Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Moni, Beguniu ;)kochane moje.... Daily tak ładnie mi pisałaś (właśnie doczytałam)... U mnie wczoraj komunia - było suuuuuuuper !! Uroczystość, pogoda, imprezka .....i nie miałam czasu wam napisać że w sobotę 4 dni przed @ zobaczyłam bladziutka drugą kreseczkę....ale boje się i zaraz lece do apteki żeby sie upewnić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej enex:)👄 to lec do apteki a pózniej daj znac jaki winik:),ja mysle ze jak juz 4 dni przed @ była blada kreseczka to napewno teraz bedzie mocniejsz!!!.I oczywiscie enex napisz w jakie dni sie staraliscie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex.... ja juz tylko 👄 Ci przesle, bo juz swoje emocje wzgledem Ciebie wyzwolilam... :D telefonicznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega kochana powiec ,kiedy masz isc do tej lekarki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni nie mam pojecia teraz, nie umawialam sie z nia... ale jak tylko dostane @ to do niej dzwonie i wiem, ze ok 6 dnia musze sie tam pojawic bo 8dc to juz za pozno, za duzy pecherzyk... teraz jestem juz zla, ze @ nie ma, ten przeklety duphaston wszystko pochrzanil i do tego cycki tak mnie bola jak nigdy, to tego drania wina... takze moni moja wizyta u gin zalezy od nadejscia @, ktora o ironio jak trzeba to jej nie ma a jak jej nie chce to przychodzi nieproszona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu a moze ty za wczesnie zrobiłas test??? nie wiem co pisac beguniu???? jak nie ma @ to jest nadzieja..... nie wiem czy pisac ze na przyszły mc sie uda???, teraz tylko czekanie zostaje,i nadzieja:). Sama mam jakies takie doły teraz czy ,dobrze robie ze chce 3 dziecko??? ach.... moze nie wiem jak sobie poradze jak M mojego nie bedzie??????......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak teraz nie zajde ,a to raczej pewne:-o,to w sierpniu tez nie:( ach wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ,ze dziecko mi nie pisane ( a raczej trzecie dziecko):-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex tak się cieszę... narazie po cichutki, żeby nie zapeszyć... i nie gratuluję jeszcze... Bega czy ona Ci kazala odstawić duphaston? Czy Ty tak sama... Bo moim zdaniem to powinnaś mieć pewność na 100% że nie jesteś w ciąży a taką daje tylko beta... takie mialam zalecenia mojej gin. Wg niej testy to zabawa i pamiątka ale żadna pewność... Co do piersi to mnie wcale inaczej nie bolały jak bralam ten lek i nie bylam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni wiesz ja nie wiem ale naprawde moj stan ducha o dziwo jakis taki bezplciowy mam takie zobojetnienie... tak doslownie...poza tym juz tez wielokrotnie zaczelam sie zastanawiam nad sensem...do tego wczoraj widzielismy sie przez przypadek ze znajomymi z roczna dziewczynka i 13 letnim chlopcem...po pol godzinie mialam dosyc!!!! a moja kolezanka patrzyla na mnie z zazdroscia a ja na nia ze szczerym wspolczuciem..oczywiscie nie wszystkie dzieci sa tak absorbujace , ie zawsze jest tylko natlok obowiazkow, ale te pol godziny na moment przynajmniej mnie wyleczyly...bo ja zapomnualam jak to jest ...... ale instynkt to instynkt :D nie da sie go oszuklac.... ale przynajmniej juz dusza nie krwawi... a co do testu moni mam to w dupie powaznie bo zwarjuje inaczej... test byl jakis syfiasty firmy krzak nawet nie wiem jaki i nawet slowem nie bylo wspomiane ze wykrywa ciaze 6 dniowa itd...tylko zrobic 1 dni niedostania miesiaczki... ale to juz niewazne..... jestem zmeczona tymi cholernymi testami...ja ich niecierpie.... zrobilam ten przez duphaston zasrany... ale tak czy owak naprawde ide do gin oststni raz szkoda mi po prostu kasy naprawde!!! i moich emocji..a tak luz..... ale z wami zostane!!!! bede wam towarzyszyla......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko gin mi tylko powiedziala po 12 dniach odstawic duphaston......i tyle.....wiec posluchalam jej...wczoraj juz nie bralam dzis nie bralam, czekam sobie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :D Aguniu=> wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌻 🌻 🌻 Enex=> ale mnie zaskoczyłaś :D Czekam na dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu wiesz ,mnie juz tez takie zobojetnienie i zwatpienie dopada:-o,ale prawda jest taka ze instynktu nie oszukasz!!(tak jak napisałas) Ja tez juz mam dosc działan bez skutku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia🖐️,dziewczyny u nas tak ciepło ze szokkk:D dzis w przedszkolu festyn z okazji Dnia Matki ,bedzie gril ,ciasto i dyskoteka dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) enex mysle ze to jest TO mnie tez tak wczesnie test wyszedl pozytywnie:) ja za chwile jade z synkiem do kontroli do szpitala bega,nie wolno ci sie poddawac,za duzo przeszlas,zbyt wiele wysilku wlozylas!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka łobuzie🖐️:D super ze z synkiem juz dobrze:) a powiec jakies juz masz dolegliwosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Witajcie, Ja po imprezowym weekendzie ledwo żyję, nawet dzieci nie chciało mi się zaprowadzić do przedszkola,ale poszły. Ja piję kawkę co by mnie głowa trochę przestała boleć! Aguniu!!!!! Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich Urodzin, zdrowia radości, samych pogodnych, ciepłych wypełnionych miłością dni, zadowolenia z dzieci i męża, oraz spełniena osobistych marzeń takich które tkwią w najgłębszych zakamarkach Twojego serca ❤️ 🌻 ❤️ 👄 Beguniu, ja to bym tego cyklu jeszcze tak ostatecznie nie przekreślała,ale co będzie to będzie, nie chcę wyrokować!!!!!! Enex jak bardzo się cieszę! Czekam na aktualne wieści i nie zmuszaj nas do długiego oczekiwania! Koko, nie przemęczaj się, może zbyt forsownie podeszłaś do tych ćwiczeń???/ Uważaj na siebie i nie odpuszczaj !!!!!!! Moni, no to działaj w tym cyklu, może pij to siemie lniane poprawi ci śluz i robaczki przeżyją trochę dłużej!!!!! Zapewne nie zaszkodzą! Ineczko, jak u Ciebie, bo ja to już zmęczona jestem. Oto tabelka: Poprawcie swoje daty: *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........36tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........34tc....29.06 3.pola40...............3s...............23tc....20.09 4.Inka67...............3s...............10tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga..3350….wzrost…55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni u nas taki festyn będzie 1 czerwca razem z dniem dziecka, matki i ojca, taki kompleksowy! U nas też tak gorąco, a wczoraj wieczorem to taki grad leciał,ale dalej gorąco było. No i dzisiaj już suchusieńko i upał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide włączyć pralkę i wracam. Muszę dzisiaj zabezpieczyć przedpokój,bo jutro przyjdą mi drzwi wejściowe wymieniać i nie chcę aby narobili mi strasznego bałaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko kochana 👄 matko juz masz 36tc:) jak czas leci ,czy juz wszystko masz przygotowane ,na przyjecie synusia???:) inka a czy jak bedziesz teraz robiła te badania genetyczne, to czy odrazu tam okresla Tobie płec dziecka???bo chyba tak mozna,tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko u nas festyn na dzien dziecka to bedzie na osiedlu,tez fajnie bedzie :)co roku spółdzielnia zawsze organizuje:) moja Kinga to czeka zawsze na konie ,ona kocha konie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze mamulko:) dziewczynki ja uciekam🖐️ ide troche polatac na odkurzaczu:Pprzeciez wiedzma ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane [kwiat} Ale się za Wami stęskniłam. Juz po komunii,goście,pogoda wszystko super. Dawno tak dobrze gronie rodzinnym sie nie czułam. I jeszcze okazało się,że chrzestna Mikiego jest w 2 miesiącu ciązy! Mam nadzieję,że skutecznie się zaraziłam. Pogłaskałam sliczny brzuszek, już trochę odstaje! Aguniu=wszystkiego najlepszego 🌻 Enex=❤️ wiesz czego Ci życzę, w głębi serca myślę,że zobaczysz dwie grube kreski! Bega= kochana Ty masz za dużo objawów jak na nie ciążę. Może zrób betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO HEJ! A ja dziś po 8.00 już z odkurzaczem i z mopem latałem,ale już mam z głowy.:D Dzięki za życzonka. Bega-racja to najważniejsze życzenie już mi sie spełniło:D Enex,super to co piszesz,ale dla pewności poczekamy z gratulacjami parę dni:D U mnie zapowiada sie upalny dzionek.Trzeba będzie wyjśc trochę połazić.Byłam wczoraj z młodą w kościółku,pół mszy leżała i słuchała co się dzieje,była bardzo grzeczna.Potem ją wzięłam na ręce,rozglądała sie i uśmiechała. Bega-trochę się uśmiałam jak pisałaś o tych znajomych.Weż poprawkę na to ze niestety z rocznymi dziećmi już tak jest ze trzeba za nimi latać.Ja też czasami byłam zadowolona ze mam odchowane dzieci,inne mnie meczyły ale to było silniejsze ode mnie.Z własnymi jest nieco inaczej:DPoza tym fakt,że dużo zależy od dziecka. Myślę że nie powinnaś tak łatwo się poddawać,bo kiedyś przyjdzie taka chwila że będziesz żałować.Pamiętaj że dzieci szybko rosną,poza tym nie jesteś już młodziutką matką która szybko wpada w złośc.Sama po sobie widzę ze mam dużo więcej cierpliwosci niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie:) Enex-cóż za wspaniała wiadomość:) Ja myśle,że ten luty-to już na pewno:) O ile pamiętam Twój młodszy synek jest z lutego.......czyli nasza teoria seryjnosci się potwierdza;) Czekamy na potwierdzenie i napisz koniecznie w który dzień cyklu to się mogło wydarzyć. Aguniu-najlepsze życzenia urodzinowe🌻🌻🌻 Dziewczyny-ja weekend miałam pracowity ale wspaniały:) Całą sobotę byłam na Jasnej Górze-właściwie w pracy;) ale otrzymałam też kilka\' zaskakujących \"prezentów\"Piękny i ważny czas.Towarzyszyłam też mojej przyjaciólce które mówiła konferencję z wałów do wieeeeeeeeeeeeeeelu tysięcy ludzi:) Cieszę się,ze mogłam z nią być. Przed odjazdem weszłam też na chwilę przed obraz Matki Bożej... Było za \"za chwilę\" 21 :)Wiadomo ,że to godzina Apelu ale też i \'NASZA \'godz. modlitwy.Dodam jeszcze ,ze staram się w niej trwać cały czas.Jeśli nie w tym czasie to w innym:) Inka -polecałam szczególnie twoja środową wizytę i badania:) Szczęśliwe porody naszych dziewczyn :) Prosiłam tez za dziewczyny,które starają sie o dzieciątka po stratach ciąży i bolesnych doświadczeniach. No i oczywiście poczęcia NASZYCH dzieciątek. Chciałam żebyście wiedziały. Sciskam Was serdecznie :) Ciekawe jak Roksanka? Nic się nie odzywa...Jakoś czekam na tego radosnego smsa od niej.... Bega-a Twoje odczucia są mi bardzo bliskie...myślę,ze kazdej z nas chwilami towarzyszą...Często Monia tez o tym lęku pisze. Ale myślę,ze najważniejsze to nie koncentrować się na tym co trudne-choć nie jest to łatwe;) Nie rezygnuj tak łatwo ze swoich pragnień i marzeń-bo skoro są Ci dane -pewnie nie pochodzą od Ciebie. Wierze w Twoje powodzenie:) A myśli różne........cóż -one są i będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja-neczka. Ponoć głaskanie brzucha ciężarnej daje efekt:D Ja tak miałam,nie wiedziałam że już jestem w ciąży i pogłaskałam pokaźnego brzucha koleżanki,to było dość spontaniczne z mojej strony bo nigdy tak nie robię.A ona na to w śmiech i mówi że ja też będę w ciaży.I wiecie co sobie pomyślałam? Że chyba z byka spadła,bo to raczej nie mozliwe,a tu proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili, aguniu, ewlinko, moni, mamulko....hej hej wam wszystkim.. dzieki za wsparcie moje drogie.. lili tak ladnie mi napisalas, tak sie wzruszylam... i tak mi milo na sercu... kochane teraz lece sobie ale wpadne za godzinke mysle znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - termin@ pojutrze - przed chwilą robiłam test - kreska pojawiła sie od razu, ale wciąż jest słabsza od kontrolnej :( więc faktycznie nie ma co gratulować. Daily wiesz dwa tygodnie temu byłam w Matemblewie :) :) :) Dla tych co nie wiedzą to gdanskie sanktuarium Matki Boskiej Brzemiennej :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex=> to nie ma znaczenia, że kreska jest jaśniejsza, ma prawo być!!!! Moja kuzynka miała kreskę jaśniejszą już po terminie @ i nie dowierzała, że to ciąża i do tego jeszcze plamiła. I co>>mała Hania ma już 2 tygodnie :D Będę jej mamą chrzestną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam i też lecę polatać na odkurzaczu, bo syfek nie lada!!! A tu już taka późna godzina. Będę za godzinkę! Enex nie martw się,że jaśniejsza, moja w dniu spodziewanego @ też była jaśniejsza, a jednak! U mnie już 36tc, wszystko, a raczej prawie wszystko przygotowane, czekam na łóżeczko i huśtawkę które idą od mojej siostry z USA, mam nadzieje,że dojdą na czas. OK lecę, będę za 1 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×