Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość Kate28
mam taka od ssania, 20 mg, czy dwa razy dziennie po jednej wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko kochana ,dupa blada zadnej kreski drugiej :-oach...... no zobacze ja sie meczyc nie bede i jutro lub pojutrze zrobie bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, nie wiem jak Co doradzic, ja mam brac jedną tabletke przy dawce 50 mg, skoro masz 20 to dwie chyba wystarcza, ale nie jestem pewna, może inne dziewczyny sie wypowiedza. Moni, jak Cie zżera ciekawosc to zrób, żeby sie nie męczyc, ja bety strasznie się bałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko ja sie nie boje,ja bardziej sie boje niepewnosci to mnie dobija najbardziej :-o.Dobra janeczka jaki plan na ten mc???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie! Planuję już od jakiegoś czasu się odezwać. Ja również marzę o określonej płci ale jako jedyna z Was pragnę synka! Jestem już mamą dwóch uroczych dziewczynek a do szczęścia brak mi jeszcze kopii tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej olenka 🖐️ witaj ,na pewno łtwiej chyba chłopaka upolowac:);)czy juz zaczełas działania ,i w jakim wieku masz swoje córeczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni kochana= plan? jedynie co mi chodzi po glowie to monitoring i podglądanie jajka, i jeszcze testy 🖐️ Oleńko, syneczka to w owulację, a jak działałaś na córeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moni! Starsza córeczka ma prawie 6 a młodsza 3,5. Czy ja wiem czy z tym chłopakiem mniej problemów:) Pierwsza była poczęta rzeczywiście według planu-choć wtedy o tym jeszcze nie wiedziałam-10 dc. Owulacja była 14 dc przy 28-29 dniowych. Moment owulacji potrafiłam zaobserwować zawsze bez żadnych problemów. A druga córcia-no cóż-w samą owulację-szczyt śluzu płodnego! No więc sama już nie wiem jak to z tymi metodami jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Janeczko! A co do tego czy rozpoczęłam już działania to muszę powiedzieć, że na razie jestem na tym etapie, że zaświtała mi myśl a raczej chęć na 3 dzidziusia. Chcieliśmy z mężem zawsze mieć 3, 4 dzieci ale planowaliśmy większą przerwę. Nie sądziłam, że tak szybko mój instynkt macierzyński da o sobie znowu znać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko, a tablice chińskie u Ciebie sie sprawdzają ? Nie wiem co powiedziec na druga córeczkę w owulację? Chyba że szczyt objawu sluzu nie idzie w parze z owulacja, dziewczyny bardziej kumate w tych sprawach niech sie wypowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka ja mam to samo moj instynkt sam sobie wybrał ta pore,a ja w planach miałam jak syn pódzie do zeróki ,a tu psikus i mi sie chce juz trzeciego dziecka:),janeczka a widzisz córka w sama owulke,to dla koko dobra wiadomosc,ale ja tez moja zrobiłam w wszystkie DP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka to dzieci mamy w tym samym wieku moj syn tez 3,5 roku,janeczka to dobry plan:)och oby owocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tablice chińskie sprawdzają mi się tylko w przypadku starszej córki - młodsza miała być synkiem:) I czasami ma takie zapędy łobuzerskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko to juz całkiem nie rozumiem :( Ale może teraz będzie syn. Może za często działałas przed owulacja i one już czekały przed tym jajkiem, nie wiem jak to wytłumaczyc. Moni, nic innego mi nie pozostało, a Ty jak działasz w tym miesiącu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście Moni! Wiek prawie identyczny:) A co do starań to najpierw muszę przekonać męża, że to dobry pomysł. Wiecie jak to jest z facetami-bez instynktu macierzyńskiego samo nie przyjdzie:) No ale jestem na dobrej drodze-pozostaje tylko wybrać miesiąc starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko nie wiem??? chyba najblizej owulki a przed owulka abstynecja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka ja mojego tez musiałam przekonywac;) faceci inaczej sa skonstruowani,na nasze szczescie lub nieszczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos cuje ze jednak mi bedzie dana wiosna,oczywiscie mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko myślę, że jeszcze bardziej Cię zadziwię:):) Nie było żadnych starań przed owulacją ponieważ nie planowaliśmy wtedy dzidziusia a jako, że stosujemy tylko metody naturalne wystrzegaliśmy się ryzykownych zachowań:) od początku cyklu aż do 3 dni po owulacji!Ale widocznie tak miało być bo przeżyłam wtedy ogromny stres i owulka mi się przesunęłą o 4 dni. Byłam pewna że już dawno po owulacji no i...Wyobraźcie sobie moje zdziwienie gdy kilka godzin później zauważyłam piękny śluz o konsystencji białka jaja kurzego:):) Już wtedy wiedziałam że zostanę mamusią po raz drugi, no i się nie pomyliłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka to ty jestes jasnym dowodem ze plany jedno ,a natura drugie:) janeczko mysle ze 2 razy wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Oleńko ja marze o malej Martusi/Natalce ale maly Michalek też bedzie moim oczkiem w glowie!!! Witaj w naszym gronie, no i życzymy owocnych staranek i upragnionego synka. Inka wiesz co mam takie dziwne uczucie mrowienia w piersisach, bardzo delikatne, ale pierwszy raz coś takiego czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym celowaniem w chłopaka-no właśnie, bardzo krótki jest ten przedział czasowy. Owulacja występuje o ile się nie mylę ileś tam godzin po szczytowym śluzie a jajo też długo nie czeka na adoratorów:) Czyli jest tu kwestia godzin. Kilka w tą czy w drugą to mogę trafić w dziewczynkę lub jajo obumrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety trzeba miec wiele szczęscia, ja powinnam miec córeczke a mam synka, przytulanki uprawialiśmy od 13.05 do okolo 18.05 a ostatnią @ mialam 3.05, oczywiście pisze o roku 2000. Czyli przytulanki zaczeliśmy 10 dc i byly one codziennie przez jakieś 5 6 dni, ale na pewno zaczete 13.05 bo wtedy byli u nas rodzice i namówili nas na staranaka. No więc zgodnie z Wójcikem powinnam mieć córeczke, w tablicach też córeczka a jeżeli chodzi o dietę to w tamtych czasch to ja bylam maksymalnie mleczna krówką, jogurty dwa razy dziennie i wogóle mleko mleko i jeszcze raz mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monisiu, nie odzywam się bo nie wiem co Ci powiedzieć, ale myślę, że polegaj na wyniku tego pierwszego testu. Trzymam za Ciebie kciuki moniaczku ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daily! Wiem, że marzysz o dziewuszce - podczytuję Was od jakiegoś czasu:) Życzę Wam wszystkim spełnienia marzeń odnośnie płci dzidziusia:) Córeczki są naprawdę fajne i czasami też pożyteczne w kuchni hi hi:) Dziś na przykład pomogły mi zrobić obiadek - ja tylko przygotowałam \"materiał\" na kopytka alias leniwe pierogi, młodsza robiła wężyki - zabawa jak z plasteliną:)-starsza kroiła no i obiad gotowy. A wieczorem pomogły mi zrobić sałatkę:) No właśnie ale marzy mi się tez synek, żebym mogła widzieć radość mojego mężusia jak uczy go kopać piłkę, czy jak uczy go chociażby odróżniać marki samochodów nie mówiąc już o ich typach:) Jak na razie przelewa swoją pasję na naszą starszą latorośl-efekt jest taki że poznaje praktycznie każde auto po znaczku z przodu a niektóre rozróżnia po kształcie z daleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka=> trochę się z Tobą nie zgodzę, bo za szczyt śluzu oznacza się ostatni dzień śluzu płodnego, a nie dużą jego ilość ;) czy super jakość. A z tego co opisujesz to ten śluz się dopiero się u Ciebie pojawił, więc owulacjapewnie była kilka dni potem. I to by się zgadzało, że jest dziewczynka ;) :) Oczywiście nie upieram się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dayli spokojnie ,wiesz ja raczej ten drugi bardziej biore pod uwage,jedno dobre jak mowiłam wczesniej ze juz mam dzieci:) a teraz znowu miłe starania sie zaczna:) dziekuje daily ze tak ładnie piszesz do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×