Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

DZIEWCZYNKI BŁAGAM WYBACZCIE 👄 rano mialam malą wojne i nie wyrobilam sie żeby skoczyc o 8.00 po test bo już o 7.00 bylam w pracy a apteki niestety nigdzie tam nie ma. Wiem że jestem wredna, dziekuję że trzymacie kciuki i przepraszam, że sie przeze mnie denrwujecie. Szczególnie dla Ciebie Ewelinko i Ineczko buziaczki. @ nie ma ale ja ja czuję...cholera dzisiaj 39 dc. za dlugo sie to ciągnie, ale dwa testy byly negatywne więc musze sie tego tzrymać. Nie bedę WAS stresowac umówmy sie, że jak dostanę @ to napiszę a jak test wyjdzie pozytywny to też dam WAM zanć. Chociaż wiem na 100% że WAS rozczaruję. A tak bylo by milo rodzic z enex i mamulką. Ale smutno bylo by mi bez BEGUNI...:D więc obiecuję, że na CIEBIE zaczekam 👄. jestem padnieta dopiero weszlam do domu a jeszcze musze skoczyc po test do apteki. Tak sobie mysle tylko po co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinko łóżeczko jest
prześliczne!!!!! Bardzo mi się podoba :) Masz takie samo- niebieskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanka-pisalam do ciebie na niemiecka kome:) roksanko-liczylam na inne wiadomosci! tylko prosze,nie zalamuj sie - wiem ze to trudne,ja podziwiam bege:) buziaki dla ciebie begus:D roksanko,musisz byc dzielna i przec do przodu przeciez kiedys musisz zajsc!!! daily-oj byloby fajnie gdybysmy trzy w podobnym czasie rodzily;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINKO marzę dokladnie o takim lóżeczku tylko oczywiście w innym kolorze :D. widzialam na allegro sa świetne, z matą z ultradźwiekami kojącą objawy kolki, światelkiem, muzyczka , przewijakiem i inny mi fajnymi gadżetami. to co mi sie podoba w nich najbardziej to nieodparty urok i kólka, dzieki którym można lózeczko latwo przestawiać. http://www.allegro.pl/item198749912_graco_electra_contour_kojec_lozeczko_wys_gratis.html http://www.allegro.pl/item198724708_majowa_promocja_kojec_graco_kolekcja_milan_2007.html http://www.allegro.pl/item197268994_najnowszy_kojec_graco_kolekcja_devon_2007_zobacz_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewlinko lozeczko naprawde super!!!!!!!!!! dziewczynki milo mi, ze tak mnie postrzegacie...oczywiscie, ze jest mi w glebi duszy przykro, ale chyba dzieki temu ze tak dobrze poznalam swoj organizm potrafie przygotowywac sie do nadejscia @..poza tym sama nie wiem jak to znosze, bo przeciez poczatki byly straszne!!! wylam, szaty rwalam a teraz? i dzieki Bogu bo inaczej bym sfiksowala... zreszta moja postawa jest podobna do postawy daily zdaje sie?? daily kochana Ty moja ciesze sie, ze czekasz na mnie!!! takze moja droga nastepny cykl nasz co???? po co teraz sie pchac, mamulka, enex...za duzo do rodzenia w jednym czasie :D my obsadzamy nastepny cykl co? moze jeszcze roksanke zaprosimy do siebie co? no oczywiscie koko, janeczka , moni i wszystkie pozostale tez......... ale bardzo przepraszam ja mam pierwszenstwo prawda??? poza kolejnoscia bega!!! :D kochane moje teraz przypadlo mi w udziale co bardzo przykrego, specjalnie zostawilam te wiadomosc na koniec..bo nie latwo mi o tym pisac z wielu wzgledow.... wiem o tym juz od poczatku dnia, ale nie chcialam ja wam tego przekazywac....jednak ineczka prosila, zebym wam przekazala..... na badaniach prenatalnych wyszlo, ze kruszynce nie bije juz serduszko od jakiegos czasu......................... nawet nie umiem wyobrazic sobie zalu jaki mam ale juz to ince mowilam..natura madra jest jakby nie duphaston pewnie by poronila, a i tak nie przechytrzyla natury widocznie plod mial jakis defekt, wiec dobrze sie stalo...prawda? zreszta jak rozmawialysmy to tak samo myslalysmy!!! jestem z ineczka w kontakcie, jest bardzo dzielna!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje, ze bedzie probowala dalej tak mysle, naklanialam ja do tego...przeciez do 3 razy sztuka!!!!!!! mam nadzieje, ze jak ineczka ochlonie troche to sie tu odezwie. teraz czeka na poronienie jak do piatku nic nie bedzie to musi isc niestety do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daily to z drugiego linku ma
bardzo fajny kolor- to brazowe :) ale błekitne Ewelinki tez super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Beguniu, w końcu nam sie uda. Ja w to wierze i TY też . wiem o tym :D. Powoli zbliżamy sie do początku kolejki...oby jak najszybciej. ROKSI jak dobrzez że już jesteś ❤️ EWELINKO czy TY aby za barzo sie nie forsujesz. Chcialam sie wypowiedzieć na temat TWOICH rozterek z imionami. Zdecydownanie nie podoba mi sie Antoś, nie lubie imion tj. Franio, Staś, Antoś, Ignaś. Igorek jest zdecydowanie lepsze. Chociaż ja w ogóle lubie zwyczajne imiona: Michal, Maciej, Łukasz, Bartosz. Do Huberta pasuje też Norbert, mam brata jest naprawdę świetnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O BOZEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!! Ineczko KOchana nie wiem co napisac!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie poplakalam... dlaczego to jest tak?czeka sie na ta kruszynke a okazuje sie ze.... ineczko-ja tez sie boje jutrzejszego usg ineczko nasza droga-nie wiem co ci napisac,brak mi slow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko.... cholera kto by sie spodziewal, ja nawet w snach bym nie przypuszczala, ineczka byla juz dla mnie takim pewniakiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widziałyście na tej stronce
Boże przepraszam za te linki- niedoczytałam :( Inko tak bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( nie wiem co napisać............ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O BOŻE ....dopiero przeczytalam, dziewczyny to niemożliwe, dlaczego.....dlaczego....w nic już nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nawet nie wiecie jaka INKA jest dzielna...podziwiam ja!!! jak cholera podziwiam...... dlatego, ze jest silna namawialam ja do dzialania, zeby sie nie poddawala i wiem, ze to zrobi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze inka to czyta, moze nie ma checi nic pisac, ale myskle, ze nas czyta....nie dziwie sie, ze nie chce pisac bo to boli jak cholera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko tulę Cie do serca najmocniej jak umiem, jesteśmy wszystkiem myślami z Tobą. Chciala bym to wyjaśnić tak jak BEGA...natura jest mądra...ale dlaczego ....zaslużylaś jak nikt inny na ta kruszynkę. Jest mi tak bardzo przykro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tam sobie juz na rozne sposoby tlumacze to wszystko...ostatnio moj mikus ciagle powtatza (ma taka faze) ze zycie jest niesprawiedliwe...to jego ulubiony slogan ostatnio... ale ja sobiejednak tlumacze, przynajmniej sie staram...rozne metafizyczne aspekty i moze nie wiem to wszystko po to, zeby umocnic nas w madrosci bo jakbysmy tak pyk zawsze mialy to co chcialy to bysmy tego w zyciu nie docenily...a tak...to wyczekane, wytesknione macierzynstwo bedzie nie tyljko bardzo madre ale i pelne rozwagi, milosci etc...... juz pisze komunaly wiem, ale trzeba znalezc jakis punkt uczepic sie go... mozna to zreszta interpretowac na wiele sposobow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylaś dla mnie nadzieją...mowilam sobie Ineczce sie udalo i mi sie uda. Boję sie Ineczko, cholernie sie boję...Wiem, że w końcu nam wszystkim sie uda ale czy te nasze marzenia musza byc okupione takim cierpieniem. Czy pragniemy czegos nieralnego...chcemy tylko pokochac malego aniolka i dac mu wszystko co najlepsze. Więc dlaczego???????????????Powiedzcie??????????????????????????Życie jest okrutne, niesprawiedliwe i doswiadcza tych którzy najmniej na to zaslugują. Blagam tylko niech nikt nie mówi, że to nasze male krzyże...bo nie wytrzymam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to, ze pokutujemy bo bylysmy zle i niedobre to bzdura, chociaz jak ktos wierzy w reinkarnacje :D juz zartuje oczywiscie... nie wiem dlaczego tak jest ale jest i przytrafia sie wielu ludziom kupe nieszczesc i duzo goprszych, tez tak staram sioe patrzec itd..... ale wierze tez ze los sie odwraca, wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( nie ma slow ktore moglby teraz pasowac......nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże, dziewczyny to nie może byc prawda :( Ineczko :( kochana ściskam Cię i tulę, wiem jak wielkie jest Twoje cierpienie..tak mi przykro brak słow by wyrazic co czuje sercem jestem z tobą duzo siły Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem sobie znależc miejsca, taki żal i smutek we mnie poryczalam sie Ineczko :( :( dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez caly czas o tym mysle wracam do was raz po raz ja tez jestem zdania,ze natura wie co robi inka jest silna kobieta,to nie jest dziewczynka 20letnia ona juz doswiadczyla w zyciu,wiele jest twarda- ineczko jestem z toba myslami, nawet bardzo mocno - wiesz dlaczego przeciez(czulam z toba taka wiez,bo ty i ja razem) juz sobie mysle co mi sie przytrafi,ja boje sie tego badania przeziernosci karkowej,ale ono dopiero w 12tyg - chyba bo za czasow moich poprzednich ciaz tego nie bylo-chyba a moze inaczej sie nazywalo wiem ze mierzylo sie dlugosc kosci udowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boże, Ineczko, tak mi przykro... Przechodziłam dokładnie przez to samo z drugą ciążą, też tak straciłam moją kruszynkę... I nawet Duphaston nic nie pomógł. Po prostu na USG nie biło już serduszko dzidzi. Ale u mnie było tak, że nie czekali, wzięli mnie tego samego dnia. Do dzisiaj wyobrażam sobie to dzieciątko. Miałoby 5 latek... Ale Bega ma rację, natury się nie przechytrzy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże mój.............................Ineczko tak bardzo mi przykro :( :( :( :( :( :( :( Przed chwila dzwoniła do mnie moja przyjacółka która razem ze mna robiła test ...ma 4 letnia córeczkę i dwa poronienia w odstępie kilku miesiecy. U niej dochodzi do zagniezdżenia i od tego momentu zarodek przestaje sie rozwijać...za kazdym razem ma łyżeczkowanie. Dziewczyny robiła dzis bete i wyszła jej jednocyfrowa....ona jeszcze ma nadzieję...bo ciąża trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, co się dzieje... jaki to wszystko niesprawiedliwe wciąz sie słyszy o dzieciach porzuconych w reklamówkach,na smietnikach, o maltretowanych,zakatowanych a tu kiedy kocha sie je jeszcze przed poczęciem...i traci je nie potrafie ogarnąc tego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×