Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Hej kobietki 🌻 Sylwus = :) mnie sie zgadza łobuzeria ❤️ jak sobie miło gawedzicie o oponkach ;) dziewczynki nie zalamywac sie , troche gimnastyki z mężem i będzie ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko=> a mi nawet jak wpisywałam byle jakie daty to wychodziły dziewczynki. Tylko raz trafiłamna chłopca. Widać moja data urodzenia jest dziewczynkowa ;) A jak wpisujecie godzinę, bo tam tylko pełne godziny są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko Mamy taką samą sytuację ,podobny wiek 36 lat ( chyba) dwóch synów w podobnym wieku, i.....marzymy o córeczce. Jak sądzisz czy ten link jest wiarygodny. Mnie sie wszystko zgadza i sugeruje mi , żeby działać do 16.04 co też jest zgodne z moją rzekoma w tych okolicach owulacją. Chyba zadziałam tylko nie wiem do kiedy bezpieczniej ? A ty kiedy masz owulkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś= ja wpisałam pełną , urodziłam sie parę minut po 12. To rozumiem, że następna tez będzie dziewczynka :) Ale, ale to się wcale mi nie zgadza z tablicami od Wójcika. Oj, Ineczko namieszałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko=> ale moi chłopcy to wg tego dziewczynki, więc słaba szansa ;) Ja nie wierzę w tego typu sprawy. Dla mnie to tylko zabawa. Gdyby było wiarygodne to musiałałabym mieć 3 córeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty = jak fajnie ze duzo mamy podobieństw :) A jak długie masz cykle i kiedy owu? Wiesz w tablice można wierzyc, ale ja i tak zachowuję te 3-4 ni odstępu nawet jak wychodziło, że cały m-c na dziewczynkę. Startuje do lekarza 23 kwietnia i ogladamy jajo ;) dzwoniłam do niego dzisiaj, trochę mu juz posmęciłam przez telefon o moich zwariowanych cyklach i że chcę wiedziec kiedy mam miec owu, żeby czasem w nia nie trafic. No przez telefon sie nie śmiał! Także dla mnie zaświtała wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja nie wiem czy w to cholerstwo wierzyc, ale chyba muszę!!!bo ja to chyba trochę chinka jestem, bo mi chlopcy w każdych tablicach się sprawdzają ;) tylko teraz mam rozbieżności co do przyszłych miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni=> już znalazłam. Powidz mi na tym teście jest delikatna różowa kreseczka, czy tylko ślad kreski która powinna być w tym miejscu tak jakby zaznaczone miejsce w którym ona ma się pojawić. U mnie na testach jak nie byłam w ciąży to pojawiała się poświata drugiej kreseczki, ale dopiero jak już był suchy, po kilku godzinach. Nie sądzę, aby po 20 min. już jakaś reakcja chemiczna była. Ale @ nadal nie masz, a powinna już być. Czyli nic nie wiadomo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko=> może jak więcej czynników na to wpłynie to jest większa szansa ;) :D W końcu zastosowanie tego wszystkiego napewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś=do końca nie byłabym pewna czy nie zaszkodzi, na głowe chyba jednak szkodzi. Te od Wójcika to szlaban na kwiecień, za to od maja zielone światlo, natomiast te od Ineczki szlaban od kwietnia do czerwca :P Ale troche humoru dziewczynki na pewno nam nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja - neczko Moje cykle też są zwariowane raz 26 raz 30 dni i co z tym zrobić jedyna nadzieja to to, że odczuwam BO, ale tojuż jest na córkę za póxno. O co chodzi z tym ogladaniem jaja i ile to kosztuje? Czy aby na pewno to coś pomaga, czy to jest USG czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko=> pamiętam, że jak byłam w ciąży z Karolinką, to przeglądałam te tablice. I każda pokazywała co innego. W końcu zaczęłam sama dopasowywać się do tych tablic tylko po to aby wyszło, że ma być dziewczynka. Tzn. ostanie staranka były 4, a poczęcie prawdopodobnie 8. I wpisywałam różne daty z potem na czole, a ogólnie to tak czy inaczej w to nie wierzyłam. Więc masz rację na głowe to szkodzą i to jeszcze jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten lekarz to po pierwsze rzekomo znakomity położnik, koleżanka koleżanki nie mogła zajsc w ciążę, leczyli się w klinice w Bytomiu, przeszli dwa poronienia. Ten od razu kieruje na badania, u niej wyszly jakies bakterie czy zakażenie nawet dobrze nie wiem, w każdym razie po trzech miesiącach w ciąży, teraz niedawno urodziła im się córeczka. Oczywiście pytałam się przez koleżankę, czy jakoś specjalnie się o nia starali, ale nie oni chcieli miec zdrowe dziecko, płec była obojetna. Kochali się nie za często bo lekarz zalecił im 2 maksymalnie trzy razy. Ciesze się że wysyła na badania, w ciązy tez kieruje i nie robi z tego problemu. Ta dziewczyna akurat w ciązy zachorowała na toksoplazmozę, dał jej od razu skierowanie na prenatalne, ale nie chciała robic na etapie kiedy można usunąc. A przez telefon bardzo sympatyczny i rzeczowy.Chciałabym wreszcie trafic na normalnego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty= ja próbowałam robic testy, ale u mnie one do końca się nie sprawdzają, poza tym dostaje szału jak mam się zastanawiac czy kreska która widzę jest jaśniejsza czy ciemniejsza :P Na usg dopochwowym oglada się pęcherzyk i po jego wielkości może lekarz określic za ile pęknie. Jeżeli będzie dosc czasu to będę się starac, ale przede wszystkim mam nadzieje ze pomoże mi rozpracowac mój cykl. Zgadzam się z dziewczynami, ze przy nieregularnych cyklach to jedyna szansa żeby nie trafic w jajeczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuniu - ja w ciązy z Maksiem też tak robiłam - dopasowywałam żeby była dziewczynka dziewczynki. Mi też przez święta doszły 2kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałas się o cenę, wizyta razem z usg 70 zł. Sylwuś = jak byłam w ciązy z drugim synkiem to też na podstawie różnych znaków na niebie i ziemi próbowałam wywrózyc kto u mnie siedzi w brzuszku :) Dobrze, że nie mialam dostępu do netu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Janeczko z testami owulacyjnymi jest podobnie :( W zeszłym miesiacu kupłam LH strumieniowy i pokazywała super. Teraz baba w aptece wcisnęła mi taki bobo-test płytkowy - raz pokazuje testowa troszkę jasniejszą raz wcale prawie jej nie ma - a ja tuż po owulacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Janeczko że jedziesz do tego lekarza :) Jeśli mi w tym miesiącu nie wyjdzie jadę z Begą do jej nowej specjalistki ;) ;) Puki co brzuch zaczął boleć mnie na @, cycki nabrzmiały, a tempka strasznie skoczyła :) :) - to wszystko dzień po owulce - to moeje pierwsze objawy ciążowe - ale kretyn ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Enex :) dlatego ja rezygnuje z testów, robiły mnie w konia, albo były do bani z tempki chyba nie zrezygnuję, bo sie uzależniłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex kochana = a może to Twoje pierwsze slowa w ciązy :) My tu chyba wszystkie szalone ;) nowa nazwa topiku : szalone mamy w oczekiwaniu na kolejne maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZY TEMKA MOŻE POMÓC W OCZEKIWANIU NA CÓRKĘ, BO CHYBA TYLKO POMOCNA JEST PRZY PŁODZENIU CHŁOPCÓW? inko ODEZWIJ SIE CZY 26-30 DNIOWE CYKLE MOŻNA OKREŚLIĆ OWULACJE DO KIEDY PRÓBOWAC JEST MÓJ MIESIĄC MAM PARĘ DNI DO PODJECIA DECYZJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEGA GDZIE JESTES CO U CIEBIE JESTEM W TAKIEJ SYTUACJI JAK TY I JANECZKA NAPISZ COŚ I POCIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D to nie tylko ja taka doszukująca się objawów na córeczkę :D Teraz to mogę się z tego śmiać, ale wtedy do śmiechu mi wcale nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty = tak napisz do mnie na maila : ijanka@o2.pl Enex= czytałam trochę o tych zastrzykach,jajeczko pęka po 34-36 godz. czyli idealnie na dziewczynkę. Zobaczę jak wyjdzie mi obserwacja cyklu, ale jak Bega po nim zaskoczy to też wymuszę te zastrzyki na swoim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ta druga kreseczka jest taka gruba jak pierwsza tylko ze blado rózowa ,ale blado ........jutro ide na bete wiec powinnam cos wiedziec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty= przy takiej rozbiezności w długościach cykli cięzko powiedziec kiedy masz owu. Chyba trzeba przyjac najkrotszy i tego się trzymac. Przy 26dniowych owu powinna byc okolo 12 dc, czyli starania w 8 dc. Niestety jeżeli wydluzy Ci się cykl np do 30 dni i jeżeli poprzestaniesz na 8 dc, to raczej nic z tego nie wyjdzie :( Dziewczynki poprawic mnie jeżeli sie mylę obliczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×