Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

moja kochana enex:), a wiec tak : 13dc czułam lekkie kłucie a 14dc pojawił sie sluz ,ale był on tylko z rana koło 7.30. myslałam ze to poczatki DP,bo ja tak mam sluz mi sie rozkreca a na maxa sluzu mam koło 16-17dc,wiec sobie mysle rano było a w południe juz nie ,to z mezem sie przytulalismy z efektem koncowym .... a teraz od tamtej pory sucho ,sluz papkowato-grutkowaty biały klejowy;) a dzis mam dopier16dc ...wiec nic nie kumam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko Kochana a ktory to dzien podwyzszonej tempki????ponoc powyzej 16 dni oznacza \"niespodzianke\":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, wczoraj dowiedziałam się smutnej rzeczy...moja koleżanka postanowiła ze chce trzecie dziecko (ma juz dwóch chłopców) starała sie kilka miesięcy i nic...zrobiła więc badania i okazało się ze ma raka tarczycy :( Lekarze sa na szczęście dobrej mysli , mówią ze dzieki temu że postanowiła mieć dziecko wykryli to we wczesnym stadium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko enex ,straszne z twoja kolezanka:(:(nie wiem co napisac ??rak to podstepna choroba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni :D gdybyś zaciażyła !!!- ale byłby numer !!! Na któryms topiku - dwie starające które miały juz nagraną pracę nagle zaszły w ciażę - tu byłoby podobnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex o kurczeeeeee..... a miala jakies objawy????nie wiesz??? moznaby powiedziec ze cale szczescie w nieszczesciu.....ale szok....nie wyobrazam sobie co musi przezywac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex no nr jak cholipcia:D,kurcze znajac mnie to na pewno bede testowac:D, a jeszcze niedawno myslałam ze jak szkoda ,ze narazie nie bede kupowała testów ,a tu jednak kupie:P(ciesze sie jak głupia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roksanko 🌻, Dzewczynki ide się polożyc, coś mi glowa nawala. Dobrej nocki Wam życzę, odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Moni ja też się cieszę...ale fajnie - naprawdę :) :) Roksanko, miała problemy z @. Potrafiła nie mieć przez kilka miesięcy - to jedyny objaw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex buuuu...paskudnieeeee....nigdy bym nie wpadla ze to moglby byc objaw takiej powaznej choroby....:(:(:( Janeczko slodkich snow🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex no super :) zobaczymy co z tego wyjdzie:).ATy juz enex skonczyłas @???? chyba tak bo dostałas 28.02.tak???zaczełas staranka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Moni ladnie ladnie....moze to bedzie dla nas znak ze musimy zmienic miejsce na liste dla dopingujacych i wtedy spadniemy na \"dolną\":p Moni to kiedy mniejwiecej testujesz??? bo ja gdzies 14/15 marzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko ja mam dostac @ 17.03. wiec pewnie w tych okolicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bylam 2.03 juz po owulacji...wiec licze ze jakby np byla owulacja 1.03 to powinnam (nie)dostac @ 15.03...wiec pewno nie wytrzymam i moze juz sprubuje testowanko 13...... a nóż widelec:D bedzie szczesliwa trzynastka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam dziewczynki zazdroszczę :) :) strasznie...Moni ja dostałam @ 02.03, więc dzis dopiero trzeci dzień, ale jetsem pozytywnie nastawiona. Grudzień fajny miesiac nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co?mialam sie wlasnie was zapytac.... ponoc sa w juz jakies testy ciazowe na polskim rynku specjalne do in vitro...co w 4 dobe wykrywaja juz ciaze???jest to mozliwe....????ponoc jakies 15zl kosztuja....kolezanka wczoraj mi mowila ze taki sobie z polski przywiozla....ciekawa jestem....popytajcieeeee....to byloby super...bo te dni oczekiwania sa dla Nas okrotnie dlugie:( zreszta ja i tak sie ciesze....bo dzieki tym tabletka mialam owulke 19/20dc wiec i tak u mnie EXTRAAAA....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex pewno ze super miesiac....ja w grudniu...dokladnie na 15 grudnia mialam termin z Samuelkiem... choc urodzil sie 24 listopad.... to jakos mam mile wspomnienia z ta wlasnie data.... mam wielka nadzieje ze Bega Nasza wlasnie ten dzien bedzie miala jak jej synus wymodlil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam pytanko co do testów. Napisane jest że wykrywaja 6 dniowa ciażę nie? a przeciez zarodek zagnieżdża się w macicy dopiero ok 7 dnia po zapłodnieniu tak? i dopiero zaczyna wytwarzać hormon HCG tak? to jak test może wykryć HCG w moczu jak zarodek go jeszcze nie wytwarza...nie rozumiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez miałam napisać o Beguni, ale ona jest przed testowaniem więc może udac jej sie na listopad więc tfu, tfu, tfu, tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, a ciebie to filmidło wsiorbało czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie \"koleczko\" do obliczania terminu porodu i wychodzi mi ze @ jakby byla 10 .03 to termin porodu jest 15.12 a 02.marzec to termin 08.grudzien:) tez super enex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie enex dobre pytanie z tym testami???ciekawe no bardzo, a to prawda ze 7 dni pozapłodnieniu sie zagniezdza jajeczko....aha no i swietny mc to grudzien:)moja kinga z 20.12.:Dgrudzien to taki wesoły mc i swiateczny aha i jeszcze czas oczekiwan to juz super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 25 dniowe cykle to na 06.12 - w Mikołajki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane z mama przez tel gadałam :) a jak my zaczniemy to szybko nie konczymy:P,roksanko ja nie słyszałam o takich testach.... roksanko a sprawdz u mnie termin miałam ostatnia 17.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex masz racje z nasza Bega.... faktycznie ...przepraszammmmmmm....ja tak za sugestia jej slów....od kiedy jej synek tak wymodlil ....jakos mi utkwila ta data....tymbardziej ze mi tez bliska:) a jesli chodzi o testy to tez masz racje...dopiero po zagniezdzaniu jest wytwarzany chormon hCG....nawet czytalam ostatnio ze moze ono byc dopiero 12dnia po owulacji...wiec dlatego w terminie miesiaczki czasem wynik jest jeszcze negatyw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi by wyszedł listopad tak???,listopad smustny mc co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×