Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dziewczynki koncze mamulka jedz do szpitala po duphaston👄 wspaniale:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3 – 4 9 - 130 4 – 5 75 – 2600 5 – 6 850 - 20,800 6 – 7 4,000 - 100,200 7 – 12 11,500 - 289,000 12 – 16 18,300 - 137,000 16 – 29 1,400 - 53,000 Wynik prawidlowy Mamulka trzymaj sie, wszystko będzie OK Moni a Ty kiedy powinnaś nie dostać @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane,dzwonilam przed chwila do mojej starej ginki,co prowadziala mi malego,on tez byl zagrozony i powiedziala ze beta jest ok,a taki delikatny sluz moze byc no chyba ze zaczne mocno krwawic,to wtedy do szpitala co do duphastonu,to powiedziala ze to jest tak mala ciaza ze jakby na tym netapie sie miala poronic to i tak sie poroni za tydzien ide do niej,no chyba ze beda jakies sensacje dziewczyny tak sie ciesze,az mi sie rece trzesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż mam powiedziec Mamulko:) ? Chyba tylko tyle ,ze przekonanie mnie nie zawiodło i BARDZO się ciesze:) Sciskam Cię i Ci gratuluję🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️ No i w tabelce o dwie póki przeskoczysz Łobuziaro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakos ufam tej lekarce poprzednia ciaze mi prowadzila,choc tez byla z obciazeniem i wszystko skonczylo sie dobrze(ona zajmuje sie trudnymi ciazami i poronieniami) pracuje na ginekologii w miejskim spytala mi sie tylko ile mam lat no i powiedziala ze umnie nie ma obciazen z racji wieku,wiec nie mam sie martwic a z lekami zaczekac wiec bede czekala jak sie dalej rozwinie sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ja nie moge w to uwierzyc:D kurcze,ale nosa mialam co do objawow przedewszystkim to ciagle sikanie po malych ilosciach piersi,bolace ale miekkie sluz ALE SIE CIESZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane ;) Mamulko GRATULACJE !!!!!!!!!!!! Ale się cieszę Twoim szczęściem! Coś tak przeczuwałam, że jesteś i BINGO!!! Wracając do tabletek, to nie wiem ja bym jednak po nie pojechała. Ja np mam brac je od polowy cyklu, potem zrobic test i jak wyjdzie pozytywny stosowac dalej, a jak nie to przestac i mam @. Ale chyba każdy przypadek jest inny. Buziaki i jeszcze raz gratulacje. Dla tatusia oczywiście też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki,ja caly czas w euforii:) moj mezus sie bardzo cieszy powiedzial mi ze kocha juz te dzidzie w brzuszku:) jak mi sie cieplo zrobilo na serduszku po tych slowach:D troche sie boje jak zwykle czy damy rade,trzeba bedzie domek odswiezyc ale to chyba naturalne takie obawy,prawda... dziewczyny to dziecko bylo mi pisane,bo stopce mam listopad,grudzien no i brakuje stycznia:P juz sie lili smiala ze to me przeznaczenie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko kochana jak się cieszę ,że ci się udało .dbaj teraz o siebie i o fasoleczkę . No rzeczywiście twój M wiedział zdziałał :D GRATULACJE!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 A radość to od ciebie wręcz tryska ,cieszę się następna z nas do dolnej tabeleczki :D oj super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Moni pytałaś o dietę ,to moja polega na tym ,że jem wszystko i ile chcę ,oprócz : pieczywa , słodyczy , cukru , owoców słodkich (winogrona) , a tak raczej wszystko , a i jeszcze nie wolno ryżu i ziemniaków .Powiem szczerze ,że nie wyobrażałam sobie życia bez chleba , ale mozna sie przyzwyczaić . A oprócz tego chodzę na pilates i step co dzień , a w piatek byłam i na tym i na tym . Wiesz na początku to brzuch jeszcze mi napuchł ,ale trenerka mi mówiła ,że to norma , a teraz jest juz lepiej i pierwsze kilo mniej po ok półtora tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na kuzynke,kurcze mamulko ty babo jedna wspaniale ,kochana jestem szczesliwa:D👄 no w koncu sie rusza tu u nas:Dja teraz tez mam nerwy ze szczescia moja szfagierka zaraz do szpitala jedzie ,o matko juz jutro dzidzia bedzie:D przepraszam ze tak o niej gadam ,ale po prostu nie moge ciagle o tym pisac(mówic):D koko 1,5kg w tydzien super ,tez musze cos pomyslec o tym,mi to chyba dieta i brzuszki ,bo ja srednio lubie cwiczyc:P ineczko no dzis planowo miała byc @ ,ale sam sluz narazie z krwia:-o,czyli sie rozkreca:( mamulka👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Weszłam zobaczyć co u was a tu takie wieści?D Super mamulko,gratuluję,tak myślałam że masz duże szansę z takimi objawami.To co? Czekamy na twoją córunię?:;) Dziewczyny,może mi odpowiecie? Jestem w lekkim szoku,bo zaczęłam dzisiaj plamić.Nie wiem co to .Czy to możliwe aby to była @? Karmię tylko piersią i to na rządanie to chyba za wcześnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniu,ja ci raczej nie powiem,bo ja mialam normalny okres juz z dwa miesiace po porodzie moze to wplyw hormonow? ze karmisz i tych hormonkow jest za malo,aby wystapila normalna@ a jak agatka? grzeczna? aguniu-coreczke,to raczej watpie hehe bo my dzialalismy na chlopca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mamulka Mamulka...Mam nadzieję,że plamienie się nie nasila hm? Ale Ci dobrze:) A czy chłopak czy dziewczyna-czy to ważne? Kochała będziesz tak samo-malutkie pulchniutkie ciałeczko:) A wiesz,ze różnie z tą płcia bywa-tak,ze nic nie powiedziane:) Aguniu-jeśli masz niski poziom prolaktyny-to b mozliwe,ze to @. Ja za każdym razem dostawałam zaraz po połogu:( pomimo tego,że karmiłam na żądanie. A z chłopcami jak dostałaś? U mnie lunęło-ja próbuję pracowac ale marnie mi idzie... A zaraz szykuje się na imprezke:) Sylwia-a Ty gdzie się podziewasz? Myśle ostatnio o Tobie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMULA 👄 GRATULACJE !!! Kurcze też chyba gdzieś mojego chlopa wyślę, żeby poprawić spermiogram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili-na razie sie nienasila ale bardzo boli mnie brzuch i to jakby flaki a nie podbrzusze nie wiem,nawet nospa mi nie pomaga na to to boli mnie w pasie ale pod pepkiem daily-moj mezus ma niezmordowane plemniki dosc ze je oslabilismy trzy razy,to jeszcze i tak swoje zdzialaly;) ale to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kiedy moze utrzymywac sie taki sluz lekko rozowawy??? miala ktoras tak i nie poronila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY!!!!!! SERDECZNE GRATULACJE DLA MAMULKI🌼🌼🌼 Bardzo się cieszę,że CI się udało!!! Ja niestety dziś dostałam @ i to z 2 dniowym przyspieszeniem. A taka byłam pełna nadziej do samego końca.... Troche dziwne bo skończyliśmy na 10dc a owulka była 12dc i nic nie wyszło.Sama nie wiem jak teraz działać. Może mi doradzicie ,bo po niedzieli biorę 3 i ostatnią dawkę szczepionki przeciwko wzw typu b i nie wiem czy sobie darowć ten cykl czy działać.W sumie opinie są różne ,jedni każą odczekać 2 tygodnie inni wogóle. I nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki 1977
No wreszcie sie ruszylo na topiku. Gratulacje dla mamulki czytam was i jestescie fajne, w ogóle fajny ten topik tez chciałabym trzecie dziecko ale na razie nie mam odwagi moze latem do was wpadnę na dużej :) pozdrawiam wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mamulka, jeszcze raz na forum moje gratulacje! Tak się cieszę twoją radością! Napisałam do ciebie maila. Lili, jak ty masz fajnie, że masz tyle koleżanek! Kurcze, czasem to brakuje mi babskiego towarzystwa. Dlatego tak lubię to nasze forum. Dziewczyny, dziś przeżyliśmy chwile grozy :( Marysia bawi się, skacze, kula po dywanie, ja karmię Małgosię. Nagle Marysia przewróciła się, uderzyła dość mocno o ścianę. Ale nic, mówi, że było super. Po paru minutach Krzysiek chce ją przewijać, a ona wrzask z bólu. Próbowałam zlokalizować ten ból ręki, ale dotknąć się nie dała. Położyliśmy ją na łóżku, mój M dzwoni, gdzie pojechać. Pojechalismy na pogotowie do Jurasza, tam badanie, RTG, wreszcie radosna wieść-złamania nie ma. Ale jest mocne stłuczenie. Teraz bidulka nosi rączkę na temblaku, podałam jej Paracetamol i śpi, bidulka. Muszę powiedzieć, była baaaardzo dzielna, ani nie pisnęła w szpitalu. Ale się strachu najadłam. Witam nowe forumowiczki, zapraszamy częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane,dziekuje:) maju jak dobrze ze byl twoj maz bo tak jakbys byla sama? dzieci to sa nasze iskierki i wszystko moze sie zdarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju wyslalam ci maila z propozycja spotkania w czwartek:D kiedy moge isc na usg? ile czasu po terminie ostatniej @ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka, mój gin to zawsze mnie ostudzał do pierwszej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka, przesłałam ci malia z odpowiedzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju,hmmm podobno w 5 tyg po ostatniej@ mozna juz isc? to sie zgadza? zeby pecherzyk zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka, ok, przeczytałam maila! Autobus jedzie dość długo, chociaż to początek Fordonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju,niestety autko ma moj mezus:P albo przyjade busem musze poszukac w necie jaki tam jezdzi ja wogole fordonu nie znam zbytnio wiem gdzie piechockiego i twardzickiego i rejewskiego bo tam pracowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko powiedziec dobranoc 🖐️ kuzynka dopiero pojechała ,ale było super:) mamulka no niezłe masz dzis przezycia:),a powiec bo ty mowiłas ze jakies lekarstwa na te jelita, czy na brzuch bierzesz ,moze nie powinnas ich brac co??? aha moja szfagierke wypuscili do domu ,bo dzidzia jeszcze nie gotowa do porodu:-ono to czekamy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×