Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Cześć Kopnięta Limetko:) Nie ma co się dziwić, że już czujesz kopniaki....szczupła z Ciebie kobietka i tyle, to wystarczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosze móię wam, jestem taaaaka zadowolona i uśmiech nie zchodzi mi z twarzy, taaaaaki wielki banan na buzi mam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja jestem w 14dc i ciekawe czy mam owulacje moj mezus juz mnie dopadl staramy sie i bedziemy az nadzieja nie umze mam przeczucie ze bedzie dobrze ze to tylko kwestia czasu ze nadejdzie dzien w ktorym bede sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - podoba mi sie twoje podejście do sprawy :) Znów nowe nadzieje i staranka - tak trzymać :D Antoś - a więc zaczynacie działać? :D Ale będzie dziś ostro :P Ojojoj!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik - i tak trzymać, dobrze ze tak do tego podchodzisz. Nie wolno ci myśleć inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Renik :) Widzę, że w końcu nutka optymizmu się pojawiła :) Z takim podejściem jest chyba łatwiej. I na pewno nadejdzie taki dzień, w którym napiszesz nam o dwóch krechach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka - zobaczymy jak nas najdzie ochota???? hehehe Póki co czekam na mojego mężulka aż wróci do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka, nie chcę gdybać...ale może uda się za czwartym razem...tak jak Tobie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Jak tam zdrowko, widze ze na topiku sama radosc limetka gratulacje!!!!!!! Ciekawe jakie to uczucie hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Antoś ochotka musi byc, a nie tylko dlateo, że \"już czas\". Do \"tanga\" trzeba dwojga :) Więc życzę aby ta ochotka była i to obustronnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - mam ndzieję, że będzie to magiczna liczba dla nas obu :) Pyzaczek - oj tak uczucie jest niesamowite :) Od razu poczułam, to całkowicie inne uczucie, idzie to od razu wyczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko - no ochotka, to pewnie by się znalazła, ale narazie mamy zakaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pyzaczku :) Atmosfera rzeczywiście jak najbardziej pozytywna :) Przecież nie będziemy się smucić...życie jest piękne i trzeba się nim cieszyć... Kurcze sama nie wiem, co mnie taki dobry humorek dzisiaj napadł...? Pyzaczku, czy możesz mi Kochana powiedzieć, dlaczego nie ma Cię z tabelce? Bo wyobraź sobie, że chciałam sprawdzić skąd pochodzisz i patrzę w tabelkę, a tam Cię nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - chyba że tak. Trzeba i tego przestrzeać. A można wiedzieć dlaczego? Lekarz tak zakazał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski, poopowiadajcie cos jeszcze o tym waszych ciazai pociechach, moze tak sobie poprawie humorek, pociesze sie choc cudzym szczesciem, bo u mnie 8 dzien po owu i nic, zero, nic sie nie dzieje i do tego mam przeczucie ze tym razem nic tego nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzaczku - ale to już ta minka ma zniknąć z twojej zapewne ślicznej buźki (pisze zapewne bo nie wiem jak wyglądasz, ale śliczna na pewno jesteś :) ) Wszystko będzie dobrze, nie wolno sie smucić na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetko nie chcę zaśmiecać topiku moimi sprawami, ale jeśli masz ochotę, to możemy poklikać na tlenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorwiesz mnie tutaj, na forum, albo pod gg: 9712528 :) Mnie tam obojętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - ja nigdzie nie uciekam, jestem zawsze tam gdzie wy :) Z moją wirtualną rodzinką :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki!!! Widzę, że humorki dopisują...i bardzo dobrze:D Limetko, zazdroszczę Ci tych \"kopniaków\" od dzidzi :):):) Musi to być fantastyczne uczucie. Ja też chce być \"torturowana\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, to dobrze :) Limetko, wiem, że to trudne do \"złapania\" ale jeśli masz taką możliwość, to nagraj sobie te ruchy brzuszka...super pamiątka :) Dla potomnych...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - z miłą chęcią, ale nie mam takiego sprzętu do narywania :( Może się jeszcze zaopatrzę :) Teraz będę miała powód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik nie mam mnie w tabelce bo tak jak sie pojawiala to ja jeszcze nowiutka tu bylam i myslalam ze to tylko dla \"starych\" bywalczyn, a potem jakos sie juz nie pojawiala i pozazdroscic humorku mi cos dzisiaj nie dopisuje, jakies zle przeczucia mam co do tego razu Limetka kochana jestes, wy jednak fajne dziwczyny jestescie i naprawde pozna sobie poprawic nastroj wchodzac na topik dzieki dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzaczku, to natychmiast się wpisuj:) Limetka, bo wiesz nawet aparatem można zrobić, jeśli masz taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyzaczku - bierz przykład z Anika - ona stwierdziła, że jak nie teraz to następnym razem, to juz na pewno niedługo będzie zobaczysz :) Antos - gdzieś uciekła???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - jak już zacznie porządnie kopać, tak że będzie widac wyraźne wypuklenie, to na pewno, jak tylko uchwycę, spróbuję zrobić fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak zniknęłam, ale mój mężuś wrócił i chciałam się z nim przywitać :D Anik - na pewno nie znikniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Antosiu :) Mój Misiek jest na hiszpańskim i będzie dopiero za godzinę, więc mogę bezkarnie z Wami poklikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probuje znalezc te tabelke i cos nie moge trafic ok przekonalyscie mnie, biore przyklad z anika i olewam sprawe. W ogole sie nie napalalam na ten cykl, ale jakos mnie dzis cos dopadlo zle humorzysko, jak to na @ hehe. Pewnie ze jak nie tym razem to innym, bo jak inaczej nie :P Jak narazie bede sie cieszyc wynikami mojego kochania A on jak sie cieszy, o matko, jak dziecko, chyba tez spodziewal sie najgorszego a tu taka niespodzianka :D i do tego tylko jeden dzien abstynencji byl, takze on dumny jak paw teraz juz z nim nie pogadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×