Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość staniczek bielusi
pomóżcie mi jaki stanik na okres ciąży najlepszy, żeby nie podrażniał piersi i uniknąć może rozstępów i obwiśniętego biustu... jesteście doświadczone, pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staniczek - ja nie miałam nigdy jakichś specjalnych staników, po prostu kupowałam większe na czas ciąży i karmienia a piersi nie obwisły i nie straciły kształtu dzięki ćwiczeniom mięśni piersiowych wielkich. Mnie znowu dzisiaj mdłości całodniowe męczą a takie miałam plany zakupowe... Mam problem z piciem. Nie mam ochoty ani na moją ulubioną herbatę, ani na kawę zbożową ani nawet na soki i wodę mineralną... nawet maślanka dzisiaj nie wchodzi. Co wypiję łyk to mdłości się nasilają. Zupełnie inna ciąża od poprzednich i wcale mnie to nie cieszy... Mam nadzieję, że u Was lepiej, bo moje objawy naprawdę starczą za nas wszystkie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staniczek bielusi
lipenka dzięki za odp jakie to są ćwiczenia? na mdłości podobno sucharki rano przed wstaniem ja na szczęście nie miałam aż tak dużych z tym problemów, były ale do zniesienia trzymaj się i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenka a pamiętasz jak działałaś? Przed owulką czy w trakcie? Widzę,że masz trzy księżniczki zatem królewicz byłby mile widziany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staniczek bielusi może dołączysz na dłużej? Ile ma twoja mała dzidzia i czy masz jakies dzieciaczki poza nią w domu?Napisz coś o sobie. Ja nosiłam stniczek specjany do karmienia z odpinanymi miseczkami.Teraz też sie w taki zaopatrzyłam:) Piersi jakos same sie uformowały- troche je cwiczyłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach staniczek sorki niedoczytała chodzi o ciażowy! Nie takiego nie miałam zawsze zwykły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ask ask
Witajcie. Trafilam na Wasz topik z pytaniem..jako doswiadczone mamy, pewnie znacie juz doskonae swoja fizjologie i to co dzieje sie po porodzie z Waszymi cialami.. Mam pytanie, dzisiaj moja sostra, 7 tyg. po porodzie powiedziala, ze drugiego dnia po urodzeniu(duzego dziecka-4, 700kg) dziecka w sposob naturalny, podczas pobytu w toalece "co" z niej wypadlo.... Opisala to...jako cos co wygladalo jak kawalek miesa...wielkosci pilki do tenisa ziemnego. Przestraszylam sie, powiedzialam zeby poszla do ginka ale ona pow.ze nie chce wiedziec co to, a poza tym krwawienie jej jeszcze nie ustalo:( Nie wiecie co to moze byc...o co chodzic. To byl jej drugi porod, strasznie sie nameczyla i rodzila z kroplowka przyspieszajaca porod. Dziekuje za wszelkie odpowiedzi. Nie chce mojej mamy martwic dlatego pytam na forum pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-1967- mój roczniku WITAJ!!! Napisz coś o sobie i swoich pociechach Ask jeśli to było 7 tygodni temu i wszystko jest w porządku to moim zdaniem nie ma się co martwić. Przypuszczam, ze był to duży skrzep krwi który właśnie tak może wyglądać. Swoja drogą uważam, że powinna iść już na wizytę do ginekologa, jest ona zalecana 6 tygodni po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ask Ty weź ją natychmiast zawieź do lekarza nawet siłą, być może nie wszystko z niej \"wyszło\" a pozostawienie fragmentów łożyska jest bardzo niebezpieczne. Zagraża nawet życiu. Poza tym, o ile dobrze zrozumiałam dotychczas nie ustało u niej krwawienie? To też niezbyt fajnie. Może pogadaj z jej mężem, że się boisz o nią... Paty oto działania: cykle mam 28 dniowe, 2 październik miesiączka, testy owulacyjne od 12 dnia cyklu, 16 październik potwierdzenie owulacji testem oraz bólem owu, który zawsze mam (test o g. 8:00 rano), po 14 godzinach staranko( koło 22:00 wieczorem), myślę, że nad ranem 17-stego doszło do połączenia jajeczka z plemnikiem. Oczywiście przed starankiem 3 dni postu dla męża z nakazem nie wspomagania się przy nagłej chęci... Zobaczymy. Jakoś nie liczę na konkretną płeć. Jestem \"wyznawcą\" teorii, że szanse dzielą się 50/50%. Poza tym cieszę się, że zaszłam, bo pół roku się nie zabezpieczaliśmy i zaczęłam się bać, że może już mi nie będzie dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Ask ask, po porodzie macica sie oczyszcza właśnie z róznych skrzepów i pozostałości,więc to może było takie własnie oczyszczanie.Ale ja jestem jednak za wizytą u lekarza. Zawsze lepiej sie upewnić niż niepotrzebnie zamartwiać co to może być. 1967;) witaj, znam Cię z topiku po 40. Lubie tam zaglądać:) Wczoraj już nie działałam, zobaczymy co z tego wyjdzie. To znaczy ja wiem, co chiałabym by wyszło :D Owulacji jeszcze nie ma, sluz jeszcze dzisiaj był płodny. To określanie granicy do której działać chyba najbardziej mnie stresuje. Ineczko, jak możesz to przypomnij mi ile dokładnie u Ciebie minęło dni. Kurcze, trochę obawiam sie czy te plemniki przetrwają. Sylwuś, Twojego to były giganty, nie ma nawet o czym mówić, a może z czasem postarać sie o jeszcze jedną córę;) Pozdrawiam gorąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ask ask, ja również uważam, że siostra powinna skontaktować się z lekarzem, bo to krwawienie po porodzie niepokojąco się przedłuża... a to \"coś\", co wypadło to po takim długim czasie trudno wyrokować? może łożysko nie zostało wydalone kompletnie? dziewczyny, ja z takim przedświątecznym pytankiem: zgubiłam przepis na moje ulubione pierniczki... pomocy!!! jutro chciałybyśmy z dziewczynkami wziąć się za pieczenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko moje czekały od niedzieli rano a owulacja byla dopiero w srodę i to raczej w godzinach popołudniowych... w notatkach mam: \"ból brzucha godz. 18\" ale pamiętam jak kiedyś byłam po południu na monitoringu i jajka już nie było a brzuch mnie bolal 3 godziny później.... Tylko, ze u mnie w tym cyklu akurat nie było \"osłabiania plemniczków....\" Już zaczęłam liczyć kiedy będę miala dni płodne w grudniu a tu taka niespodzianka! Misiu \"to coś wypadło na drugi dzień po porodzie\" a nie dopiero teraz, chyba ze źle zrozumiałam.... Co do pierników to Ci nie pomogę, trzeba wysląć list gończy da Daily... ona ma świetne przepisy. Szukałam te ubiegłoroczne ale nasz topik zaczyna się w lutym... Pozsukam bo miałam je gdzieś wydrukowane ale nie wiem czy znajdę... Janeczko a dajesz coś swojemu mężowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek sie naprodukuje a ten czubek zrywa połączenie i szukaj babo jak nie zapisałaś przed wysłaniem:) no to jeszcze raz: inka--rocznik mamy ten sam,mam dwie córki lat 12 i 17,5 ,męza i psa tzn. sukę...wiec babiniec w domu,jaki maluch teraz zamieszkał--- nie mam pojęcia,bo to niespodzianka pourlopowa związana ze zmianą klimatu więc niespłodzona ze szczególnym polowaniem na płeć... piszę tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3394465&start=7890 jeśli ktoś ma ochotę to zaprzaszam jan-eczka:jeśli zaglądasz,to się czasami odezwij..lekko ześwirowana ekipa ale w życiu odrobina szaleństwa pomaga nie oszaleć:D uwielbiam paradoksy-- jest w nich logika:P 🌻paty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ask ask
Dziewczyny..ona dopiero dzisiaj o tym powiedziala. Sama byla przestraszona, ale chyba boi sie isc do lekarza zeby nie uslyszec ze to cos zlego. Jej maz ja namawia , ale ona powiedziala ze nigdzie nie pojdzie. Ja jej mowie, ze wizyta u lekarza po porodzie jest konieczna, a ona mi na to: jak mam pojsc jak ja jeszcze krwawie. Nie wiem jak to jest w pologu, ale stan krwawienia utrzymuje sie ok.6 tyg. Ja nie wiem....moze dlatego ze dziecko duze, i ona tak sie nameczyla, ze cos jej w srodku peklo... Dziewczyny, ona nie pojdzie do lekarza, przynajmniej na razie. Zreszta stwierdzila ze on i tak jej nic nie powie, bo przeciez tego czegos nie ma. Chcialam sie tylko zapytac doswiadczonych kobiet, bo Wy na pewno posiadacie spora wiedze w temacie porodu itd. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi, kochane jestescie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Janeczko no powiem ci że mnie też najbardziej stresuje ten okres kiedy zakończę staranka i czekam na owu, najpierw wydaje mi sie ,że już ją właśnie mam zawczesnie , a potem czekam i wkurzam sie że plemniki nie dożyją :-d jeśli chodzi o to krwawienie po porodzie to ja krwawiłam 3 mc , ale leczyłam się ,bo to nie było normalne i groziło mi czyszczenie Paty u mnie już właśnie dziś zaczął się nowy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Koko, to witaj w klubie:) już mnie przestało dziwić, ze tak samo reagujemy na tę owulację,a raczej na to czekanie :P Zyczę Ci, aby ten cykl, był tym własciwym, a kolejna @ zawitała za rok;) 1967, na pewno z Wami popiszę, jak uda mi sie ujrzeć upragnione dwie kreski i nie będą one objawem halucynacji :P Póki co czytam i gorąco Wam kibicuję. Ineczko, my tez przed za bardzo nie osłabialiśmy, przerwa przed była 5 dniowa. A mój M.bierze Salfazin i Bodymax. Ask, wygoń siostrę koniecznie do lekarza. Może przemów jej do rozsądku, ze nie powinna sie bać tylko pomyslec o dziecku i sobie. To nie sredniowiecze, wizyta po porodzie jest koniecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ask ask
zobacze co sie da zrobic..choc czarno to widze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Janeczko to super ,że nie osłabiliście plemniczków , mój gin powiedział, że najlepsze :-d są 4-5 dniowe ,nawet do badania to takie powinno sie nosic bo mają najlepsze parametry oby twoje słowa się sprawdziły kochana , a Tobie życzę tego samego ,obyś ujrzała te 2 kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenko myślę,że b. duże sznse na chłopczyka masz.A jak się czujesz?Masz jakieś przeczucia? Koko, Janeczko trzymamy piąstki nie tylko kciuki....:) Ask Ask - siostrę do lekarza koniecznie nawet ze względu na czas po porodzie!A jak sie czyje?Czytałam ostatnio w M jak Mama,że jeśli w okresie połogu "wyjdą" skrzepy wielkości cytryny to niezwłocznie udac sie do lekarza.Ale skoro to było 2 dzień po porodzie i czuje sie dobrze to chyba nic sie nie dzieje.szkoda,że od razu nie powiedzioałam lekarzowi w szpitalu:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam przeczuć co do płci, może dlatego się nie nastawiam na płeć. Jedno wiem, ta ciąża jest inna od poprzednich. Z dziewczynami nie miałam takich mdłości. Teraz mam ogromne i często wieczorem zamiast rano, no albo cały dzień. Zobaczymy, co będzie to będzie. Byle dziecko zdrowe było :) i urodziło się SN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty a co chłopcom kupiłaś na Mikołaja , ja mam ztym odwieczny problem Lipenka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko -Nic oryginalnego grę komp sims2 prosili od dawna,a że nie ma tam przmocy więc kupiliśmy oraz jkieś tory wyscigowe...Chcieli jakiegos Herosa iii ale nie moge się zgodzić, bo tam sama przemoc muszą sie pogodzic z tym,że na takie gry sie nie godzę... Mam nadzieję,że te im sie spodobaja, maja od niedawna kierownice czyli tamta gra bedzie w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak najgorsze te gry gdzie kupa przemocy , a dla nich najfajniejsze,ja też moim zabraniam , ale nieraz coś przytargają od kolegów i zanim się zorientuje to jż sobie trochę pograją no ja jutro jeszcze pochodzę popatrze bo muszę też kupić dzieciom od nich z klasy , bo mieli losowanie. No ja lecę spać do juterka Acha BEGUŚ GRATULACJE DLA MIKEGO :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj już nie udało mi sie wejśc na kaffe 😠 Ineczko, dzieki za inf. Miałam Ci napisać, ze Twojego M. też sporo przeżyły :D Nie będzie nowiną jak powiem, ze już sie nie mogę doczekać tego mulenia a nawet .... :D Koko, bodymax, to taki zestaw z witaminami + żenśzeń, wg chińczyków wspaniały lek na męskie sprawy;) Jeżeli chodzi o oslabianie, to też właśnie wyczytałam, ze mozna co 2 dni, a jak nie wychodzi:( to zwiększyć przerwę przed godziną zero;) Mam nadzieję, ze w końcu coś zadziała. Buziaki i miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×