Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ja niestety w kompie mam tylko trzecią ciążę (tą którą najgorzej znosiłam:() ale nie bardzo mogę znaleźć fotki z uwidocznionym brzuchem. Znalazłam jedną -tylko na niej ogólnie jestem \"Okrąglinek\" To jest kilka dni przed porodem. Maja-powinnaś skojarzyć tę fotkę:):):) no..........ciepło ciepło;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7c4be5c428ee8f2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-Łaaaaaaaaaaaaaadnie wyglądałaś na buźce:) A brzuszek-no niczego sobie i fajnie pępucha widać.To chyba z synkiem co? Poza brzuchem chyba nie przytyłaś nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie wczora z szwagierka sobie rozmawiałam ,i ona mi sie pyta czy jeszcze dzieci planujemy ,a raczej inaczej pytała czy sie zabezpieczamy?? a ja ze nie tz obliczamy sobie pewne dni ,i nie pewne, na co ona czy my chcemy jeszcze jedno dziecko,a ja ze jak by sie przydazyło no to super,ale ona ze przeciez troje to duzo na te czasy i w takim małym mieszkanku mieszkamy a ja narazie nie pracuje ,a dzieci przeciez juz odchowane :-o, i tak sobie myslałam jaki to chore ze troje dzieci jest tak zle odbierane :-o juz wiecej nie dysktowałam bo po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No-dziewczyny:) która następna odważna???? Zapraszamy to chwalenia się brzuszkami:) Może je przyciągniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też doszłam do wniosku,że nie ma sensu wdawać się w dyskusję. Wiesz trzecie to trzecie-ale czwarte albo piąte??? To dla ludzi odlot. Może Ronja napisze nam coś bliżej o wynikach swojej ankiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, ale superackie zdjęcie! Ty i twój mąż to dwa różne typy urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili kurcze ale dzieciaczki macie podzielone:),ja nie wiem bladyn to starszy tak??? to czysta mamunia a ciemnowłosek to tatus 100% strzał:)a twój brzunio to tez widac całkiem niezle ale i na koncówke to tez dobrze wygladałas:) ach...brzunie ciazowe sa super:).Tak to z synkiem w ciazy niestety z córa nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie wydaje lili ze tówj M to ma bardzo orginalna urode....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co Maja-nie kojarzysz tego zdjęcia??? Ja mam też raczej \"ciemną\" urodę -oczy i cerę -tylko włosy często zmieniam-i stąd takie wrazenie. Teraz mam znowu ciemny kasztan i krótkawe:) A mój Jasiek to w moich dziadków blondas niebieskooki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mój M ma bardzo charakterystyczną urodę Raczej jak ktoś go raz zobaczy-to go zapamiętuje. Kurde-kasuję zaraz tą fotkę;) No.Maja dawaj brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili...pierwsze wrazenia po przejrzeniu ankiet pozytywne... jesleśmy odbierani raczej dobrze, czesto ze zdziwieniem, ale i podziwem,sytuacja mieszkankowo - finansowa, nie najgorsza w większosc nawet całkiem dobra...wymianionych mnóstwo plusów posiadania duzej rodziny..,nikt nie załował tej decyzji...:-) ale wiecie...ankieotawałam tylko tych świadomych rodziców, z dostępem do netu. wiec tu sytuacje sa inne niz w takich żle kojarzacych się rodzinach patologicznych, ale własnie mi chodzio o pokazanie ze sa takie rodziny jak nasze i ze maozna czerpac z takiego modelu rodziny ogromną radość i satysfakcje :-) nasze rodziny i dzieci są przyszłością narodu...trzeba je wspierac i promowac ...a co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, nie wiem jak umieszcza się fotki na fotosiku. Próbowałam, ale jestem głab z komputera. A mój mąż też jest zawsze zapamietywany, bo ma kitkę , czarną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓj Mikołaj -ten najbardziej podobny do ojca-jest też środkowy-jak jego tata. Z wyglądu-to mały klonik;)No ale to już przyjęłam.... Ale nie mogę pojąć-jak dziecko genetycznie może przejąć gesty i zachowania po kimś z rodziców.Tak stuprocentowo;) Mój Miki jest tak samo spokojno-powolny,nie ma totalnie podzielnej uwagi,tak samo zagapia się w telewizor,identycznie owija się kołdrą no i bałaganiarz jak tatuś:D Ze mnie chyba nawet \"paznokcia \" nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja-no właśnie tak sobie pomyślałam kiedyś,że nie będziesz miała obiektywnego spojrzenia-robiąć ankietę w necie.Wyniki nie będą wymierne. Tak jak napisałaś-myślę,że ta część mam-to część zupełnie specyficzna i decydujaća się na wielodzietność z wyboru:) Musiałabyś trochę w miasto ruszyć:) Chyba,ze właśnie zależało Ci na pokazaniu tej częśći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maja-zaraz zobaczę:) A co do tego zdjęcia ciągnąc(mojego) to podpowiem Ci,ze masz je w pewnej formie hmmm-w domu. (i nie w necie) Już wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wiem ze chce trzecia dzidzie:),ale pierw wylecze gardło bo mam jakies zapalenie :(,ide własnie wypic lekarstwo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie majeczko ja ciebie prosze tez o zdjecia na meila:),a poprosiłam lili :) kurka rurka pomyliło mi sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://images21.fotosik.pl/79/686d8e1b9715c613med.jpg nie mam lepszego zdjęcia w ciąży... to zostało zrobione w dniu, kiedy Wojtuś powinien był się urodzić, ale wtedy ominęłoby nas wesele mojej siostry... mam też jedno zdjęcie na dzień przed urodzeniem Zosi, ale w wersji tradycyjnej, a zeskanować nie umiem :( zdjęcia zrobionego w tej ciązy jeszcze nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili, nadal nie mogę skojarzyć, choć gdzieś znajoma mi ta twarz, poproszę o podpowiedź :). Wysłałam fotki z ciąży, jedyne które mam w kompie. Moni, dla ciebie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.... ale fajne zdjecia dziewczatka!!! baaardzo ladne az sie rozmarzylam...no niestety ja swoje brzuszki, porody i okresy niemowlece chlopcow mam tylko w albumie, to nie byla jeszcze era cyfrowek niestety...:( chyba ze zrobie zdjecie zdjeciu....i wam wysle? sprobuje...bo skanera nie posiadam... ale wasz e brzusie i dzieciaczki cudowne!!!! poki co moge wam zdjecie mojego testu owu pokazac...dzis 9dc, postanowilam archiwizowac swoj cykl....mam nadzieje, ze robie to po raz ostatni... oto wynik testu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b570b118c2416b3c.html taki sam jak wczoraj, czyli nadal cisza...sluz tez nieplodny!!! malo, gestawy wiec cisza na froncie.... poza tym na 12.50 ide z nozyna swoja do lekarza i zabiegi...zobaczymy co powie? kiedy wroci do normy?? kochane ide teraz po kawe i pogadam z wami troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu 🖐️ ,kochana tez miałas pokazny sliczny brzusi:), a powiec z Maciusiem teraz masz wieksz???? maju juz sprawdzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-najpierw podpowiedź-teraz to już będziesz wiedziała-\"Aby nikt...........\" zobacz okładkę i srodek:) Powiem ci,ze z mężem to bardziej na rodzeństwo wyglądacie:) Fajne wrazenie bo ostatnio przysyłałaś ni takie samo zdjęcie-tylko Ty na tym miejscu siedziałaś:) Te fotki z o Leonem b ładne:) Misiu-no skutecznie się tym dzieckiem zasłoniłas:D Brzuszka prawie nie widać;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło sobie gawędzicie!!!! Ja tż proszę o zdjęcia!!!! Lili, co to za tajemnice???????? Moni, ja też wczoraj byłam pracusiem, byłam w pracy i miałam tam iść do końca tygodnia,ale niestety córa chora. Wirus zaatakował i pewno nici z tego,ale w poniedziałek to już pójdę, chcę pokończyć co zaczęłam. Chyba,ze córa poczuje się lepiej to ją podrzucę do mamy a sama pojadę do pracy. Śliczne te Wasze brzusie, jak zrobię zdjęcie swojego to wyślę Wam. Odebrałam wczoraj wyniki moczu i krwi i mocz wydaje mi się zły, Ineczko,ty keidyś podawałaś stronkę w interpretacją wyników,możesz mi przypomnieć gdzie to było??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj Bega-dawaj foty:) no-ja niestety też mam większość w albumach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beguniu:) zeczywiscie z testu wynika ze jeszcze nie czas ,tz zaczynasz w wekend tak??? majeczko teraz wiem wszystkie dzieci podobne do meza:D a budowa to rozumiem ze to wsz domek tak nowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×