Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Daily trzymamy mocno kciuki za siostre❤️❤️❤️ daj nam znac co i jak....❤️ Moni ja chyba nie wytrzymam i zrobie jutro....najwyzej:p bede zla na siebie...ale jakos poswiadomie mam wielkie nadzieje:) i cialo coraz bardziej mi podpowiada ze cos sie dzieje... Boze ja znowu sie nakrecammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
oki Mam 26 lat mam 35 czsem 36 dniowe cykle.Pierwszy raz w tym miesiącu stosowaliśmy testy owulac i wyszły.owulacja przypadała na ok 24 lutego(ostania @ byla 3 lutego)teraz jest 36 dzien cyklu i nic tylko bola mnie piersi no i ta wizyta u ginekol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIAMONIA faktycznie rozpulchnienie macicy moze swiadczyc o ciazy... a czy zrobila Ci np test albo pobrala krew na Beta hCG??? kiedy mialas ostatnia@??? zycze Ci oby to byla Fasolka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
o rany to by było super,nie robiliśmy zadnych testow bo lekarz powiedzial ze jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaMonia mi wychodzi ze dzis masz 14 dzien po owulacji wiec powinien test juz wyjsc... albo @ juz tez byc....wiec skoro nie ma...to chyba bedziemy mogli Ci Gratulowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
a to ze mnie bola piersi to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki kochane, no to która pierwsza spada ? U mnie dziś rodzinka przejazdem zagościła i musiałam odejśc od kompa, a tyle co tabelkę zdążyłam naniesc z poprawkami. Poka, super, bardzo sie cieszę, że podjęłas taka decyzję, działaj kochana. Roksanko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jutro jakbys zrobila rano z pierwszego moczu to napewno bylby juz wynik a mierzysz rano tempke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
to bedzie moja najszczesliwszy dzien w moim zyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko🌼co u Ciebie ??? MoniMoni mnie tez wlasnie bola i mam nadzieje ze to dobry znak:D zrob jutro test...albo jak masz mozliwosc zrob bete hCG w laboratorium to bedziesz miala juz napewno wynik.......trzymam mocno kciuki zeby sie udalo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
Bardzo wam wszystkim dziekuje,a ile moze kosztowac taki test?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jutro jest niedziela,...ale sie zagalopowalam.... no chyba ze masz tescik w domu:D:D:D to bez problemu... ja jutro mam 11 dzien od jajeczkowania i tez mam wielka nadzieje ze juz mi cos wykaze....choc delikatnie ...choc ciut ciut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nie wiem...ale jakies 10 zl mysle...a beta??? 25 zl chyba dziewczyny pisaly... ja mieszkam w niemczech u nas w laboratorum za darmo...a test jakies 3 euro kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
mi chodziło o test bete hCG ile moze kosztowac?bo chyba robi sie w laboratorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
oki bede pamietac,do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jakies 25 zl chyba ??? poczekaj napewno odezwie sie ktoras co robila... Poka jak sie nie myle robila kilka dni temu... wiec odpisze Ci pewnie jak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
jeszcze raz dziekuje,miło tu u was:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksymalnie 30 zl. Co u mnie? Kończy sie @, zaczynam znowu sie nakręcac.I tylko z powodu opóźnienia nie bardzo wiem do którego działac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staramy sie:):):) jeszcze raz licze te twoje dni i kurcze normalnie jakos nie chce cie nakrecac...ale czuje ze cos cos musi tam juz byc:p ❤️❤️❤️ koniecznie daj nam znac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko a ilo dniowy mialas teraz cykl?aha i czy korzystalas teraz z testow owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
O kurcze Roksana normalnie az mi cos w serduszku rosnie(i w brzuszku mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni a zdradz nam jeszcze w jakich dniach byly podejmowane proby??jak mozesz oczywiscie...to tak dla naszych obserwacji ....bo jesli sie Tobie udalo to bedziemy mogli sie od Ciebie czegos nauczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko 33, ostatnio miałam 29, raz tylko 31 stosowałam testy owu, ale jakoś jej u siebie nie zaobserwowałam w tamtym cyklu, śluzu tez miałam mało, rozciągliwego bardzo mało, chyba był cykl bezowulacyjny, tylko nie wiem czy w takim przypadku @ jest wczesniej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, pisze nie po polsku. Ostatni cykl=33, poprzednie=29, jeden tylko =31 i to w ciągu 16 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko👄 no ponoc ZDROWA kobieta po 30 ma prawo do 2-woch cykli bezowulacyjnych....wiec moze masz racje... a testy co Ci pokazywaly??? ze w ktorym dniu niby byla owulka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
przez pierwsze 2tyg tak noramalnie co 2,3 dzien ale jak zrobilam test 22 lutego i wyszedl to misialismy sie 22,24,25 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to ze mialas ewenualnie gdzies w 19 dc....wiec moze przegapilas....bo myslalas ze juz dawno po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia monia
jak zrobilam test byly 2 krech bardzo wyraźne,poza tym wczesniej kochaliśmy sie tez dosc czesto,zobaczymy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×