Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

w krakaniu to ja jestem najlepsza, jak juz cos powiem to na pewno tak bedzie, juz nie raz sie sprawdzilo, a zaczelo sie jak pierwszy raz poszlam do przychodni do ginekologa. mialam 17 lat, no i stracilam dziewictwo, tylko nie krytykujcie mnie ze tak wczesnie. a ona na to ze powinnam z mama, i wogole potraktowala mnie jak jakas dziw.......ke (przepraszam za slowa) ale takich epitetow jakich do mnie ta stara baba urzyla to sie nie da opisac. i wychodzac od niej szepnelam tylko, zebys stara ku ... wo zdechla. przepraszam za slowa ale dalej jak o tym mysle to sie wqrzam, bo wyszlam z placzem i poczulam sie strasznie i wogole, a ja tylko chcialam sie zbadac i nic wiecej. i wicie co?? ta kobieta umarla na wylew dwa tygodnie pozniej:( troche sie winna poczulam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm,mmmmm, wiesz moje przyjaciolce, zanim zaszla w ciaze mowilam ze badaa mieli chlopca jak tylko zaszla, powiedzialam ze to chlopiec no i co sie urodzilo?? chlopiec oczywiscie:) nie moge ci wykrakac, bo musialabym cie zobaczyc, chyba pewne rzeczy widac. a ten przyklad z tym lekarzem to tylko jeden z wielu ktore sie sprawdzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasikkasik - skorzystaj z tabelki :) albo z takiego specjalnego programu \"narodziny\", albo poprostu zdaj sie na intuicję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak mi źle :(:(:( mam doła jak Wielki Kanion!! ;( powyłabym sobie ...a nie moge buuuuuuuuu dobrej nocy 🖐️ Klempa ..i??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. :) Gokatko, jak Ci smutno to sobie popłacz, to zawsze pomaga :) Dziękuję bardzo, że o mnie pytałaś. U mnie samopoczucie bez zmian... Arvena, prowadzę swój interes. Nie chcę zbytnio się tu o tym rozpisywać, ale powiem Ci, że to jest handel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja zawsze taka ciekawska jestem:) ale to nie z zazdrosci czy jakis innych zlych pobudek, tylko lubie zadawac pytania;) no to chyba dobrze ze sie zle czujesz, mam nadzieje ze cos wyjdzie z tego zlego samopoczucia:) ale sie objadlam:( dziewczyny znacie cos np co pomaga ukrucic laknnieniem??? znaczy zeby schudnac troszke chcialabym:( ale jesli sie planuje dziecko to slyszalam ze nie dobrze, bo potem tyje sie podwujnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arveno, przecież to żaden problem, że zapytałaś. Nic się nie stało. A rozpisywać się tu jakoś bardzo na ten temat nie chcę, bo wolę pozostać jednak anonimowa. Nawet mój nick nie ma nic wspólnego z tym, który używam we wszystkich innych możliwych miejscach :) Jak powstrzymać łaknienie to nie wiem. Mnie się niedawno udało schudnąć 9 kg, ale to tylko dzięki diecie \"ŻP\" czyli żryj połowę :D Samo jakoś tak zeszło. :) Wiesz, też bym chciała, aby to moje samopoczucie miało jakieś fajne konsekwencje, jednak na nic się nie napalam. Za dużo porażek już było i starań, żeby sobie coś wyobrażać. To za bardzo potem boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki nie wiecie co sie dzieje z Ewka marchewką dawno jej nie \"widziałam\" tutaj :) Klempa a ktory to Twoj dc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj problem polega na tym ze ja duzo nie jem, ale caly dzien na tylku:( biurowa praca to przeklenstwo:( i nudze sie w niej przeokropnie. niekrorzy chca by c anonimowy tak jest czasem latwiej rozumiem to:) a dla mnie to obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena czy Ty obecnie przebywasz nad tym pięknym morzem w tle ??????? Jesli tak to zazdroszcze CI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u mnie ???? Zawsze to samo !!! Widze ze juz troszke sie uspokoiłas :) A co do schudnięcia to chęteni odnalzałabym jakąs dietkę cud bo tez mam z tym problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko, 27 z 28. Jutro mam mieć okres. :) Arveno, faktycznie siedząca praca jest do kitu jeśli chce się schudnąć. Ja cały dzień latam. W pracy też nie bardzo jak jest na tyłku posiedzieć. :) A co do anonimowości to nie wiem czemu, ale wolę właśnie jakoś tak. Tym bardziej, że piszę o sprawach, o których nie chciałabym, aby wiedzieli znajomi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym, bardzo, ale niestety do tego morza mam jakies pol godziny samochodem. chetnie bym tam pojechala, ale moj maz nie lubi, i uczulony na slonce, no i nie mam z kim te te plazyczke sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempo to zyczę Ci zeby nie przyszła @ :):):) w ciągu najbliższych 9 m-cy Arvena to w jakim Ty kraju sie \"wylegujesz\" za biurkiem ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulko, \"nie\" dziękuję bardzo :) Choć tak jak już piałam na nic już nie liczę. Żal się potem rozczarować :) Byłam dziś u lekarza i powiedział, że to moje samopoczucie może być wynikiem przemęczenia, rozwijającej się infekcji albo ciąży. Nie wiem czemu, ale ja wybrałabym bramkę nr 3 :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez obstawiam bramke nr 3 :) Arvena to Ty dlugo sobie tam leniuchujesz !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze powinnas wykorzystac kolo ratunkowe i spytac co publicznosc sadzi, ja glosuje na opcje nr 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa co najwyżej dzidzius - zonków juz dawno nie ma :) skończyły sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ile nerwow tez to mnie kosztuje, no i troche samotnosc, malo znajomych, przyjaciele wszyscy w polsce. a teraz remont mieszkania, kredyt za kredytem, brak kasy:( i moze mnie to tez blokuje, ze nie moge zajsc dalej ze staraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena albo wykorzystam telefon do przyjaciela :D Owulko, ja i tak mam szczęście do zonków w życiu :D Idę se podłączyć kompa, bo zaraz mi zdechnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvenk pomysl zaczniesz robic mieszkanko, i dzidzius zjawi sie w najmniej spodziewanym momencie :) zawsze tak sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu z kasą nie mam żadnych problemów. Mam wszystko co potrzeba do życia, m.in. nowe mieszkanie świeżo urządzone i w ogóle wszystko. Brakuje nam tylko Dziecka. Tego się jednak nie da kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze stresa mam, bo nasi ojcowie za tydzien przyjezdzaja robic na mieszkanie, a oni nie wiedza ze jestesmy malzenstwem, hahahaha, i nie wiemy jak im powidziec:) zo bedzie taki zonk na cale zycie:) i przez 9 miesiecy najpierw bedzie ci dokuczal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa to tak jak my :( dokładnie wszystko mamy, tylko jeszcze studia koncze i tylko nam dzidzi brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może na razie Im nie mówcie i jakoś zatuszujcie całą sprawę, a powiecie przy okazji pobytu w Polsce?? Takiego zonka to ja mogę mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena no to ciężki orzech do zgryzienia macie :D !!! Moze jakas kolacyjka przy swiecach a tradycyjnie zamiast bucików pokażcie im swoje obrączki ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też studia kończę :) Jeszcze trochę i będę miała spokój :) Mogę je skończyć nawet z brzuchem, dla mnie to żaden problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×