Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hej dzieczynki mamulko strasznie mi przykro z powodu synusia , ale zobaczysz bedzie dobrze ineczko to myslisz ,że jeszcze może byc zagnieżdżenie ,obyś kochana miała rację ,u mnie dzis 9 dzień od owu,jutro będę wiedzieć .No brzuch mnie tak dziwnie rwie ,ale ja juz nie wiem czy to prawda czy moje schizy ....a miałam sie nie nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINKO czuje jak nigdy, że przyjdzie oby jak najszybciej bo nie chce wyglądać jak balon na chrzcinach. Zresztą strój nie pozwoli mi na to żebym miala bebzun okresowy, więc niech już przyjdzie i do niedzieli zniknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałm przed chwilą, że szwagier był ze swoją dziewczyną na USG4D i tak jak ik wróżyłam ma być dziewczynka, wszystko OK znaczy się zdrowiutka!!! Termin 22 wrzesńia a zaszła z przytulanek 10dc przy cyklach 28 dniowych! *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........35tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........33tc....29.06 3.pola40...............3s...............22tc....20.09 4.Inka67...............3s...............10tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga&# 8230;3350….wzrost…55 Ewelinko dopiero teraz widzę, ze mi wpisałaś już zmianę- dzieki No to malutki juz klocuś! A jak sie czujesz? podobno masz weselę w sobotę i komunię w niedzielę? Ja mam komunię 27 mojej najmłodszej Chrześniaczki Agatki i nie wiem jak ja wysiedzę caly dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Ineczko Twój Aniolek będzie mial kumpelę :D ineczko jak ta Twoja córunia bedzie miala na imię??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ide po druga activie z figami :D KOCHAM TEN JOGURCIK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 16.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........35tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........33tc....29.06 3.pola40...............3s...............22tc....20.09 4.Inka67...............3s................10tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga...3350….wzrost…55 poprawiam bo jakis blad sie wkradl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily nie myśle jeszcze o imionach.... nabieram powoli do tego dystansu... W myślach nazywam ją \" Kruszynka\" i narazie tak pozostanie. Jak juz pisalam ten czas tak szybko leci... już 1/4 za mną a podobno druga połowa leci szybciej.... Gruby Misiu buziaczki dla Zosi z okazji imienin!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co byście kupily malej dziewczynce na chrzest, podajcie swoje propozycje. chcielismy dać kase i mieć to z glowy ale moja siostra powiedziala, że ma byc prezent a nie kasa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko Tobie mija 1\\4 czesc ciazy..... o mamo jak to leci u kogos..... mi sie tak ten czas ciagnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA NIE MAM CZASU ŻEBY LATAĆ ZA PREZENTAMI !!! Chociaż z przyjemnością wydala bym kase dla mojej ukochanej chrześniaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe....o tym samym pomyslalam Ineczkooooo....ale bylas szybsza:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily to bardzo trudne... Jeśli ma być prezent to coś co zostanie na lata, tylko co? Coś małego ze złota + jakiś złoty drobiazg jako lokata kapitału dla niej? może jakieś monety jubileuszowe ze złota? Albo polisa posagowa z jakąś większą wplatą początkową? CO Ty na to? Ja dostałam od mojego dziadka na chrzest złotego "jelonka" i już tyle razy w życiu miałam go spieniężyć ale udawało się go ocalić... to moje propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to 100000000000000000 👄 od cioci daily dla ZOSIEŃKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba pomysl otwarcia konta oszczednosciowego np na mieszkanie ...studia...itp z pierwsza wplata... mam znajomych co tak placa po 5o euro co miesiac juz od 7lat...sporo kasy juz ich chrzesniak ma na koncie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mi też sie podobaja takie polisy posagowe. Można początkowo wplacić jakąś wiekszą sumę a póżniej dopłacać co miesiąc, banki obracają tymi pieniążkami i średnio co rok przybywa ok 10-14 % do tego dochodzą comiesięczne wplaty i po kilkunastu latach mała może mieć calkiem pokażną sumke np. wkład na mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ daily , uważam ,że pomysł ineczki super ineczko kurczę ,ale ten czas leci ,nie od parady powiedzenie \"cudze dzieci szybko rosną\" :D roksi kochana ,a może to tylko jakieś plamienie ,co .....jeśli @ to szczerze współczuję ,trzymaj się ewelinko no ty Igorka już niedługo będziesz tulić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA,UWAGA!!!!!! monisia jest po drinkach i czuje sie świetnie:P:P:D dobry wieczórrrrrrrr:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam,czytam i wam powim jestescie wspaniałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a koko z sasiadka, czuje sie pijana:P i taka wirujaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się rozluzniłyście :P ,też tak lubię od czasu do czasu :D , choć nie życzę ,żeby jutro ci wirowało , bo raz w życiu tak miałam i te samoloty mnie wykańczały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj koko,monisia narazie dzielna:P ale to narazie:D. Wszystko przeczytałam :) ewelinko ja juz myslałam ze 5.06.to urodzisz ale mozesz 9.06. w cioci moni urodzinki urodzic co ty na to :D?????? mamulko trzymaj sie ,same jakies wypadki z tymi dziecmi:( roksanko ale co rozkreciła tobie sie @???????:( dali czekamy zobaczymy ,co tam bedzie w twoim ciele;) ineczko jejku jak to szybko leci 10dc:) ale masz fajnie i jakos tak czuje ze to bedzie dziewunia:) a moja kokuniu ty nie bój zaby ,moze nie dostaniesz @?? a siooooooooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja ten mój pierwszy raz :P to przeżyłam tak ,że pojechałam do kuzynki na grilla i mieliśmy podjechać obejrzeć ich mieszkanie w stanie surowym ,no ale tak się złożyło ,że zostalismy w salonie na grillu :P (nie było jeszcze wylewki ) a do picia mieliśmy tylko wódkę i piwko ,więc piliśmy pierwsze popijając 2 :D i tak koko mąż do domciu prowadził i prosił ,żebym przed blokiem (jeszcze mieszkaliśmy w bloku ) trzymała fason ,bo sąsiedzi stoją pod klatką ...ale kacyk tragiczny był :D , dobrze ,że M zabrał dzieci i pojechał do teściowej bo były jeszcze małe obyś z tą @ miała racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to córeczki już w łóżkach, Macieńki też śpi... jeszcze tylko Wojtusiowi umyć ząbki i też do łóżeczka nocą wstaję mniej niż w ciązy na siku, tyle, że nakarmienie małego zajmuje trochę więcej czasu niż opróżnienie pęcherza ;) Macieńki jest niekłopotliwy: śpi i je, protestuje tylko przy zmianie pampersów, za to uwielbia ciepłe kąpiele i długie spacerki :) Wojtuś zaakceptował brata, bardzo muszę pilnować aby nie dawał Maciusiowi posmakować swoich nie zawsze czyściutkich paluszków :) smoczek też jest przedmiotem nieustannej fascynacji- chwila nieuwagi i już następuje przejęcie :) w zamian Wojtuś częstuje tym co akurat ma w swoim niekapku ;) ja czuję się świetnie, cały czas coś działam, jakbym chciała nadrobić czas spędzony na kanapie... już (w końcu) mam porządki wiosenne zrobione po swojemu, zniknęły zaległości w prasowaniu!!! jest SUPER :D no i szukamy działki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokunia powim tak duzo nie wypiłam (bo po 4 driny), ale czuje sie bosko:P teraz moge powiedziec tak\" baba nachlana dupa sprzedana\" no ale maz w pracy na noc:P(przepraszam za wulgaryzmy):) koko wiesz co ja chyba ze złosci na ta @@@ po,prostu dałam upust nerwom i po ,prostu zadrinkowałam;) nie mam wyzutów ,i ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×