Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Judka 22 - a widzisz!:) I po co bylo sie tak zamartwiac? Pamietaj- alutos i jakajaana zawsze maja racje;) Pozdrawiam!!! Boze czytasz i nie grzmisz- ja tez teraz jak siegne pamiecia, to cos przypomina mi sie bol zebow...a raczej jednego zeba, ktorego nawet chcialam usunac ale na szczescie nie zdazylam bo zrobilam test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judka - to bardzo się cieszę jak i Ty się cieszysz:-) buzka! alotus- trafne stwierdzenie hehe:-) buziole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny. Moje cialo to tragedia. Moja waga wynosi 52 kg, to mniej o 6 niż przed ciążą. Piersi to dwa obwisle flaki. Nawet nie wiem czy dziecko sie najadlo czy nie bo one sie wcale nie powiekszaja a mleko leci :( Pomijam brzuch caly posiekany rozstępami, bo sie z tym pogodzilam. Za to piersi, zawsze mialam ok, ładne a teraz ich brak. Czy to sie kiedys samo naprawi? Ja nie pokazuje piersi mężowi, a on ich juz tez nie dotyka, bo nie ma co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyzby...
Widze, ze topik wymiera, a moze raczej sie przenosi.... Zagladalam tu czasami, ale od dluzszego czasu nie mam o czym tu pogadac, bo ja nadal jestem w ciazy... Moze niektore z Was pamietaja, jak sie zastanawialam "czyzby to ciaza?" Stad moje pseudo. Zostalo mi jeszcze ok 5 tyg i maly Tuptus bedzie z nami. Wiemy, ze to synus :) I nigdy nie sadzilam, ze ciaza tak szybko sie konczy, raz,dwa i juz! Chcialabym juz miec naszego dzidziusia, ale chyba bedzie mi troche smutno bez mojego ruszajacego sie brzucha, maly daje mi popalic :) Nie moge tyko pogodzic sie z jednym- ciaza zrujnowala moje cialo, przytylam ok 20kg, gora jeszcze jako tako, ale pupa i nogi... Zawalilam sie kompletnie, sterta tluszczu i cellullitu, a do tego popekane naczynia na nogach i wystajace zylaczki. Nie przesadzam, jestem tym zalamana i mysle, ze nie zdolam wrocic do stanu wyjsciowego. Chcialam, zeby moj maz byl przy porodzie, ale chyba nie chce zeby widzial w jakiego potwora sie zmienilam, mysle ze bardziej przerazilyby go moje fioletowe i tluste nogi z grudkami tluszczu niz sam obraz porodu... Smutno mi troche, mialam nadzieje, ze bede sliczna w ciazy, ale wyszlo inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka jak się czujesz i kiedy się rozpakujesz, bo już nie pamiętam dokładnie. Dawno się nie odzywałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość :) Rodzinnych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych EDYTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie nie wiem czy ktos mnie jeszcze tu pamieta ale pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery2018
Hey Mam do was pytanie od 3 dni boli mnie podbrzusze a wieczorem jeden jajnik oprucz tego bolą mnie piersi i jakos nadbrzmiały to jeszcze bym przeżyła ale do tego dzisiaj jeszcze dostałam rozwolnienie a na okres za wcześnie czy to moga byc piersze objawy ciązy ? kocham sie ze swoim chlopakiem bez zabespieczenia stosunek przerwany ale bardzo bysmy pragneli mniec juz maluszka prosze o szybkie odpowiedzi dodam ze ostatnia miesiaczke mialam 10-05/15-05 Prosze o porade Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery2018
Hey Mam do was pytanie od 3 dni boli mnie podbrzusze a wieczorem jeden jajnik oprucz tego bolą mnie piersi i jakos nadbrzmiały to jeszcze bym przeżyła ale do tego dzisiaj jeszcze dostałam rozwolnienie a na okres za wcześnie czy to moga byc piersze objawy ciązy ? kocham sie ze swoim chlopakiem bez zabespieczenia stosunek przerwany ale bardzo bysmy pragneli mniec juz maluszka prosze o szybkie odpowiedzi dodam ze ostatnia miesiaczke mialam 10-05/15-05 Prosze o porade A i czy moge wrazie czego przyjąc taninal ziolowe tabletki na biegunke ? czy to mi nie zaszkodzi ? Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze powinnas poczekac do ewentualnej miesiaczki, a w razie jej braku zrobic test, szczeze mowiac, na tym etapie watpie w ciaze, ale specjalista nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery moim zdaniem masz owulacje. Jest dokladnie 15 dzien(ten w ktorym o tym pisalas- 25.05) cyklu wiec idealnie to sie zazebia. Zycze oczywiscie potomka ale sadze ze to objawy owulacji.Chociaz nie wykluczone ze doszlo do zagniezdzenia sie zarodka albo dopiero nastapi:) Poczekaj jeszcze troszke i samo sie wyjasni. Co do ziol to jesli masz jakies przypuszczenia o ewentualnej ciazy to niestety nic nie mozesz brac:( Za to czekoladka jak najbardziej wskazana:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to wygląda na owulacje,chociaz troche pozno patrzac kiedy mialas ostatnia ale z drugiej str nie napisalas jak dlugie masz cykle.poczekaj do dnia planowaneh @.daj znac. i lepiej nie bierz nic jeśli to ciaża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Celtyka ja Cie pamietam. Pozdrawiam wszystkie staraczki i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka Jestes znowu w ciazy? Gratulacje Powiedzcie czy Intymie udalo sie zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku :) Tyle czasu mnie tu nie było (nawet nie pamiętam ile tego czasu już upłynęło) a tu dziewczyny nadal mnie pamiętają :) Baaaaardzo się cieszę :)))) Wzetka - dokładnie 8 kwietnia 2009 roku przyszła na świat moja ukochana córeczka Agata :) Pierwszy poród był przez cesarskie cięcie, ale drugi już siłami natury. Akurat na święta Wielkanocne wyszłyśmy ze szpitala do domu. Tak dla przypomnienia to moje pierwsze dziecko - syn Igor -urodził się 2 sierpnia 2007. Między nim a Agatą jest dokładnie 20 miesięcy różnicy :) Jeszcze raz dziękuję za pamięć i pozdrawiam wszystkie kobietki - te, które na tym topiku poznałam i których jeszcze nie miałam okazji poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczyny kope lat matko kochana, pozdrawiam serdecznie, limetka gratuluje!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak się cieszę. Widzę, że topik odżywa :) Limetko gratuluję córeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane u mnie wszy stko wporządku, moja córcia niedługo skończy pół roku jestem bardzo szcześliwa i ciekawa jestem co u was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysiczka10
Witajcie kochane nie bylo u was 100 lat.Przez ten czas duzo sie zmieniło.Jestem już w 21 tygodniu ciązy.Termin porodu mam na 16 marzec.Narazie jest oki z ciążą.Jutro moze sie dowiem co mnie kopie.Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzetka - dziękuje raz jeszcze za pamięć :) Celtyka - baaaardzo się cieszę że udało ci się w końcu zajść w ciążę, bo jeśli dobrze pamiętam, to bardzo długo starałaś się o dziecko. Piszesz że twoja córka ma już prawie pół roczku :) a moja Agatka za 2 dni skończy 7 miesięcy, więc prawie w tym samym czasie urodziłyśmy :) Bardzo się cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetko tak to prawda długo czekałam na dzidzie, ale wkoncu sie udało:0 chociaż całą ciąze musiałam brac tabletki na podtrzymanie, miałam dużo stresów i nie było łatwo, potem rozwarcie i skurcze juz 35 tyg. ale dotrwałam do 38 tyg. :0 potem ciśnienie miałam juz wysokie i lezałam w szpitalu, ale tylko 1 dzień bo następnego zrobili cesarke, a dodatkowo niunia była dupka w dole wiec i tak by mnie cieli, ale powiem wam że do samego porodu nie znałam płci dziecka, ale bardzo chciałam córke i czułam że bedzie dziewczynka :))))))))))) teraz jest całym moim światem :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoljanaaa1234
hej. mam pytanie. uprawialam z chlopakiem po raz pierwszy stosunek. troszke jestem w stresie bo powinnam miec juz okres. powiekszyly mi sie piersi,czuje delikatny bol w podbrzuszu. czy to moze wskazywac na ciaze? wiem ze to sa tez objawy miesiaczki ale cholernie sie boje:/ aha i chcialam zaznaczyc ze prezerwatywa nie pekla to czy jest mozliwe zeby doszlo do zaplodnienoia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ależ ja mam sentyment do tego tematu. :) Fajnie jakby wróciły dawne czasy. :) Super by było jakby się inne dziewczyny odezwały i skrobnęły co tam u nich. :) Celtyko i Limetko gratulacje serdeczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolijaana - kochana wydaje mi się to niemozlwie!nie martw sie!to objawy zblizajacej sie miesoaczki,a to,ze sie denerwuyjesz moze ja nieco opoznic!caluski Czesc moje kochane! na tym topiku jak i na tym drugim pustki okropne!!!Faktycznie kiedy bylo fajnie....tak zywo,takie przejecie wiez,ale bylo fajnie z Wami!! U mnie wsio dobrze,treraz myslalam ze znowu zaciążyłam,bo normalnie tak sie cuzlam mimo @,coprawda trwała 3 dnialer to tak czy siak nie fasolka. Moj synus juz ponad rok,przecudowny skarb moj.caluje Was!!!!!!!!!!!!!1co u WaS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1909
hej dziewczyny. od 4 lat kocham sie z facetem bez zabezpieczenia lecz on zawsze konczy na zewnatrz jednak teraz spoznia mi sie miesiaczka o kilka dni robilam dwa testy jeden w dniu spodziewanej miesiaczki a drugi dzis jednak obydwa wyszly negatywne. od ponad tygodnia pobolewa mnie podbrzusze czasami mocniej czasami delikatnie. zawsze pezed miesiaczka nie mam zadnego sluzu i tak bylo przez kilka dni wiec myslalm ze dostane@ ale dzis sluz sie pokazal i utrzymuje sie caly dzien.piersi przed miesiaczka bolaly mnie bardzo a teraz bola tylko troszke a czasami wogole chociaz sa troszke wieksze. gdy dotykam brzucha to czuje ze jest inny niz zawsze ale czy wtedy testy nie wykazaly by ciazy?jutro zrobie jeszcze jeden z samego rana. u lekarza bylam dwa tyg temu ale nie podejrzewalam wtedy ze moge byc w ciazy jednak przy wczesnej ciazy mogla ona nie zauwazyc .i chodze do lazienki bardzo czesto a dzis to juz wogole. prosze o odpowiedz. z gory dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×