Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Ledwo nas znalazłam :-) Wczoraj byłam na koncercie Stachurkiego. Wyskakałam sie, wyspiewałam pod sceną. Nie jestem fanką ale znam jego pisosenki i zachciało mi sie szaleć. W końcu raz sie żyje. Nie będę jak kłoda. Dziś tylko mam zdarte gardło, jestem niewyspana i nadal dudni mi w uszach. *****smoczek Hm.... teraz mam z tym problem bo wyszły dla DAmiana 2 kolejne ząbki, ślini się, gryzie co popadnie, przegryzł kolo w aucie, mało co nie połknął opony z drugiego :P Pochowałam zabawki z oponami :D Gryzie mnie. Wychodzą kolejne ząbki. A ma już ich 10. *****siusiak Nie wiem do kiedy odciągać. Podobno do 2 lat siusiak /napletek/ powinien już schodzić jak u \"tatusiów\" :P :-) Najłatwiej jest w wannie podaczs kąpieli parę razy pociągać. Mój synek zaraz sie podnieca bo mu siuiak staje :-) ****Nocnik my już próbujemy od dawna ale brak nam wyytrwałości myślę ze w przyszłe wakacje zaczniemy odzwyczajać maluszka od pieluszki *****maniak samochodowy Mój Damian to maniak. Uwielbia kopary. Akurat u nas pod blokiem wymienaiją rury. Przekopali plac zabaw, a kopara nawet tam nocuje i jak wychodzimy wiczorem około 18:00 to kopara jest oblegana przez DAmiana cały czas. Wie gdzie łycha, gdzie siedzi pan, gdzie kierownica i koła.... A spacery w wózku są tylko na ruchliwych ulicacach bo inaczej nie da sie siedziec w wózku. Tylko na placu zabaw i parku jest bezpiecznie. I uwielbia tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ❤️ najlepsze życzenia z okazji roczku, ciekawych prezentów, smacznego tortu i fajnego braciszka w niedalekiej przyszłości. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻. ❤️ Kornelka bardzo dziękuje wszystkim za życzenia urodzinowe ❤️ Co do nocniczka to niestety nie da się na nim posadzić :( A jesli chodzi o smoczek to gomużywamy, ale nie jest niezbędny. Czasami wolę jak ma smoczek w buzi, bo wtedy nie pcha tam nic innego, a jest strasznym \"odkurzaczem\". Myślę, że jak się rozpadna to po prostu wyrzucimy ibedzie koniec ze smoczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak..
sorry basiarz ale teksty o siusiaku twojego synka są żenujące. Jak mozesz pisać o dziecku ze sie podnieca,ja pier.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę o reakcji fizjologicznej ale jak widzisz w tym podtekst erotyczny to Twój problem!!! Dobija mnie dzisiejsza pogoda. :-( Pada i pada. Normalnie marznę w nogi. Wogule ze mnie taki zmarzlak. Jak mówi przysłowie \"gówno i w puchu zmarznie\" :-D ****Zuzia 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc po weekendzie! Od razu- sto lat, sto lat dla Zuzi z Okazji 1 Urodzinek!!!!!!!!!!!!!! U nas przygotowania do wyjazdu trwaja, zakupy, pranie... W sobote bylismy u znajomych, Ania szalala na trawie a ja z kolezanka z klasy z LO wspominalam znajomych i licealne czasy... Fajnie bylo :-). Nocnik- my mamy deske nakladana na kibelek i Ania po spaniu i przed spaneim zalatwia sie. Kiedys kupke robila, ale od kiedy chodzi- zalatwia sie w pampers za firnaka:-). Smoczek- jej jest obojetne czy on jest czy go nie ma w dzien. W nocy lepiej niech bedzie w lozeczku, bo jak przebudza sie- to szuka jego i usypia dalej. O tej porze za tydzien bede bede juz w Polsce:-) :-) :-)! Dziwne uczucie... starch z radoscia miesza sie... :-) Pozdrawiam i spadam na sniadanie! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Magdasz Widzę ze Ania też ma stałe miejsce na kupkę :D Mój Damian załatwia sie pod stołem w salonie lub za kanpą. A bawi sie wtedy cicho i spokojnie aż raj w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiasz- ja zawsze mowie jak nastaje cisza- cos robi na diabla... no i wtedy szukam jej i w 90% mam racje, hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z zalanego Gloster :) teraz mamy ladna,sloneczna pogode i woda opada,ale bylo groznie. Madzia nie pisz mi tu o praniu ,bo nam wode wlacza dopiero w srode (czyli po 10 dniach) :( wszystko stoi pranie,sprzatanie. Myjemy sie,gotujemy w mineralnej :) jak ksiezniczka :D Mamy kolejnego zabka :) czyli razem siedem. Juz teraz wiem dlaczego tak marudzil,nie spal dobrze,nie jadl. Jeszcze raz pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuziu ja tez dolanczam sie do zyczen!!!! Zawsze buzki umiechnietej i wesołej minki dla małej Zuzinki!!!!!! A my dzis odpoczywamy po wczorajszej wycieczce dam zdjecia na bobaski zaraz bylismy w gorach jechalismy kolejka, a pozniej w parku miniatur.... Dzisi pogoda paskudna a kto wie jaka bedzie pogoda nad morzem w przyszłym tygodniu??? pappapa pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA ZUZINKU Z OKAZJI UKONCZNIA PIERWSZEGO ROCZKU 100LAT🌼100LAT🌼100LAT🌼100LAT🌼100LAT🌼100LAT🌼100LAT🌼100LAT🌼100LAT🌼100LAT🌼100LAT🌼100LAT🌼 Pozdrowienia z zimnego Szczecina,ciaooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem pierwsza! Przyszłam do pracy. Kawa się parzy a ja zaglądam do was. Każdy narzeka na pogodę. Mamy takie fajne chodzące dzieci, mogłyby się bawić, płaywać, siedzieć w basenikach a tu pogoda jesienna. U nas chodzą w ciepłych bluzach. Dziś zabiezppieczyłam sie w pracy ciepłymi ubraniami :-) ****Nata No to ci współczuję, bez wody jest cięzko a i wiecej kasy idzie na mineralną. JAk odpowiada wam nowy klimat? Nie żąłujesz przeprowadzki? Pewnie jeszcze za krótko aby to stwierdzić. Przyszła koleżanka - idziemy pic kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja znowu z opóźnieniem z życzeniami dla Zuzi: Wszstkiego najjjjj...... oraz zdrówka i uśmiechu na twarzy!!!!!! >>Nata, trzymajcie sie dzielnie w tym \"zalanym\" Gloster. Kurcze mam jakiego doła... nic mi sie nie chce, wszystko mnie drażni i ogólnie czuje sie źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla, witaj w klubie. Mnie tez się nic nie układa. W dodatku opiekunka idzie na urlop od 15 sierpnia, a ja nie mam co zrobic z dzieckiem. Teściowa, jak jej pytamy czy popilnuje dziecka, to zmienia temat na inny i \"udaje\" głupią. Ja nie mogę iść na urlop, bo muszę byc w pracy. W pracy tez za co się nie wezmę, to nie działa, nie wiadomo dlaczego, jedni zwalaja na drugich a ja musze się męczyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może na niepogodę jakaś dobra komedia?!!!! Co można byłoby obejrzeć? Macie jakieś propozycje? Ja byłam na Shreku 3 i Wakacje Jasia Fasoli. Nastawiałam sie na większą dawkę śmiechu, ale zawsze to coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jaaga , Kala ja tez sie podobnie czuje jestem przygnebiona i nic mi sie nie chce amam sie pakowac na urlop nad morze a tu pogoda do kitu buuuuuuuuu u nas zimno i pochmurno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oglądałyście może \"Testosteron\"? Warto? *****Jaaga No to masz problem! Może opiekunce daj urlop w innym terminie? Ale masz teściową! NAwet kilka dni nie popilnuje?! Aż pewnie nie chce sie jej pytać, co? Moja tez niechętnie pilnuje, a i Damian jakoś tak inaczej sie przy niej zachowuje. U niej podobno nie chce jeść zupek, deserków, prawie nie śpi. A jak ja siedzę, mój mąż, albo moja mama to wszystko jest OK. Najgorzej że mały staje sie rozpieszczony. Bo babcie na wszystko mu pozwalają i cały czas siedzą przy nim. I tak się przyzwyczaił ze nie chce bawić sie sam. Jak jestem z nim w domu to nie mogę nic zrobić bo jest więcej nerwów i płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Na mineralna nie wydawalismy kasy,bo byla z a darmo.Przyjezdzaly tiry z woda i rozdawali zgrzewkami,takze zapasy zrobione. Bylo ciezko bez wody,ale wczoraj wieczorem juz puscili nam i czuje sie jak nowonarodzona. Bylo ciezko tak myc sie z butelki,ale dalismy rade. Tearz wszystko wraca do normy,caly dom doprowadzilam juz do porzadku,prania,sprzatania bylo w brud. Juz sie z tym na szczescie uporalam. Czy zaluje ,ze wyjechalam nie nie zaluje. Z dala od rodziny,znajomych,ale jestesmy juz cala 4 razem i to sie liczy. Lepiej sie nam zyje,nie musze po zakupy chodzic z kartka i dlugopisem. Corcia tez zadowolona i ani razu nie plakala,ze chce wracac do Polski.Sama sobie radzi z porozumieniem sie z kolezankami,do ktorych odwaznie podchodzi na placu zabaw. myslalam,ze bedzie placz i lament,ale mylilam sie.Mam dzielna coreczke. ;);););) Teraz chce isc juz do szkoly. Tu jest duzo polakow.Z jezykiem juz coraz bardziej sobie radze. Mamy wszystko blisko szpital,przychodnie,centrum,plac zabaw,szkole i znajomych :) Podczytuje was,bo bardzo was lubie🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testosteron fajny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Jaaga - jakbym siebie czytała... Też mam problem z opiekunką do dziecka. Do tej pory moja mama Krzysia pilnowała, a jutro musi pilnie wyjechać i zostaje na lodzie :( urlopu nie moge wziąć, bo dopiero wróciłam z niego, teściową jak kiedyś prosilismy to powiedziała, że musi zadbać o swój ogród, bo wróciła z wczasów i jej ogród jest zaniedbany (może we wrześniu przyjedzie)... ehhhh szkoda mówić....A poza tym jak byliśmy u teściów 2 tyg. temu na weekendzie to Krzyś w ogóle nie chciał do niej iśc na ręce (tylko sie do mnie przytulał :p). Jeszcze jedyna nadzieja w moim P., może dostanie urlop, bo nie wiem co ja zrobię :( A w pracy wszystko mnie dobija i w ogóle wszyscy maja 100 problemów!!! >>mamusia777 alez ja Ci zazdroszczę wyjazdu nad morze :) Trzymam kciuki za udaną pogodę!!! >>basiasz - komedia fajna sprawa (ostatnio oglądałam chyba pół roku temu polską komedie \"Wesele\"), tylko trzeba miec czas, żeby móc ją ogladnoć, a przy moim Małym Tornadzie to raczej nie możliwe, a gdy spi to wtedy staram sie w domu sprzątać, prać, itp. >>nata - dobrze, że już minęło co najgorsze i w końcu macie WODE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Wpadajcie do mnie, u nas jest ponad 30 stopni!!!! Od poniedzialku ma byc chlodniej, ale to info juz nie dla mnie, bo w poniedzialek bede juz w Olecku :-). Ponoc goneralnie w sierpniu ma byc cieplej niz w lipcu, pozyjemy - zobaczymy. Mamusia- bede trzymala kciuki za dobra pogode! A! Pamietacie MalaHPW? Jej Natalka dzis konczy ROCZEK. Sto lat, sto lat dla Natalki!!!!!! Wszystkiego najlepszego!!!!!! Kalla, Jaaga- oby wasze problemy z opiekunka do dzieci rozwiazaly sie!!!!! Zycze Wam tego!! Nata- super ze macie wode juz!!!!!!! Basiasz- Testosteron- fajny film! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Wpadajcie do mnie, u nas jest ponad 30 stopni!!!! Od poniedzialku ma byc chlodniej, ale to info juz nie dla mnie, bo w poniedzialek bede juz w Olecku :-). Ponoc goneralnie w sierpniu ma byc cieplej niz w lipcu, pozyjemy - zobaczymy. Mamusia- bede trzymala kciuki za dobra pogode! A! Pamietacie MalaHPW? Jej Natalka dzis konczy ROCZEK. Sto lat, sto lat dla Natalki!!!!!! Wszystkiego najlepszego!!!!!! Kalla, Jaaga- oby wasze problemy z opiekunka do dzieci rozwiazaly sie!!!!! Zycze Wam tego!! Nata- super ze macie wode juz!!!!!!! Basiasz- Testosteron- jak juz inni pisali- fajny film! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia dziekuje za zyczenia i przesyla buziaki😘 my jeszcze w poznaniu,jutro rano wyjezdzamy.mam nadzieje ze chociaz troche pogoda sie poprawi bo teraz jets masakra😠 kalla pytalas o smoczka i nocnik a wiec smoczek poszedl w odstawke pol roku temu a nocnika jeszcze nie uzywamy.mysle ze tak jak mamuska zaczne okolo 2 roku. magda a rodzice anie widzieli czy to bedzie pierwszy raz,bo nie pamietam czy chrzciny byly w polsce? nata a ty w anglii juz na stale czy na wakacje? a zuzinak wylosowala ksiazeczke kolorowa i rozaniec.imprezka sie udala tylko wieczorem od nadmiaru wrazen byl problem z zasnieciem i wiercenie sie w nocy. buziaki i do zobaczenie za dwa tygodnie...boze jak ja wytrzymam bez neta:P pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytko Pytasz czy na stale? Moze lepiej powiem,ze na dosc dlugo,bo nigdy nie mowie nigdy.Moze kiedys do Polski wroce,ale ....? No,niewiem.Corka zacznie tu szkole pozniej Luki (od 5 roku zycia) a nie chce ich przenosic z jednej szkoly do drugiej,bo z tym wiaze sie dodatkowy stres. narazie dzieci tu pojda do szkoly a co dalej czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na moment, bo ledwo widze na oczy... Same zamykaja sie... Edytko- bylismy w pazdzierniku 3 tygodnie w Polsce ochrzcic Anie. Do tego przez Skype rodzice widza mala:-). Pozdrawiam i do jutra!!! Pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilę mam lekki zapiernicz w pracy a muszę sie wyrobić do kolejnego urlopu. Idę od 9 sierpnia na półtora tygodnia. Mam nadzieję ze pogoda nam dopisze. ***\"testosteron\" Chyba bryknę do wypożyczalni. Miałam do was pytanie ale zapomniałam... :P Gapa. A.... już wiem!!! 1) Czy brałyście udział w Nestle - za kody-nagrody. Ja brałam i jak narazie klapa. Nic mi nie przysłali, a wam? 2) Podajecie nadal Vigantol? W jakiej ilości? My podajemy po jednej kropelce codziennie. ****magdasz Na jak długo przylatujesz tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! basiasz :) ja jestem, tez w pracy ukradkiem podczytuje kafe, choc roboty mam full... Ja nie brałam udziału w tej promocji NESTLE, bo przegapiłam wysłania kodów kreskowych :( a chyba teraz na wysłanie to za późno, prawda? A jesli chodzi o Vigantol, to po ostatnim szczepieniu (miesiąc temu) pediatra kazał nam nadal podawać witaminkę i nadal 3 krople (ja oszukuje i daje czasami po 2). Myśle, że jeszcze z pół roku bede podawac i później skosultuje sie z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znjoma ma dobrą pediatrę i jej córeczka ma już 4 latka, zimą podaje jej Vigantol po 2 krople. Latem jest słoneczko, które uzupełnia braki w organ. W tym roku jednak te braki chyba nie będą uzupełnione przez wstrętną pogodę. Buuu.... Ścinałyście swoim dzieciazkom włoski? Dla Damiana nie ma co ścinać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×