Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

cholipcia to jak by owulka była tak jak mówisz to raczej plemniczki nie wyzyły,ale może była wczesniej a tak w ogole to dlaczego tylko do 12? a Ty Pokus z testami owulacyjnymi działasz czy tak sama wyczuwasz? Mojego meza siostra w zeszłym roku działa z testami i urodziła dziewczynke a przytulanka robiła jak tylko pokazała sie druga kreseczka,może spróbuj z tymi testami co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poka kiedy chcesz ten test zrobic, bo wiesz jutro rano by juz wyszedł pozytywnie:D;),misiu jestes co było u gina ??? pisz jak jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= tak tylko dwoje ! i tak to była dla mnie ciążka decyzja ,mimo że zawsze chciałam dwoje. niestety na trzecie sie nioe zdecyduje już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie a która teraz bedzie rodzic? Dana ,misiu czy ewelinka? chyba nikogonie pominęłam,mama trojeczki to chyba w czerwcu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pokuniu ,czy tobie az tak zalezy na córce tak? bo jak bez róznicy ,to za kródko działasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) paskudny cordafen 4 x dziennie ma zahamować czynność skurczową... szkoda tylko, że moje i tak dość niskie ciśnienie jeszcze się obniży :o i do tego jeszcze więcej magnezu! oprócz tego wszystko dobrze tzn. szyjka się nie skróciła i wewnątrz jeszcze dobrze trzyma, z zewnątrz otwarta na palec... kładę się, bo wymęczyła mnie ta wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onajaga
ile tyg, po stosunku lekarz widzi płód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez się tak wydaje Pokus ze za krotko sie przytulasz,spróbuj chociaż dwa dni jeszcze dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko= ja mam cykle raczej 28 dni więc myśle że 12 to chyba wystarczy, a testów nie kupiłam i już nie kupie bo raczej już mi sie odechciało polowanie na dziewczynkę ,widac nie jest mi pisana ! więc chyba zapoluje na facecika i juz! ja nie chce czekać do skótku poprostu nie mam na to czasu, a jeśli nie będę miała córki to też sie obejde tak jak do tej pory, widocznie tak musi być:( przykre ale prawdziwe! wezme to co mi da Bóg i nie będę wybrzydzać! tylko niech da!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu,wypoczywaj kochana jak najwięcej najwazniejsze że wszystko dobrze z maleństwem jest,a leki no cóz jak trzeba brac to sie bierze jak maja pomóc to lepiej troszke sie przemeczyć a potem juz bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj misiu ,jak fajnie ze wszystko super z Maciusiem:) idz i sie połóz,odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu własnie ,jak nie chcesz czekac a juz Tobie obojetnie ,no to teraz polowanie konkretne chyba gdzies od 10-16 tc tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja narazie kończę bo męzulek z pracy wrócił i ide mu obiadek dać,nie wiem czy pózniej wejde więc jak cos to🖐️ trzymajcie się kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastunia=papa! moni = wejde jeszcze potem albo jutro przedpołudniem jak sie wyśpie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok no to tak zostałam sama ,ale jeszcze troszke i tez ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny mam nadzieję ze wszystkie nie pouciekacie:) Ja wykąpałam moich chłopców i już w łożeczkach leżą-kurde coraz wcześniej ich kładę.Tzn-jest dwójka bo najstarszy z tatą. Co Ty Pokuś tak pesymistycznie nastawiona? Ja tez myślę,że działaj na maxa:) oczywiście jak teraz nie wyjdzie-ale póki co....To TY jutro masz termin @? bo nawet sprawdziłam. No to cierpliwa jestes jak masz test i nie robisz-ja bym chyba nie wytrzymała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś= ja jeszcze pogadam z tobą tylko coś zrobie i za 15 min jestem oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D pewnie Poka poszła teścik cichaczem robić:D NO....czekamy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo lili :) i jeszcze pokunia:)oooo jak fajnie :), tak lili moje jeszcze na chodzie ,ale dzis jest szrek na tvn ,i sa przygotowani na ogladanie:), córka nawet sobie po przedszkolu pospała 1,5 h zeby ogladac do konca film:), mi tez pokuniu sie wydaje ze jutro zrób test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym lili nie wytrzymała ja zawsze juz 5 dni przed @ robie test:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O no to chyba im nie bede mówiła o Shreku:D bo się nie dadzą zagonić. Moi jeszcze wieczorynkę oglądają . Zaraz Młodemu daję kaszkę i lulu. Dziś mam nadzieję bez przygód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 🌻 Dopiero co wróciłam do domku i jestem strasznie zmęczona fizycznie i psychicznie. Ale nie mogłam sobie odmówic wejscia na ploteczki. Nie czytałam jeszcze co pisałyście, ale nadrobię wieczorkiem. Lili= wszystko będzie dobrze ❤️, jeszcze sie trzęsę po tym spotkaniu, ale wszystko jest w porządku. Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a widzisz lili moja juz sobie lezy u siebie i oglada a my z M u siebie ,i wszyscy szczesliwi:), no oby z małym było ok ,na pewno bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo\'s Shreka: Byliśmy w okresie Bożego Narodzenia na Jasnej Górze z dzieciakami obejrzeć szopkę. Mój Domink wiedział już kilka dni wcześniej o wyprawie ale pewnie jako trzylatek miał dosyć abstrakcyjne wyobrazenie o \'szopce\' No i opowiada pewnemu spotkanemu znajomemu księdzu; \"jade do Białej Góry i będe ogladał tam gdzie Malyja mieszka i osiołek... a ksiądz pyta...no i ktoś jeszcze?(mając na myśli Jezuska) A mój Mały myśli mysli i mówi- \"i ...i ...i ...SZLEK tam mieszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej janeczko, na jakim spotkaniu byłas??? czemu sie trzesiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe lili smiechowe sa takie dzieciaczki:), lili ale nie odpowiedziałas,na pytanie ??? czym sie zajmujesz w zespole ,grasz czy spiewsz ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×