Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Do Inki!!! wysłałam Ci wiadomośc na adres poczty która masz w stopce:) Pozdrawiam:)) Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny z topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pola!! No i jak tam,będzie dziewuszka? Na kiedy masz termin? Dlaczego do nas nie zajrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Agunia:) właściwie wszystko w porządku, dolegliwosci typowe dla cięzarnych. bola nogi, jest mi ciezko i duszno. Czy dziewczynka, czy chłpiec? jeszcze nie wiemy. wizyte mam na 25. 06. moze wtedy będę coś wiedziec jak lekarz zrobi mi usg. Zaglagam czasami do Was, czesciej czytam niz piszę, brak czasu i czasami tematu. Mozna mnie jeszcze spotkac na wrzesniówkach ale tez sporadycznie piszę. Popzdrawiam Wszystkie serdecznie i zycze wszystkiego dobrego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Trójeczki-jak się czujesz? Daj znać koniecznie jak Maleństwo się urodzi🌻 Misiu-cieszę sie ,ze opanowałaś sytuacje z dziecmi:) Oby już Ci nie chorowały-bo to chyba najgorsza z sytuacji kiedy łancuszkowo zaczynają łapać jedno od drugiego. Pozdrawiam:) No bambi-a ty czemu zniknęłaś?-czekałam,ze się jednak odezwiesz...a tu taka cisza;) ciekawe dlaczego hmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili - senna jestem okropnie, ale mam nadzieję, że jutro i pojutrze rodzić nie będę:D Mam egzaminy zawodowe, chociaż nie wyobrażam sobie jak wytrzymam 5 godz bez kibla, podobno nie można wychodzić z sali :o Cały czas miałam nadzieję,że urodzę przed i choć ten problem będę miała z głowy. A teraz się boję czy z tego stresu nie zacznę rodzić na egzaminach hehe;) Teraz dziecko musi wytrzymać do środy wieczór. A potem niech się już dzieje co chce:D Dam znać jak urodzę;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny , szkoda ze załozyłyscie nową stronke , bylam do tej przyzwyczajona i jakos tak faajniej sie was czytało. Oczywiscie nową strone topiku tez mam tylko nic nie pisze ale codziennie was czytam , jestem cały czas z wami , choc wy mnie juz pewnie nie pamietacie :( . Szkoda ze dalyscie za wygraną tym pomaranczowym podszywaczką , na takie to sie nie zwraca uwagi , i ja bym dalej pisała na tej stronce, ale zrobiłyscie jak uwazacie . Tam są świetne emikony . Pozdrawaim serdecznie , juto mnie czeka wizyta u okulisty z córką mam nadzieje ze mnie nie załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni czesc :) niewiem kiedy zaczynam w sumie juz moge minęło od zabiegu 4 mies , ale powiem ci ze sie boje . Włączyła mi sie blokada i niewiem jak ją wyłączyc , z drugiej strony boje sie zeby sie nie powtórzyło to jeszcze raz . I chcem i nie chcem , ciezko mi to wytłumaczyc , dziwne :( Moja pani gin powiedziala ze to mogło byc na podłozy genetycznym , a znowu mój brat ma córkr chorą na smiertelną chorobe mukowiscydoza i panicznie sie boje i bije sie z myslami , a jak moja fasolka którj juz nie ma tez mogła byc chora na tą chorobe , a jak mnie sie trafi. Ja wiem ze to złe myslenie ale ciagle mam pietra , z drugiej strony chce dzidziusia , ja chyba zwariowałam . Pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roksana z miłą chęcią ale mam problem ja nie moge albo poprostu nie umiem sie tam zalogowac, wiem ze inne dziewczyny tez miały problem . Wiecie co , własnie wróciłam od okulisty i nic nowego nie powiedziała ale tez nie załamała , po drodze odebrałam wyniki moczu córki i są okropne. Lecze ja w poradni nefrologicznej , ju\\estem bardzo załamana leukocytów ma bardzo duzo, obfitą flore baktryjną , rece mi opadają . I niewiem skad sie to bierze , takie zakazenie . Powiem wam ze jak odebrałam wyniki to sie popłakałam . Cos los ostatnio nie jest dla mnie łaskawy :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gabi-bardzo się cieszę ,ze sie odezwałaś:)Jak mozesz myslec ,ze Cie nie pamiętamy..;) pamiętamy-pamietamy:D Przykro mi z powodu córeczki-i wcale sie nie dziwię,ze się popłakałas... Myśle,ze każda matka reaguje w ten sposób kiedy dzieje sie cos z jej dzieckiem-dziećmi. Mam nadzieję,ze to tylko chwilowe zakażenie. Moze poszukaj jakiegoś dobrego nefrologa-zeby dokładnie posprawdzał co i jak... Nie martw się na zapas:) Co do zalogowania-to najpierw musisz sie zarejestrowac-wypełnic te pola z mailem itp A dopiero potem sie zalogowac. Będziemy pomagac jak byś miała problemy:) Czekamy na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili dziekuje za ciepłe słowa , fajnie ze mnie pamietacie , bardzo sie ciesze , spróbuje sie zalogowac pózniej bo teraz obiadek gotuje , maz ma 2 zmiane. A co do córki to zakazenie juz twa długo , pierw były antybiotyki i nic nie pomogły , nie ma w sumie zadnej poprawy, dziewczyny mówie wam włosy rwe z głowy tak mi to siedzi , nawet teraz jak pisze do was to mam łzy w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi Zdolniacha Zdolniacha....super ze Ci sie udalo...mam nadzieje ze spodoba Ci sie rowniez tam.... 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie szkoda ze przenioslyscie sie na to drugie forum, lubialam was czytac i bardzo wam kibicowalam. Powodzenia w starankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati nadal mozesz nas czytac....nic sie nie zmienilo...tylko link do Forum...bede go odnawiac zeby bylo Ci latwiej.... a jesli chcesz z nami klikac...serdecznie Cie zapraszamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam jakis problm nie moge wejsc na nowe forum , niewiem co sie dzieje , posze zebym sie zalogowała jak ja jestem zalogowana i wpisuje mój nick i moje hasło a tu lipa , a napewno sie nie pomyliłam z hasłem , pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gabi... jaki twoj login wpisujesz? Gabi z duzej litery i bez cyfr tak jak tu....masz tam samo \"Gabi\" a jak haslo dobrze pamietasz musi byc ok pozdrawiammmmm 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge sie zalogowac, wystąpił jakis błaad i nie moge wejsc pod gabi , nie wiem co jest grane , chyba bede musiala wejsc jako inna osoba , bo próbowalam sie zalogowac od nowa i nie wyszło ,, o ja biedna , mnie to zawsze wiatr pod oczy wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi witaj....jesli chcesz usune Ci tego logina a zarejstruj sie jeszcze raz...bo sama juz nie wiem w czym robisz blad...tak mysle ze bedzie najszybciej...ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi juz jestes usunieta....teraz ponownie \"rejestracja\" i zachowaj ten list ktory ci przyjdzie na email...tam bedzie TWOJE haslo....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w tym problem,że nie mogę wejść na to forum .O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny....🖐️ chyba byly wczoraj jakies problemy z serwerem .... ale juz jest dobrze... mi wczoraj dzialalo...ale strasznie \"mulilo\"....myslalam ze to moja wina....ze cos z kompem mam 😠..ale widocznie to bylo po ich stronie cos nie tak...dzis dziala (jak narazie:) ) ok! pozdrawiammm......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×