Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hej, zaglądam, żeby podnieść wątek. Mdłości już mniejsze, ale są. Trochę męczy mnie zgaga. Poza tym ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mialam zepsutego kompa konik mi zjadł wszystko co mialam , ktos nas poczestował wirusami i z tego wszystkiego musze zakladac od nowa login napiszcie mi jak bylam zapisana na tamtym forum , bo nie pamietam , a tak jak wpisuje to pisze ze błąd Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w nocnej aurze wpadlam was pozdrowic ...nie mam w ogole czasu na nic i jestem cholernie zmeczona... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny 🌼 Miałam sądną noc, nie spałam do 3, miałam uczucie bólu krzyża itp, bałam się ,że się zaczęło! :( Trochę pewnie ze zdenerwowania ,że nie mogłam usnąć, przy tym mała wierciła się okrutnie ! Dziś jestem do niczego ,próbowałam usnąć,ale nie mogę.Boję się o nią ,bo jest jescze za mała .Teraz cały czas strasznie się wierci.Nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
czesc dziewczyny mam prosbe!! Jestem mloda mama mojemu synusiowi wlasnie minol 7 tydz i zastanawiam sie jak moge rozszezyc diete. ciagle jem gotowane mieso marchewke buraki i jablka- juz mam dosc. nie moge jesc nabialu bo maly ma skaze bialkowa. tzn ostatnio pediatra kazala mi wypic szklanke maslanki i wysypki nie dostal ale mial kolke wiec nie wiem co teraz. prosze poradzcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka mama
ja mam trójke dzieci i przy pierwszym dziecku dałam sie zwariowac i jadłam same berbeluchy. A potem juz tak nie uważałam, jadłam smażonki, owoce (nie polecam cytrusów), nabiał...ale wszystko bez przesady... Musisz próbowac po troszeczku i zobaczysz jak sie mały zachowuje.... w swieta omin bigos,zupe grzybową a reszta mysle, ze nie zaszkodzi..... A moze ja miałam takiego farta, ze dzieci bez alergii i kolek.... Wystarczy umiar....Wesołych Świąt wszystkim życze i żałuje, że tak mało sie tu dzieje, bo bardzo lubie podczytywac ten topik. Trzymam kciuki za ciężarnie i starające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kochane moje, @ znowu sie opóźnia, bo na razie cisza:( termin był na wczoraj, ew.dzisiaj...pewnie zrobi mi psikusa i przyjdzie w wigilie:(:( a tak chciałam tego uniknąć.Nie nastawiam sie na ciąże, chyba za dużo dni minęło, zresztą mam juz zaplanowany kolejny cykl, kupiłam zioła, len, zamówiłam w aptece testy, z lekarzem tez jestem umówiona po nowym roku....a tu cholewcia opóźnienie :O Dziewczyny z topiku \"cuda\" sądzą ze to \"mikołaj\" ja jestem bardziej realistką:( Duza buźka dla Was ❤️ i dzięki za pamięć... ostatnio jakoś łapią mnie dołki, tak więc Wasze zainteresowanie to balsam dla mojej duszy;) Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko kochana, ale przecież wiesz kiedy miałaś owulację.....Trochę dziwnie mi to wygląda, ale nic nie mówię..... tylko trzymam kciuki..... ;) I główka do góry, nie smuć się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Sylwuś kochana, wiedziałam, ale tez widziałam jak temp.mi spada, jak syfki wyskakuja, śluz taki jak zawsze przed @... ta znajomość organizmu czasami nie jest chyba taka dobra, bo można by sie trochę poludzić... @ właśnie mi sie zaczyna :(:(:(:( niby bylam na to przygotowana, ale jakos tak cięzko mi..... Pozdrawiam wszystkie doświadczone mamy, ktore tu zaglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko nowy cykl to nowe nadzieje i oczekiwanie , wierze że w końcu się doczekasz.Myśloę,że przygotowałaś sie do tego cyklu typu jakieś leki , siemię czy coś tam bierz co się da idź na monitoring i nie poddawaj się! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech tegoroczne Święta Bożego Narodzenia Będą piękne i niezapomniane, Pełne dźwięków kolęd, śnieżnych iskier, Migoczących gwiazd, ciepłych myśli o bliskich, Radosnego dzielenia się opłatkiem I pysznych świątecznych potraw, A Nowy Rok pełen ciepła, Miłości i radosnych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki drogie 🌻 życzę Wam wspaniałych świąt, pełnych rodzinnej i ciepłej atmosfery, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i spełnienia najskrytszych marzeń 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dawno mnie nie było. U mnie z mdłościami trochę lepiej, nie są tak intensywne. Poza tym wszystko ok. Nie mam powodów do narzekań. Pozdrawiam i podnoszę topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu...mi tez szkoda!!! nawet nie wiesz jak bardzo...ale co zrobic??? buziaczki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igiełka sosnowa
jak to co zrobic? pisac, pisac, pisac....długo tu nie zaglądałam myslałam, ze nie nadąże z czytaniem a tuuuuuuuuuuuuuuuuu, pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igielko...ale trudno prowadzic konwersacje sam na sam ze soba albo raczej pisac monologi...? i liczyc na to, ze od czasu do czasu ktos wpadnie i cos skrobnie>? zreszta ten topik juz nie przezyje reaktywacji niestety...ubolewam ale.... sciskam Was i bede zagladala!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj miałam usg genetyczne. Dziecko rośnie zdrowo, wszystko ma naswoim miejscu, przezierność karkowa w normie, żołądek pełen, pęcherz moczowy też, więc wszystko działa :), serducho ładnie bije... Nie mam na co narzekać. Za miesiąc określi mi płeć, bo teraz nie "wyrokował", bo na początku 15-stego tygodnia to nie można jednoznacznie. Ja tam nic nie widziałam między nóżkami, więc pewnie córa, ale on mi na to, że miał pacjentki, które poroniły w 15-stym, 16-stym tygodniu i nie potrafił wpisać czy był chłopiec czy dziewczynka. Trzeba było dodatkowych badań, także w tym momencie nie ma co się zastanawiać. Za miesiąc się okaże. Tylko znowu mam tendencję do mówieniu o dziecku: "ona", "ułożyła się" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipenko, cieszę się, że wszystko dobrze :) u nas wojtuś jeszcze kilka miesięcy po narodzinach był nazywany \"ona\" przez tatusia przyzwyczajonego do samych kobiet w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipenko-bardzo sie cieszę,ze dzieciaczek zdrowy:) ooo-widzisz a ja napisałam\" zdrowy:)\" Tak naprawde to najwazniejsze-chociaz pewnie bys chciała odmiany po trzech kobietkach:) Ale szczuplutka jestes-grasz na gitarze? Misiu-🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby był syn to bym była mile zaskoczona, ale nie wiem czy bym się nie bała jak to będzie, bo jednak same córy a tu nagle syn... nie wiem jak to jest mieć syna :) A na tej konkretnej gitarze grywam teraz rzadko. Jestem basistką w stanie spoczynku, bo od września nie mam ludzi do grania. Wszyscy się porozjeżdżali. Poza tym zawsze robię przerwę w graniu na czas ciąży :) bo jednak niewygodnie i zbyt marudna jestem żeby współpracować. To jest zdjęcie sprzed półtora roku. Teraz moje gabaryty są lekko inne. Brzuch się zaokrąglił no i jestem lekko \"spuchnięta\" jak zawsze w ciąży, ale wrócę do moich przedciążowych rozmiarów (mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No-teraz to nawet musisz troszkę przytyć:) Dla mnie ciaże to zawsze był czas laby-)jałam wszystko na co miałam ochote-) Lipenka-a nie chcesz przyjśc do nas na to drugie Forum? CHOOOODź-jest fajnie:D Właśnie wczoraj nam sie jedna mamunia rozpakowała:)ma trzeciego syneczka:)I czekamy na kolejne dwie dziewuszki na dniach. No i wiecej nas tam:) Zapraszam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×