Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Maja-dzięki za wspominki -poczułam wręcz fizycznie jak rodzę;) Witaj Nastuś:) A mnie też na wspominki wzięło-i przeglądam stare fotki.Niestety doszłam do wniosku,ze mało mam w kompie jak dzieciaki były takie tyci tyci. Jedną znalazłam milutką wkleję na chwilę.To jest jak najmłodszy miał roczek:) Ach ....... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b4eb67d9fa570de.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili słodkie te Twoje szkraby są:) szkoda że ja żadnego nie mam moich dziewczyn jak były tycie ale postaram sie miec w kompie musze zeskanować to też wysle tez były słodziutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, faktycznie takiego porodu wypada zyczyc kazdej kobiecie...:-) Jezli chodzi o puchnięcie to ja zawsze puchne przed okresem, no i na poczatku ciąży puchłam z pierwszym,a z drugim i trzecim juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie bylo mni eprzez czas jakis...bo.........bo gadalam z enex przez telefon...wiecie, fajna sprawa tak moc sobie pogadac.....i sioe pospotykac....no nie??? jeszcze niedlugo do wspolnego gina zaczniemy chodzic! ale teraz juz musze ja leciec, zaraz wraca olo ze szkoly obiecalam mu ze pojdziemy dzis do fryzjera, wiec ide sie w koncu ubrac!!!! paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie Begus już niedługo bedziecie razem chodzic na spacerki z brzuszkami... zobaczysz to kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
🌼 ❤️ Witam dziewczynki ! Fajnie masz Bega Ze możesz się spotkać z Enex, A może ja z mamą trójeczki, ale do teraz nie wiem gdzie mieszka????????????? Trzymam kciuki za starające się żeby były = kreseczki na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem:) obiad przygotowany i posprzatane :D jestem dumna z siebie:D.Tak bega ja to czysty waz kusiciel a do tego prózny;)zeczywiscie kto bedzie robił te testy jak wszystkie zaciazycie???:) chyba ja :) ale tak hobbistyczne:D:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana hej co tam u lekarza byłas przeciez ,chyba 9.03.tak??? co powiedział jak Magdusia??🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilę ,góra sprzatnieta a teraz sie biore za dół no i obiadek :D moni bo ja już nie pamietam jak u ciebie z tym @ , nie przylazł ? Dana co z maleństwem ,oj juz niedługo ty bedziesz tuliła no i Miś swoje maleństwo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Koko, Daily i Moni 🌼 dziękuję czuję się dobrze, jest mi już ciut ciężej, a na usg wybieram się jutro rano. W sumie to obawiam się badania bo jak już Wam pisałam o tych sprawach zdrowia dzieciątka, w sumie to nie myślałam zbytnio bo wierzę że będzie lepiej ale jakoś tak im bliżej badania to mam ale.... jutro Wam napiszę co i jak. A może fotkę Wam wkleję z brzucholkiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana to czekamy na fotkę ,uwielbiam ogladac brzusie ciążowe :P a o usg nie martw się zbytnio bo na pewno bedzie dobrze ,przecież juz miałaś porównanie i na 2 było dużo lepiej , a teraz bedzie dobrze zobaczysz :D ,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana jestem pod ogromnym wrażeniem...PRZEPIĘKNIE CI Z TYM BRZUSZKIEM!!! Rozmażylam się tylko że ja to będę miala brzuchol a nie taki milutki brzuszek, ale co tam moge przytyć nawet 100 kg najwyżej później będę glodować, ale chcę taki BRZUCH :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana!!!!! przylaczam sie do slow daily!!!! PIEKNY BRZUSIO, a TY TAKA DELIKATNA>>>>zazdroszcze Ci strasznie...i to samo powiem, aj bede mega slonica albo manstrum jakims....ale co tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę brzuch mam jak w 9 miesiącu, odliczam godziny do @, a tak chcialam jutro ladnie wyglądać i czuc się, kurcze jak by ta @ nie mogla zaczekać ze 3 dni. Mam nadzieję, że się dopnę w spódniczce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 dla Wszystkich 🌼🌼🌼 dolaczam sie do wypowiedzi poprzedniczek....tez chce taki zgrabny brzuszek❤️ no wreszcie dotarlam do konca lekturki.....ale tempooooo:D no i tak ....duzo chcialabym napisac ale od czego zaczac....??? moze od tego co u mnie.... lekkie plamienie.....dziwne....bo raz czysto....innym razem rozowo...innym lekki braz....i juz nie wiem co mi jest.....czy w prawo czy w lewo...zmeczona jestem tym mysleniem i ciagla nadzieja ze moze jednak...juz wykanczam sie....wczoraj pol dnia przeplakalam....byle co mnie wyprowadzilo z rownowagi....a juz tylko nie daj Boze zeby mnie ktos zapytal jak z moja ciaza.....😭 stwierdzilam ze to kolejny objaw @@@@@....ale dzis czysciej niz wczoraj....wiec serio juz nie wiem.... do tego dla dziewczyn ktore obserwowaly ze mna moje badania sliny....jestem dzis tez w szoku...bo wczoraj zapomnialam ...wczesniej byly same plamki i kropki....a dzis zrobilam i jest palma!!!!!! normalnie jak w dni plodne...dziwneeeeeeeeeee....co nie????? kurcze i znowu mysle co to moze byc???jakie mialaby wyniki kobieta w ciazy????tego wlasnie nie wiemmmm.... moj BIUSTTTTTTTT....BOLI OKROPNIEEEEEEEEEE.... i tak jak Koko👄 pisala brak mi jedynie kopniaczkow .....do calej listy moich ciazowych objawow:) z/w... i pisze dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten zgrabny brzusio ......to bylo do Naszej DANY👄 Bega u mnie z tym monitoringiem wygladalo tak : pecherzyk mial w : 16dc....15mm 18dc....19mm 20dc.....juz go nie bylo.... w/g mnie peklo w nocy z 19/20 dc....bo bolal mnie bardzo brzuchol... wiec rosnie ok 2 mm na dobe....a zreszta czytalam o tym duzo i znalazlam potwierdzenie ze tak jest.... a peka jak nawet to Inka pisala juz nam.....+- 21mm wiec prosto obliczyc ze przy wielkosci 16 mm peknol mniejwiecej za 2 i pol dnia....tak mi sie przynajmniej wydaje.... czy zgadzaloby sie z Twoimi obserwacjami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Monia👄 trzymam mocno kciuki za Twoja Fasolke... bo wierze ze ja masz juz tam pod❤️ potwierdz jeszcze raz jutro...albo pojutrze test.... powinno juz byc hormonu wiecej i kreska bedzie grubsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie tez wypowiedziec na temat: czy wspomagac ciaze na poczatku czy nie???? mysle ze i Daily i Inga maja swoje racje.... choc ja sklonilabym sie bardzie w strone zeby jednak pomoc.... czytam duzo i jakos wiekszosc z tego co wyczytalam to wlasnie: Szczesliwe Mamy Ktore Dzieki Dobrej Opiece Lekarskiej(a co za tym idzie dopasowanie odpowiednich hormonow )dotrwaly do konca ciazy i maja swoich maluszkow... ja sama stwierdzam teraz ze cos musi byc nie tak u mnie z ta druga faza lutealna....jest za krotka....wiec brakuje mi progesteronu i estrogenow....choc dzis mam juz 13 dzien po owulacji.....i @ nie mam...choc nie wiem skad te plamienia...byc moze wlasnie cos z tymi hormonkami mam nie tak...i bardzo chetnie bym dzis cos juz wziela...gdybym tylko wiedziala co.... mysle ze czasem mozna POMOC Matce Naturze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roniu ja tez mialam nadrzerke przed ciaza z Samuelkiem.....a jak bylam na kontroli po porodzie bylo super czysto... ponoc najlepszym lekiem na nadrzerke jest ciaza:) Nastko pakujesz sie juz????bo nie wiem czy juz mam stac na autostradzie i machac????musze jeszcze wyprasowac te biala chusteczke:D:D:D:D:D:D Moni nam zastrajkowala????:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie nudze, chata wysprzatana, kolacja przygotowana, synus padl, więc sobie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ci daily...ja teoretycznei tez ogarniete mam, nalesniczki zrobione, tylko tyle, ze lekcje sa i to mnie juz powoli przytlacza...ciekawe ile ja jeszcze bede jak ten cerber nad nimi sleczala?? poki co mikus robi sam angielski, ale zaraz bedzie jedno granei, potem drugie i tak nam czas zleci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×