Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

kurde-coś robię widać źle. Film z cesarskiego cięcia.Dla mnie b ciekawy-chociaż ciężko mi było przebrnać przez niektóre momenty. Lekarzem z pewnościa nie mogłabym być:( Ani położną:( jak moja mama Nie wiem czemu nie otwiera sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili= ja tez mam plik wideo niedostępny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili ja nic nie widze 😭,pokuniu własnie jesli jestes tez nastawiona na chłopca i na prawde obojetnie to idz na całosc!!!!!!:D, a nóż widelec bedzie córeczka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-to chyba sie zapatrzyłaś na ten brzuszek:) mówię ci:) Poka-BRAWO za decyzje.:D cieszę sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety już ekipa jedzie do mnie na obiad więc idę działać. Narazie dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili kochana bo jastem taki dziki,dzik:P, ja jej bluzke do góry kaze jej sie kłas i ja tam po tym brzusiu całuje i gadam ze ciocia na Maticzka czeka:Dech......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki= kochane jesteście , tylko mam nadzieje że sie uda ,będę za niedługo pić len ,już mnie trzepie:D na samą myśl ale musze pomóc dzidziusiowi dojść do pokoiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= mam nadzieje że jak zaczne działać od 10dc do 16 to będzie ok? jak i teraz nic nie zaskoczy to chyba dostane zawału:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= gdzie jesteś????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni u mnie tez wlasnie jak Ty piszesz....niby czuje ze cos mi cieknie(przepraszam ze tek obrazowo)a jak sprawdzam to nie wiele:D Pokus a moze faktycznie daj sie skusic na te testy.... beda dwie kreski to znaczy ze za 24/36h bedzie owulka...bedziesz wiedziala co i jak...a i dziewczyna tu bedzie latwiej cokolwiek powiedziec...bo tak na oslep to ja dzialamlam juz prawie rok i nic....teraz te 2 miesiace dopiero moge powiedziec ze wiem co sie dzieje.... ale zobaczymy co bedzie.... dzis rano juz mnie kusilo zrobic test....ale zwatpilam kusi strasznie a czytalam dzis ze czule testy juz potrafia nawet 9/10dzien po owulce....tylko czy ja mam taki czuly to nie wiem bo nie moge na nim nic doczytac...zreszta widze inne symbole niz polskie...wiec nie wiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragment tego co znalazlam: Testy ciążowe opierają się na wykazaniu obecności gonadotropiny kosmkowej (HCG) - hormonu białkowego produkowanego przez rozwijający się trofoblast, obecnego we krwi i wydalanego z moczem ciężarnej. Stężenie tego hormonu rośnie od chwili zagnieżdżenia się zapłodnionego jaja w śluzówce macicy. Zasadniczo istnieją trzy rodzaje testów ciążowych. Przed wykonaniem testu ciążowego sprawdzić jego czułość, która jest wyrażona w IU/l. Jeżeli wrażliwość testu: * jest mniejsza od 500 IU/l to jest on dodatni od 10-go dnia od zapłodnienia * wynosi 500-800 IU/l to jest on dodatni od drugiego tygodnia po zapłodnieniu * wynosi 1000 IU/l to jest on dodatni dopiero od 3-go tygodnia po zapłodnieniu a u mnie na ulotce pisze 25mlU/ml czyli jakos ineczej ...kurcze nie znam sie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko= kurcze skusiłam sie na oglądnięcie tego filmiku , i aż mnie wszystko boli ,kszmarnie to wygląda w poeuwnaniu do zwykłego porodu:( ja też miałam cc ale nie poprzeczne tylko pionowe:( może kupie te testy ,ale nie bardzo mi sie chce już obserwowania ,sprawdzania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko= poczekaj jeszcze z tym testowaniem ,bo to jeszcze za wcześnie może !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus moze masz racje ze za wczesnie....ale mam 3 szt i najwyzej dokupie....a ja jakos wole byc ewenualnie przygotowana na przyjscie @...jakos jedna kreska mnie ostudza....nawet dolegliwosci ciazowe czasem znikaja jak zobcze jedna kreche:p wiecie wlasnie pierwszy raz od kilku lat tak mnie cofło ....bleeeee....nie bede wam tu opisywac.....jestem w szoku.... bo z zadnym dzieckiem nie wymiotowalam... a teraz to... wlasnie nawet mialam napisac ze czuje sie wyjatkowo dzis dobrze....a tu w sekundzieeee.......buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Roksanko, ale fajnie...śmieszne to, ale zazdroszcze Ci tych objawków. Na pewno sie udalo teraz musisz tylko dbać o siebie, żeby jajeczko sie na dobre zagnieździlo i pieknie dzielilo. Już sie nie moge doczekać pozytywnego wyniku Twojego testu 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily👄👄👄 (nie:p)dziekuje ....zeby nie zapeszyc:D chyba jutro serio sie skusze...dzis jakis dziwny ten dzien....jestem w szoku...ale milym szoku ...mam nadzieje ze to nie zadna zmylka....bo sie chyba zaplaczeeeee...... a co tam u Ciebie Kochana???jak samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop,hop, jestem kochane:), kochane ogladałam i filmik i ok:),mnie takie zeczy nie biora ,i nawet z ciekawoscia ogladałam:D,tylko mnie zastanowiło ze te dziecko tak mało sie ruszało?? fakt nie obejzałam do konca bo zszywanie mnie nie interesowało:P.Pokuniu a czemu ty miałas pionowe ciecie???? przeciez 14lat temu twz robili poprzeczne!! no niezle:-o.Dali a jak u Ciebie objawiki???? roksanko mnie tez juz test kusi :P ,dobrze ze nie mam w domu bo na pewno by był juz zrobiony:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu kochana a jak Ty wytrzymasz taki maratonik 6 dni sie misiac???;) kochana u Mnie ciezko jest 6 dni pod rzad ,wtedy moj M mysli ze ja jakas chora jestem:P,ostatnio 6 dni pod rzad to jak core robiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= no nie wiem jak ja wytrzymam ,ale mąz to sie ucieszy:) on wie dobrze że inaczej to nam nic nie wyjdzie ,a widzw ze tez był rozczarowany jak@ przyszła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= niewiem dlaczego mnie tak pokroili! ale jak ja byłam to inne babki też tak miały! mnie nikt nie pytał jak chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostanę @ na 100%, nwet już mi wyskoczyly 2 krosty. Ala jakoś sie tym zbytnio nie przejmuję, ja poluję na kwiecień :) Moją siostre zacząl boleć 1,5 h temu okresowo brzuch a wczoraj miala na bieliżnie podbarwiony krwią śluz. Myslę, że sie powoli zaczyna rozkręcać akcja porodowa. Już się nie moge doczekać. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
Mam pytanie do doswiadczonych mam,chodzi o to ze staramy sie z męzem o pierwsze dziecko,bylam 7 marca u ginekologa(pierwszy raz mnie badał)ze mam powiekszona macice jak bym byla w ciąży.Czy myślicie że moge być naprawde w ciazy???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
trochę haotycznie to wszystko napisałam ale mimo to prosze o odpowiedz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu ale nikt sie nie pyta czy chciałas mie cc poprzecznie czy pionowo;),kochana ja poprostu myslałam ze taka metoda cc poprzecznie ,jest juz bardzo dawno znana i stosowana.Dali kochana 2 pryszcze nie znacza ze @przyjdzie ;)ale co testujesz z nami??? 15.03??.Monia,monia-- ale napisz cos wiecej kiedy ostatnia @ była ,i co ile masz @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×