Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

enex...a myslisz, ze ze mna jak bylo??? ja zachodzilam w ciaze wtedy kiedy chcialam i juz a tu niespodzianka! dlatego stan ktory teraz mam tego zobojetnienia wyunika chyba z calkowitego braku wiary...tez w sumie nei wierze, ze mi sie kiedykolwiek uda...moje nastawienie i czekanie na @ nazwalabym zludzeniem, bo ja sie co miesiac LUDZE!!! to jest najlepsze okreslenie, zyje w takiej mistyfikacji, dsama sobie stwarzam ten swiat i zaczynam wierzyc ....choc w glebi duszy nie wierze... jak zaczynalam starania po pierwszych 2 probach bylam spokojna..dawalam sobie marghins na \"rozruch\" wiedzialm, ze tak moze sie zdazyc, poza tym myslalam, ze za szybko koncze itd...do tego stopnia wszystkiego przestrzegalam, ze jak np przytulanki konczylam na 10dc a 11dc zachcialo nam sie spontanicznego seksu to bylo z zabezpuieczeniem itd...dzis bym to olala...ale wtedy...to i p przy 5 probie bylam jzu sfrustrowana i pelna obaw itd...zreszta juz tu wtedy pisalam..to byl najgorszy okres!!!! buntu i dl;aczego itd...teraz...teraz nie wierze tak jak ty, po prostu nie wierze!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E..wiesz Moni @ w całej krasie się zbliża zresztą wiesz że testowałam w niedzielę...z wiadomym skutkiem Poka powiem tak - jak miałam tylko Kubę to delikatnie spróbowaliśmy na dziewczynkę, ale w głębi serca chciałam żeby mój syn miał brata !! z ręka na sercu - oni się uwielbiają - bawią sie razem - samochodami , lego i całym tym pierdzielnikiem chłopiecym :) :) Ja cieszę się że mam siostrę !!!Choć moim rodzicom pewnie marzył się chłopczyk ! Aha jeszcze jedno - mój Maksio bardzo, bardzo chce brata :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki,włąsnie doczytałam ze Agunia urodziła jej tak bardzo sie cieszę Aguniu wszystkiego dobrego,duzo pociechy z malutkiej Agatki niech Ci rośnie zdrowo 🌼kwiatek] no i Ty wracaj szybciutko do pełni sił:)🌼 dziewczyny a wiadomo cos więcej? ile mała waży jaka duza itd...? koko kurcze tak mi przykro z powodu@ cholera jedna no,a juz miałam nadzieje ze kolejna zaciażyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę babeczki, w domu sajgon zaspaliśmy dziś, mamy ciężki okres - ale o tym kiedy indziej wam napiszę. Tak więc ponieważ zaspaliśmy Kubełek poszedł na drugą lekcję, ale przynajmniej się wyspałam. Jest w tym wszystkim jeden + wczoraj była u mnie p. Jadzie - prasowała 7 godzin (wyobrażacie sobie wiec ile tego było) niestety głównie koszule mojego M. ale teraz z przyjemnością poroznoszę to po - już pustych - szafach !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z perspektywy tez ciesze sie , ze mam dwoch facetow naprawde!!! juz tu nie raz pisalam, ze dla mnie male dziecko to chlopczyk!!!! ja nie wyobrazam sobie w wozeczku malej dziewczynki-bobasa...bobas to chlopiec i juz, tak jak nie wyobrazam sobie karmic cyckiem malej dziewczynki i nie wyobrazam soebie obrabiac malej pupci dziewczecej...przyzwyczajona jestem do siusiakow :D a poza tym to w pozniejszym okresie juz widze mala dziewusie z warkoczykami i w spodniczce nawet rozowej z tysiacem kokardek i tym wszystkim cukierkowym!!!! potem znow nie wide dziewczynki w szkole...o fuuuuu takie male przemadrzalki...chlopcy tacy nie sa....a dziewczyny....ja to nazywam taka stara malutka albo dzidzia piernik.....ale znow pozniej....takie przyjaciolki mamy...cudowne itd itd....... alez mi odwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Też bega się uśmiałam wiedziałam że chodzi masaże w wodzie a wyszło jak miodzie. Ja miałam cykle 29-30 va czasami 31 przytulanki były w 9 dniu i nic a potem odrazu w 11 i żałowałam że nie spróbowałam w 10 ale teraz się oczywiście cieszę, owulacja była 14 dnia rano. Za dwa tyg. idę na kolejne USG to zobaczę czy nic tam nie urosło między nóżkami. Jak któraś będzie robiła zmiany w tabelce to ja mam 2 synów. Zapomniałam napisać Aguni jak bardzo jej gratuluję i zazdroszczę, niepewno ja tylko. Kochana Aguniu i maleńka Agatko tak się cieszę ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex ale masz fajnie z ta pania Jadzią,też by mi sie czasem taka przydała gdy leń totalny mnie dopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Też tak myślałam że z chłopcami mniej kłopotu, ale teraz już postanowiłam że będzie rozpieszczana i będę ją stroiła na modne ciuszki zawsze dla niej znajdę (wiadomo) nie będzie rozwydrzona i wszystko w granicach normy ale napewno będę ją stroiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja 🖐️ i zarazem paaaaaa kochane ja za przykladem enex ide ale zmagac sie z prasowaniem.....nie mam niestety pani jadzi, sama musze za pania jadzie teraz robic a potem za malarza sciennego... enex jak przyjedziesz do mnie to ocenisz efekt mojej pracy... no wlasnie a co z propozycja moja wspolnej wycieczki do ikei? moze w przyszlym tygodniu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Enex powiedz drogie takie usługi Pani jadzi ile się ceni ?? za godz. czy może to co zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
begus to ja mam podobnie z tymi myslami tylko że odwrotnie:) jakos nie wyobrazam sobie jak by to było gdybym synka miała i musiała bym dbac o te jego klejnoty hehehe pojecia nie mam jak sie do tego zabrac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastko mogę ci ją podesłać - chętnie się przejedzie do ciebie :) :) Jest strasznie fajna , no i nie wiedzie jej sie zbytnio więc zarobi sobie parę groszy prasując - ja zadowolona i p. Jadzia zadowolona :) Bega podpisuję się pod twoim postem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholera nie moge sie oderwac od was... dana no to znow ktos mnie pocieszyl tchnal wiatre....ale i tak nie wierze ale mam nadzieje!!!! przy moich cyklach 10dc to dobrze patrzy teoretycznie prawda??? dana a pamietasz kiedy z chlopcami zachodzilas w ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok enex....:) jejku WYGONCIE MNIE STAD!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana p. Jadzia bierze normalnie 6 zł za h, ale ja uważam że prasowanie to b. ciężka praca i daję jej 7 za h. Więc jak wczoraj prasowała 7 h to zarobiła 50 zł :) :) Podobno to i tak mało - moja sasiadka płaci 10 / h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sio bega a sio do pracy! rusz swoj mega tylek i do roboty sie wez a nie pieprzysz tu o dupie maryni i znow sobie robisz chore do granic nadzieje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyś Nastka funt za godzinę !!! Beguniu - dobra ikea next week :) :) :) Bega uwaga 10.15 minęła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) Ale się uśmiałam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex funt to mało po ile teraz funt stoi bo nawet nie wiem,za funta to nie ma co sie porywać,u Ciebie wiecej zarobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastko dalam sobie jeszcze GORA pol godziny na wiecej juz nie moge sobie pozwolic bo nic nie zrobie.... teraz sie tylko usprawiedliwiam, ze przeciez nalezy mi sie chwila relaksu itd...ale jakos tak sama ze soba sie gryze.... cholera wlasnei jakos dziwnie mnie brzuch zaczal pobolewac....to jjakies nienormalne??? dzis 18dc? ok 9 dni do @ czyzby juz ta pieprzona @ dawala o sobie znac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez do tej ikei musimy skoczyc wreszcie łozko Monice kupić,bo bidna na materacu śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc ze za rok planuje ,a wózek szybciej:P chora jakas jestem co??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 6 zł, no właśnie dla niej to dużo, a dla ciebie pierdnięcie - czysty biznes !!! obie strony zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide dziewczynki tez cos porobic,ale jakos nie chce mi sie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni🖐️ fajny nawet ten wózeczek,ja to juz przestałam ogladac bo się tylko wkurzam strasznie i to do tego stopinia przestałam ogladac ze jak przechodze koło jakiegos sklepu z akcesoriami dziecinnymi to głowe w druga strone odwracam,to samo robie na widok dzidzi w wózeczku,pogięło mnie chyba już całkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×