Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hej,hej.🖐️ Gruby Misiu gratuluję zakupu,mam nadzieję ze będziesz zadowolona. Bega,to dokładnie tak jak piszesz to czysty sentyment z mojej strony,poza tym jest mi jakoś prościej tu wejsc nie wiem dlaczego.:D Lili,teraz zaczynają się chorubska,niestety. Moj Krystian to ostatnio przeszedł samego siebie.Zgubił worek na W-F z butami i ze strojem,normalnie obłęd,dobrze ze mialam co mu dać,no ale szkoda kasy,kurcze.Może jakimś cudem sie znajdzie,bo w szkole na pewno nie ma bo sama osobiście byłam i sprawdzałam. Mam dzisiaj w planie wybrać sie z koleżanką na grzybki bo ponoć sie pojawiły,dam wam znać jak mi poszło:D Wczoraj byłam w Poznaniu u mojego endokrynologa,niestety jechałam sama bo koleżnce żadnej nie pasowało aby dotrzymać mi towarzystwa i oczywiście nie nazywałabym sie jak nazywam gdybym nie pobłądziła i doszłam do wniosku ze jazda po Poznaniu to normalnie Wyższa Szkoła Jazdy i jestem dumna że jakoś sobie poradziłam bo wkoncu dotarłam do celu.Z usg wyszło wszystko ok.Wziął krew do badania i czekam na wynik,ale chyba wyjdzie dobrze bo czuję sie też dobrze,no ale mimo wszystyko co pół roku muszę robić kontrolę bo tą chorobę już będę miała do końca życia tyle że uśpioną i w każdej chwili może się ujawnić.Trudno.Muszę teraz siebie baczniej obserwować.:D na ra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo trójeczki gratuluję synusia.Widzisz,jakoś się wszystko dobrze ułożyło. Nie wiem czy wcześniej przywitałam nowe koleżanki,jeśli nie to robię to teraz 🖐️ wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu-a kupujecie działkę rekreacyjną czy bedziecie sie budowac? I Gdzieś niedaleko was? Mamo 3+1-zagladaj cześciej. I wyślij nam fotki swojej rodzinki na maile! Lubię jak się odzywasz bo jesteś przykładem na to ,ze MOŻNA!!!!!..... Aguniu-udanych zbiorów:) a z Agatką się wybierasz na te grzybobranie? U nas dzis spokojnie -już bez gorączki:) Co za głupie wirusy przedszkolne!!!!takie niezidentyfikowane choroby bez żadnych objawów! Mama41-jak tam samopoczucie?jak dzidzia będzie miała na imie? Miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witajcie. Wlasnie wstalam i od razu do kompa, to nalog chyba :D Co do imion, to jesli bedzie chlopiec, to nazwiemy Maksymilian Henryk, jesli dziewczynka, to Malinka (maz sie krzywi na imie dla dziewczynki, ale mi i corkom sie podoba ;)).........pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ja juz po grzybobraniu,jest ich trochę ale byłam za krótko,ale na ususzenie i może na dwa słoiczki starczy.Może jutro jeszcze pojadę,musze umówić się z kumpelą. Lili,nie byłam z Agatką,co to byłoby za zbieranie grzybów,tylko bym się umordowała.Mój mąż wcześniej wrócił i z nia został.Ok,biorę się więc do roboty,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniiii..... witam nowe osobki.... jak ja tu dawno nie klikalam:D:D:D ale fajnie....juz zapomnialam jak emotki sie pisze... 👄❤️🌼 :D:D:D mam nadzieje ze Nasza Daily nie bedzie mi miala za zle jak pochwale sie tu ze Daily zrobila test i sa DWIE KRESKI :D:D:D to takie super uczucie ze wkoncu sie komus udaje.... moze i nam juz niedlugo zaswieci slonce:) kochani zapraszam Wszystkie Osobki Ktore Tylko Maja Ochote Z Nami Klikac na NASZE NOWE FORUM http://kaffe.phorum.pl/index.php Zapraszamy Wszystkich.... 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roksanko :) Niewiem czemu ale nie moge wejusc na forum , nie moge sie nawet zalogowac :( Juz tyle razy próbowalam :( Jak mozesz to pomoz mi jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi witaj witaj.....no wlasnie sie zastanawialam czemu nas nie odwiedzasz Kochanaaaaaaaa.....❤️ w czym masz problem?zapomnialas hasla?zawsze jak sie logujesz mozesz nacisnac \"zapomnialem hasla\"i wtedy system wysle ci nowe na Twojego emaila ktorego podalas na forum... a moze zarejstruj sie ponownie.....moze bedzie ci latwiej... no nie wiem jak Ci jeszcze slonce pomoc:( ale probuj...czekamy na Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko :( pomocy No nie moge nadal, :( jak wpisuje meila zeby przysłali mi hasło to wyskakuje napis ze podany meil jest nie prawidłowy, a nie mam innego :( juz nic nie rozumiem Roksana napisz mi moj dokladny nick jaki na tamtym forum podalam, wstryd sie przyznac ale tu pisze jako gabi27 , a tam nie pamietam Dziekuje ci bardzo :) za pomoc Pozdrawiam 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonatkaa
podnoszę super topik 🌼 Aguniu ile Agata już ma miesięcy ?? Daily gratulacje 🌼 przypomnij ile masz dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonatkaa
niestety ja też nie mogę sie tam zalogować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonatko! musisz się najpierw zarejestrowac:) Roksanko-na pomoc!!!! Chyba rzeczywiscie tam większy ruch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajstrak
POdnoszę a co!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonatko bardzo chetnie Ci pomogeeee...powiedz w czym masz problem... musisz kliknac na ten link... http://kaffe.phorum.pl/index.php potem na stronce na gorze jest \"REJESTRACJA\" otworzy Ci sie stronka z tabelka ....dopiero jak sie tam zarejestrujesz ---wchodzisz na \"ZALOGUJ\" jak bedziesz miala jeszcze jakies problemy pisz.... pomogeeeeee.... 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zazdroszczę Wam gromadki dzieciaczków:) Sama mam tylko 1 córke 11 letnią i teraz wiem , że to chyba za mało :( MAm 37 lat i troszkę cieżko mi podjąć teraz decyzje o kolejnym dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzoewczyny pisałyście kiedyś .ze można starać się o wybraną płeć wg kalendarza tzw.``chińczyka``.Proszę podajcie mi namiary na tę stronkę. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny!!! Według tych tabeli mój syn miał być synem:-) Mój aniołek miał być moją upragnioną córcią:-( Dali gratuluję i życzę zdrowej i wspaniałej ciąży! Inko mam nadzieje,że jeszcze będziesz tulić w ramionach swoje szczęście:-) Chyba już rośnie? Mam nadzieje,że na innym forum jest Wam fajnie,ale szkoda..że Was tu nie ma!!!!! Pisałam troszkę na tym forum i było miło. Moni co u Ciebie? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z tego topiku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podniose sobie:) Aguniu-co sie nie ozywasz> co u Ciebie? Aga123-witaj:) Moze wdepniesz do nas na nowe Forum? Zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło was poczytać po takiej przerwie. Witam \"stare\" znajome Paty36, Agunie33, Bege, Lili34, daily, inke67, i Grubego Misia :) Aguniu jak tam malutka Agatka npo no to w sumie już babeczka 6,5 m-ca, moja Madzia 5,5 m-ca.Aguniu karmisz ją jeszcze piersią, bo ja jeszcze tak, daje jej zupke i pól deserku i reszte dnia pierś, nie wiem co mam jej dawać jeszcze bo w nocy budzi mi się 2 razy.???? Misiu zazzdroszczę działki, pod budowę??? oj nam by się też przydał choć 1 pokoik więcej. Daily pozdrowionka i wszystkiego dobrego. Ineczko co tam nowego u Ciebie??? Jednak mam większy sentyment do tego forum:) Pozdrawiam wszystkie nowe dziewczynki, poprawię się i będę zaglądać częśćiej, ale to nie znaczy że o Was nie myślę, bo na tym forum otrzymałam pomocną dłoń i wiele ciepła i dlatego mogę tulić moją Madziunię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana, jal miło Cię znów widzieć :) napisz więcej, co u Was!!! tu albo na majówkach! działką cały czas się cieszymy i planujemy budowę, ale najpierw szukamy tymczasowego domku do wynajęcia... bo chcemy jak najszybciej sprzedać mieszkanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonatkaa
szkoda ze reszta dziewczyn się nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z UK
Hej kobitki, bardzo mocno was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!Właściwie to nie powinnam tu wchodzić bop nie mam za wiele czasu,no ale dana do mnie napisała na meila abym się odezwała,więc to robię teraz bo nie wiem jak będzie. Dana-mała poprawja:D moja Agatka ma już 8 miesięcy i nie karmię już piersią. Dana,nie pisałam tak długo bo sama wiesz jak to jest z trójką dzieci,ty co przwda masz starsze dzieci ode mnie no ale obowiązki są tez bez względu na to. Pzydałby mi sie drugi komputer ,wtedy zaglądałabym częściej. Ostatnio wogóle mam przerąbane,bo najpierw Krystian coś załapal bo wymiotował,na szczęści tylko raz ,bałam sięże to może wirus lub początek anginy,a dzisiaj od rana Agatka wymiotuje i teraz nie wiem co to może być.Chcę poczekać i nie spieszyć się z decyzją pojechania do szpitala,bo i tak nie zgodzę sie na pozostawienie jej na oddziale.Czekam na rozwój wypadków.A może ktoś z was wie co moge podać takiemu dziecku? Poza tym nic ciekawego si nie dzieje.W październiku była u mnie moja siostra to sobie połaziłyśmy z Agatkak nam czas leciał,potem odwiedził mnie mój młodszy brat. Nie mam nawet czasu wejśc na tamto forum,szczerze mówiąc to zanim przeczytam co sie u dziewczyn dzieje to znów ktoś może sie przyczepić że jestem a sie nie odzywam,no ale tak to już jest że trochę poczytam,kompa mam włączonego bo czytam na raty i zanim coś napisze to trochę minie.Zniechęca mnie to trochę ,tutaj przynajmniej nikt nie wiem że jestem i moge wejśc kiedy mi sie podoba i odpisać również,nikt nie ma pretensji że jestem a nic nie piszę,bo to że mam odpaloną strone wcale nie znaczy że bez przerwy tu siedzę i śledzę co kto pisze,bo czasu by mi nie starczyło. Chyba za dużo napisaen na ten temat. Ostatnio koleżnka podała mi strone naszej klasy,nie wiedziałam że jest coś takiego.Odświeżyłam kontakty z dziewczynami,szkoda że nie ze wszystkimi,no ale nie każdy ma jeszcze dostęp do kompa,niestety.Fajne to uczucie popisać z kimś z kim nie widziało się tyle lat. Dana,jak tam malutka? moja je już zupki własnej roboty ale jeszcze zmiksowane,wczoraj jadła rosołek z makaronem(może to jej zaszkodzilo)? ząbków jeszcze nie ma,czy to możliwe aby dziecko wymiotowało przed ząbkowaniem? teraz będę się doszukiwać przyczyn. Sorki jeszcze raz że się nie odzywałam długo,mam nadzieję że teraz będę częstrzym gościem wkońcu jakby nie było na moim własnym forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonatkaa
Agunia wpadaj częściej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu tak mi przykro z powodu Agatki!!! Ale myślę że poszłaś do lekarza, być może ten rosołek jej nie podszedł. Ja mojej Madzi daję zupki ze słoiczka już od 4-mca a teraz ostatnio gotowałam jej na cielęcince wg. takie dobre a ona nie chciała, musiałam jej mieszać pół na pół ze słoiczkiem i teraz zjada,no i deserki też ze słoiczków choć ostatnio daje jej trochę jabłuszka ale się krzywi,dzisiaj dałam jej troszkę kaszki manny na wodzie z masełkiem i jabłuszkiem surowym wcinała ale bałam się jej dać za dużo, pozatym to pije cały czas pierś, bardzo się pluje i mówi buba buba,ząbków też nie ma. U Agatki to już tylko patrzeć kiedy będzie miała, chociaż kto wie może te wymioty związane z ząbkowaniem. Aguniu ja też piszę rzadko bo mimo że chłopcy więksi to i tak mam pełne ręce roboty bo jestem sama mój M za granicą, chłopcy \"niby\" duzi ale wiesz ciągle dzieci o wszystko się muszę prosić żeby zrobili, a jak poproszę jednego to pytanie czemu ja a nie Wojtek i na odwrót.Ucałuj Agatkę od Cioci Danusi i od koleżanki Magdalenki.Jak możesz pisz częściej. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×