Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

ewelinko ,w władysławowie nie byłam, ale w juracie tez jest super,bo tam co roku jestem ,ale nie na domkach letniskowych.Tam sa domy tz pokoje do wynajecia,jeszcze u na s w gdansku w Brzeznie sa domki ,ale chyba Brzezna bym nie poleciła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina, widzę, że Ty też się nie zrażasz \"trudami\" i planujesz urlop z maleństwem:D My też już wpłaciliśmy zaliczkę i wybywamy, od 1.08. Tylko my nad jezioro, jakoś nie lubię gwaru, cisza, las, spokój, rowerki, woda, mleczko od krowy, jajka ciepłe od kurki:P:P:P Może ktoś zna miejsce nad morzem, gdzie nikogo nie będzie na plaży, albo przynajmniej mało ludzi? bo pewnie kiedyś trzebabybyło pojechać i tam z dziećmi, ale mnie nie ciągnie do tłumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelkoa do aktualizacji *****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........36tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........34tc....29.06 3.pola40...............3s...............23tc....20.09 4.Inka67...............3s...............10tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga.. 3350….wzrost…55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko, no wg wszystkich USG wychodzi 19-21 czerwiec i lekarz mówi, że dłużej to napewno chodzić nie będę:P A tak wg @ to niby dopiero na 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu trójeczki, to tak jak ja, mnie z usg na 12 czerwca,ale kiedy się urodzi, to raczej będę wiedziała już 5 czerwca,bo wtedy wizyta. Trzymam kciuki, a juz wiesz jaka płeć, czy nadal nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a dziewczynki muszę leciec pozałatwiać kilka sparw zanim zrobi się upał nie do wytrzymania. Zajrzę do Was jak wróce. Moni trzymam kciuki na pomyślną jazdę, ja nie wyobrażam sobie nie jeździć, ty też dasz radę i na dodatek jestem pewna,że będzie ci to sprawiało nie małą frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie szykuje kochane do wyjscia 🖐️ wejde wieczorem ,pozdrawiam wszystkich i miłego dnia!!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,ja to naprawdę mam pecha nie mogę nigdy jakos na Was trafić:( też z niecierpliwościa czekam na wiadomości o Ineczce... Moniś Ty tak sie tam się tak nie stresuj dasz rade:D ja to nie nadaje sie na kierowce,mogłabym prowadzić pod warunkiem żeby pusto na ulicy było i nic z na przeciewka nie jechało no i ulica szeroka musiałaby być:) Ewelinko nie wiem czy słyszałąs o miejscowości Poddąbie? to jest miedzu Ustką a Rowami,jest to bardzo mała miejscowość ale ma swoja duszę są tam własnie domki letniskowe,ja w Polsce mieszkałam w Słupsku i jak jechalismy gdzieś wypoczać to tylko tam własnie,nie wiem czy je4szcze byście coś znalezli do wynajecia ale możesz zobaczyć chyba maja jakąś strone internetową zaraz poszukam i jak znajde to wysle Ci linka. enex my cieszymy się razem z Tobą !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... 6.Aga123...........1s................................... .................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 20.05 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 15.06 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Ewelina76...........1c 1s...........36tc...19.06 synek Igorek 2.mama trójeczki....2s.1c...........34tc....29.06 3.pola40...............3s...............23tc....20.09 4.Inka67...............3s...............10tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650....wzrost 54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500.....wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310.....wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga...........wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49 6.Gruby Miś...................ur.30.04.07..waga...3030...wzrost...51 7.Dana.........................ur.01.05.07….waga.. 3350….wzrost…55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie, czytam was od jakiegoś czasu i się tak czaję i czaję, ale postanowiłam się ujawnić. Tylko, że na razie jako dopingująca:-( Chyba nie jesteśmy jeszcze gotowi na taką decyzję... Finanse:-((( Ale mam nadzieję, że wkrótce dołączę do starających się:-) Pozdrawiam wszystkie mamusie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) witaj grubaloloa:)🖐️ zapraszamy zawsze w grupie razniej:) dziewczyny to tylko MI SIE MOGŁO PRZYDARZY!!!!!!!!!!! a wiec tak jak wracałam z jazd,tz inna dziewczyna mnie odwoziła ,a ja siedziałam na tylnim siedzeniu ,i jak juz mnie dowiozła i wysiadałam ,to........pekły mi spodnie w kroku :-o tak sie napiełam:-omajtachy na wieszku bo dziura nie malutka:Pa samochód 3 dzwiowy wiec dałam kroka za siedzenie s słyszałam tylko trrraaachhhhhhhh:P:D sama sie z tego smieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w przedszkolu mamy występ dzieci z okazji Dnia Mamy i Taty. A zatem ubiorę jakąś sukienkę zkolekcji mocno letniej:D moi chłopcy uwielbiają jak w nich chodzę;),biorę garść chusteczek i idę:) Mamulka-zdjecia doszły:) ale oprócz Twojego nie wiem dlaczego nie mogę ich rozwinąć.A TY bardzo przypominasz mi moją szwagierkę:) Ale ona jest b fajna i elegancka-więc to komplement:) Jak znajde jakąś jej fotkę -to wysle:)moze to tylko moje zdanie,bo ja zawsze się podobieństw doszukuję we wszystkich:D Prosiłaś o moje-ale moje są w stopce:D Oczywiscie jeśli chcesz jakies aktualne to wysle:) Dziś dziewczyny się zmobilizowałam i wpisałam Wasze adresy -tworząc grupkę Cafe:) Mam ich 14-zebrałam resztę z nicków. Niestety kilku mi brakuje-m innymi Poki i Koko.. Może to fajny pomysł żebysmy sobie czasem wysyłały jakieś aktualne fotki z naszego życia lub życia naszych dzieciaków-jak to czasem robi Maja? Ja moze zmobilizuję się jako pierwsza:D Witaj GrubaLola-dobrze pamietam Cie z Cafe...i nawet miałam taką mysl kiedyś-że powinnas z nami pisać. Moze to efekt stopki:) Mam jeszcze jedno spostrzeżenie-myśle ,ze jest między nami jakies podobieństwo-bo świadcza o tym np nasze gusta co do imion:) Przykładem jest tutaj imię Mikołaj-przecież nie aż tak znowu popularne;) zwłaszcza kilka lat temu...a Uwaga uwaga -ile z nas ma Mikołajków? Ja-Lili,Ronja,Bega,Janeczka,Grubalola...........i chyba jeszcze ktoś tak mi się wydawało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-zabijesz mnie kiedyś :D:D:D:D Jak tam piracie drogowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj lili a czym ja cie zbije??????:P:D:D szkoda by było ,taka fajna jestes:) ale tak rzeczy to tylko mi sie zdazaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach..jazda dosc dobrze ale tzw Rekaw to juz gorzej a najbardziej jazda tyłem:-o ale sie nie poddam i w srode ide w dresach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabijesz mnie....po ze śmiechu padnę;D Wiesz ja mam za dużą wyobraźnię chyba...........:) No i odrazu widzę te sytuacje:D rano napisałaś ze nie mieścisz sie w ciuchy:D a potem. to...:D:D:D Ja ci zdradzę tajemnicę że prawko też mam od 17 roku życia-ale mój staż kierowcy jest śmiechu wart;) No ale co roku sie mobilizuje ze zaczynam jeździc:) No i mam wytłumaczenie-jak nie ciąża to małe dzieci...a teraz -no cóż? chyba znowyu muszę o ciążę się postarać;) ale póki mąż mnie wozi jakoś mi dobrze. No i dbam o bezpieczeństwo Łodziaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa no tak ,tak pisałam tu i tam przytyła:Pach..... lili juz sobie myslałam ze nawet to małzenstwo do jazdy to małe piwo:) jedno dobre ze przed jazda nic nie moge jesc:) ale jak wracam to z checia cos juz zjem:) Ja tez lili mam wyobraznie ,ciesze sie jesli kogos rozbawiłam ,na szczesie tez smieje sie z siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny kochane :) Tak na chilke wpadam przywitać sie z Wami, nawet w pracy musze Was czytać, to chyba juz jakies uzależnienie :):P, Witam nowa koleżankę 🌻 Ineczko= ❤️ Moni= jestes niesamowita :D:D:D Lili= bo wiele nas łączy i nie tylko mysl o kolejnym dziecku. Lecę, buziaki i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczka łobuzie co tak mało piszesz!!!??? dziewczyny lece po moje kochane trolki:),mam nadzieje ze dzis juz zadna niespodzianka mnie nie spotka:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki Janeczko👄 no i miłej pracy:) Też miałaś mi fotkę swoją przysłać-pamiętasz? Moni-czego jak czego ale dystansu do siebie to Ci nie brakuje na pewno:) Uważam ,ze to wspaniała cecha -no i dobrze się obcuje z takimi ludźmi. Serio:) Ja idę łepetyne umyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili=> miałam do Ciebie wczoraj wysłać maila, ale byłam już zmęczona imprezowaniem ;) a właściwie przygotowaniami na kolejną imprezkę. Bo więcej gości będziemy mieć w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moniś ale sie usmiałam z tego Twojego dziurska w spodniach:D jak Ty kobiecinko do domu doszłaś? \"D Lili z tymi fotkami to bardzo dobry pomyśł fajnie byc tak na bierząco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni tak sie ciesze że jesteś z nami, jak ma dola przeczytam Ciebie i też chce tryskać takim optymizmem, chociaż nie zawsze się da :(. Zrobilam rano test bo mąz mówi że musze sie przeleczyc antybiotykiem bo chyba cos razem zlapalismy na tej wycieczce, mój mąz jest już po 5-dniowej kuracji doxycyklina a ja lecze się zapobiegawczo czyli nystatyna + paleczki kwasu mlekowego. Jest już OK, ale mój mąż twierdzi, że to chwilowe objawy i trzeba to radyklanie wyleczyć. Mowa o moich dolegliwościach narządów rodnych. DZIEWCZYNKI poranny test UJEMNy a dzisiaj 41 dc. TRAGEDIA nie mam pojęcia co sie dzieje to już 9 dni po terminie i narazie nie widze żadnych symptomów wskazujących na to że @ nadejdzie. cholera może ja też mam torbiele :( :( :(. Zaczynam sie naprawdę bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI ja na pierwszej jeździe jeździlam z zamknietymi oczami, za to teraz uwielbiam ten sport. Czuje sie niezależna no i najważniejsze nie musze sie tluc autobusami i tramwajami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily,a może brak @ spowodowany jest tym zapaleniem co? bo to faktycznie dziwne ze nadal jej nie ma,a dziwniejsze jest to że wczesniej Ci sie to nie zarzało,nie mysl zaraz o torbielach napewno to jakies chwilowe zaburzenia są zobaczysz na dniach wszystko sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Nastko tylko, że zapalenie mam od 37 dc a nie od np. 30, 37 to i tak u mnie 5 dni po terminie spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×