Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Bega ja ci nie pomogę za bardzo bo ja zawsze mam ciężkie i bolące ,a może ma wpływ na to jak mamy obfita miesiączkę ...hm no nie wiem a dziewczyny wracając jeszcze do mleka z \"naturalnej\"piersi :D (tak mawiał mój mężuś ),to mi zawsze leciało jak usłyszałam płacz dziecka ,najgorzej jak gdzieś w sklepie ....oj ciekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jaka z ciebie koleżanka i nie zajehcałaś , a ja od & niedaleko mieszkam :D , następnym razem zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko...monitoring jak najbardziej, ale wlasciwie to taka sama loteria ...tylko tyle, ze stwierdzasz, ze jajo jest i mozna je upolowac, tyylko tyle bo sam monitoring w tym ci nie pomoze...nie wiem czy pamietacioe moj monitoring...w 8dc mialam pecherzyk 18mm....czyli owu zapewne byla za 3 dni jakies czyli ok 11/12dc, ja przeciez obstawilam te dni wtedy i co ? gowno...wiec mimo wszystko mysle ze tu w gre nawet godziny wchodza a poza tym FART, FART FART i jeszcze raz fart....ale sa tez przypadki sama je znam, ze wlasnie dzieki monitoringowi zostaly poczete dzieci.... ale ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie zastanawialam koko co to za symbol jakis dziwny??? :D co autor mial na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co my to też może mamy jakąś blokadę psychiczną ,bo za bardzo chcemy ,przecież jesteśmy zdrowe i to nie nasze 1 dzieci ,no bo co innego może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus no dokladnie.... tak jak u mnie w poprzednim m-cu ale sie juz powtarzam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko= ja nie działałam z testami! i zeby było śmieszniej to ja pisałam kiedyś ze coś chyba nie tak bo juz po niby owulce pare dni pokazał mi sieśluz przezroczysty i to wtedy pewnie była owulka! nie wiem teraz jak planować co kolwiek:( sylwus= odebrałam ,chyba 1.00 to był wynik a w pierwszym tyg ciąży jest 16.00!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak co poeta miał na myśli ale przez radom to tylko 7 śmigacie, no bo na Kraków to tylko tędy ,zobacz teraz nam robią piękne połaczenie ,ja w w-wie to jestem przynakmniej raz w mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko co do mleka w okresie karmienia...j juz to tu kiedys dawno temu pisalam, ale ja tez mialam takie mleczne zalewy.....placz dziecka w telewizji, w sklepie...a ja plyne.... malo tego juz jakis miesiac po odstawieniu prawie 2 letniego mojego dziecka, poszlam do szpityala odwiedzic moja kolezanke ktora to urodzila synusia...no i tylko wzielam ggo na rece...i czuje a tu mi leciiiii...... albo podczas przytulanek,....jakis koszmar...tryskalo mi po scianhach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa Mila
Cześć,dziewczyny,przepraszam,że dopiero teraz odpisuję. Mam 30 lat.Moje dzieci to 7-letni Filip i 4-letnia Hania.13 października ma pojawić się trzecie szczęście🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka=> Dobrze, że zrobiłaś bete, przynajmniej nie będziesz się dręczyła, że może coś było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tylko na chwilkę, bo mąż chce mi zająć komputer... Poka...bardzo mi przykro, ale musisz miec siy i nadzieję, ze wreszczie sie uda! Wkleiłam sobie w stopke linki do kolejnych zdjec...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega to ty tapete natryskowa miałaś ..ha ..ha poka sylwia ma rację ,chociaz wiesz ,że to tylko @ się opóżnił sylwia ,przepraszam,że znów o to pytam ,ale zapomniałam ty po starankach ile dni po miałaś owu , bo też chcę taką piękna Karolinkę ,więc może się ustrzelę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> staranka 10 rano, owulacja 14 wieczorem -tak przynajmniej czułam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze musze cos napisac:D:D:D Bega to Twoj \"BAR MLECZNY\":p byl zaopatrzony super:) moj kiepsko...Samuelek spadal z wagi...musialam dokarmiac:o takbym teraz chciala karmic wlasnie piersia i tylko piersia... nie udalo mi sie tak dokonca z zadnym.... kazde dokarmialam..nie wiem czemu??? Poka....to ja mam propozycje....teraz bedziesz rowno z Bega...bedzie Ci latwiej bo bedzie porownanie....i tez ci na weekend wypadna staranka.... kupuj kOCHANA TESTY .....INKA SUPER STRONKI PODAWALA GDZIE I JAKIE SA NAJLEPSZE.... MARZEC.....COS W TYM MIESIACU MUSI SIE STAC....JA JAK DOSTANE 14/15 @ TO TEZ JESZCZE MAM ZAMIAR W MARCU DZIALAC.... oj znowu caps....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ta Monia się nie odzywa ,Inka ,Daili, Lili ....hej dziewczyny słyszycie mnie wołam do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to sylwus jeszcze mam szansę Jezu my to jak te koty :D :D bedziemy sie \"marcować\' ..ha..ha.. poka =dzieczyny maja racje po @ do pracy , zreszta kiedys mówiłaś ,że chciałabyś pracować :P , a ta praca lepsza niz kazda inna ,no nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja co za przystojniaczki ci się wkliły ..no.no.:D jejku znów się zagadałam ,będę za 1godz. jade po synków pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze to jestem już zniechęcona do tych staranek:( jedyny pożytek z tej@ ze moge sie winka napić:) właśnie to tobie :) uwielbiam to winko! martini ! mniam mniam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem :),poczytam i odp:), chciałam powiedzie ze moj krystek ma Angine:-o, dostała antybiotyk i mam nadzieje ze szybko zadziała a teraz was poczytam moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu kochana ,wiesz kurna przykro mi bardzo!!!:(, ale przynajmniej wiesz co i ja i mniej stresów.Kochana w tym mc działaj od 10-16dc oczywiscie jesli płec jest Tobie obojetna;)pozdrawiam i 👄,kochane dzis juz nie pisze bo zaraz Hary Potrrer:) wiec sie szykuje z dzieciakami na maratonik ,spokojnej nocki do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja swoich panow jak zwykle wyprawilam na basen, poszli sobie a ja mam swiety spokoj.... pije kolejne piwko i jest mi dobrze, napalilam w kominku, najadlam sie a co tam... poka wiem, ze ci smutno, tym bardziej ze nadzieja z kazdym dniem spoznienia rosla i jeszcze dziewczynyu cie podsycaly a pozniej boli jak cholera...ja tez raz tak mialam w lato...tez bylam juz na becie, to byl moj rekordowy cykl 29 dni...a zalezalo mi zeby wiedziec bo nastepnego dnia jechalam sama z mikusiem do szczecinka wiec chcialam wiedziec co ze mna??? tez bylo cholernie przykro...ale....bede powtarzal do znoju, ze nic sie nie dzieje bez przyczyny...wiem ze to dlugo trwa, ale coz mozemy poradzic??? poka marzec nalezy do nas, jestyem tak pewna tego jak to ile jest 2+2!!!! roksi , koko co do mojego \"baru mlecznego\" w istocie byl dobrze zaopatrzony bo do 8 miesiaca mikus nic innego powtarzam NIC,m nawet wody itd nie dostawal bo po pierwsze nie chcial po drugie rosl, tyl i rozwiajl sie ksiazkowo i nad podziw, wiec lekarze stwierdzili, ze nie ma potrzeby nic dawac...tak skubany polubil cyca, ze potem mialam problem...potem np zjadl juz kanapke jak stary i lecial pedem do mnie tak hobbistycznie cycka jeszcze sobie pojesc, tylko zobaczyl fragment mojego ciala juz sep pijawak byla w pogotowiu...ale mialam z nim... cudnie swoja droga... poza tym moje drogie bylam mamka...karmilam dziecko mojej kolezanki...mikus i jej kubus to prawie rowiesnicy, ona karmila go z niecaly miesiac i to w przerwach dokarmiajac....zreszta byla po cesarce i przejsciach ze soba roznych itd...siedzialysmy kiedys u niej z dzidziulami naszymi miesiecznymi i moj sklodko zasypial przy cycu i grzeczniutki i blogo mu bylo...jej mial kolki i w ogole niespokojny nie mogl zasnac itd...magda z blaganiem w glosie zapytala czy nie brzydzilabym sie i czy moglabym nakarmic jej synka zeby tez mu tak dobrze bylo.... zdziwialm sie nie tyle pytaniem ile stwierdzeniem czy nie brzydzilabym sie...no kto jak kto ale to ona moglaby miec obiekcje ze obca baba dziecko jej bedzie karmic...i wiecie co...dalam mu cyca....nie uwierzycie...spal jak susel ale glupie to uczucie zupelnie inaczej niz swoje wlasne dziecko..tak dziwnie jakos, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEGUS ALE SLODKOOOOOO....az sie wzruszylammmmm:) ja czuje sie wlasnie nie do konca spelniona...moj instynk bycia mamusia moze dlatego wlasnie jakos wciaz we mnie drzemie, bo tak chcialam karmic Samuelka i masz.... urodzil sie malutki...2680 jak wychodzilam ze szpitala wazyl 2480 a po dwoch tyg jak przyszla polozna 2400 no i mnie wystraszyla i wyslala do lekarza no i jak poszlismy to kazal zageszczac bo inaczej bede musiala isc \"na oddzial\" na obserwacje czemu spada z wagi:o no i dlugo sciagalam pokarm i zageszczalam kleikiem ryzowym... dostawiam go do piersi... ale glownym pokarmem byla butla....i tak zostalo... sciagalam do 6 tyg.... pozniej spasowalam....bylam zla na ta sciagarge itd...a moja zywa \"Sciagarka\" slodko sobie spala... straszny z niego jest spioszek i do jedzenia tez okropny jest...ile sie namecze zeby cos zjadl...do dzis.... teraz jakby sie udalo.... zrobie wszystko zeby karmic.....nie dam sieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja ale super z WAS Rodzinka...🌼 chlopaki faktycznie przystojniaki...:):):) szczesliwa Mila🌼...moze przeciagniesz do 14 pazdziernika....moje urodzinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×