Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Nic dziwnego ze was nie ma w taką śliczną pogodę. Ja jeszcze marznę w pracy ale za 30 min uciekam do domu. Jaki czort wymyślił pracę w niedzielę????????????? Jutro mam wolne - może i deszcze będzie miał wolne i nie napada :-) Pozdrawiam i jak na dzisiaj spam. Postarm sie wpadac jak najczęsciej ale nic nie obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak wcześnie rano. Ale sprawdzam pogodę, bo wybieram się do koleżanki, u której ostatnio byłam 10 lat temu. To jeszcze koleżanka z liceum. 🌼 Ale będziemy miały o czym gadać. Tyle czasuuuuuuuuuuuuuuuuu. :D Jadę oczywiście z Bartusiem. Tylko nie wiem, jak to przeżyjemy, bo klimatyzacja w aucie nam się zepsuła, a mąż za Morzem, więc ja sama nie wiem gdzie, co i jak pozałatwiać. Pogoda superowa, więc myślę, że dzisiaj będzie tu raczej pustakami świeciło. 🌼 basiasz pewnie cały dzień z Damiankiem :D Szkoda, że nie można słoneczka narysować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ u NAS TEZ SUPER POGODA caly czas jak narazie wiec wszyscy korzystaja!!! Edytko dzieki za linka a ja myslalam ze ta zyrafa jest z materialu? Basiasz witaj szkoda ze musialas siedziec w pracy przez weekend ale czasami tak jest... W sobote mielismy gosci az z Wroclawia to sporo od nas meza kolega z rodzinka nie widzieli sie 12 lat wiecmieli co opowiadac bylo fajnie, w niedziele bylismy u znajomych na grilku no i tak przlecial weekend... A dzisiaj upal od damego rana juz bylismy raz na podworku ale jeszcze pojdziemy jak maly sie obudzi na spacerek tym razem przedetem zjezdzalismy ze zjezdzalni i bawilismy sie na kocyku ale malego interesuje trawa wiec co chwilke mi zwiewal na trawke... Iskierko milej wyparawy mysle ze jakos poradzisz sobie z klima... narazie zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nie odzywałam się bo dopadło nas choróbsko :( Zaczęło się od Kornelki, a skończyło na mnie. Nikomu nie życzę, ajakby Tir po mnie przejechał. Najgorzej, że tego samego wirusa złapał syn opiekunki, który w czwartek zdawał maturę, ale jakos się chłopak przemógł i zdał nawet na 90 %. Narazie tylko was przeczytałam i biorę się do pracy bo mam zaległości. Apropos szczepionek HIB to zmienił się kalendarz, i teraz są w nowym kalendarzu szczeoień bezpłatnie, wcześniej bezpłatne były tylko dla dzieci z biednych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! U nas weekend minal jak zwykle rodzinnie. W sobote kosilismy trawke kolo domu, Ania patrzyla sie jak to robimy i siedziala grzecznie w lozeczku. Po obiadku pojechalismy do znajomego ogladac wesele, bo miesiac temu zenil sie w Polsce i po 22 wrocilismy do domu. Z Ania natanczylam sie przy weselnej muzyce:-). Chlopaki weselna pili... Bylo fajnie! Wczoraj- telefony do Polski, pozniej Kosciol, przyjechal klient, no i pozniej znoajomi nasi u ktorych kiedys tu bylam na wakacjach i jakos weekend zlecial. Ale wczoraj wieczorem stalo sie cos co nie zapomnimy z Pawlem na dlugo- otoz Ania zaczela chodzic!!!!! Po 21 wieczorkeim stala kolo stolika i poszla se jakby nigdy nic do Pawla. Ja w placz, Pawel zaczal calowc ja a foty strzelalam. Dzis zaczynaja sie znowu upaly, wiec na podworku bedziemy siedzialy... Basiasz- dzisiaj pewnie odbilas weekend w pracy i caly dzien z syneczkiem bylas! Karo- ale super ze po Krakowie pochodziliscie.... mamusia- moja tez \"kocha\" trawe. Mamy to samo... iskierko- milej wyprawy do kolezanki! Nagadacie sia az jezyki beda bolec:-). Jaaga- duzo zdrowka dla Was! No i gratulacje dla maturzysty! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAgda wielke gratulacje dla twojej coreczki pierwszego kroczku 🌼 !!!!!!! Jaaga no to zdrowka zycze zeby cie chorobska omijaly !!!! U na swlasnie skonczyl sie kolejny upalny dzien i maly wogole dzis nie chcial spac ostatnio jak jest cieplo to bardzo sie buntuje i broni przed snem.... najbardziej lubi zwiedzac swiat!!!! nic narazie uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mam chwilkę, przez tę chorobę nazbierało się zaległości w pracy. Poza tym wysyłają mnie na szkolenie do Sopotu pod koniec czerwca i wczoraj cała rodzinka orzekła, że jedzie ze mną :). Mała też mówiła: ta, jak pytali czy chce jechać. Magda gratulacje dla Ani ❤️. Ktore dzieci poza Anią już chodzą, bo jestem niedoinformowana? Moja nie chodzi jeszcze, ale ona jest jedną z najmłodszych na tym topicu. Chociaż zanosi sie na to, że wcześniej zacznie chodzić niż jej zęby wyjdą, nie ma jeszcze ani jednego. Dzięki za życzenia zdrowia, nie życzę nikomu takiego choróbska. W dalszym ciągu jesteśmy na lekkiej diecie, ale akurat to nam nie zaszkodzi. Małą ważyłam w szpitalu i waży poniżej 8 kilo! Chociaż lekarka i tak była zaskoczona, bo powiedziała że wygląda na mniej. Karo, ja też będę miała ten sam problem z opiekunką. Będą problemy z dojazdem, bo do nas można dojechać tylko samochodem. Myślę jednak, że się dogadamy i będziemy jeżdzić po nią na przystanek, ewentualnie możemy wozić małą do niani, bo mieszka niedaleko mojej pracy. Wiecie jak byłam teraz z małą w szpitalu, to byłam na tym samym oddziale, gdzie leżałam równo rok temu. Chwilę czekałam na lekarza i zrobiło mi się tak jakoś tęskno. Jeszcze chwilka i poszła bym do sali i wygoniła dziewczynę z łóżka, że leży na moim miejscu ;). Nie wiem jak poradzę sobie z emocjami, jak będziemy obchodzić roczek. Pozdrowienia dla wszystkich mam i dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No Jaaga przynajmniej polaczysz odpoczynek z praca , a zopiekunka pewnie sie jakos dogadacie, chodzi samodzielnie to chyba tylko od Magdy Ania, moj chodzi za jedna reka ale boi sie sam i jak sie puszcza to zamyka oczy, ale ostatnio sie bardzo rogadal i rozbrykal ... Wlasnie zamowilam mu zaproszenia na roczek jak beda gotowe to wam pokaze... A zaczal sie sezon truskawkowy i pamietam jak w zeszlym roku sie zajadalysmy nimi, hahaha to byly czasy..... a teraz zostaje nam liczenie kalori.... nic zmykam narazie bo maly bryka a corka ma dzisiaj zakonczenie religi dla 5 latkow i musze z nia jechac ,,, za rok mam komunie starszej corki i znowu impreska.... narazie u nas pogoda dalej fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia jak to? Czytam i nie rozumiem, masz zakończenie religi dla 5 latków i komunię za rok? Albo mnie ten upał otumanił. Co prawda mamy w pracy klimatyzację, ale wieje mi po plecach. Pamiętam ten sezon truskawkowy, ale to były czasy... Gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta28
witam upal taki ze nic sie nie chce.weekend spedzilismy nad jeziorkiem a wczoraj bylam u szwagierki pol dnia bo od piatku mala idzie tam na sluzbe,. mam was pozdrowic od malej hpw wciaz nie ma neta ale kazala pozdrowic was no i uwaga mamy pierwsze samodzielnie chodzace dziecko lipcowe jej natalak zasuwa od oklo 2 tygodni sama.gratulacje. inesko fajnie ze oliwcia raczkuje moja chyba nie bedzie bo tylko by stawala na nozkach i obchodzila doslownie wszedzie .czas pomyslec o zabezpieczeniach bo dzis o malo raczki nie przeyczasnela sobie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM Kalla........Krzyś....02.07.06....3380......57.....2.... .....9300.....ok80-86 basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....8...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....2........ ..8400......76 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......6......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? Karo25 ........Maja...22.07.06..2970.....53.......2............8200 zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......6........ ...9200.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm jaaga tak tak sezon truskawkowy pamietam dzis jem te truskawy bez cukru a zuzia tez je wcina nic ja nie uczulaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za gratulacje...:-) U nas upalnie bylo takze. Z mala caly dzien na podworku siedzialam, az sasiad pytal sie czy klucze od domu zgubilam. Ania miala za zadanie spac, ale teraz bawi sie i pewnie mysli gdzie tata, a tata na proie zespolu :D . Edytko pozdrow mala hpw. Macie kontakt??? Gratulacje dla jej corci. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Dziś odebraliśmy klucze do naszego mieszkanka:)) Teraz się zacznie wykańczanie. Fachowiec wchodzi w przyszłym tygodniu. I już pierwsze schody. Mieliśmy gościa który nam zrobi meble do kuchni i lipa- nie zrobi. Musimy znależć innego:) ale co tam kuchnie kazdy zrobi tylko kasa pewnie wzrosnie:)) Ale się cieszę:))) Magdasz Mała HPW Nata Gratulacje dla waszych chodzących już dzieciaczków: D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej gdzie jesteście? Karo, ale masz fajnie, będziecie mieć swoje mieszkanko. Teraz tylko urządzanie - sama przyjemność. Też wszystko zbiegło ci się naraz: powrót do pracy i mieszkanie, ale dasz radę. No nareszcie dzisiaj moja niunia ma pierwszego ząbka! Teraz juz pewnie posypią się następne! Edytka jak tam na kursie? Magda, znowu zgubiłaś klucze od mieszkania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! U nas upal! A u nas zobaczcie co sie dzieje: \"Pojawiajce sie co 17 lat cykady zaczely juz wychodzic ze swoich podziemnych tuneli na powierzchnie ziemi. Cykady pojawiaja sie w celach prokreacyjnych. Przyrodnicy zapewniaja, ze cykad nie nalezy sie obawiac. Sa zupelnie nieszkodliwe. Nie gryza ludzi. Tylko bardzo halasuja...i brzydko wygladaja. \" Jaaga- wczoraj to sasiad pytal sie mnie o moje klucze, bo caly dzien na podworku z Ania bylysmy:-). Po tamtej wpadce- o kluczach nie zapominam. Karo- super!!!!! Macie juz klucze!!!!! Gratuluje! Wiesz, zawsze sa problemy z majstrami. Ale najwazniejsze ze macie juz mieszkanko. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas dzisiaj duzo sie działo!!! Pogoda ładna a Corka miala festyn w przedszkolu mama tata i ja i bylismy było bardzo fajnie i wesoło ... Magda super zdjecia widzialam na bobasach.... Jaaga moja konczyła religie do 5 latkow a od wrzesnia pojdzie do sszesciolatkow i w maju komunia wczesna.... Karo powodzenia w urzadzaniu domku... Własnie Edytko chyba kurs dopiero sie zacznie w piatek ale juz dokladnie nie pamietam... nic narazie uciekam bo jeszcze szukam jakiegos eleganckiego ubranka do mojego synka ale nie ma nic ciekawego moze macie jakies ciekawe sklepy w internecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam jeszcze na koniec dnia:)) Dziś byłam w pracy do 21, niedawno wróciłam, wyprałam Majki rzeczy i padam z nóg. W pracy ukrop i duuużo pacjentów, te upały są wykańczające....:) Jaaga gratulacje pierwszego ząbka Kornelki Mamusia77 ja nie robię zakupów przez internet to nic Ci nie doradze. Magdasz super zdjęcia, i Ania tak ładnie stoi sama i chodzi, Maja tylko łazi jak się trzyma czegoś:) uciekam spać, chciałam tylko sprawdzić co u Was słychać bo mi się tęskni za netem i kafeterią. Edytka, Ineska, Basiasz, Iskierko, Zieloneszkiełko, Rzeczko 🌻 pewnie nie macie czasu:) Dobranoc dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ostatnio rzadko piszecie :( Mamusia zaintrygował mnie temat Komunii, czy u was tak zawsze było, czy teraz próbują wprawadzić jakieś zmiany? Wszystkie dzieci idą do Komunii w tym wieku? Magda, Ania śliczna, zawsze taka uśmiechnięta. Karo, Majeczka też jest prześliczna, ale wiadomo po kim. Ja dzisiaj mam zły dzień. Rano byłam u dentysty, a zaraz potem padł mi komputer w pracy, dobrze że udało się go naprawić i mam już dostęp do was. Trzymajcie się. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Jaaga pewnie juz po pracy ale u nas zawsze byla komunia wczesna i pozniej z 2 klasy wczesna idzie sie juz w zerowce w maju czyli jedne dzieci maja jeszcze 6 lat a jedne 7 ja tez bylam w takiej komuni i moja corka tez idzie do wczesnej , dwa lata wczesniej nalezy sie zdeklarowac i chodzic z dzieckiem na religie pomimo religi w przedszkole jest jeszcze jedna dodatkowa w salkach przy kosciele. uciekam jesc obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Mialan napisac teraz ze foty dodalam wczoraj na bobasy, ale widze ze juz ogladalscie. Dzieki za komplementy o Anusi. Jaaga- mialam wczoraj napisac, ale zapomnialam (starosc nie radosc)- gratulujemy zabka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piewrszy raz slysze o takiej Komuniii, tzw. Wczesnej Komunii. Ale jak by nie bylo- to waze by dziecku przekazac to co wazne. My co tydzien chodzimy do Kosciola i Ania grzecznie z nami w lawce siedzi. Po kazaniu zaczyna troche chodzic, ale nie za duzo... A co do Komunii- to tu dzieci ida przy Polskiej szkole jak maja 7 albo 8 lat. Bo dzieci urodzone do 1 wrzesnia chodza rok pozniej do szkoly niz te urodzone przed 1 wrzesnia. Tak podzielone jest. W Polsce jest rocznikowo. Ja jestem z listopada i pamietam ze tak w 100% nie bylam gotowa jak inne dzieci np ze stycznia na nauke. Wolalam szlaczki malowac. Pozniej wyrownalo sie. Mala wstala, lece do niej. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gdzie sie wszyscy podziewaja cisza tu ....... ja kopiuje tabelke... NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM Kalla........Krzyś....02.07.06....3380......57.....2.... .....9300.....ok80-86 basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....8...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....6........ .1050......87 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......6......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? Karo25 ........Maja...22.07.06..2970.....53.......2............8200 zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................... Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......6........ ...9200.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm A tak jak czujemy sie przed dniem matki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mamusia za odp odnośnie Komunii. Pierwszy raz się z tym spotkałam i bardzo mnie to zaintrygowało. Widze, że jest nas coraz mniej. Dziewczyny pouciekały i nawet wiem gdzie, bo ich śledzę ;). Mam nadzieję, że jednak nasz topic nie upadnie tak jak czerwcówek. Piszcie chociaż od czasu do czasu, co u was słychać. Dzień Matki.. No cóz piękne święto , ale już przez 15 lat zdążyłam się z nim oswoić, zazdroszczę tym które będą go przeżywać po raz pierwszy. NICK........IMIE.....DATA UR.....WAGA....CM....ZABKI.....WAGA.....CM Kalla........Krzyś....02.07.06....3380......57.....2.... .....9300.....ok80-86 basiasz....baśka....07.07.06....3700......59.....8...... .. 9280....ok 86 .. mamusia77..Dawid.07.07.06.....3440......55.....6........ .1050......87 Magda125..Anna....13.07.06....3500....56......6......... .................. ognik........Igor....15.07.06....3200.....53......2..... .........8300.....77 Zuzka715..ZUZIA..19.07.06......2600.....50.......2...... .. ...7200.....? mama olafka .OLAF..19.07.06...3340.....57.......2........ ...8000.....?? Karo25 ........Maja...22.07.06..2970.....53.......2............8200 zieloneszkiełko..Mikołaj..22.07.06..3900...56...0....... .ponad9kg...? Ineska....Oliwia....22.07.06....3550....56......2....... .................. Jaaga....Kornelia..26.07.2007..2700....52......2........8000.....74 Kamilla80.Alan.....28.07.06.....3340.....57........... ......10.......86cm edyta28..zuza....30,07,06.....3530.....57......6........ ...9200.....cm. małaHPW...Natalia..31.07.06....4100...58......2........o k.9kg....84cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to ja się odezwę chociaż nie jestem tu zbyt znana :-) Jak Waszym dzieciom idzie gryzienie? Bo ja się trochę martwię. Mój synek uwielbia dostawać do łąpki herbatniki biszkopty, piętki chleba, tylko że odgryza wielki kawał, a potem próbuje połknąć i się oczywiście dławi, a ma już 6 zębów. Już może jeść kanapeczki, a ja się boję mu dać, bo wim że nie będzie ich gryzł :-( Macie jakiś sposób na takiego gryzoniowego leniuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oj! Wyjazd z Bartusiem do koleżanki bardzo nam się udał. Było wręcz fantastycznie. 🌼 Wydaje mi się, że byłam u niej bardzo długo, bo aż ponad 8 godzin :D Lata lecą, my się zmieniamy - czas tak gna do przodu, że........ strach przed starością coraz bliżej..............:) Bartuś bardzo męczy się tym upałem. W pokoju mamy 29 stopni. Otwieranie okien nic nie daje. Wszędzie gorąco. Bartuś w samych bodziakach lata, a śpi też w bodziakach, które zawsze muszę potem przebrać, bo tak się poci. KARO życzę Ci cierpliwości w wykańczaniu mieszkania a jaednocześnie gratuluję kluczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie! Proszę wszystkie \"podczytujące\" o odezwanie się 🌻. Ognik - my też mamy problem z gryzieniem, może dlatego że zęby dopiero nam wychodzą. Kornelka pakuje do buzi ile tylko zmieści i dlatego \"odgryza\" za duże kawałki. Lekarka kazała dawać chrupli kukurydzianie, ale w malutkich kawałeczkach. Napisz coś więcej o swoim skarbie. Iskierka jak tam budowa? A co z siostrzyczka dla Bartusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chrupkami sobie radzi, nawet jak dużego dostanie, pewnie dlatego że \"rozpływają się w ustach\" :-D Mój łobuziak od kiklu dni raczkuje, wcześniej pełzał, a właściwie czołdał się jak zawodowy żołnierz :-) Jest z siebie bardzo zadowolony, my też, tyle że idzie wszędzie tam gdzie jest dla niego niebezpiecznie. Uwielbia otwierać i zamykać szuflady i szafki, na co mu niespecjalnie pozwalam, bo przytrzaskuje sobie paluszki. Interesują go wszystkie \"dorosłe\" zabawki. Na widok telefonu komórkowego się trzesie aż i wrzeszczy wniebogłosy jak nie dostanie. To nasza tajna broń jak potrzebujemy 10 minut spokoju ;-) Próbuje się wspinać na meble, i klęczy sobie przy nich. Urwał ochraniacz na łóżeczko, troczki zostały tylko przywiązane, no i musiałam zdjąć, bo ciągle za niego szarpał. I teraz jeszcze bardziej czuję jak moje dziecko \"dorośleje\". Jaaga --> pamietam że Ty podzielałaś moją nostalgię z powodu obniżenia łóżeczka 🌻 Ja muszę teraz obniżyć całkiem, bo pewnie niedługo stanie, a wtedy to na pewno będzie chciał wyjść górą, znając jego ciągotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dawno obniżyłam całkiem łóżeczko, bo są tylko dwa poziomy. Widzę, że masz niezłego rozrabiakę, ale skąd ja to znam ;). Moja jest taka sama. Raczkuje dopiero ze dwa tygodnia, ale teraz po prostu biega na czworakach z krzykiem z jednego końca pokoju do drugiego. Gada jak najęta. Myślałam kiedyś, że córeczkę będę ubierać w sukienki, tymczasem w ogóle ich nie zakładam, bo jej po prostu przeszkadzają. Jeszcze pół godzinki i biegnę do niej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA WOLĘ SWOJĄ MAMĘ wyk. M. Jeżowska, sł. A. Osiecka Pewnego razu Kinga spotkała Wikinga, Mieszkał na obrazku i zrywał się o brzasku, I zwiedzał wielkie morza, i Kindze było go żal. Ref.: A ja wolę moją mamę, Co ma włosy jak atrament, Złote oczy jak mój miś I płakała rano dziś. Pewnego dnia Dorota znalazła w lesie kota, Wzięła więc go do domu zamiast dać byle komu I świetnie się bawili, i w zgodzie sobie żyli. Ref.: A ja wolę moją mamę, Co ma włosy jak atrament, Złote oczy jak mój miś I płakała rano dziś. A ja wolę moja mamę, Co ma włosy jak atrament, Złote oczy jak mój miś Może się uśmiechnie dziś. TO DLA WAS NA DZIEN MATKI!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×