Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dziewczyny a ja mam panele i jestem z nich zadowolona:),chociaz te które pierwsz kładlismy znaczy Maz to tak troche kiepsko połozył,ale tak zle nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Moni - u mnie w tym miesiącu owulacja bez śluzu :) :) juz mi sie śmiać z tego chce :) :) :) :) potem dwa dni skok poowulacyjny temperatury , a dzis znów spadek - tak więc teraz zgłupiałam - dziś 14dc i pewnie kolejna dupa w tym cyklu ;) Dziewczyny wiem że ludzie kiepsko reagują na model 2+3,4,5itd, ale w moim otoczeniu sporo znajomych ma trójkę dzieci - więc ja mam pełne wsparcie, od znajomych, rodziców , siostry mało tego nie spotkałam się z ani jednym słowem krytyki. Wszystkim mówię otwarcie że się staramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o desce b. też raczej słyszałam dobre opinie-wiecie moze też jest kilka gatunków co? nie wiem;) I ładnie wygląda:) przynajmniej moim zdankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, macie deski takie naturalne czy panele? Ala, ja daję chrześniaczce kasę (trudno) bo zbiera na komputer. A od siebie chcę jeszcze kupić Pismo Św.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alu ja tez kurcze nie kumam tego ze jako chrzesni musi sie tak drogie robic prezenty??? ale mysle ze jak kto woli .... my damy na ile nas stac i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litosci nie macie...bega poszla poszperac stare zdjecia a tu juz tyle czytania... wiatm wsystkie raz jeszcze bo was dobylo prze ten czas... wiecie co jak wpadlam w stare albumy to wsiaklam...nostalgia mnie ogarnela i gdyby nei fakt ze zaraz musze wychodzicc to bym tu wsiakla na amen... oczywiscie tych zdjec ktorych szukalam nei znalazlam bo one sa w pudle na szafie, wiec wygrzebalam jakies inne, ale co tam...wazne zeby pokazac troche jhistorii prawda? i tak jakosc koszmarna bedzie, ale ... teraz zaraz zajme sie wklejaniem...sa to zdjecia z roznych okresow jak chlopcy byli mali i brzuchow dwoch!!! oczywiscie ogarnal mnie mega sentyment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex to ja tez juz z twojego cyklu nic nie kumam;),kochana czekamy na rezultaty:) którego ma byc 31.03??tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala -wrzuć albo na fotosika(tam instruują krok po kroku)-albo na maile:) Mój np jest pod nickiem.Ja poproszę:) Maja-my mamy teraz parkiety dębowe ale położone tak jak się deski kładzie. Może znajdę jakąs fotkę a jak nie to zrobię i Ci pokażę. A co do dzieci-to uważam ,że trójka to norma:) i \"dziwi mnie że ktoś się dziwi\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam świadczę swoim przykadem i mam nadzieje, swoja praca licencjacką tez ze wielodzietnosć jest THE BEST hahaha.. Mój Miłoszek komunie miał w zeszłym roku,a teraz 13 maja ma rocznicę. I smutno mi,bo jego taty na niej nie będzie...jedzie do Niemiec, nagrywac komunie swojej bratanicy, a ze przy okazji nagra tez innym dzieciom to troche zarobi...mielismy razem jechac, no , ale ja zostane z Miłoszkiem i chopakami... Co do forum na gazeta. pl to jes dla wielodzietnych i trójkowych tez, ja się udzielam juz od jakiegos czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dziewczyny nie mowie ze planuje trzecie dziecko bo wszyscy mnie opieprzaja za przeproszeniem:-o,powiem ze sie przytrafiło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Cześć dziewczynki melduję się zgodnie z obietnicą, właśnie wróciłam z mężem z badania USG i jestem bardzo zadowolona, Pani doktor stwierdziła "wyleczenie samoistne" także żadnych zmian nie ma, malutka Magdalenka jest zdrowa jak rybka waży 1700g. Wasze pociechy też są śliczne. Modlę się za mamusie starające się o dzidzię. Pozdrawiam Wszystkie 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju nie chcę cie martwić , ale dostanie pewnie z 15 pism świetych - byłam ostatnio na 2 komuniach i tak było. Przed komunią w hipermarketach sprzedają w tysiącu wydaniach i kazdy kupuje jak ma w rodzinie komunię :( Co do przesadnego manifestowania swojej religijności - hm hm szczerze mówiąc sama nie przepadam za tym... uważam że to jest jak ze słowem kocham - moje i głęboko w sercu, niebardzo nadaje się do pyplania na forum - mam nadzieję że nikogo nie urażę, ale takie jest moje skromne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana tak sie ciesze🌻i dla Magdusi🌻,och jak swietnie teraz tylko czekanie na poród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Moni76 - wiesz coś Ty ja właśnie mówię wszystkim prawdę że mimo wieku jest to dziecko wyczekane, zaplanowane itp. w pierwszym momencie bratowa robiła głupie miny bo myślała że poprostu tak sobie mówimy, że była to wpadka, ale nic z tego jest wyczekiwane i planowane. Tobie też życzę odwagi do prawdomówności. Jak już pisała Inka życzliwi Ci pogratulują a tymi drugimi nie zaprzątaj sobie głowy. 🌼 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana-to WSPANIALE ,że z Magdusią wszystko w porządku. Teraz zaczniesz wielkie odliczanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Dana ma rację, mów otwarcie , chwal się niech ci zazdroszcza w duchu, bo potem jak powiesz ze to była wpadka to będą ci współczuli :) :) :) Dana strasznie się cieszę że wszystko ok !!! to płeć potwierdzona tak ?? och ale ci zazdroszczę (pozytywnie oczywiście) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym chciała dana tak sobie mowic,zazdroszcze tobie :) ale moja odwaga jes wysmiewana :( a ja pózniej czuje sie jakos tak zle i ogólnie wszystko bleee ,jak tak wszyscy cie potepiaja ,masz racje zyczliwi pogratuluja ,ale z tego wychodzi ze nikt nie pogratuluje bo jakos nie zyczliwi sa!!!ale co tam juz na prawde nie bede nic mowiła ,ale wiem jedno ze jak bede w ciazy i ktos cos glupiego skomentuje ,to cierpliwosc sie skonczy!!!.....no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili na współczucie ,dziewczyno mi juz współczuli ja Kinga miała 2 latka a ja z synem w ciazy byłam ,to wszyscy mi biadolili,heheh chyba otaczaja mnie wampiry energetyczne;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Kate 68- Witamy Cię 🌼 🌼 ❤️ zapewniam Cię że nie jest za późno na poczęcie dzieciaczka, przecież to owoc miłości skoro natura daje jeszcze taką szansę to jej nie zmarnuj bo będziesz żałowała. Mój syn jest też prawie dorosły w 15grudnia skończy 18 lat, młodszy ma 13,5latek a teraz szczęśliwie córka, czego i Tobie życzę. Zaglądaj częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to pisała enex ,:) zawinieta jestem dzis ale pozytywnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że najważniejsze to-żyć po swojemu-zgodnie ze swoimi przekonaniami i serduchem:) I dotyczy to praktycznie każdej sfery życia. Dopóki nikogo nie krzywdzimy swoim stylem życia czy poglądami to jest to o.k. Ja też uważam jak enex-jak powiemy,ze wpadka to będą patrzeć z politowaniem i za ciemnotę jeszcze uznają..... No niestety ludziom trudno uznać jakieś inne racje niz oni mają-taki świat....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
wiesz co Moni tak sobie myślę że z takimi luźmi to już bym nie chciała mieć do czynienia (no chyba że to rodzina to nie masz wyjścia) mówią tak bo jeszcze nie jesteś w 3 ciąży ale jak będziesz to nikt nie ma odwagi współczuć kobiecie ciężarnej jeszcze się nie spotkałam z tym każdy będzie Ci gratulował a w duchu niech sobie myślą co chcą, ja mam dosyć "cięty" język wiedziałabym co odpowiedzieć, nawet tego typu zdania -"nie martw się do Ciebie nie będą chodzić jeść". Też mnie denerwowało jak na początku takie tam sobie wścibskie koleżanki się dopytywały o ciążę bo niby już było widać ale z wiadomych względów nie chciałam jeszce nikomu mówić, to skwitowałam to tak - "A co się tak dopytujesz? chcesz zostać chrzestną????" Głowa do góry. U mojego męża w było 13 dzieci, On jest 10.Teściowa już niestety nie żyje ale była to WSPANIAŁA kobieta, z zawodu przedszkolanka, kochała bardzo dzieci i wnuków, dużo by pisać.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki koncze tez troche popiore bo sie nazbierało ,a po południu zajze do Was:) roksanko jak tam sprawy wygladaja:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dana to niestety rodzina:), to moze tak nic nie mowie ze działamy ajak ktos sie zapyta czy wpadka ,to powiem ze nie po prostu planowane...chyba dobrze co?? aj co sie mam martwic no własnie do nikogo jesc nie beda chodzic :) fajnie ze wy jestescie jakas mna potrzasnełyscie tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega zdjecia swietne:) i brzuszek tez mega wielki:) super .....🌻 dobra lece bo mnie pranie wzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane...dana tak sioe ciesze!!!!!!!!!!!!1 i tak bardzo bardzo Ci zazdroszcze!!!! co do dzieci podsiadania pewnej ilosci ze sie tak wyraze...to zdan jest kilka na ten temat...ja na szczescie nie spotkalam sei z krytyka ani tym bardziej ze slowami oburzenia...wrecz przeciwnie!!!! mam zielone swiatlo i przyzwolenie od wielu osob, ciesza sie razem ze mna i kibicuja mi...wiec obce mi jest to co piszecie.... a moje zdanie....jest zwyczajne, to indywidualna sprawa kazdego z nas..czy chce 4. 87 10 czy jedno dziecko!!!!i juz...a co do otoczenia to uwazam ze sa podzielone opinie w oczach niktorych 3 to juz patologia i zbedny \"ciezar\" w oczach innych to oznaka dobrobytu...zauwazcie , pomijajac inne kwestie ze to stalo sie teraz trendy... co do religii...uwazam podobnie to indywidualna sprawa ...jeden mow tak jak enex napisala 1000 razy na dobe kocham, zasypuje kwiatami i manifestuje swoje uczucia drugi przezywa wewnetrznie...wiec .... a ja szanuje poglady i wybory kazdego czlowieka najwyzej moge sie nie zgadzac lub miec odmienne... a poza tym bardzo bardzo was lubie to tyle!!!! no to sobie bega pogadala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Moni - tak trzymaj, masz rację super że jesteśmy dla siebie . Bega - OOOOOO!!!!!!! ale pokaźnych rozmiarów miałaś brzucholek, tak ładnie wyglądałaś, super pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Bega bardzo zgadzam się z Tobą już też się spotkałam z tym że ten kto ma np. troje dzieci to jest oznaka DOBROBYTU i niech tak pozostanie. Na dzisiaj koniec Pozdrawiam wszystkich,idę gotować obiadek dla moich głodomorków i sprzątać i trochę poszyć co potrafię i jeszcze tam takie małe co niecco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu dana sama do malych kobiet nie naleze a i chlopcy po 4 kilo wiec gdzie sto musialo sie zmiescic..... ciekawe dana czy teraz dane mi bedzie sie cieszyc brzuszkiem...juz tak bardzo bym chciala i nie moge sie doczekac juz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×