Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Pokus a jak tam u Ciebie z ta niechcianą@? mam nadzieję że jej nie ma i przez najblizsze 9 miesiecy nie będzie oby tak było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastuś= narazie @ nie ma ,ale jeszcze czas ,zobaczymy jutro:( jutro będę na kawce rano:) narazie papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka=> ja mam jakieś takie dziwne przeczucia co do Ciebie ;) Może i tym razem się sprawdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki, Wreszcie chwilka żeby do Was zajrzec. Kochane dziekuje za cieple słowa, ale Wasza zasługa tez w tym jest :) Odwiedzili nas dzisiaj niezapowiedziani znajomi, było milo, tyle tylko ze u nas ogromny rozgardiasz, jesteśmy w trakcie remontu. Ewelinko, byłoby super gdyby spotkanie doszlo do skutku, już teraz się ciesze. Patrz to my mieszkamy prawie po sąsiedzku, a w której części Bielska mieszkasz.I gdzie będziesz rodzic? U mnie dziś cisza, zero objawów, ale jeszcze jeden dzień moze mi sie przesunąc, potem raczej juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ja też próbowałam, się do was dostać,ale nie udawało mi sie. Później mąż wrócił z pracy i tak mi zeszło. Teraz pojechal po teścia na lotnisko,bo wrócił z wojaży,więc nie będzie go pewno do jakieś 1:00,albo i dłużej. Janeczko, ja mieszkam w okolicy Hulanki, to przy ul.Cieszyńskiej niedaleko nowego ronda. A rodzić będę w szpitalu nr 1 na Wyspiańskiego, tam jest nowy oddział. Wojewódzki szpital nie przypadł mi do gustu, choć wszyscy się tam pchają. Dla mnie to taki moloch. Ale to kwestia gustu i upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nic. Widzę,że rodzinna sobota. Zatem ja idę się położyć. Jakoś ciężko się czuję, brzusio coprawda coraz większy,ale już się martwię jak to będzie, przecież jeszcze tyle czasu do .....tycia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :),kochane ja tu wstałam na dobre wiadomosci i co?????znajomi wyszli o 3 w nocy ,a ja juz na nogach i mysle o Was .Ide poczytac co pisałyscie i mam nadzieje ze jak do strony 56 dojde to juz bedzie jaka wiadomosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co wy tak długo trzymacie te siki???? boze zlitujcie sie napiszcie cos!!!!;),dalii odezwij sie...wracaj ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni:) ja dziś nie testuje , czekam jeszcze bo może mi sie przeciągnąć cykl. ja-neczka = ale ty pisałaś że dziś testujesz:) mam nadzieje że pomyślnie Sylwuś= dzięki za dobre słowo ,oby cie przeczucie nie myliło:) chciała bym żeby tak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zrobić sobie kawke , mam nadzieje ze któraś sie tu pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poku ,no wes nie przesadzaj ,tylko zrób ten test!,co za róznica ze sie dzis dowiesz jaki wynik??? ,po prosze bo ja juz nie wytrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, No niestety jedna kreska :( Nic z tego nie rozumiem, temp.37,2 , @ nie ma a najlepsze, ze nie czuje ze jestem i nie czuję ze mam miec @ chyba mój organizm zastrajkował. Sylwia, help czy masz jakies przeczucia co o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wydaje poka ze jednak jestes:), no bo jak bys miała dostac @ to by była!!! wiec marsz do łazienki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc janeczka:) janeczka a na dzis miałas termin@???hm... bo dziwne ,z twoja tempka???? ale co napewno rzadnej kreseczki drugiej??? nawet sladu???takiego cieniutkiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni kochana termin miałam na wczoraj albo przedwczoraj. No niestety ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni = kochanie szkoda testu ! może jeszcze spokojnie przyjść @ lada moment.jak nie przyjdzie to zrobie we wtorek rano:) ale myśle że nie będzie takiej potrzeby:( ja-neczka = to coś z tym testem nie tak !!! bo jak masz ponad 37 i nie ma @ to musi być ciąża :) no na to wskazuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to bardzo dziwne janeczka...hm....to ja juz nic nie kumam??? ta tempka wysoka,i to by oznaczało ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka ale Ty kusisz.. wiesz myślę że moze to ze stresu, ostatnio miałam duzo przezyc związanych z ciążą tej koleżanki i może mój organizm szwankuje, sama juz nie wiem myślec. żałuję ze wczoraj nie pojechałam na badanie beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu no swietnie wykonczysz monie:P,do wtorku mam czekac????:-o,nie masz litosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-neczka = to jak dalej nie będzie @ to może idz na bete jutro, to wtedy będzie wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale ja żadnych objawów nie mam, nawet mi wscieklośc przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusicielki jesteście, dobra pojade jutro albo we wtorek, boję się rozczarowania, dam sobie jeszcze dwa dni na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= no jakbym mogła wykończyć moją ulubioną moni:) poprostu nie chce sie stresować znowu jak zobacze jedną kreskę ,wole zobaczyć plame na gaciach:) ja-neczka=nie kusze ale ty już jesteś dwa dni po terminie ,a ja jeszcze w terminie więc u mnie wszystko sie może zdażyć! tymbardziej że mnie brzuch boli cały czas od 2 tygodni ,to jest nie bardzo zrozumiałe mam nadzieje że to nie jakieś chorubsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko pokunia chyba lubi zyc w niepewnosci:P, ja juz bym nie wytrzymała:P,pokus idz zrób...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×