Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

No to dobrze sobie Sylwia obmyśliłaś:) planowo:) Dalej tam zatrudniona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I za testujących trzymam kciuki :D Mamulko=> wiesz staż pracy to mamy dłuższy, patrząc na to ile lat pracujemy w domu. A swoją drogą to właśnie prqaca w domu z dziećmi tak naprawdę daje mi satysfakcję :D Lubię być w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko ja już nie wiem ,ale ten płyn co po owu jest to tam był , ale szczerze mówiąc to 1 raz miałam monitoring i nie wiem być może tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILI= dziękuję 👄 koko= napewno tak będzie zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio masz racje,tylko z tego domowego stazu pracy emerytury nie bedzie czasem nad tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili=> już nie :D ale jestem ubezpieczona, gdzie to na forum nie będę chyba pisała :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koko wynocha =pokuś ,ronja trzymam kciuki jutro i za waszych łobuziaczków papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sylwia-rozumiem,że to urodzinowe🌻 -bo on jeszcze nie testuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko,powinnas byc spokojna i poczekac czasem bywa tak ze robimy cos,staramy sie bardzo a itak zycie plata figle kiedy masz dostac@? sylwio-ja tez sie spelniam w domku zawsze uwazalam ze kobieta pracujaca w domku to zadowolony mezus(bardziej wydajny w pracy) upilnowane dzieci czysciutko i wszystko pod kontrola zadowolona zonka,bo ma czas na duzo rzeczy i ciasto upiec i poszyc i z dzicmi pograc w warcaby,scrable itd same pozytywy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie mi tu z Wami ale jeszcze mam kilka rzeczy do napisania więc chyba idę.........😭 a nie chce mi się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili= kochana a ty kiedy miałaś ternin@ ze tak spytam?????????? może ty nas z zaskoczenia weżmiesz!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lili przepraszam niedoczytałam DUŻO ZDRÓWKA DLA SYNUSIA I POCIECHY DLA RODZICÓW 👄 🌻 dobra już wyłączam kompa papa ,bo nigdy stąd nie pójdę,na tak ten kop to mnie przydałby się teraz ,żebym spadła do łazienki pod prysznic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci pięć buziaczków śle w podzięce 👄👄👄👄👄 A Mkołajka urodziłam równo o 15 :) to fajna godzina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni wpis :D mamulko ja termin mam na 21.04 < ale z owu z monitoringu to chyba 17 .04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Poka:D ale się uśmiałam tym twoim postem:D No.....moze i wezmę Was z zaskoczenia ....ale chyba nie teraz jeszcze;) Poczekam na Ciebie-bo Moni chyba wyrwie się przed szereg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja pisze:D sorki to malinowe już działa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja odlatuje juz KOLOROWYCH SNOW a to sie usmialam z DERCA poki hehe oj to malinowe piwko szumi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko= dobranoc kochana do 9 :D strach pomyśleć jak bym pisała po 2 takich malinowych:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka piosenka Comy to ją sobie śpiewam \"SPADAM\" lalala.................. Do juterka:)paapapaa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie\" lalalala \"Roksanka pewnie słodko śpi i o dzidzi małej śni:) A tak mi sie przypomniała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️czesc dziewczynki❤️ Jestem zalamana ... wlasnie zrobilam dwa testy....od Ineczki i od Kolezanki co mi wczoraj przywiozla z Polski\"ONE DROP\" nie ma zadnej drugiej kreski.... jak to mozliwe...przeciez dzis dwa kolejne dni wiec powinno sie podwoic hormonu....a tu co? mam przed soba ten stary test i jak \"byk\"widze druga kreseczke....o co chodzi ???????????????????????????? 😭😭😭 ale sobie popsulam dzien....do tego umowilam sie na 8.30 ze zawioze kolezanke z dziecmi do lekarza bo ma auto u mechanika.... Niechce Mi SIEEEEEEEEEE...........najchetniej wlazlabym do lozka i 😭 sorki ze takie humorki Wam tu wylewam z samego rana....ale komu????TYLKO WAS TU MAM❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×