Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dzięki dziewczynki ,jadę teraz po syna to odrazu kupie produkty i zrobię , bo mam na nią taką chcicę , jeszcze dziś czuję jej smak ,tylko tamta chyba zamiast sałaty lodowej ( pekinki ) miała chyba pora tak mi się wydaję ,że wyczułam . Ale spróbuję z twojego Moni przepisu .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś= papa :D:D:D ja też ide co robić ,bo juz mnie mdli z głodu:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra niech przedka:P jak to tam zwac:P albo mnie wymasuje od srodka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni oby nic nie leciało , bo nie zdązysz potestować :P :D :D , a serio to obyś tej @ nie dostała ,trzymam kciukaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko kochana jestes ty mnie rozumiesz z tym testowaniem:P👄 no dobra papapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Tak milo sobie gadacie. Ja wlasciwie nie mam co pisac. Dzieciaki mam znowu chore:( Wlasciwie to syna tylko, ale zaraz i cora chwyci😠 Mozecie sobie wyobrazic, ze syn do 5 lat nigdy nie bral antybiotykow, bo nigdy nie chorowal!, ale w tym roku za wszystkie lata mi choruje😡 😭 Dana GRATULACJE. Tak milo czyta sie, gdy innym spelniaja sie marzenia:) Enex Tobie wspólczuje smierci kuzyna:( Gruby Misiu Macius slodziutki🌼 No i nasza Mamulka:D bardzo mnie zaskoczylas, pozytywnie:D bo bylas gornej tabelce tak jak ja:D GRATULUJE!!! a bole brzucha to na pewno wzdecia. Przeciez pisalas, ze po srodkach rozkurczajacych ci przeszlo:D Agunia milo, ze mnie wspomnialas😘 Agatka sliczna i widac, ze od Ciebie bije radosc po pachy:D Rokasanko z synkiem juz lepiej? 😘 Ja tez bede musiala wziac sie za lekkie sprzatanko;) i obiadek. Monia salatka brzmi smakowicie. Juz spisalam przepis:p dla reszty 🌼🌼🌼 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwile kurcze co wy w sobie macie,ze nie potrafie sie bez was obyc:P koko-ja mialam bole jakby macicy tydzien po starankach tak mnie ciagnelo w dolnej czesci brzuszka,ale nie caly czas tylko z przerwami pisalam ze to byly bole umiejscowione nad wzgorkiem lonowym moni-chyba tez zrobie te salatke:) musze sobie teraz dogadzac hehe witaj kroma-dawno cie nie bylo:D wiesz to czasem tak bywa ze dzieci nie choruja przez pare lat a potem nawal moj starszy synek,chorowal mi jak byl maly,umiarkowanie jak poszedl trenowac pilke,to bylo jakies 5 lat temu,to nie wiedzialam co to choroba,przeziebienie tak sie zahartowal,grali w sniegu,deszczu,spoceni a wtym roku trzy razy pod rzad tydzien w tydzien prawie chory SZOK bylam zmartwiona bo to pierwsza klasa gimnazjum a on lekcje opuszcza na razie jest ok a z mlodszym jak bylam kiedys na bilansie,to lekarka ze zdziwieniem stwierdziala ze dawno nie byl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka no wlasnie te choroby sa paskudne. Najgorzej, ze teraz okazalo sie, ze moj syn ma astme oskrzelowa. Uczulony glownie na kurz i roztocza i inne jeszcze paskudctwa. Musze mu robic codzinnie inhalacje. Podczas choroby to dusi sie i mowi, ze powietrza nie moze zlapac:o Oznaki choroby zaczely sie z chwila pojcia do przedszkola😠 dobrze, ze zmienilam pediatre, ktory momentalnie skierowal mnie do alergologa, a ten z koleii na testy. Niestety w przedszkolu lapie ciagle infekcje i zaraza mi core, a ona mnie:o po prostu koszmar z tymi chorobami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Teraz was poczytałam, ale tego było... Ja miałam górę prasowania, na szczęście juz poza mną, Marysia siedzi na nocniczku (dosłownie-tylko siedzi, nic wiecej).Małgosia próbuje zasnąć, zawodzi z pokoiku, ale to juz jej pora. Gotuję obiadek (rosołek zabielany z ryżem), ale na pewno pokuszę się o sałatkę z przepisu Moni :) Enex, tak mi przykro.... Mamulka, 17 30 już niedługo :) Lili, super fotki, takich nie potrafię robić. Na jednym jest taka grupka ludzi, to wasi przyjaciele? Fajnie, że nagrywacie nową płytę. Kiedy zawitacie do Bydgoszczy? Bo jak co, to musimy sie spotkać :) Poka, Kroma, witam kobietki! 🌻 Gruby misiu, widzę, że juz raz po raz możesz siąść do kafe, chyba wszystko powoli się normuje. Ale i tak pewnie wieczorem jest sajgon, nie? Jesteś b dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia wchromoliła całe udko z rosołku, teraz zajada zupkę, biedna, ma tą chorą rączkę spuchniętą. Dobrze, że chociaż dziś w nocy ładnie spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam hej kroma i maju , bo z wami sie jeszcze dzis nie \"widziałam\" :D kroma astma to paskudna choroba , mojej kuzynki syn to miał i go wyleczyli ,ale 4 lata go odczulała i takie tam różne rzeczy ...no najważniejsze ,że jest ok i myślę ,że twój synuś z tego wyzdrowieje maju może jeszcze chcesz poprasować :P mam troszke prasowanka :D , mogę odstąpić :D , współczuję córeczce bólu raczki ,jeszcze jest taka mała w sumie ja już dziewuszki po sałatce , zjadłam no nie cała , trochę się z dziećmi podzieliłam ,choć one mięsożerne ,więc mi głównie mięso wyjadały :D a ja warzywka ( no w końcu jestem na dietce :P ) mamulka to u mnie pewnie nie ciąża , bo ból taki falujący :p , i trochę mniej mam śluzu ,no ciekawa jestem jutrzejszej tempki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko, dziękuję, nie cierpię prasować. Robię to z musu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ,choć muszę się przyznać ,że też zawsze zostawiam sobie to na koniec i wymyslam inne prace ,żeby nie mieć czasu na prasowanie :P maju czy ty mierzyłaś tempke sobie czy nie ? ale u nas dziś pięknie -26 stopni ,musze więc lecieć podlać krzewy na podwórku ,bo nawodnienie niestety nie pod wszystkimi jest ,a w taki upał to im się chce pić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamulk32
pospalam znowu bo tym nocnym snie 3 godzinnym,jestem wypruta... jeszcze tyle czasu zostalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju-to marysia ma ladny apetycik:) wiesz,ja uwielbiam jak dzieci jedza niestety u mnie starszy to super do jedzenia,a mlodszy duzo rzeczy nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ,ja za duzo dzis nie robie:Pale uwaga !!!!!rozkreca sie @(fladra jedna)😠 mamulka jeszcze godzi i bedziesz wszystko wiedziała:D majeczko no prosze całe udko pieknie:D kroma wiesz moj syn tez czesto choruje:-o,a jak poszedł do przedszkola to juz jest masakra:-o ewelinko kiedy nam zdasz relacje co było u lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-jestes? roksanka mnie uczulila ze w tak malej ciazy moze byc nie widac pecherzyka ciazowego zalezy jaki ta lekarka ma sprzet maja,proponowala mi usg i ordynatora szpitala mojego ale to w razie koniecznosci,on ma podobno bardzo super sprzet moni lepiej jak juz przyszla niz na nia czekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka jestem:) fakt lepiej ze sie rozkreca,no ale .......bede sie brała do roboty 26,27,28,29:)ciekawe czy dam rade:P???? mamulka jak wrócisz od lekarza to odrazu do raportu!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-oczywiscie zglosze sie sumiennie do raportu;) jeszcze chwila i jade taxi to moment tam bede,a nie chce czekac pod gabinetem:P ale jestem podekscytowana:) dziewczyny takie emocje mialam ostatni raz 10 lat temu:D ciekawe,ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ja juz na posterunku czekam:P,troche wziełam sie za porzadki w szafach :)tz dopiero jedna zrobiła a jeszcze dwie do roboty:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo pokunia:D jeszcze ewelinka nam musi powiedziec ,co tam u niej:) pokunia ja sobie tak myslałam ze jak bys zaciazyła w tym mc,to bys dowiedziała sie na swoje urodziny:D kiedy planowo nie ma byc @???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś = kochana , małpa będzie o czasie bo prób nie było i chyba nie będzie:) a ja dopiero urodziny mam w czerwcu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochane:) chcialam wrocic autobusem,ale sobie zrobilam spacerek tak przyjemnie na dworze juz mowie wiec-widac zarys pecherzyka na tym etapie ginka stwierdzila ze w jajowodzie i jajnikach czysto czyli ze sie dobrze umiejscowil generalnie nawet jesli to by byla pozamaciczna na tym etapie nic mi nie grozi,bo wczesna ciaza bole brzucha,to bole jelit a nie ciazowe mam pic wode z miodem i wyprozniac sie,chleb razowy tzn.zmiana diety powiedziala ze jakbym przyszla kilka dni pozniej to juz byloby super widac,dwa dni pozniej sluzu juz tego nie mam i stwierdzila ze na razie mi nic nie zapisze ten sluz w dniu terminu miesiaczki to implantacja i czasem tak bywa jesli bede go miala jeszcze mam przyjsc jakos jej ufam,choc myslalam ze przepisze mi ten lek dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×