Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

ronja moze masz zagniezdzenie jajeczka co???? a który masz dzis dc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki ;) Witam Was cieplutko i wiosennie 🌻 Dużo zdrówka dla Was i dzieciaczków :) U mnie młodszy tez kaszle, a nas z mężem garła bola, zwykłe tabletki jakos nie bardzo pomagaja, a nie chemy teraz brać antybiotyku. I tak chrypie seksownie juz od paru dni :P Ronju a miałas juz takie plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak plamiłam był 26 dc,dzis 27, kiedys miałam cos takiego, ale było znacznie bardziej nasilone i ciemno brązowe,wtedy @ przyszła z opóznieniem, nawet myslałam juz że jestem w ciązy... ale nie miałam takich bóli jajników nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka 🖐️ no ja tez z tym gardłem walcze od dłuzszego czasu:-o wiesz ja dzis tez pujde do lekarza z moim gardłem ,moze jakis antybiortyk dostane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja to wychodzi na to ze albo ciaza bedzie albo @ ,miejmy nadzieje ze to ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni= dzisiaj się dowiedziałam o koleżanki że ona plucze gardło woda wymieszana z wodą utleniona. O plukaniu sola słyszałam, ale o tym nie. Spotkałas się z czyms takim? Ronju= a moze jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz janeczka ja tez z solą słyszałam ,ale z woda utleniona raczej nie???? bym sie bała woda utlenina......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):):) Misiu,Trzymaj się,wszystko na pewno będzie dobrze,mąż zdąży nie denerwuj się niczym,próbuj wyciszyć emocje .Trzymam kciuki za WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki:) miłego dnia życze:) u nas słoneczko ,ale dość chłodno! Witam nową koleżankę🌼 ja właśnie wysyłam mojego miśka do Łowicza na 4 dni i mam nadzieje że pogoda będzie wmiare:) misiu trzymaj sie ❤️❤️❤️ będę dzisiaj wieczorkiem ,jak pan M pójdzie do pracy:D bo jutro rano na wieś jedziemy na 3dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
witam:D ja chcialam napisac wam o tej wozie utlenionej:) Jk dla mnie jest super-lepsza niz roznego rodzaju tabletki, ktore bywaja nieskuteczne... Woda utleniona swietnie odkaża gardlo, dziala na zarazki i bakterie dezynfekująco:) Mozna płukać nią gardło, np. 2 x dziennie (rano i wieczorem). Nalezy lyzke stolową wody utlenionej zalać ciepla woda do połowy szklanki (albo 3/4 szklanki). Pozdrawiam i życze zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!! Dzięki amel za przepis na lekarstwo cud.Wypróbuję go na synku ,mam nadzieję że nic mu po tym nie będzie.Ograniczeń wiekowych chyba nie ma,co? :D Mamula-pisałaś kiedyś o swoim małym biznesiku,a właściwie o planach na biznes.Ja często się zastanawiam co tu zrobić aby zarobić parę groszy.Niestety mam tu w domku pesymistę który non stop mi podcina skrzydła. Właśnie dzisiaj wpadłam na pomysł,aby robić rózne witraże na szkle,kubkach,lampach.Na początku myślałam zeby to sprzedawać na allegro,ale nie chce mi się bawić w wysyłanie i pomyślałam sobie ze mogłabym to sprzedawać na targowisku.Co o tym myślisz? Tak bardzo chciałabym coś robić że już sama nie wiem za co się chwycić a to myślę ze byłoby dość czystym zajęciem,no i przede wszystkim w domku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
mysle ze nie zaszkodzi :) lekarstwo moze nie cud (ale prawie ;) ) ---- przy okazji zawsze troche tansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) widzę że pogoda w Polsce troszkę sie popsuła szkoda bo macie długi wekend,u mnie jest nie najgorzej słoneczko świeci,ale wieje wiaterek chłodny no ale znosny No Misiu ja myslałam że już bedę mogła szampana z lodówki wyciagać a tu jeszcze czekać trzeba;) Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z tymi płodnymi dniami i ile czasu ten najwłaściwszy śluz ma być i czy staranka zaczynac na chłopca jak tylko się on pojawi czy kiedy? Bo wiecie co? ja ten śluz taki przezroczysty to juz mam od tygodnia a jest go tak duzo ze mogłabym się z kimś podzielić;),tak podpytuje bo może w maju bedę mogła juz się starać a wstyd się przyznać zabardzo na tym sie nie znam,nigdy tez żadnych obserwacji nie prowadziłam i nie wiem jak to ma wygladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu własnie doczytałam że było w czoraj Twoje święto więc życze Ci szybkiego i bezbolesnego porodu i dużo duzo zdrówka dla Ciebie i synusia!!🌼 życzonka spóznione ale bardzo szczere:) mamulko trzymam kciuki za dobre wiesci za dwa tygodnie szanse sa ogromne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wody płyną :) do szpitala czas... mąz powinien zdążyć, bo jest niedaleko! odezwę się później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze MISIU !!!! TRZYMAJ SIE !!! MY KCIUKI ZACISKAMY!!!!!!!!!!!!! DACIE RADE :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja cie gruby misiu!!!!! powodzenia kochana!!!!! czekamy na wiesci myslami bedziemy z Tobą,jej jak masz fajnie jeszcze dziś bedziesz tulić Maciusia,powodzenia kochana!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOO!!!Nastuś :D:D:D to ja lece kupić coś na wieczór,:D conajmniej malinowe:D:D:D DZIEWCZYNY ZBIÓRKA WIECZOREM NA PĘPKÓWKĘ:D:D:D Ale fajnie że zdąże jeszcze sie nacieszyć przed wyjazdem:D:D:D Moje maleństwo:D juz pojechało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu aż mi dreszcze przeszły po ciele, trzymaj się dzielnie kochana, i daj znać jak będziesz tylko mogła.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Asik 🌼Agaaga36 🌼 Agunia33 🌼Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼Aga123🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka 🌼Edi🌼 GrubyMis🌼 Gabi27 🌼Inka🌼 Janeczka 🌼Justina 🌼Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia T🌼 Maja🌼 Mamulka🌼 Miska 123🌼 Moni 🌼Mila1970🌼Olenka🌼 Paty36🌼 Pola40🌼 Poka🌼 Paty36🌼 Ronja🌼 Ruda0611🌼 Sylwia🌼 Nadziejka🌼Iwona50🌼Alibaba80🌼 hej Kochani👄 Misiu Trzymamy Kciuki Za Was ❤️ ja dzis w biegu.... na 16 monitoring.... a moj Amadeo w klinice lezy:( wczoraj zlapal go dwa razy taki bol w lydce ze krzyczal z bolu....nie wiedzialam jak mu pomoc i pojechalismy na oddzial do kliniki dzieciecej.....nie wiem co to moze byc...juz wiem tylko ze wyniki z krwi sa ok i RTG tez ok... robili mu dzis USG...ale jeszcze nie wiem jaka diagnoza...czekam na meza z pracy i po wizycie u ginekolog do szpitala ... baje sie strasznie i mam przeczulice na tym punkcie....bo u mojej znajomej corki wlasnie od bolu nog zaczela sie choroba:(( bialaczka) Jestem troszku spokojniejsza bo wyniki z krwi sa dobre.... ale skad taki bol.... to nie byl skurcz ,bo jak podnosilam stope do gory nie przechodzilo mu nic...a bolalo go tak ponad godzine...nie umialam go uspokoic...dalam przeciw bolowe i przeszlo ...ale po jakies godzinie........ Teraz go tam co chwilke inny lekarz bada....a ja musialam przyjechac bo Samuelek taki spiacy blagal wrecz ze chce do domku spac...no a ja za chwilke mam termin ..wiec musze sie zbierac........ Milego dnia Dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko trzymaj się bądź dobrej myśli, te negatywne odpędzaj od siebie. 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko nie ma co na zapas sie martwić,wiem że te czarne mysli to same tak jakoś nachodzą nas,ale napewno to nic groznego a może to jednak był jakis skurcz taki porzadny.... zrobia mu badania i będzie wiadomo trzymaj się cieplutko kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×