Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Gość little_baby
co tu takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście dzisiaj ogromne pustki na forum...ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ja równiez z okazji naszego święta życzę wszyskim dwóch kresek na teście wszystkim staraczkom , a mamusiom zdrowych dzieciaczków🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy normalnie balują na całego w tym Dniu Kobiet!!:D Dziś po pracy kupiłam sobie dwa staniki, normalnie ulga ze szok, bo okazało sie ze wszystkie te które mam uwierają mnie na maxa i są za małe:P Ale jaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
no wreszcie ktos sie pojawił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
dziś mam 21 dc cały czas mnie dzis mdli ale nie wymiotuje, jest mi słabo i boli mnie głowa no i cały czas bola mnie piersi i mam mrowienia w brzuchu co chwile cos tam mi sie mieli... no i baczki sa czy to moze byc na @ czy raczej na dzidzie? i teraz chciwłam sie napic soku malinowego i smierdzi mi ryba nie wiem czy to mi sie wydaje czy naprawde smierdzi musze sie kogos zapytac co czuje jak go wacha tylko narazie jestem sama =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
znowu nikogo nie ma :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little_baby, z tego co napisałaś mogę się tylko domyślać, że chciałabyś być w ciąży...? Jeśli nie to wyprowadź mnie z błędu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
bardziej sie jej boje hehe... a co sugerujesz ze wmawiam sobie :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic nie sugeruje tylko z tego, co napisałaś nie wynika jednoznacznie czy byś chciała, czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
raczej bym nie chciała ale czasem mi sie wydaje ze nie pijdzie po mojej mysli... co myslisz o tym co napisąłam? moze to byc na @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little baby Trudno powiedzieć czy to ciąża czy to @. Moge tylko powiedziec jak było u mnie wtedy gdy to była Ciąza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, moim zdaniem takie objawy mogą oznaczać ciąże...ale skoro napisałaś, że to Twój 21dc to chyba za wcześnie na takie objawy i powodem takiego Twojego samopoczucia może okazać się coś innego, nie ciąża. Tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć Martunia :) Ja też chętnie posłucham o Twoich objawach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
ale jak by to była dzidzia to był by to gdzies 5 tydz. bo ja wczesniej miałam @ ale taka mała a objawy mam cały zcas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, to zmienia trochę postać rzeczy....a robiłaś test? Martunia, obronę mam 14 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
nie robiłam chce poczekac do nastepnej @ i zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wczesne objawy ( moje cykle były 27 dniowe) - zawsze bolały mnie piersi zaraz po owu az do @, a tym razem nie bolały wcale- zaczęły boleć dopiero 2 dni przed terminem @ i bolą do dziś z dnia na dzień mocniej - jakiś tydzień przed @ zaczął pobolewać mnie brzuch jak na @ i boli dość intesywnie 5 dni po terminie @ , tak ze czułam wręcz jakby @ była właśnie, tylko jej nie było i nie ma - dużo siusiam - nie wiem czy to ma jakis związek , ale od 23dc do 25dc miałam 3-dniową grypę jelitową ( rzyganko, biegunka) -były bączki ale 3 -4 dni :P -lekkie upławy koloru biało-żóltego na początku , a teraz białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, ja jestem w trochę innej sytuacji niż Ty, bo chciałabym zajść w ciąże...ale chyba bym nie wytrzymała w niepewności tak długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
aha dzieki Marta29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
anik ale ja sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
boze zaraz zwariuje teraz cały czas ta rybe czuje ale to nie taka smazona rybka tylko taka surowa fuu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, zawsze możesz zrobić test i nie będziesz czekać w takiej niepewności...a z tymi zapachami to jest różnie, zależnie od dnia. Ja mam w domku taki odświeżacz powietrza, niby o zapachu cytrynowym. I są dni, kiedy ten zapach mnie strasznie drażni, a są takie kiedy w ogóle mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little_baby
aha no nie wiem poczekam jeszcze dzieki wam ja juz uciekam papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do samego zrobienia testu byłam niepewna , bo tyle @ już przyjechało niechcianych, ze do końca nie wiedziałam czy to nie jest kolejny figiel organizmu. Ale najbardziej podejżane były te moje piersi które nie bolały jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisałaś Marta, organizm potrafi płatać figle...I choć byśmy doskonale go znały czasami zaskakuje :) Ja byłam na 99% pewna, że nie tym razem...i miałam rację. Ale nie powiem, fajnie byłoby gdybym się pomyliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×