Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

oby daily, oby!!!!! wiec coz robimy? czekamy znow cierpliwie prawda? kochane kolorowych snow wam zycze i wielkiej wiary... a agunia pewnie tuli swoja slodka coreczke.....alez sie rozmarzylam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, Aguniu tak sie cieszę...❤️❤️. No to wyprzedzilaś moją siostrę a mialyście razem rodzić. Ale moja siostrzyczka też urodzi wcześniej, mysle że do 10.03 sie uwinie. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przeczytalam was jednym tchem skladam zyczenia solenizantowi Patrykowi🌼 naszej kochanej Roksance z okazji 13 rocznicy slubu🌼 dlatego ona taka zabiegana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie żel nivea za free
Temat: chcecie za darmo zel nivea good-bye cellulite? 22:45 chcecie żel nivea za free dajcie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! ja juz wyprawilam swoich panow i musze naladowac akumulatory do dalszej pracy, a gdzie najlatwiej je naladowac? tu z WEami oczywiscie...przyszlam skoro swit, a tu bohaterki rana jeszcze nie ma? KOKO???? no ijak? czekam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z rana wszystkim kobitkom no niestety przylazła do mnie właśnie @ :( :( :( chociaż tyle dobrze ,że już za 5 dni staranka , więc będę działać w tym mc dłużej , bo tak to nie zajdę chyba nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widze koko, ze dobry masz nastroj mimo to? jak rozumiem testu nie zdazylas jeszcze odpakowac na cale szczescie? koko...nowy miesiac , nowa szansa, tylko to nam pozostaje prawda? ja musze do 8 marca czekac...jeszcze tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bega zaczęłam rozpakowywać już test ,no ale niestety wiesz naprawdę jestem nastawiona optymistycznie i cieszę się ,że już staranka niedługo . u ciebie jest ta gorsza częć cyklu ,to czekanie ,które się dłuży , ale ja jestem spokojna co tego miesiąca u ciebie i myślę ,że powinno być ok , a jak się okaże ,że jesteś w ciąży to na 100 % będzie córa ,bo miałaś w bardzo dobrym momencie zakończone staranka i widzisz czyli , to ,że się posprzeczałaś z mężem to może miało jakiś cel wtedy no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ociagacie sie babaeczki dzis z kawka! ja tu siedze, dalam sobie czas do 9 a tu cisza, zdaje sie, ze kawe w samotnosci wypije, potem gdy pojde sobie to wy jak zwykle rozgadacie sie na calego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no beguś jak się uda to będziesz miała wspaniały prezeny kobitkę na DZIEŃ KOBIET ( no narazie w brzuszku ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj koko wiesz tez tak sobie momentami mysle! tzn jesli by sie udalo to tez bylabym przeswiadczona, ze to dziewczynka...ale koko ja juz tyle razy probowalam w roznych dniach cyklu, ze dlaczego teraz niby mialoby sie udac? no w sumie kiedys powinno w koncu prawda? to jest dla mnie jak niedoscignione marzenie...ujrzenie tych 2 kresek wydaje mi sie nierealne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguś no co ty wygadujesz w końcu i tobie się uda , przecież wykazałaś sie bardzo dużą cierpliwością i Bóg widzi ,że nie odpuścisz i zobaczysz ,że bedziesz miała ta swoją córeczke ...zobacz Agunię i Sylwie I Dane ...no chyba powinnysmy być pełne wiary patrząc właśnie na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane:), bega a moze w koncu prezent dostaniesz na dzien kobiet co??? ty juz taka weteranka ze chocho... i juz w koncu mogłas byc pomeczyc sie z mdłosciami ;)a nie z działaniem;).No koko a juz myslałam....ale wiesz co teraz to na prawde musisz chyba zadziałac jeden dzien dłuzej...Pokuniu ty to takie manualne masz zdolnosci ,fajnie masz :) dziewczynki ide po kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak a reszta kolezanek to sobie żarty robi :D . wstawac śpiochy i na kawkę , bo moja to juz mi wystygła przez to czekanie na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj 🖐️ Moni wiesz co ja nie wiem czy dzień dłużej to wystarczy , bo ja kończę na 7 dc , a to chyba dużo za wcześnie i w ten sposób to ja nie zajde nigdy ...wiecie co ja zawsze powtarzałam ,że najlepiej to jakbym zaszł w ciążę w kwietniu i urodziła w styczniu , bo wtedy z mężem mamy więcej czasu i mogłabym liczyć na jego pomoc ,więc tak sobie myślę , że moze Bóg tak właśnie zaplanował dla mnie to dziecko ? Daili jak sie odezwiesz to odpisz mi kiedy ty skończyłaś przytulania ,czy jak miałaś obie kreski mocne , czy ta jedna była słabsza ,bo nie wiem kiedy ja miałabym zakończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to teraz przy kawusi troche kultury, a mianowicie pokarze wam tzn pochwale sie moim zmaganiem ostatnich tygodni...a mianowicie kominkiem...jeszcze co prawda nie do konca wszystko zrobione, ale juz cos widac, teraz trzeba kosmetyke wykonac... hhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f1a95009a5 0tml http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce7bb28d7d 0313f3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e882af0966 5ae381.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d6014a7da a0c0f9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f240e3972 7910cc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/567978327c 763e08.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no koko hej:), wiesz co no chyba troche za wczesnie konczysz ,tez mi sie tak wydaje, chyba powinnas do 10dc działac ,jak myslisz?? a jakie masz długie cykle???(zapomniałam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega ja nic nie widze 😭....spróbuj jeszcze raz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega nie mogę nic zobaczyc :( moni ja mam cykle 27-28 , więc do 10 dc chyba w tym mc będę działać , ale mam testy owu , więc będe bazowAĆ na nich i zobacze co się będzie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleilam raz jeszcze, moze teraz? koko...testy polecam mi w sumie w poprzednim cyklu pomogly [przeciez,niewazne ze bez efektu, ale potwierdzily owu... 10dc jak najbardziej koko inaczej male szanse masz na zaciazenie....w tym cyklu skoncz na 10dniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguni no superrrr,b Mi sie podoba:), kurcze i twijego pomysłu ,no,no:) ale juz widze ze cały remont prawie skonczony ???super begus super.... koko na pewno skoncz na 10dc, bo 7dc to stanowczo za szybko konczycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze bega ,że co do mieszkań to mamy podobny gust ,kominek piękny i wogóle rozkład mieszkanie bardzoładny .widzę ,że jasne mebelki ładnie odbijaja na ciemnych scianach , wiesz co taki kolor jak ty masz w kuchni to ja mam na 3 ścianach w salonie , a ten jasny też na 3 ścianach i bardzo lubie takie połaczenie kolorów .A powiedz mi moja droga kanapa skórzana taka jasna jak zdaje egzamin przy dzieciach , bo własnie zmieniam meble i o kanapie takiego koloru myslałam , bo stała będzie na tej ciemniejszej części salonu , tylko wiele osób mówiło mi ,że sie bardzo brudzi ,nawet latem od dzinsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co ?? ja srednio sie nadaje do pieczenia ale, wczoraj kupiłam ciasto francuskie mrozone, i stał sie cud :D kochane nablache je wyłozyłam ,posmarowałam powidłami i zakleiłam żółtkiem + posypałam cukrem i do piekarnika na 30min ,super wyszło pycha ,polecam jak ktos lubi oczywiscie francuskie ciacho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiedz mi bega kiedy ty skończyłas patrząc na testy ,jak ci się pokazały 2 grube krechy ( szkoda ,że to nie test ciążowy ;) ), czy ta druga była jasniejsza , acha a tym cyklu tez sie sugerowałaś testami ? bo juz nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim! ja tylko na sekunde:) miłego dzionka zycze:) koko= ja też mam takie cykle i teraz skończyłam na 12 dc i nie jestem pewna czy owulka nie przesuneła sie ,więc też może być dupa! zobaczymy! papa!do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×