Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Anetko - ja cię widzę, baaardzo dobrze :) Życzę ci tych miłych tortur :D Jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett, oczywiście, że Cię widzimy :) Pyzaczku, na 70 stronie jest tabelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzaczku, hehehe mijamy się na topikach :D Ja działam teraz na 3 fronty i już się gubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI anik 81.............24..............4..............04.04......... ...Łódź Sisterone...........34.............3...............16.01 ...........Pomorze sklooo ..............26.............4.............16-17.01........ ...Wroclaw Kinga1980..........26.............7...............26 02.........Kraków Gapinka............26..............6/przerwa/..29.11.... ........Bielsko Magge..............27...............5...............15.0 1............W-wa Madziorka.........23...............15.............???... ......Tarn.Góry kiki13.............30................3...............02. 11........Stockholm Lea76...............30.............3..................29 .11......Monterrey malenstwo848......22............5.................03,02. ..WAŁBRZYCH myszka_mikki......25............3.................18.02. ........ldz celtyka..............22.............2.................31 .12-4.01.07....Ustka Sheila25..............25............8................... 29.01......Rzeszów Karola79.............27............5..................18 .12.......Warszawa KIKUSIA.............23.............8...................1 6.01.......OK.KRAKO Antoś...............26..........ok 31...............23.03.........Dolny Śląsk Karina27...........27...........7....................20. 03.........Niemcy alutos_80..........26..............6 .................25.02........Lębork ewelka1977.......29...............2.................24.1 2.......Wędrzyn eutrapelia.........28..............ok 10...............?..........Warszawa ewkamarchewka2..32..........3................28.02...... ...Bydgoszcz anett123............29............ok 10............27.02..........Brwinów hogatka79..........28............ok 12............15.01(?)........Wrocław owulka.............23..............12...............27.0 1.........Częstocha Dagny22...........27...............2................... ...........Lódź Klempa.............24..............15...............07.0 3.........Śląsk K_ASIA_K..........39...............1...............22.01 .07 ..........Lodz/Wieden Pyzaczek..........27..............3...........16.02......Wroclaw/Bristol PRZYSZŁE MAMUSIE Nika2006......26.......11........czerwiec 07.......2..........Warszawa LilySnape.... .29....... 11......... czerwiec.........1......... Sosnowiec Kuleczka M............................................ Angie24........24.....12.........maj 04.............1.............Eschweiler tantusia.......27......9.........czerwiec...........1... .........Warszawa Paulka123.....20.....16.......11 kwiecień........?..............Kraków Edzia84..........22..................................... ..........Bialystok Dviki..............26................................... ...........Stalowa Wola kasienka........22................7 lipciec........................szczecin Limetka24......24............. 4-6 sierpnia.........4...........Wolsztyn toffinka.........25................wrzesień............. ...........Chełmno amanda.........26.................3sierpień............. ........Sierpc nati83 ..........23.................sierpień...........1........... ...Śrem kasiamotylek......26.........1 wrzesień..................... Lublin _koleczka......................wrzesień................. ..........KRAKÓW kamyczek-80.....26..........wrzesien..........7......... .......Wrocław czarnulka17......22.........22-24sierpien ..........1............Gubin Pia28 .............28..........28 wrzesień......................Tarnów aneczka_1979.....28........5 październik...........1..........Kalisz Zocha1979..........28.......5 październik...................Częstochowa Redghost...........29........10 września.....................Lublin Majka1976........31.........ok.21 paźdz......................Warszawa Marta29...........29.........listopad................... .........Gniezno No to sie wkoncu dopisalam :) Mam nadzieje ze ta tabelka jest aktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett, ja też działam ale tylko na dwóch...bo Ty pewnie jeszcze na ślubnym? Dobrze się domyślam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia jak ty to robisz?? ja juz z dwoma sie gubie Ja to chyba jakas monogamistka jestem cy cus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, zgadza się :) jeszcze na ślubny wlazłam, ale zdążyłam tam dopiero 1 posta napisać :P niedobra jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett - gratuluję takiego podziału. Że dajesz radę :) Pyzaczek - witamy oficjalnie zarejestrowaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Anecia....Ty wstrętna kokietko :P Chcesz być pewna, że Cię słuchamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam takie pytanko. Czy wiecie co się dzieje z Kasią Motylkiem?? Nie ma jej już długo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett, ja też się dzisiaj zastanawiałam co z Kasią...Mam nadzieję, że wszystko OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez juz be sie przydalo porozgladac za jakimis slubnymi topikami, ale jakos na sama mysl az brrrr ciary przechodza......rany tyle zalatwiania :O chyba sie wkoncu nie ochajtamy ;) Ale tak serio jak moje kochanie sie za to nie wezmie ja sie chyba nigdy nie zmusze. Tymbardziej ze ja bym slub brala tutaj w uk i przeraza mnie wizja zapraszania tych wszystkich gosci z polski tutaj matko gdzie ich pomiescic kiedy sie niemi zajmowac bo nikt nie spika po tubylczemu aaaaaaaaaa heeeelllpp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett, ja też się dzisiaj zastanawiałam co z Kasią...Mam nadzieję, że wszystko OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny nie kraczcie, z Motylkiem napewno wszystko w jak najlepszy porzadku, mamuskie cieszy sie i delektuje swoim blogoslawionym stanem napewno, ot co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzaczku, jak poczytałam sobie na jednym topiku o przygotowaniach ślubno-weselnych to odechciało mi się tej imprezy. Być może weźmiemy najpierw cywilny, tzn w tym roku i zrobimy tylko uroczysty obiad dla najbliższych. A na wesele musimy trochę uzbierać, bo przez wydatki na mieszkanie nie mamy już kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pyzaczku nie kraczemy, tylko się zastanawiamy. Na pewno jest wszystko OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewuszki jak sobie wspomnę mój ślub....... chciałabym przeżyc to jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett dla mnie to tez by bylo chyba najlepsze rozwiazanie. Inne dziewczyny tego nie moga pojac, ze nie zalezy mi na hucznym weselu, bialej kiecce itd. A mnie poprostu rece opadaja jak slucham o tych przygotowaniach, chyba ze zrobic naprawde mala imprezkie, skromny slub...i sukienka by byla eehhh do wrzesnia jeszcze czas Ale zaraz nas z tad wywala za to ze bredzimy i to jeszcze nie na temat...wiec jak tam twoj sluzik dzisiaj Anetko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos ślubu, to ja mam już organizatorkę...także nic nie będę musiała załatwiać :) No oprócz przysięgi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki miło było, ale muszę uciekać. W końcu kiedyś trzeba z mężusiem pobyć ;) Trzymajcie się wszystkie i życzę każdej miłej, owocnej i spokojnej nocy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik to tylko pozazdroscic.....a kto ci taki prezent slubny robi? Antos papa, do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - trzymaj sie cieplutko :) Pyzaczku - powiem ci tak: jak w miarę szybko załatwicie to co można załatwić prędzej to można bezstresowo to przeżyć. Więc co można to załatwiajcie już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett to chyba jutro dostaniesz bo widze z suwaczka ze owu tuz tuz za winklem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×