Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Bede trzymać za Ciebie kciuki 14 marca, a Ty trzymaj za mnie 12 marca ( bo ide do GINA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, będę mocno trzymać kciuki :) Zobaczysz, na pewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne
mam pytanie co o tym sadzicie? Otóż staramy sie z mezem o dziecko w tym miesiacu wspomagaliśmy sie testami owula.zawsze przed @ tak ok tydz. bolały mnie piersi a teraz zaczeły mnie bolec 2 dni przed spodziewana @,przedwczoraj byłam u ginekologa i zbadał mnie i powiedział ze pierwszy raz mnie bada ale jak na kobiete która nie rodziłam dzieci mam powiekszona macice jak bym była w ciaży! co o tym sadzicie?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wazne przeczytaj sobie moją wypowiedż ze str 76, godz 18.46 na mój gust mozesz byc w ciązy:D Czego ci zycze:D Ja jestem, tez stosowałam owu:D A robiłas test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne
robiłam ale 3 dni temu i wyszedl neg lekarz powiedział ze moze byc za wczesnie,sama n iw wiem co o ty sadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni temu to jaki był twój dzień cyklu?? I jakie masz cykle długie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne
mam dosc długie bo 35 36 dni ale zastanawiam sie czy to co powiedział lekarz o macicy jest prawdą bo jesli tak to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne
to byl poniedziałaek......31 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem to stanowczo za wcześnie!!! ja mam cykle 27 dniowe i pierwszy test wykonałam 29 dnia cyklu i wyszła bladziusieńka druga kreska, na drugo dzień juz całkiem wyraźna, a za 3 dni juz bardzo wyraźna. takze nie przejmuj sie negatywnym testem bo był wykonany stanowczo za wcześnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne
czyli co sa szanse ze to już:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz podobny objaw jak ja , wiec byc moze jest duza szansa na dzidzię:D A masz jeszcze jakieś objawy, np. boli Cie brzuch tak jak na @ Który dziś Twój dzień cyklu? I tak z czystej ciekawości kiedy wyszedł Tobie pozytywny test owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne
kurcze tego nie pamietam bola mnie troszke piersi,brzuch czasem kłuje a test pozytywny wyszedł chyba 21 lutego albo 22 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne
poza tym mnie nigdy nie bolał brzuch przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki i zycze powodzenia! potem daj znać czy sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne
bardzo ci dziekuje Marto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza22
czesc dzewczyny mam do Was pytanko, jak myslicie czy to mozliwe zeby dwa miesiace po porodzie zajsc znowu w ciaze? Boje sie ze mi własnie to sie przytrafiło ale moze mam jakies urojenia i to nie jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wazne jestes jeszcze? mam pytanie do ciebie ja tez miewam czesto cylke 35,36 dniowe i przeczytalam ze wyszedl ci test owul w 22 dniu mi zostal ostatni test i niegdy mi nie wyszedl pozytywny ale tez nigdy nie robilam testow owul w 22dc moze powinnam ten ostatnie zrobic choc mnie juz od jakis 3 dni kluje i pobolewa podbrzusze moze sie juz owulacja szykuje bede sie bardziej starac w 21 ,22,23 dc moze sie uda:D a kochalas sie w ten dzien jak wyszedl ci test czy wczesniej przepraszam za szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza niejestem ekspertem ale chyba mozna mam kolezanke na studiach i ona zaszla w ciaze chyba 3 miesiace po porodze i teraz oczekuje drugiego dziecka a jakie masz objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, renik! Troszkę sie tobie dziwie! Przeciez wszystkie kalkulatory tak liczą owulację jak właśnie pisała \"ważne\" przy cyklech 35-36 dniowych. Przy 36 ten który skopiowałam liczy owu na 23 dzień cyklu http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089899.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta- dzieki jak bym miala w 28dc to mam dzis szanse na poczecie dziecka bardzo duzo i bede probowac az do 15 marca bo tak wskazuje mi kalkulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza22
właściwie nie mozna mówic o objawach bo jestem dopiero w 18 dniu cyklu tak prznajmniej podejrzewam ale czuje sie dziwnie mam podwyzszona temperature jak przy pierwszej ciazy i jestem w 99% pewna ze miałam owulacje, pirwszej dzidzi nie karmiłam piersia bo nie mogłam i wiem ze wtedy owulacja zaczyna sie dosc szybko ale nie sadziłam ze az tak szybko mimo wszystko bede bardzo szczesliwa jak okaze sie ze jestem w ciazy moje dzieci beda z jednego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki pappaap ide do lozecza nyny tzn spac jestem padnieta po tym swiecie moj mezus juz spi ale byly staranka dzis papappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim i wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta, i II grubych krech na testach :D :D :D Eliza 22 no jasne ze mozna zajsc w ciaze tak szybko, wrecz po porodzie kobieta jest przewaznie bardzo plodna, macica jest jak nowonarodzona i zadne jajeczko gotowe do zagniezdzenia jej nie umknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza22
dzieki za odpowiedzi za kilka dni bedzie mozna zrobic test ciazowy i sie okaze z kazdego wyniku bede sie cieszyc ale gdzies tam głeboko chciałabym zeby wynik był pozytywny zwłaszcza ze moja pierwsz dzidzia jest bardzo chora i nie wiadomo co z nia bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza , bardzo mi przykro, jak to nie wiadomo co z nia bedzie, napewno bedzie wszysko dobrze Eliza zobaczysz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza22
Pyzaczek dziekuje Ci za pocieszenie ja tez wierze ze bedzie wszystko w porzadku i niczego innego tak nie pragne jak jej zdrowia ale jej widok w szpitalu nie napawa mnie optymizmem a swiadomosc ze czekaja ja jeszcze co najmniej dwie operacje na otwartym sercu po prostu mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×