Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Witaj Dana jak samopoczucie? Malutka daje Ci już popalic w nocy czy jeszcze jest spokojniutka? Który to już tydzień u Ciebie bo nie mogę odnaleśc tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:)inka🖐️dana🖐️, no i oczywiscie nowe kolezanki ,fajnie ze jest nas coraz wiecej:).Gabi tak mi przykro:(.... ciesze sie ze sie chociaz odezwałas, pisz z nami bedzie Tobie lepiej,zobaczysz tu sa kobitki co jak Ty to samo przechodziły:(...aha napisz prosze jak z Twoja coreczka co byłas na USG sprawdzic jej nerki,mam nadzieje ze wszystko ok ,i mała zadnych juz bakteri nie ma????ja pije kawke:) ineczko to kiedy planowo ma byc@?? bo jak pisałas szybciej miałas owulke tak?? a u Ciebie ile po owulce przychodzi @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko jak fajnie ze masz wstoce obliczane DP :) i juz nie musze szukac ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra gdzie jestescie???kuku:), janeczka,lili,nastka,poka,inka,begus,dana,ewelinka,enex, amelka,gabi,karina,poka to pewnie na kursie,sylwia, agunia pewnie karmi to usprawiedliwiona;)czy wszystkie wymieniłam?? aha no mamulka:) ale chyba maz mamuli wrócił to tez rozumiem;) no i koko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane🖐️ i witam nowe członkinie naszego klanu;) Amelia Karina witajcie:) Dzoewczyny a ze mna cos sie dziwnego dzieje,w zeszłym tyg miałam piekny sluz jak na owulację i było tego bardzo duzo,i dzisiaj to samo co to moze byc? druga owulka czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Hej 🌼 bo się nie przywitałam. U mnie 28 tyd. przytyłam dopiero 9 kg. za 2 tyg. wybieram się na kolejne USG i nie wiem czy wiesz Inka ale jak robiłam usg u mojego gin. to powiedział że on rzadnych zmian w główce nie widzi zobaczymy teraz na tym badaniu za 2 tyg. a może całkowice się wchłonął ten torbielek, wszystko idzie ku dobrem, pierw podejrzenie wodogłowia, potem już tylko torbielek wielkości (4 na 5 mm) a potem mój stwierdził że nic nie ma, także z niepokojem czekam na kolejne potwierdzenie że wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Moni jestem ale z doskoku... Tak owulacje mialam 13 dc, brzuch bolał mnie delikatnie tak wynika z moich zapisków, które mam przed sobą, myślałam że to jeszcze nie jajeczkowanie ale po tym fakcie śluz zanikł, czyli powinnam dostac@ dokladnie 14 dni po czyli 05.03 ale zobaczymy czy nic sie nie zmieni. Czasami tak dziwnie przez moment zaboli mnie raz jeden, raz drugi jajnik. Pożyjemy zobaczymy.... A co u Ciebie? A co z Twoimi staraniami, bo pisalaś coś o zmianach planów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny:) I ja witam Nowe Koleżanki:)Fajnie że jesteście:) Właściwie mialam dzis nie pisać-ale jak zobaczyłam Was to...jakoś zatęskniłam. Strasznie mi dziwnie z powodu tego co zrozumiała Daily. Wiecie co ja czytałam tego posta i zastanawiałam się do kogo ona piszę .. I jak zobaczyłam w drugim,ze do mnie to mnie po prostu zmroziło.Nie mogłam uwierzyć. I ja oczywiście przeżywaczka-choć tak naprawde jej nie znam nawet w nocy o tym myślałam. Jakże bym śmiała oceniać czy matka która ma jedno dziecko jest lepsza czy gorsza?I jakie bym miła do tego prwo? Żadne! W ogóle nie to było tematem mojego postu- ale zajrzałam i rzeczywiście okazało się że kretyńsko połączyłam zdanie. Strasznie mi przykro:( I tak można było odczytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki! witam nowe koleżanki:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu koszmarne literówki-sorry za pośpiech> Dana na pewno wszystko będzie dobrze-Maleńka być może miała jakąś torbielkę ,która samoistnie się wchłonęła. Nie powinnaś o tym myśleć-tym bardziej,ze lekarz mówi,ze wszystko o.k. No to rzeczywiście niewiele przytyłaś-widzisz jak ciąża ci służy? Na pewno kwitnąco wyglądasz. Ale chłopaki ucieszą się z siostry:)już to widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dana Ineczka Widziałam,że dyskusja wczoraj była zacięta. Ja mogę się podpisać pod słowami Inki. Cieszę się,że jednak wyjaśniłyście sobie nieprozumienia, Jasne sytuacje są \"zdrowe\" Wklejam ostatnią tabelkę,ale tam brak tc,więc nie wiem czy zaginęły w akcji czy poprostu ich w nowej wersji tabelki nie wpisałyśmy. Ja wpiszę swoje,bo niestety reszty dziwewczyn nie pamiętam. Ale kopiujcie ostatnią tabelkę,żeby si e nie powtarzać. ******DOPINGUJĄCE****** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3. ******STARAJACE SIE****** 1.Bega.................. 2s.................26-28......................08.03 2.Justina33........... 1s1c..............28-32.......................04.03 3.Moni76............. .1c 1s............ 5.Daily............. .... 1s...................32.........................15.03 6.Koko............ .......3s....... ........27-28......................25.02 7.Inka67................3s..................29-30....... ...............07.03 8.Roksana............ .1c 2s.............34-35......................10.03 9.Janeczka..............2s................29-31......... .............03.03 10.Anastazja ........ ..3c............... 30-31......................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30......................5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28......................4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...............2c.1s..................... .20.05 synek Maciuś 2.Dana......................3s.......................... 27.05 córeczka 3.Ewelina76................1c 1s..........24tc.......19.06 synek Igorek? 5. 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 Jakub synek Nadzieji ur.............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni.. ur. 23.02.07..waga...3030...wzrost..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili jeżeli było to nieswiadome i tylko kwestia, że żle zostałaś zrozumiana to nie widzę problemu, przecież nie bedziemy się sprzeczac o coś co nie istnieje!!! Złożyłaś samokrytykę i została pzryjęta!! Nie taki cel ma nasz topik więc nie wracaj już do tego. Wg. mnie problemu nie ma i jeśli jest tak jak piszesz to nie było!!! Ewelinko fajnie, ze się odezwałaś bo zastanawialam sie czy wszystko u Ciebie OK. Gruby Misiu wysunełaś sie na prowadzenie, ale Dana jest tuż tuż ..... Zobaczymy która będzie pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko moje cykle to 25-27, następna @ 28.03 :) witam dziewczyny, ciesze sie ze nas więcej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex coś mi nie pasuje ... Ty chba powinnaś miec@ na początku marca a nie na końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś znowu z tym netem, dopiero teraz się wysłało no i nie wiedziałam,ze dołączyło już kilka innych kobietek z kawusiami Witam je serdecznie Lili nie martw się tak bardzo, ja tez jestem taka,że przeżywam wszystko pięć razy a zwłaszcza w nocy jak sobie pomyślę o czymś neprzyjemnym to aż mi gorąco się robi. Daily napewno CIĘ zrozumie! Oto tabelka raz jeszcze z Dany tygodniami ******DOPINGUJĄCE****** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................ 3s..................... 32-35................ ok..22.03 2.Sylwia.............2s1c............................... .......... 3. ******STARAJACE SIE****** 1.Bega.................. 2s.................26-28......................08.03 2.Justina33........... 1s1c..............28-32.......................04.03 3.Moni76............. .1c 1s............ 5.Daily............. .... 1s...................32.........................15.03 6.Koko............ .......3s....... ........27-28......................25.02 7.Inka67................3s..................29-30....... ...............07.03 8.Roksana............ .1c 2s.............34-35......................10.03 9.Janeczka..............2s................29-31......... .............03.03 10.Anastazja ........ ..3c............... 30-31......................11.03 11.Enex..................2s................. 12 Ronja.................3s............... .29-30......................5.03 13.Poka..................1s............. ...26-28......................4.03 14. 15 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...............2c.1s..................... .20.05 synek Maciuś 2.Dana......................3s..............28tc...... 27.05 córeczka 3.Ewelina76................1c 1s..........24tc.......19.06 synek Igorek? 5. 6. 7. 8. 9. 10. ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi........ .ur ... .........waga...... ........wzrost..... 2 .Szymon synek Edlem....ur........... waga............. .wzrost.... 3 .Małgosia córa Mai......ur............ .waga............. wzrost.... 4 Jakub synek Nadzieji ur.............waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni.. ur. 23.02.07..waga...3030...wzrost..49cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
chyba ja wyprzedzę Misia tak coś czuję, zresztą obydwie ciąże rodziłam wcześniej pierwszą 2 tyg a drugiego 3 tyg. wcześniej oby teraz nie 4, 3 tyg. wcześniej wystarczy. Coś ta Aga się nie odzywa. dlaczego??? czy któraś się domyśla? Ja jak urodzę będę częściej zaglądać już tak postanowiłam, grunt to dobra organizacja, Aga by odpowiedziała pożyjemy zobaczymy ha ha hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko ,ja chwilowo zmieniam plany tz,chyba na rok zawieszam starania, no zobaczymy co z tego wyjdzie ,Ja juz rok nie pracuje i moze przyda mi sie ta praca jakies tam swoje pieniazki bede miała ,no i jak juz pisałam na fajny wózek sobie odłoze :), bo moj maz do takich zeczy wagi nie przywiazuje:-o,a ja dwoje dzieci woziłam w jedny wózku ,i go oddałam takim biedniejszy ludziom... a teraz to bym chciała sobie jakis fajniejszy kupic .... no i tak z ta moja praca wyglada :)mam zamiar konczyc na 13dc a przy moich 29-30 moze wyjdzie cos wczesniej??? chociaz ja jak urodziłam Krystiana TO TEZ konczyłam na 13dc i nic do tej pory ,wiec moj maz jakos chyba osłab i swoich wojowników:P.Ineczko a jak teraz masz zamiar działac ?? do którego DC????,lili ja juz pisałam czasem piszemy cos ,co zupełnie inaczej jest odbierane... i mysle ze nic nie miałas złego na mysli tak piszac, a dali tak napisała bo tak zrozumiała z tego co napisałas ,mysle ze sobie wytłumaczyłyscie i juz jest ok, dziewczyny jeden nas tu cel sprowadził ,i mysle ze taki mały incydent tz, złe zrozumienie (chyba dobrze pisze??) nie powinno miec wpływu na nasze rozmówki.Przeciez zadna nie chce tu nikogo obrazac ani osadzac, bo kazda ma swoje przekonani i plany .Pokuniu jak na kursie?? ja tez teraz ide na kurs,ale prawo jazdy ,juz kiedys chodziłam ale nie podeszłam.....do egzaminu,.Dana to ty laseczka w tej ciazy jestes :D nasteczko czekamy:) ewelinko odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ewelinko sciagnełam Ciebie myslami:D, jak sie czujesz??? dzieciaczki zdrowe ?? bo Moja Kinga 2 tydz sam katar:-oniech juz sie konczy ta zima!!!! brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Ineczko ja mam dostać pojutrze i na pewno dostanę !! więc żeby nie zmieniać co chwilę proszę wpiszcie 28.03 dł cykli 25-27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex no nie jeszcze nie dostałas tak @??? wiec jak dostaniesz to zmienimy ok?? tz dziewczyny bo ja nie umiem:P( dziewczyny nie zmieniajcie nic enex puki nie bedzie miała @ok??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, jestem, jestem. Szukam coś na allegro,bo w maju idziemy na komunię do chrześnicy i trzeba będzie się w coś odziać a to już będzie koniec 8 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W starających brakuje też mamulki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Moni kochana jesteś, ale ja jestem jedną wielką @ :( :( kwestia godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko ,ale przeciez ty tez laseczka jestes ,i na pewno masz tylko sam brzusio:D, kochana moze cos w ciazowych sklepach dostaniesz?? jakis komplecik... enex ja bym mamulke wpisała ale nie umiem działac z ta tabelka:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja bym dała, żeby urodzić wcześniej..ech..:) Wtedy sam by się rozwiązał problem tego mojego nieszczęsnego egzaminu 😠 Witam nowe dziewczyny 🌻 Resztę też;) Piję kawkę i powinnam się wziąć do roboty, ale kupiłam wczoraj dysk do kompa i jakoś nie chce mi się za to zabierać. Może potem się zmobilizuję:D Na razie chwila na lenistwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni = kurs całkiem fajny:) narazie teoria a zaniedługo praktyka:)! no i może znajde prace w kwiaciarni!:)a teraz jestem załamana ,bo wczoraj montowali mi dzwi wejściowe i sie okazało że są większe do starych o 5 cm i mósieli ciąć tarczą ściane:( a to nadodatek żelbeton ze zbrojeniem,myśleliśmy że nie zdążą tego zrobić i zostaniemy z wybitą dziurą ! ale sie udało tylko całe mieszkanie mam do sprzątania z 4 mm warstwy pyłu! koszmar:( więc mam zajęcie na cały tydzień! jutro i w piątek mnie rano nie będzie bo na kurs wcześniej jade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Ewelina, ja od rana wiszę na Allegro, z reguły tam kupuję ciuchy, też mam komunię mojego syna na koniec kwietnia, potem chrześniak..i przez tą ciążę to chyba będę musiała zakupy odłożyć na ostatnią chwilę i pewnie w sklepie. Mój brzuch jest nieprzewidywalny, zawsze wyglądałam jak z bliźniakami, teraz też już mam duży, na szczęście tym razem nigdzie więcej nie tyję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo trójeczki ja też bym chciała wcześniej urodzić ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex ale co jakis juz sluz podbarwiny??? ,a moze juz test robiłas co?? ostatnio sie stajniaczyłas i potajemnie robiłas,pamietam to :)no mow robiłas tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×