Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

alotus - kochana ja czegos takiego nie mama i zadna z moich kolezank tez nie wiec sie nie wypowiem. nie martw sie tym tak bardzo.napewnow yztsko bedzie dobrze i na wiosne bediesz slicznie wygladac.w koncu wiosna zaczyna sie dopiero 21 marca:):):) Co do wyjazdu za granice to masz sszczescie ze nie musiz wyjezdzac.fakt,finansowo lzej,ale z dala od rodzin...koszmar. jeszcze jak sie trafi jak ja teraz -jestem w miescie w ktorym nikogo nie znam,zero znajomych,caly tydzine w domu lub w sklepie,niedlugo z wlasnym mezem nie bede miala o czym rozmaiwac:( ahhh,dolujace to zycie tutaj.naprawde.brakuje mi kawy u koleznaki,plotek,spotkan z ludzmi.chcialabym z kims po prostu pogadac tak jak robi sie to polsce,a tu nie ma z kim!!o zwyklych rzeczach,zostaje mi tylka mąz:/ Dobra,koniec uzalania judka 20-watpie zeby po tygodniu byly jakaies obkawy.ja jakis czas przed planowanym @ czulam ból w piersioach,ale nie taki jak na miesiaczke,mocniejszy.najbardziek bolaly mnie sutko,strasznie. Jestes staraczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- przykro mi ze tak cierpisz. Moge so bie tylko wyobrazic co czujesz. Ja kilka dni bez meza czuje sie strasznie samotna a co dopiro w jakims innym miescie... Ale moze maz ma pewnie jakichs znajomych w pracy to moze by zaprosil ich do was i tak sie cos tam rozkreci. Zreszta ta zima jest taka dolujaca. Jak przyjdzie wiosna, bedziesz wychodzic na spacerki z Tomeczkiem i zobaczysz ze swiat jest piekniejszy. Mysle ze ja tez to odczuje w ten sposob. Bo na razie to tez jestem caly czas zdolowana. A u nas jeszcze wietrzyszko i deszcz. Brrr... Judka- widze ze zadreczasz sie tym. Ale naprawde nie ma czym. Zobaczysz ze nie jestes w ciazy. A jesli faktycznie z ciekawosci to powiem tak: jakajaana ma racje bol piersi straszny bol! Po za tym nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka 22
no dziewczyny macie racje, zadręczam się i mam nadzieje że niepotrzebnie. Wystraszyłam się bo nie jestem gotowa,ale mam nauczkę na przyszłość.Dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judka - kazda ,ktora tu zaglada potrzebuje wsparcia:) iczym sie nie artw,to za wczesnie.buiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka 22
mam jeszcze takie pyatnie do was, dziś czuje lekki ból jajników (14 dzień, czyli owulacja nadchodzi),ale wczesniej tak nie zwracałam uwagi i nie wiem czy to normalne i czuje tak jakby balonik się robił w podbrzusz i nagle nie było balonika,nie wiem jak to określić, że tak jakby mi powietrze się zbierało i spuszczało-mam nadzieje ze będziecie wiedzieć o co mi chodzi. Czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judka - ból jajników przy jajeczkowaniu to rzecz jak najbardziej normalna.po prost nie zwracałaś na to wczesniej uwagi a teraz jesteś wyczulona na wsyztsko.Nie przejmuj się!!!Wszytsko będzie dobrze. stres może opóznić miesiączkę i znow będziesz sie niepotrzebnie martwić.:):):)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj judka:) Widze ze wzielo Cie na maxa:D Ale spokojnie. Bole jajnikow, puchniecie, zmiany nastroju, to wszystko normalka przy owulacji. Dziewczyny moja desperacja nie zna granic. Postanowilam zakupic sobie pas wibrujacy, moze on mi cos pomoze. Na wzdecia mam juz sposob, ale musze poprwic stan mojej skory na brzuchu. Moze ktoras uzywala? Tabletki na biust sobie daruje bo ponoc jak sie przestaje brac to potem wszystko wraca do poprzedniego stnu. Nietrafna inwestycja. Narazie smaruje perfekta do podnoszenia biustu i musze wam powiedziec ze jestem zadowolona. Spektakularnych efektow moze nie widac ale roznica jest. Staly sie wyraniej zaokraglone i mniej wiotkie. Takze jak ktos ma ten sam problem to moze sprobowac. Pozdrawiam i czekam n opienie o tym pasie. Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka22
hehe,dzięki wielkie za wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judka - glowa do góry:)))pozdr ciepluko alotus - co do pasa,moa ciocia uzywała.powiem Ci jak to wygladalo. na poczatku spuchła,bo wiadomo nagle taka praca miesni je pobudza i puchn bo sa nieprzyzwyczajone.no wiec jak juz spuchla to sie ten pas zepsuł. nie chce Cie straszyc cxy zniechecac,ale tak to mojej cioci wygladalo,nie znam wiecej przypadkow:) ja tez mam brzuch ,ale mi to by sie dieta przydala,a poki karmie odchudzac sie nie moge. Tomcio marudby od kilku dni,budzi sie z placzem niraz,wszystko do buzi.moze to zabki??chociaz dziaselka wygladaja normalnie. poza tym ide z nim w pt do lekarza bo od dawna juz ma jakby liszaja na buzi.czereona szorstka plama.co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka 22
a wy dziewczyny (jakajaana i alutos_80) macie dzieciaczki??ale planowałyście czy wyszło tak niespodziewanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judka - ja mam syka 6miesiecznego,Tomcia. pierwsze dzieciatko stracilam:-(( Na drugie czekalam 3 lata,az moj mezusi sie zdecydje,no i w koncu jestem przeszczesliwa mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka 22
Ojej,przykro mi z powodu pierwszego dzieciątka,ale teraz masz synka i jest wszystko ok.Ja sobie myśle że jak przyjdzie pora to będe chciała mieć najpierw chłopczyka.:)6 miesięcy -maleństwo słodziutkie:)Pozdrowienia dla Tomeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judka- ja mam dziewczynke wczoraj skonczyla 10 miesiecy. Jest przeslodka ale tez i troszke rozpuszczona:P tylko nie wiem przez kogo... Mi bylo obojetne kogo urodze. Najwazniejsze bylo zeby dziecko bylo zdrowe. Ale tak na marginesie to w duchu marzylam o dziewczynce.:) Zreszta druga(o ile sie zdecydujemy) tez bedzie dziewczynka:) - to wywrozyla mi wrozka, ze bede miala dwie corcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka 22
fajnie alutos_80.ja w przyszłosći będe chciała mieć najpierw chłopczyka:).To najserdzeczniejsze życzenia dla córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopcy sa swietni.Male rojberki:-) Z mojej obserwacji wnioskje ze dziewczynki to po protu marudy ze hej.byc moze to zbieg okolicznosci,ale wyztskie coreczki znajomych sa ta kaprysne ze szok,a chlopcy??suer,pelni zycia,zinteresowan:) Przyznam sie jednsk ze chcoiaz jedna coreczkę chcialabym mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- tutaj musze przyznac Ci racje. Z moich obserwacji tez wynika ze dziewczynki to marudy. A najwiekszą maruda jest moja Alunia:P Ale akurat nie moge miec do niej o to pretensji bo ma to po mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się z Wami nie zgodzę. Moja Wikusia to wulkan energii (śmiejemy się z mężem , że ona na Diuraselach działa) i morze optymizmu. To dziecko ma ciągle uśmiechniętą buźkę - aż się radośniej robi jak się na nią patrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzetko - gratuluje radosnej corci.mam nadzieje ze Cie nie urazilam:) mysle ze duzo zalezy od sposobu wychowywania i podejsca dodziecka:) akurat w przypadku tych ktorych znam to jest rozpieszczanie,rozczulanie na kazdym kroku i dawanie do zroumienia dziecku i koiecznie wszystkim dookola ze akurat \"nasza corka\" jest najlepsza,a wszystko co sie dzieje to na przekor jej.ahhh,temat morze:) Ja i tak druga chcialabym corcie.pierwsze bylo mi wsio jedno,ale jak jiz synka mam... :-) u nas wiosna:-)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana nie obrażam się chcę tylko zaprzeczyć waszej teorii, że dziewczyny to beksy. Wikuśka musi naprawdę porządnie przydzwonić żeby się rozpłakać a tak to wstaje poklepie rękami i idzie dalej - nawet się nie skrzywi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzetko- mam nadzieje,że mój Tomcio też taki będzie:-)) Narzie jest kochany.płacze tylko jak jest straaasznie glodny:) Wlaśnie ja zglodniałam i lecę grzać rosołek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakajaana- nie chce Cie martwic ale moja cora to tez kak milapol roczku byla grzeczna i rozesmiana. Wszyscy sie dziwili ze mam takie radosne dziecko. Co to placze tylko jak jest glodne. Teraz za to wiecej rozumie i postanowila nas sobie wychowac. I jak czegos nie dostanie to strasznie krzyczy. Popelilam blad ze raz dalam i potem juz nietstey wyhaczyla o co biega i wykorzystuje to. Dlatego nazywam ja maruda. Ale ogolnie to tez sie smieje prawie caly czas Z tym ze ten jej usmieszek to jest taki diabelski bardziej:) Mowi:\"aha! znowu mam to co chialam!\" Ae juz jetsem na etapie zmiany tego stanu rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- pisalas ostatnio cos o tym ze Twoja ciocia spuchla od pasa. To powiem Ci ze ja tez spuchlam ostatnio od rolek i nawet wymiotowalam bo po prostu przegielam pale. Takze mozna ze wszystkiego korzystac ale z umiarem i wydaje mi sie ze cos to pewnie mi pomoze. Zreszta ja chce wierzyc ze mi to pomoze. Moze cucow nie bedzie ale jakies placebo zawsze:) wiec kupie ten pas i zaczne go uzywac. Bo wiosna tuz tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszkizaczelam podaac Tomciowi kaszke,na wodzie poki co.mam tez takie ktore podaje sie z mlekiem modyfikowanym.powiedzcie czy dawlayscie je dzieciaczkom swoim i jakie mleczko byscie mi polecily na poczatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana-ja podaje od samego początku Nan z nestle. Jest stosunkowo niedrogie a moja Alunia wprost za nim przepada. Najdrozsze jest bebilon prawie dwa razy tyle. Beniko tez ponoc dobre ale nie sprawdzalam. Zreszta te kaszki sa juz z mlekiem modyfikowanym dlatego dodaje sie wode do nich. Musisz sprawdzic jaka firma robi kaszki to wtedy bedzisz wiedziala jakie mleko jest w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alotus - dziekuje Ci bardzo!! Kaszki mam z nestle więc zaopatrze się w takie mleko. coś tam mam do robienia na wodzie,ale większośc na mleku. Dzisiaj Tomico dostal zupkę,bardzo mu smakowala:-) Szkoda,że tak mało tu dziewczyn zagląda. kiedy zmieniamy ten nagłówek???nie ma co czekac na opinię inych kobitekbo ich t nie :/ Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakajaana- masz racje! Proponuje juz dzisiaj:) Moge to zrobic ale napisz jaki konkretnie temat wybralas. Jak znajde chwilke wciagu dnia to zaraz zaloze i przesle linka na ten topik zeby wszystkie dziewczyny ktore chca mogly tam wejsc. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judka22
alutos_80 i jakajanaaa miałyście rację,nie powinnam się martwić,dostałam okres:)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże czytasz i nie grzmisz
A u mnie pierwszą oznaka ciąży był właśnie brak okresu.Ale panikować zaczęłam dwa tygodnie później kiedy do braku @, dołączył niesamowity ból zębów i potworna ochota na sen, nawet w dzień kiedy u mnie spanie w dzień nie wchodziło w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×