Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Limetko moze ty odpowiesz mi na pytanie czy w czasie terminu miesiaczki brzuszek tak samo boli ? nawet wtedy kiedy jest sie w ciąży >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko moze ty odpowiesz mi na pytanie czy w czasie terminu miesiaczki brzuszek tak samo boli ? nawet wtedy kiedy jest sie w ciąży >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Limetko witam Cię kochana moja :D Już niedługo ;) Mam nadzieję, ze ta rwa Cię szybko opuści i da się jeszcze pocieszyć ciążą :) Olcia M w ciąży hormony szaleją zwłaszcza na początku i póki się nie ustabilizują, to można świra czasem dostać. Czasem kobiety są wiecznie wkurzone na wszystko i wszystkich, czasem łapią doła bez powodu, czasem płaczą, bo są przygnębione. Różnie to bywa, ale to wszystko jest mozliwe :) titi mnie pobolewał brzuch jak na @, ale dużo lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi - zmojego doświadczenia nie było tak samo, bo ja zawsze okres przechodziłam bardzoooo ciężko, łącznie z lądowaniem na pogotowiu. Ale dziewczyny nie raz pisały, że czasami można niewiedzieć ze jest sie w ciąży ponieważ objawy i bóle miesiączkowe sa bardzo podobne do z tymi które sie odczuwa w ciąży. A ty jeszcze tego testu nie zrobiłaś???? Olcia M - wierz mi to normalne :) Mnie się często wydaje że mąż mnie nie rozumie, że czasami to tak mi źle że gorzej być nie może, a to wszystko winne są hormonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcxzyny, titi, no to kiedy testujesz?, a ilo dniowy masz cykl zazwyczaj?? limetko mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, znaczy na pewno wszystko bedzie dobrze, juz mniej niz dalej:) moj dzis, 12dc, probojemy codziennie. ostatnio jakos niewyspana chodze:( nie wiem czemu, bo spie odpowiedznio. zawsze po lezez tylkiem do gory i nogami na scianie:) glupie to ale jak teraz sie nie uda to bede potem wisiec na suficie zeby nie wypadlo:), juz nie wiem jakie metody stosowac. doradzcie cos prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, ale ja wtedy wychodze z siebie i staje obok! Jestem tak zła i zdenertwowana, a z drugiej strony wiem ze to szkodzi maleństwu...... mam nadzieję ze z nim będzie wszystko okej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana Antosiu :) Wierz mi że chciałabym, ale wątpię w to bardzo, bo jeśli żadnych maści ani tabletek przeciwbólowych nie moge stosować, to będzie się ciężko tego pozbyć :( Pewnie jeszcze ciąża uciska mi na jakiś nerw to już w ogóle icha, ale jakoś dla maleństwa wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za pocieszenie :) Olcia M - jeśli znów poczujesz taka złość poprostu włącz sobie ulubiona muzykę, zamknij oczy i powiedz pare razy że to normalne, że nie ma się czym denerwować, że za chwilke małą przejdzie. A jak już to nie pomoże to sobie popłacz to na pewno zmora odejdzie. To zawsze pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki! Witam po weekendzie! Limetko, mam nadzieję, że znajdą się dla Ciebie jakieś maści, które będziesz mogła bezpiecznie stosować. Cześć Antoś! Jak samopoczucie? Titi, no to kiedy podasz nam wynik testu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krolcia!!! U mnie dziś przypada termin drugiej @, więc trochę się boję... Mdłości już nie mam, tylko brodawki się zrobiły takie wrażliwe, że szok. A od Ciebie ten wstrętny szuwar wreszcie na dobre poszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - nie stresuj mi sie tam wszystko będzie w porządku :) Witaj Krolcia! W sumie to na razie nie planuję żadnych maści używać, bo po co tyle dam radę. Za tydzien idę do lekarza to jeśli nadal będzie mocno bolało to poprosze żeby mi coś przepisał. Ciekawa tylko jestem czy to moje Małe sie obróci główką w dół bo jak nie to będzie cc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvenko zazwyczaj mam cykl 26 dni teraz jest 29 dzien cyklu cycuszki mnie bola jak trza i jajniki kluja . Testu nie robiłam jeszcze czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko na pewno się odwróci :) Jeszcze trochę ma czasu prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi - wydaje mi się że już możesz zaryzykować i zrobić test :) Antoś - niby tak, ma jeszcze czas, ale ponoc potem juz coraz gorzej, bo mało miejsca się robi w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena - no co ty, chyba cię już też dopadają hormonki ciążowe :D Przestań tak myśleć. Ja ci tylko moge jeszcze poradzić, żebyś po każdym stosunku jak najmniej się ruszała - leż sobie spokojnie i nie ruszaj się aż te małe żołnieżyki dotrą gdzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś, szuwar mnie na dobre opuścił :) Ale mdłości czasami się pojawiają - np. dzisiaj rano :( Daję radę! Na szczęście mdłości przechodzą mi jak tylko coś zjem, więc jest ok. Antoś, nie stresuj się tak tym terminem @. Będzie ok! Tylko spokojnie! Titi, ja też myślę, że mogłabyś już ten teścik zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny musze na jekiś czas sie oddalić od kompa, bo moje pleck już tego nie wytrzymują. Postaram się jeszcze dzić pojawić!!!!!!!!! Buziaków moc dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko, widzę, że dzielna z Ciebie babeczka! :) Mam nadzieje, że Maleńswto się obróciło... A może wolałbyś mieć cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOZE JUTRO TERAZ SIEDZE NW PRCY I UMIERAM BO KLUJE MNIE TEN LEWY JAJNIK BARDZZZZZZOOOO RATUNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi, zycze Ci zatem lepszego samopoczucia w pracy. Ja też siedzę w pracy i jakoś mam dzisiaj paskudnego lenia ;( Ale co zrobić. Jak trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! mam dziwne wrażenia,że na topik pada :( gdzie się wszystkie podziały???? Intima? Kasik? Klempa? Ewkamarchewka?Wzetka? Celtyka??!!Karina? Jakajaana? Madziorka?? KuleczkaMróweczka??Majka?Gapinka?...no gdzie????????????????????????? :( tylko Limetkę i Krolcię widzę ale to tez coraz rzadziej :( smutne to.... Limetko przykro mi z powodu tej Twojej rwy- na pocieszenie- to już tylko 7 tyg a nie np 20 :) jej jak ja sobie pomyśle o tych naszych początkach hihihihihi a teraz Ty masz już 33 a ja 31 tyg :D ale i tak mi sie dłuzy ;) zabrałam się dzis za pranie ciuszków..układanie na półkach itd hmmm może to szybko ale mój Synuś może pojawić sie w każdej chwili.. byliśmy tez na zakupach - i chciałabym mieć już te wszystkie cuda w domu a zostały w hurtowni :( wiecie- wózek, fotelik, przewijak, pościel etc...cała jestem czekaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gokata halooooo ja tez tu jestem :) Dziewczyny pewno są czymś zajęte i nie mają za wiele czasu na topiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś :D jak dobrze ze jesteś !!! wiem, że brak czasu, zajecia, rózne sprawy...wiem ale i tak mi smutno- co nie znaczy że nie cieszę się z nowych forumowiczek..ale zauważ Droga Antosiu że jakoś tak było inaczej... no cóż.. a co u Ciebie?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokata u mnie leci jakoś powoli :) Bez atrakcji typu mdłości czy jakieś bóle :) A ty jak się czujesz? Madziorkaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kopę lat!!!!!!!!!! Co u Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×