Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

no wlasnie nastko-jak ja lubie takie zimne piwko jak na dworze goraco!! ach a tu musze sie wstrzymac hehe jedynie karmi mi pozostaje:P wiesz mam ochote na solone matiasy w smietanie,ale nie wiem czy moge zjesc,bo to surowizna no sledzie i ryby i ogorki konserwowe i malosolne-ciagle mam chcice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko no ja tez nie wiem czy takie sledzie można jeść,ale wiesz co? myslę że można ptrzeciez one nie sa calkiem surowe tylko zasolone i wszelkie cos co by mogło zaszkodzic to pewnie juz wytrute jest :P padło na sledziu ;) mówia ze takie rzeczy to chłopaka przepowiadają,ale ja zabardzo w to nie wierzę.Ja Ci zycze córeczki,ja wiem że Tobie jest wszystko jedno ale taka kobietka by sie facetom w rodzinie przydała :)ależ by ja rozpieścili juz to widze :D a tatus najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastko-wlasnie nie wiem co z tymi sledziami:P ale chodza za mna oj oj przeciez one sa w tej soli zamoczone,to rzeczywiscie co byloby zlego to wyzarte hehe no ja tez w to nie wierze,ze jak sledzie to na chlopaka ale pewnie ze fajnieby bylo gdyby byla coreczka tzn.nie pogniewalabym sie;) no a tatus by ja pewnie najwiecej rozpieszczal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki kochane :) Ale sobie fajnie gadacie :) U mnie domek wysprzątany a ja padam na dziób :P Ineczko- czasami pozostają pytania bez odpowiedzi, ale prosze nie doszukuj się w sobie winy. życzę aby udałoby Ci sie obejśc bez czyszczenia. Tak mi przykro, do mnie tez nie moglo to dotrzec :( Mamulko= wcinaj na co tylko masz ochotę :D Ja już sobie obiecałam,że jak zajdę to na pewno sobie pofolguje zachciankom, a co tam, najwyżej potem będę się odchudzac :P Nasteczko= już niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pranie mi zmokło:P mamulko ja Ci mówie zjedz sobie tych sledzi,może humor Ci się poprawi,a co do córeczki to napewno była by taką mała księzniczka tatusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja-neczko no u mnie pada włąsnie sie rozpadało na dobre,ciekawe kiedy przestanie,pewnie znowu tydzien czasu będzie lało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie moje sloneczko dzwonilo do mnie drugi raz:D wyplakalam mu sie i tak jakos zrobilo mi sie lzej na duszy:) to pewnie to cholerne hormony-jak mnie to wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robic jajecznice:) ps.bylam w sklepie i kupilam sledzie lisnera w smietanie gotowe mniam mniam,zrobie sobie smaczny wieczorek na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, z fasolka po prostu było cos nie tak...ja tunczyka jadłam przez całą drugą ciążę...nie wyrzucaj sobie nic bo to nie twoja wina ❤️ ❤️ dobrze chociaż że masz sznse nie wylądowac w szpitalu. Uśmiechnij się, udaje ci się zajść w ciażę więc nie poddawaj się !! Teraz potrzebujesz trochę czasu...ściskam cie mocno. Mamulko ja też śledzie wcinam - wczoraj zrobiłam sobie sałatke sledziową. Dziś założyłam sukienkę letnią - a ona w biuscie mi sie nie dopieła - dobre...dołków nie mam, ale mnie nosi... Nasteczko jak mieszkałam w Anglii to zawsze wkurzało mnie ze oni mysleli że w Polsce to panuje klimat polarny...a jak sie patrzy na temperatury to u was zawsze troszkę chłodniej :D :D :D Unas dziś było 33 C . Beguniu egzamin zdany 5= uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff A co u Roksanki - Roksi odezwij sie do nas bo łyso bez ciebie Daily zrób bete, albo idź do lekarza nie siedź bezczynnie. Może potem zbadaj hormonki - coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex🖐️ czyli mamy podobne smaki:) wiesz ja ostatnio tez kupowalam dwa staniki,a piersiczki mam jak arbuzy hehe tylko ze niestety skora sie rozciaga:( kupilam tez mustele i sie smaruje,bo wlasnie skora na piersiach mnie najbardziej swedziala enex w ktorym jestes tygodniu od ostatniej@ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Melduję się na porannej pogawędce,ale widzę,że nikogo nie ma!!!! My dzisiaj jedziemy do jednych i drugich rodziców złożyć życzenia na Dzień Matki. Jutro muszę iść do pracy, bo potrzebują mojej pomocy. Już niedługo będę im pomocna,wię dopóki mogę i jestem na \"chodzie\" to pojadę. Już nie mogę doczekać się 4 czerwca, wtedy lekarz powie mi kiedy mam się zgłosić na CC. Ciekawe jak Gruby Miś sobie radzi i jak tam malutki Maciuś czy grzeczny no i czy rodzeństwo go nie zamęczyło. Moje dzieciaki tak ostatnio głośno mówią,że aż się martwię jak jak ich uciszę, jak już maluszek będzie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny! -ewelina-z tym możesz mieć problem.Ja również czasami nie mogę doprosić się ciszy,a potem się dziwią że ja się denerwuję:D Dana-,super że malutka dobrze się chowa,jeszcze troche i pójdziesz na pierwsze szczepienie. Moja Agatka jest kochana,jest grzeczna i w nocy ładnie śpi. Wczoraj byliśmy u teściowej,nie mogli się nachwalić że mamy takie grzeczne dziecko. Ale ostatnio zauważyłam że mała zaczyna sie na mnie wyżywać:D Pod koniec karmienia zaciska dziąsła na moim sutku,to dośc bolesne.Zawsze mi ciarki po głowie przechodza gdy tak robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posiedzę tu z wami za długo,bo mam plany na przedpołudnie.Mąż wyjechał na tenisa,Dominik zaraz wyjeżdża na mecz piłki nożnej,a ja sobie zaplanowałam pójście do Kościoła z najmłodszymi,potem miała być karuzela,ale Krystian dzisiaj nie zasługuje na nią,potem muszę odebrać ciasto z ciastkarni bo popołudniu przychodzą sąsiedzi na kawkę.A późnym popołudniem chyba spotkam się z kumpelą w kawiarni bo chciała się dzisiaj spotkać,ale wcześniej nie będe miała jak.I tak oto zleci mi cała niedziela:D Cholera,idę zrobić sobie kawę.Krystian za wszelką cenę chce mnie dzisiaj wyprowadzić z równowagi,ciekawa jestem czy to mu się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! trochę nie miałam komputera- zepsuł sie i jest w naprawie, korzystam z zastępczego... Inko... nie wiem co napisać, bardzo zasmuciły wieści od Ciebie... wierzę, że sie pozbierasz 🌻 Enex :) Tobie serdecznie gratuluję! wiedziałam, że tak bedzie (śniło mi się ;) ) u nas wszystko świetnie! dzieci nie uciszam, mały śpi a reszta harcuje :) dużo łatwiej i w dorosłym życiu mają te osoby, które do zasypiania nie potrzebują kompletnej ciszy! Macieńki nie jest kłopotliwy, żadne kolki się nie trafiają, ładnie rośnie :) trochę nie mam nastroju do pisania, bo dowiedziałam się wczoraj o chorobie brata :( nie jest fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E Mamulko poszłam do ogrodu bo myslałam że jeszcze spicie. Za dwa dni zaczynam dopiero 6 tydzień :) więc jeszcze malutko. A ty Mamulko który tydzień ?? Gruby Misiu dziekuje serdecznie, naprawdę sniło ci się ??? Fajnie że dzieciatko masz grzecznne - ty Aguniu też. Mi chłopcy tez byli b. spokojni - zobaczymy teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu🌼 to fantastycznie ze sobie dajesz rade:) no ze ze maciuch grzeczniutki:D to bardzo wazne! dobrze ze przyzwyczajasz go do normalnej atmosfery panujacej w domu a nie chodzenia na palcach,tez zawsze stosowalam taka metode:) enex-ja dzis koncze 6 tydzien:) kiedy mialas ostatnia@,bo ja 15 kwietnia no to my chyba razem rodzic bedziemy hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Asik 🌼Agaaga36 🌼 Agunia33 🌼Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼Aga123🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka 🌼Edi🌼 GrubyMis🌼 Gabi27 🌼Inka🌼 Janeczka 🌼Justina 🌼Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia T🌼 Maja🌼 Mamulka🌼 Miska 123🌼 Moni 🌼Mila1970🌼Olenka🌼 Paty36🌼 Pola40🌼 Poka🌼 Paty36🌼 Ronja🌼 Ruda0611🌼 Sylwia🌼 Nadziejka🌼Iwona50🌼Alibaba80🌼dla Nowych🌼 i podczytujacych🌼 Jestem Kochani z Wami...jestem...czytam...ale jakos nie wiem co pisac... Bardzo Mi Smutno Z Powodu Ineczki...Jakos Nie Moze To Do Mnie Dotrzec Ze Tak Sie Stalo.....Ineczko❤️ Sercem Jestem Z Toba u mnie dzis 10dc....ostatnia tabletka w ostatnim stymulowanym cyklu....boje sie bo jesli sie nie uda....musze zrobic przerwe... minimum 3\\4m-ce dopiero nastepne tabletki dostane ok wrzesnia...... tz dzialac napewno bede...ale cykle znowu moga sie okazac kolosalnie dlugie.......... Enex❤️ Mamulko❤️ dbajcie o swoje Kruszynki❤️ Pokus[ usta] gdzie sie podziewasz? Nastko👄 moja siostra tez narzeka na te \"angielska pogode\" czesto jak rozmawiamy...mowi ze u Was tam pada...a u mnie slonce w pelni.....nie wiem...ale ja to chyba bym w depresje wpadla....Kocham Slonce:) Caluski dla Naszych siezo upieczonych Mamusiek i bebykow👄 juz tylko patrzec jak Nasza Ewelinka do nich dolaczy❤️trzymamy kciuki Mocnooooooo....no i M.Trojeczki👄 tez trzymam kciuki za szybkie i malobolesne rozwiazanie:) Aguniu jestem bardzo ciekawa tych fotek co obiecalas....Tych Twoich Dziel Sztuki:)czytalam troszku o tym na tych stronbkach co podawalas kiedys...ale jakos nie umie sobie tago do konca wyobrazic...nie widzialam tam gotowych prac..tylko narzedzia do pracy i wzory chyba serwetek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, witam WAS w strasznie upalna niedzielę. ledwo oddycham !!! Roksi ja też po rozmowach z mężem zdecydowalam się na hormonalną stymulacje nastepnego cyklu . w tym tygodniu mam zrobic wszystkie hormonki i dzialamy. dzisiaj 43 dc, to jakiś koszmar !!! Życz WAM spokojnej i spedzonej milo w gronie najbliższych niedzieli. My lecimy dzisiaj z rowerami wodolotem na HEL, nocujemy tam w hotelu, oczywiście podróżujemy na rowerkach. Chcemy jechac ściężką do Wladyslawowa. wracamy jutro wieczorkiem. Mój synek aż podskakuje z radości :D. Do uslyszenia jutro późnym wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily👄 zyczymy udanej wycieczki🌼 a u mnie wlasnie ostatnia szansa.......Moja Wielka Nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAILY zabierz mnie ze sobą please!!!! A tak na poważnie to Krystian przegiął pałę.W Kościele był tak męczący ze miałam ochotę go wyprowadzić i sprać mu tyłek.Agatka za to była kochana,nie spała ale sobie patrzyła.Krystian oczywiście nie poszedł na karuzelę,nie dostał loda ani chipsów,kara musi być.:D Roksana,postaram się przegrać zdjęcia jeszcze dzisiaj i będziesz mogła SOBIE OBEJRZEĆ TO CO STWORZYŁAM:D Ups,nie chce mi się już zmieniać liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Tak się cieszę Enex, Mamulko, ze Wam się udalo. Czytam o tych zachciankach i troszku Wam zazdroszczę. Taki wspaniały okres przed Wami. Jeszcze raz gratuluję i życzę kolejnych cudownych, spokojnych miesięcy :D Roksanko= nie myśl w kategoriach ostatnia szansa.Niepotrzebnie źle się nastawiasz, lepiej myśl, że na pewno się uda, a kolejne stymulowane cykle nie będą potrzebne. Czy Ty je bierzesz od 5 do 10 dc i czy to jest Clostilbegyt lub jego odpowiednik.Jeżeli tak to po nim owu powinna wystaapic ok12-15 dc. Ja jeżeli mi się nie uda w tym cyklu, to w przyszłym mam go brac przez 3 cykle, a potem przerwa. Nie wiem skąd ale jakoś wierze że uda mi się w najbliższym czasie. Roksi glowa do góry, odpręż się, wieczorem zafundujcie sobie kąpiel, winko pełen relaks i do dzieła. Mnie sie udalo z Mikołajkiem zajśc w ciąze właśnie po clo. Trzymam kciuki za Ciebie kochana ❤️ Ewelinko= podziwiam Twoja energię. Ja przy końcówkach padałam na dziób, taka jakaś ociążała byłam. A ty juz tak niedługo... Pozdrawiam i miłej, slonecznej niedzieli życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki odzywam sie niezmiernie rzadko, ale nadal jestem z Wami serduchem Ineczko....przykro mi nie wiem co dalej pisac........ myslami jestem z Toba Mamulko, Enex-serdecznie Wam gratuluje i zycze wszytskiego dobrego :) Agunia, Maja widze ze Wasze malenstwa sa zdrowe i grzeczniutkie caluski dla nich :) u Zuzi i u mnie jest ok, Zuzia za dwa dni konczy pol roczku!!! (jak ten czas leci), ja wracam do pracy 25.06 i juz mi serce peka na mysl o kilkugodzinnej rozlace z Zuzka w mojej stopce jest link do fotek Zuzi i moich starszakow, wiec jezeli bedziecie mialy ochote to serdecznie zapraszam pozdrawiam serdecznie, buziaczki kochane forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj asiu:) o ile sobie przypominam to pierwszy raz widze twoja malutka:D taki fajny pyzacik malutki:) male dzieci sa rozkoszne!!!! ja sobie pospalam,teraz zjem sobie sledzie z ziemniaczkami(ktore gotuje)i tak smaruje dupke he he:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) troche mnie nie było :) a to dlatego ze byłam na działce i grilowalismy :) przez cały wekend! Ineczko nie wiem co napisac??? niektórych rzeczy ,przezyc i tego co sie dzieje z nami ,nigdy nie zrozumiemy:( ❤️ daily Ty kochana idz do gina ,choc w sumie moze to przez zmiane klimatu tak sie przesuneła @,lub jak dziewczyny polecaja bete mamulko ty sledziowa dziewucho:),jedz ,jedz na zdrowie:D nasteczko miejmy nadzieje ze czerwiec do Ciebie nalezy:) enex ja z synem w ciazy to tez chodziłam w ciagłym napieciu tz wszystko robiłam ,spac nie mogłam i jakas taka szybka byłam:)tak wiec mysle ze to normalne:) kroma fajnie ze sie odezwałas:) roksanko to dla ciebie❤️👄 kochane ciesze sie ze tak sie posmiałyscie z mojej histori:D agunia ja tez mam Krystiana i powiem ze tez taki lekki łobuziak i próbuje ze mna walczyc ,i na swoim stawiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobity z rańca !! Teściowa wnerwia mnie już od jakiejś godziny :( :( Nic włściwie nie robi, ale ja chyba jestem za stara na mieszkanie z nią. Wkurza mnie juz samo to że nie mam poranka dla siebie tylko ona się kreci. Jak dobrze pójdzie od piątku, wynajmiemy mieszkanie :) Martwi mnie, że bedziemy przez te cztery miesiące wywalac kasę w błoto...ale ja już tu nie moooooooooooggggggggęęęęęęę !!!!!!!!!! Czuję sie bz. Mamulko od jutra zaczynam 6tc. Ostatnia @ 26 kwietnia, ale ja mam b. krótkie cykle :) Beguniu trzymam kciuki za Mikołaja bo on chyba ma egzamin ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×