro by mu bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Intimko :) A tak jakoś wciągnęło mnie życie i nie było kiedy nawet do kompa usiąść :) Ale teraz może będę częściej. :) Jak chcesz to napisz do mnie na maila. Adres chyba masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arveno, ciężko może Ci być zmienić chłopa. On już pewnie po prostu taki jest. Są ludzie, których seks wcale nie jest potrzebny, a dzieci robią kładąc się na siebie i czekając na trzęsienie ziemi :) Ja tego problemu na szczęście nie mam. :) A i jeszcze jedno...GAPINKO, gratuluję Ci bardzo bardzo bardzo. Nawet nie masz pojęcia jak bardzo się cieszę, że będziesz miała Dzidziusia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to, seks zawsze jest super i do jakosci nie moge sie przyczepiac, bo ona nawet przerasta ilosc itp. bo on na prawde sie stara, jest super i nie jest nudno, teraz to jak robimy to nawet smiesznie jest:) tylko mi sie wydaje ze on dodatkowo zlosci sie am na siebie:) za to ze chcialby ale po prostu nie jest w stanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×