Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

aguniu !!! 🖐️ nie narzekaj, nie narzekaj :D zartuje oczywiscie!!!! aguniu wiem, ze jest ciezko, szkola, przedszkle i dziecko perzy piersi...pranie , sprzatanie, dom... gotowanie a gdzie Ty w tym wszystkim...moge sie tylko domyslec....ale to minie...i za moment sie unormuje rytm dnia...wszystko wskoczy na wlasniwe tory, pouklada sie w trybiki i bedzie sie toczylo rownym rytmem zapewniam Cie!!!!! ale aguniu ja CI bardzo zazdroszcze uwierz mi i mysle ze wiele dziewczyn !!!! sciskam Cie mocno i uwierz w to, ze bedzie dobrze!!! niedlugo juz lato a to w ogole bedzie super czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt,jest co robić,szczegfólnie przy kimś takim kto bez przerwy sie domaga mojej obecności:D Gdyby miała lepszy sen,dłużej by pospała to miałabym trochę czasu dla siebie.Jeszcze ta paskudna pogoda która będzie trwać przez najbliższe dni uniemożliwi mi wyjścia na powietrze.Oj,będzie ciężko. Ale mała z dnia na dzień robi się większa.Potrafi już dłużej patrzeć na mnie gdy jestem blisko,nie moge sie doczekać kiedy zacznie się do mnie uśmiechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu ale referat :d ty to lubisz klikac:) a ja lubie czytac jak piszesz ,bo tak jakos ksiazkowo i emocionalnie:).Mamulka a jak obstawiasz przyjdzie @ czy nie??? aguniu ,no własnie te niewyspania,przemeczenie i chyba małam ma kolki z tego co piszesz tak??ale cos ci powiem moj syn ulwewał po kazdym jedzeniu chyba do 7mc i sam jakos z tego wyrósł, tez miał tak zwany refluks(chyba dobrze pisze),ale kolek to nie miał,aha i jeszcze sapki przez senn do 6mc ,to było straszne jakby mu ciagle oddechu brakowało.. beguniu rozumiem ze 12dc tez strzelasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia...zapomnialm...piekna twoja coreczk.....nie dosc, ze dziewczynka to jeszcze taka ladna :D nie za dobrze Ci??? zartuje, ale sliczne dzieciatko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu,ja wiem że to minie,ale chciałabym jej jakoś pomóc,bo widzę jak się męczy,no i ja przy okazji.Chciałabym być bardziej wypoczęta,bo moje starsze dzieci na tym cierpią bo wtedy mam mniej cierpliwości do nich.Wiem że ten pierwszy miesiąc jest najgorszy.Kupiłam jej nawet kropelki na kolki.Dałam za nie prawie 18 zł a to i tak jej nie pomaga.Lekarz dał mi nazwę jeszcze dwóch wrazie czego ale chyba mija się to z celem,bo stracę kasę a to i tak jej nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus mam pytanie do ciebie jako starej wyzeraczki ja zawsze po @ mam miekkie piersi natomiast zauwazylam ze zawsze od ok.10,11 dnia cyklu robia mi sie takie bardzo pelne i bolace czy to znaczy ze jestem po okresie plodnym i gore bierze progesteron??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 A ja się zabarykadowałam przed moimi w pokoiku:0 Wypiłam sobie dobrego drineczka i zajrzałam co u Was.. Dziewczyny-mi się wydaje,że szybko zapomina się trud pielęgnowanie noworoka,te nieprzespane noce,zmęczenie\"karmieniowe\" ,marzenia o chwili ciszy......... Dlatego chyba nie do knca rozumiemy jak zmieniło się życie Aguni- ja mam małe dzieci-ale naprawdę muszę mocno się koncentrować żeby przypomnieć sobie stan mojego umysłu z tamtego czasu. Mamulka-mężuś w domu? Bega-no to zbliża sie Twoja wielka niedziela?>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniu musisz byc dzielna te poczatki zawsze sa bardzo trudne,niestety ale niedlugo sie wszystko unormuje ja dawalam na kolke dzieciom grippe water,tylko nie wiem czy dobrze napisalam u mnie sie sprawdzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 kwietnia idę z małą do ortopedy na badanie bioderek.Miałam fuksa,bo na kase chorych długo się czeka,ale moja położna była zapisana z dzieckim i chciała zrezygnować z tej wizyty więc mi ją odstąpiła.10 kwietnia idę na szczepienie,ale mam w planie kupić 5 w 1 dzięki temu będzie kłuta tylko raz a nie trzy razy. Jeśli chodzi o bioderka to muszę tego przypilnować bo u męża w rodzinie jest przypadek że dziewczynka 2,5 letnia musi mieć operację bo ma jedną nóżkę krutszą bo wcześniej żaden lekarz nie rozpoznał defektu.Po operacji dziecko będzie musiało być w gipsie przez 6 tygodni.Koszmar normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Dominik ulewał do siódmego miesiąca-myslałam,ze się z nimwykończę.Zalewał po kilka par ciuszków dziennie i bez WIELKIEGO śliniaka ani rusz. No.a noworodki też sa różne-wiem na przykładzie moich dzieci-przy jednych to sie nie odczuwa,ze JEST-bo je i śpi a drugie tak da popalić,że odechciewa się wszystkiego......... Ale na szczęście wszystko mija:) i jak poród-zapomina się ból i to co złe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu kochanie...pewnei ze obstawiam...nawet jak jutro mi test pozytywny wyjdzie malo tego nie wiem czy w poniedzialek sobie nie poszalec??? a co do pisania..czy lubie pisac chyba tak, mowic na pewno tak,...to enex moze sie wypowiedziec bo miala okazje doswioadczyc mojego gadulstwa... ale moj maz twierdzi, ze pisanie felietonow, listow czy reportazy to bylby moj zywiol...do was pisze dosc chaotycznei i nieskladnie bo spiesze sie mam natlok mysli itd...ale jak mam poukladane i czas mnie nie pili to pisze dosc logicznie ale na pewno obrazowo i emocjonalnie to fakt!!! moj maz twierdzi, ze lubi mnie czytac ... w sumei lubie pisac masz racje...to chyba widac zreszta po ilosci postow a przede wszystkim po ich dlugosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko opcje sa dwie...albo jestes po owu i druga faza cyklu sie zaczyna albo to jest OKOLOOWULACYJNE???? trudno tak jednoznacznie?? ilo dniowe masz cykle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na kolki dawałam DEBRIDAT (to tez jest chyba na ulewanie i podaje sie30min przed lub po posiłku) i dawałam INFAKOL tez zadowolona byłam.Mamulka a jak maz w domu??? czy wykonczyłas go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko dopiero co Twoje pytanie zobaczylam....nie bylo mnie przy kompie, ale jak widzisz odtrazu odpisuje!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilii ,chyba masz racje,nawet ja przed porodem myslałam ze będzie nieco lepiej bo sama zapomniałam jak to było.Ale pocieszam się tym że u mojego młodszego syna też było niezaciekawie przez pierwszy mieaiąc a potem już coraz lepiej. No,może jedynie z tym karmieniem nie było problemu,bo on od początkiu miał twardy sen.Z brzuszkiem miał trochę problemów ale potem to minęło i było super,może teraz też tak będzie.Chociaż położna ostatnio zbytnio mnie nie pocieszała,stwierdziło ze będzie jeszcze gorzej.Normalnie cud-miód kobitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega ja tak w ciebie wierze a ty nawet nie czytasz mych wypocin smutno mi moze jakas inna dziewczyna mi podpowie co jest z tym bolem piersi od 10,11 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus to super bo dla mnie jestes jak wyrocznia:D nie wiem co jest z tymi cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniu co do ulewania jeszcze...moj mikus tez dlugo ulewal do ok 8 miesiaca (zreszta tylko na cycu byl) i tez czasami na dlugo po posilku mial taki mega chlust... tym na pewno nie mozesz sie przejmowac..kolki tez mijaja..tylko niestety cierpicie wszyscy...takie bledne kolo jak sama napisalas i to prawda ALE MINIE!!!!!!!! mamulko ilo dniowe masz cykle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle bega ze spokojnie bys mogła napisac jakas czesc Harrego Pottera:D, dzieciaki by sie czuły jak w opowiesci naturalnie:)i realnie:D oj tak:D.Lili ja tez juz zapomniałam jak to małe dziecko daje w kosc, i dlatego matki sie decyduja na nastepne dzieci ,bo zapominaja jak to było natura jest cwana :D nie pozwoli zeby zapomniec o prokreacji:D,ja beguniu mysle ze tez obstaw ten pon:).A ineczka to tez juz starania uskutecznia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-mezus wyjechal w niedziele pozytywnie wykonczony hehe teraz bedzie na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMULKO!!!!!!!!!!! przywoluje cie do porzadku :D czytam czytam i pisze do Ciebie!!!!! sama wiesz jak to jest z tym pisaneim piszesz wysylasz a tam juz ktos napisal doczytujesz przy nastepnym poscie itd... poza tym ja Ci teraz zadalam pytanie a Ty nie odpowiadasz, a chce Ci pomoc!!!! wiec pisz... na pierwszy rzut oka mysle ze wczhodzis w faze plodnosci i to z tym te cycki sa zwiazane ale napisz mi o tym cyklu ile dni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zaczęłam się nawet zastanawiać czy picie przeze mnie herbaty moze być powodem jej problemów z brzuszkiem,bo z mleka już zrezygnowałam ,był moment że było lepiej ale znów wszystko wróciło. Muszę wyjść bo znów ją słyszę,może uda mi sie potem wejśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia DEBRIDAT na recepte od lekarza i jest dla noworodków, i INFAKOL bez recepty tez dla noworotków on jest nakolki konkretnie,a DEBRIDAT na kolki i ulewanie,moze spróbujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tez cycuszki zawsze bola od owulki do @,i jakos sie tez zastanawiam czy to normalne?? moze prolaktyna za wysoka?? czytałam ze jak piersi bola to moze byc prolaktyna za wysoka, czy któras słyszała cos o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni...z harrym to przesada, ale moze kiedys cos popisze? wiesz gdzie ja bym sie sprawdzila mysle jakis felietonik w prasie kobiecej...np dziec z zycia matki, zony i kochanki... albo jakies takie ? w tygodniowej prsie ...taka praca bardzo by mi odpowiadala.... moni obstawiam poniedzialek a co...... chhociaz wiesz jestem chyba chora bo wczoraj po przytulankach tak sobie pomyslalam, ze oto plemnik zaraz wniknie w jajo, ze stalo sie...takie jakies glupie mnie naszly mysli....bezmala oczami wyobrazni widzialam proces zaplodnienia w moim organiznmie i pomyslalam sobie ze juz nei ma odwrotu... w sumie az sei przestraszylam troche.... moni...swiete slowa natura wie co robi...bol porodowy znika po chwili gdy masz dziecko w ramionach a trudny macierzynstwa znikaja rownei szybko...w innym wypadku nikt swiadomie nei decydowala by sie na kolejne dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×