Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Nie lIli nic nie było bez zabezpieczenia , ale jedyne wtedy logiczne wyjaśnienie by było to to ,że mogłam mieć wcześniej owu , bo jak mówiłam nie miałam jak tego sprawdzić ,bo nie wzięłam testów ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia witaj🖐️no widzisz koko! jak sie okaze ze to ciaża to szanse na dziewuszke masz ogromne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylwia to mnie trochę pocieszyłaś , wiesz właśnie o tym pisałam , wiecie co chyba jutro zrobię ten test , no chyba cos juz by wykazał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily=> dziękuję za zdjęcia :D Jesteś bardzo ładną kobietą :D Na zdjeciu zobaczyłam, bardzo delikatną i wrażliwą osóbkę :D A synaek bardzo fajny i jaki duży :) Ile on ma lat ? Cały czas myślałam, że 5, ale na zdjeciu wygląda na dużo starszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucięło mi :( jeżeli jesteś w ciąży to test jutro powinien wyjść. A jak z innymi obiawami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę i jeszcze jedno możliwe rozwiazanie to takie,ze owulkę miałaś rzeczywiście jakos wcześniej a kiedy zrobiłaś test owu -to pokazał juz ciąże.Tak być też mogło.I potem jeszcze raz.Wtedy kiedy pisałaś. Szkoda,ze nie mierzyłaś tempki-wtedy byś miała wiecej informacji co do tej tajemniczej owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do innych objawów to wiesz co tylko mam pełniejsze piersi , ale na @ tez tak mam i tyle , acha no i brzuch mnie nie boli , a na @ raczej zawsze boli , no ale ....nie nie chce się znowu zawieść , więc ich nie szukam ..wszystko wyjdzie na tescie , bo jeżeli będzie 1 kreska tzn ,że pewnie przyjdzie @ tylko troche spóżniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ide troszke w domku posprzatac,bo ostatnio przez to wszystko to troszke zaniedbałam moje obowiazki,i teraz musze nadrobic zaległosci,a nak na marginesie,to włąsnie robiłam test na poziom cukru i jest taki jak powinien byc!! pierwszy mój sukces jestem z siebie dumna!!!:) do potem kochane🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili na mierzenie to ja jestem za leniwa , ale teraz od 6 gzdzieś dni mierzę tyle ,że w ciągu dnia i mam csły czas 37.2 musze jechac po syna ,zajade od razu po test , zajrze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Cześć dziewczynki jestem tu dzięki Misiowi, jak to się stało że starego nie ma?? tak mi brakowało pogaduszek z Wami, muszę tylko nadrobić czytanie, póki co Bega wyrusz na basen a noga się "wyprostuje" sama 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Dana!!! fajnie, ze nas znalazlas...! kochana a skad wiesz, ze basen dobrze mi zrobi/ myslisz ze powinnam juz ? jak sie czujesz? jak brzunio? rosnie? koko...znow adrenalinka skoczyla na naszym topiku, testuj kobieto jutro a tchniesz w nas kolejna porcje optymizmu, bo znow go u nas brakuje... dzieki takim informacjom zaczynam znow nabierac wiary, ze i mi sie w koncu uda.... kochane podczytuje was caly czas ale mam koszmarnie duzo pracy, wiec wpadam tu z doskoku....... enex!!! przydalabys mi sie...musze pomalowac sciane!:D choc mij M. moja zosia samosia nie daje mi...tylko znow bede czekala do weekendu, a tak.... ale nic to enex...musze kupic pare gadzetow w postaci komody i dywany tzn takiego powiedzmy mniejszego dywaniku! wiec do ikei musimy wyruszyc!!! tylko musze opanowac to co w domu ale moze w rym tygodniu nam sie uda pod koniec??? co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
mój mały i duży obydwoje byli połamani Artur już pisałam otwarte złamanie jeszcze go w gipsie chcieli potrzymać ale ze względu na stawy zdjęli i basen go uratował noga chudsza, krótsza taki jakby zanik mięśni, a basen od pierwszych dni po zdjęciu zadziałał jak balsam, zaczęli coraz mniej kuleć i w końcu wydobrzeli na dobre.Ja też ostatnio się skusiłam ale się boję bo świąd sromu był także nie chcę ryzykować, wiadomo jak z higieną na basenach.Chłopcy chodzą regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja na chwilke poczytałam Was i lece po dzieciaczki do przedszkola:), kochane nie ,nie byłam w nowej pracy tylko ,u znajomej robic włoski:) nasteczko jak dobrze ze z tym cukrem dzis lepiej🌻, i chyba nasteczko tak jak mowisz moze za rok razem ,ja raczej jestem przekonana ze za rok w lipcu sie staramy:) zobaczymy co z tego bedzie.... koko czekamy na testowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam do Aguni maila. Pomyślałam sobie, że może nas nie znalazła, dlatego się nie odzywa. Powiadomiłam ją gdzie nas szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-widzę ukrywasz małego Jubilata:) Chłopakami też się trochę pochwal;)a co! A dla Synka-uśmiechu nawet przez sen i baśniowych przygód. 🌻]serce]🌻❤️🌻❤️🌻❤️ To pewnie mały Marzyciel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili=> dziękuję w imieniu Patryczka 👄 Tak dokładnie 7 lat temu o 15 .45 tuliłam w ramionach mojego skarbeczka :D Ach dlaczego ten czas tak szybko leci. Chciałabym jeszcze raz cofnąć się w czasie i przeżyć to wszystko, oczywiście pomijając złe chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu, nie wiem czy uda nam sie spotkać w tym tygodniu....zadzwonie do ciebie to ci wyjasnię....za duzo by pisać :( :( Cieszę się że dochodzisz do zdrowia :) :) Kokuniu czekamy z niecierpliwością...Wczoraj przeczytałam niemal cały topik podobny do naszego (mamy po trzydziestce) i wiecie tam też było nie wesoło, a dziewczyny w większości starały się w samą owulację !!! po jakimś czasie (ok8 miesięcy) nagle jedna po drugiej - wiekszości sie udało !!! nawet weterankom !!!! Sylwuniu 100 lat i mnóstwo słodkich całusków dla Patryczka ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Sylwia powiedz, a tobie udało się z córeczką za pierwszym podejściem ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex=> Patryczek baardzo dziękuje, ucieszył się baaardzo 👄 :D Mi się udało za drugim podejściem :D Ale ja jakoś szybko zachodzę w ciąże :) Pamiętam właśnie wtedy kiedy robiliśmy Karolinkę czyli w 10 dniu cyklu rano miałam strasznie dużo śluzu płodnego, takiego szczytowego. Ale to był pierwszy dzień pojawienia się tego śluzu. A owulację miałam 14 dnia. Myślę, że to dlatego tak szybko się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez jestem strasznie ciekawa co tam u Aguni,czy jeszcze w duecie chodzi czy juz solo,moze faktycznie nie mogła nas znalezć,dobrze że tego meila jej wysłałaś Sylwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja=> dziękujemy 👄 Niestety ale mail od Aguni wrócił :( Wysłałam jeszcze raz. Ale najważniejsze, że mam jej adres, w razie czego się odnajdziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuniu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SYNUSIA!!!! Koko trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie!!!! Dana martwiłam się o Ciebie ale najważniejsze, że juz sie odnalazłaś i wszystko u Ciebie dobrze. A moze Agunia już tuli Agatke!!!! Szkoda, że nie mamy do niej jakiejś komóreczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ SYLWIA, buziaczki dla syneczka !!!! Mj synek teraz w lutym skończyl 6 lat, ale jest w pieciolatkach bo to rocznik 2001.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą Ja tam się zgadzam,ze z lutego sa fajni:D Zwłaszcza z lutego 73:) nie Nastka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×