Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

ok...nic nie stoi na przeszkodzie, zebym kupila testy...masz racje bede miala spokojne sumienie i spelnienie obowiazku!!! wiec w poniedzialek kupuje, bedzi eto 6dc i od 7dc zaczne je stosowac mysle ? a moze od 9dc? tak chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin na PRIMA APRILIS...no no no.... musi sie udac... czyli testujesz 1.04 ...ale JAJA:D extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko tak jade za tydzien od staranek z mikusiem do olawy na konkurs , ale czy to relaks to nie wiem, nie nazwalabym tego tak...wrecz przeciwnie...stres total..ja na jego wystepach, szczegolne gdy w gre wchodzi rywalizacja i walka o miejsce i punkty dostahje swira, poce sie cala, drze i w ogole mam wrazenie ze eksploduje, nie wchodze z nim na sale siedze skulona gdzies w kacie i modle sie i trzese cala....koszmar.....wiec przezywam to duzo mocniej niz on i duzo mnie to kosztuje....ale na pewno czas mi szybciej zleci i myslec o ew. ciazy nie bede miala czasu...... roksanko jade po mikusia, ale za 20 minut bede znow...ha i bede mogla napic sie piwka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega z tymi testami masz racje... mysle ze inne dziewczyny tez to poprą..... po co sie zastanawiac czy bylaby juz druga krecha....a moze nie??? moglam kupic...moglam dzialac...zawsze to latwiejsza sprawa... ja gdybym nie odwazyla sie isc do lekarki...tez planowalam zaczac dzialac z testami...choc przeraza mnie cena..prawie 20 euro...przyczym instrukcja \"Czarna magia\" w j.niemieckim.... Amanda musialaby mi chyba potlumaczyc co i jak:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz....a ja myslalam ze jedziesz sobie wypoczniesz itd....no ale tak my mamusie juz mamy...stresujemy sie bardziej niz musimy... Bedzie Napewno Dobrze...i Napewno Lepiej Niz Myslisz❤️ ok .... to ja tez poprasuje troszku bo chyba zostalam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ponownie,a ja posadziłam reszte kwiatuszków teraz czekam na rezultaty,obawiam się że chyba troszke za głęboko je powsadzałam,no ale mysle że sobie poradza i wyjdą Pokus ja tez strasznie ciekawa jestem jak tam z Tobą sprawa wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko no jak juz Ty tak prasujesz to pewnie w transie jestes zajrzyj i do mnie po pranie sie pietrzy gotowe do prasowania:Pa ja jakoś weny nie mam jak tak dalej pójdzie to bedziemy w gnieciuchach chodzić kiedys taka moda była co nie? takie bluzeczki jakby pogniecione teraz tez mógłby ktos cos takiego wymyslić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nastus to jak u ciebie w ogródeczku zakwitnie to będzie pięknie Bega =super termin na prima aprilis wreszcie test ci zrobi psikusa i zamiast 1 krechy będą 2 GRUBE KRECHY , a wekend na przytulanki wymarzony można działać o każdej porze dnia i nocy :P Sylwus masz racje ja dzis juz daje spokój mężusiowi ,ale wiem ,że chyba nic z tego w tym cyklu ,a powiedzcie czemu musi byc ta przetrwa 7 dni :( , bo nie wiem Roksi a jak córka była zrobiona \'inaczej\',bo nie jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko🖐️ ta przerwa to wydaje mi się jest po to by jajeczko zapłodnione mogło sie dobrze zagniezdzić i chronia te dni przed wczesnym poronieniem,tak mi się wydaje ze to o to chyba chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka za ta moda to tez jestem he he ... , nie lubię prasowac Bega a jeszcze jedno Roksi ma rację z tymi testami , ja zmieniłam teraz testy ,bo nie było tych co zawsze używałam i działałam po omacku ,bo one inaczej wskazuja ,więc nerwów zjadłam póki nie dostałam tamtych , dlatego kuptesty niech juz leżą i czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to mężuś będzie niepocieszony :( , no ale wie ,że mamy misje do spełnienia ,więc przeżyje ....ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze gdzie jest Poka ,tak sie denerwuje co jej wyszło .....Pokus odezwij się .....halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadlam do was z piweczkiem...a tu cisza i pusto... koko testy kupie a niech tam, jak szalec to szalec.... :D a co do tego ze trzeba poprzestac prze ztydzien to z kilku powodow koko, tak jak nastka napisal, zeby nie doprowadzic do wczesnego samopopronienia, dac szanse na zgniezdzenie, ale przede wszystkim!!!! zeby nie ustrzelic chlopca...bo jaka masz pewnosc, ze zaszlas w ciaze? moglas nei zajsc, a tryzykujac przytulanki np za 2 dnio mozesz zajsc i wtedy to bedzie chlopiec....rozumiesz? czy zamotalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki! NIE ZAPOMNIAŁAM O WAS :) tylko teraz dopiero przyjechałam! przykro mi ale was zmartwię ! wczoraj póżnym wieczorem przyszła@@@@! Niestety nici z tego!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko no wiesz........my zaraz po slubie(a ze do slubu zero) to my potem:D:D:D oj....dzialo sie dzialo...rekordy bilismy...moze dlatego wlasnie oslabione byly te meskie i jest cora...ale napewno bylo duzo razy i napewno w owulacje tez:D:D:D a szczerze to my dzidziusia nie robili...bo niby maz uwazal;) ale bylam w szoku jak @ nie przyszla:D Nastko podrzuc pranie zaraz wyprasuje....:) Bega poczestuj piwkiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POKA👄👄👄 ludzie jestem w szoku....ale ci sie opoznilo POKUNIU.... tule cie mocnoooooooo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka...nie ma tego zlego......zapraszam do marcowego klubu!!!!! zapewniam udane poczecia!!! :D roksanko nie ma sprawy, wpadaj mam dzis duuuzo piwek w lodoweczce i winko mam i wodeczke i co tylko chcesz w zasdzie, barek mam caly !!! full wypas! zrobi,y kolacyjke i mozemy sie raczyc... jak teraz wsiadzesz w samochod to za jkies 16 godzin bedziesz??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko mi jak lekarka powiedziala ze juz po owulce...to wlasnie wyraznie podkreslila zeby dac mezowi spokoj nawet do @.... niby wlasciwie jest to zalecane kobietom ktore przechodzily wczesne poronienia.... ale ja wole dmuchac na zimne....wiec zero narazie...zreszta i tak go wymeczylam za wszystkie czasy ostatnio...niech troche zateskni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo 16!!!!!!!! serio tak duzo godzin bym miala....????? na slask mam jakies 700km...wiec jade 8 h z przerwami...tylko pewnie potem przez polske wolniej juz by mi szlo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko= no właśnie tyle i nie wiem dlaczego i jak mam teraz liczyś co kolwiek jak nie wiem ile i czy mi sie spóżni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak mnie bola piersi??????? jakby sie wlasnie zblizala pora karmienia.....i mleko naplywa do nich...a dziecko spi:D pamietacie to uczucie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka a Ty teraz dzialalas z testami owu?prawda? i kiedy w/g nich mialas owulke???? ile minelo dni od owulki do @???? zgadza sie???jest 14 dni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega= to może ja przyjade !!! expres chyba 2 h jedzie co??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega jak szaleć to szaleć ja do w-wy jade 50 minut ,więc biorę ciasto , bo mam pyszne i jade ,a ty chłódż piwko :D , tylko jak po piwku wrócę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietamy roksanko, pamietamy... !!! to uczucie niezapomniane...i tesknimy za tym stanem...oj tesknimy... roksanko a moze to to??? tak niesmialo sobie mysle??? roksanko a z tymi 16 godzinami tak sobie strzelilam... nie wiem ile masz kilometrow? wiem, ze z warszawy do kolonii jest 1200, to jakies 14 godzin, do freiburga tez jechalam ok 16 godzin, nie wiem ile jest od ciebie do warszawy km? ale na pewno wiecej niz 10 godzin byc jechala!!! nic to na sniadanie wpadnij :D piwa dostaniesz! dziewczyny ja w innej kwestii teraz bo cos mnie zastanowilo a mianowicie czy ktoras z was wie jak to jest z piersiami wlasnie...a chodzi mi o ich bolesnosc.... wlasciwie w kazdym cyklu odczuwam je, bola raz mocniej raz slabiej, raz sa jak banie ciezkie raz tylko przy dotyku.....ale zawsze je czuje... ale byly a rczej zdazaly sie miesiace, ktore mozna okreslic dwoma takimi i min ten cykl, gdzi piersi w ogole mnie nie bolaly!!! zero bolu, zero ciezkich glazow, nic, po prostu zero objawow zarowno ze strony piersi jak i brzucha prawie.... moje pytanie wiec brzmi jak to jest? od czego to zalezy, ze u tej samej kobiety jej cykle roznia sie objawami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś ,więc zaczynasz nastepne staranka ? normalnie licz od wczoraj 1 dc Roksi , no to sobie wyobrażam co się działo :P jak mężuś taki wyposzczony .....he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus wiem co czujesz..... bo ja w zeszlym m=cu dokladnie widzialam na monitorze moje \"jajo\" bylo przeciez dzien przed przytulanie...w ten dzien...i dzien po owulce .... a kurcze widzisz jak to jest..... natura jest okrutna..... nie ma beby....i nie mam pojecia czemu... teraz kolejne proby.... i boje sie ze znowu nic.... Ty kochana jak wiekszosc tu dziewczynek dzialacie coreczki...wiec to tez jest duzo trudniejsze....wiec trzeba probowac...moze musisz przyblizyc przytulanki o kilka godzin.... a nie myslalas np o monitoringu... jak by np mial 15/16 /17/18 mm....moznaby dzialac...bo peka jak nam tu Inga pisala -+21 a rosnie ok 1mm na dzien no i wtedy masz pewnosc ze byla owulka...na 100% no nie wiem...tak tylko dumam jakby Ci dac jakas nadzieje na przyszle dzialanie... i zwroc uwage...ze bedzieci miec razem z Bega termin testowania na 1.04.... to musi byc jakis znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko...dawaj.....!!!!!! jak wrocisz? bedziesz nocowala! a wiesz, ze ja jak wracalam z moja nieszczesna noga w tym roku to prze zradom sobie jechalismy... tak sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×