Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

flipsik Moj Luki tez jest z 19 lipca,ale moj chodzi dokladnie od 13 maja. :) ale kazde dziecko inaczej sie rozwija takze nie denerwuj sie. Jedne dzieci chodza szybciej inne szybciej mowia. Nie ma reguly na wszystko przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata No to chyba niezły wynik, kiedy dzieciaczek zaczyna chodzić w 10 miesiącu życia?... Mój Miesik za to raczkowanie dopracował do perfekcji i rozwija imponujące prędkości Zastanawiam się czy go kolanka nie bolą, kiedy tak zasuwa po gołych panelach?... A ja chcę mieć córeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flipsik Olaf nie chodzi jeszcze samodzielnie za racze tez nie chce za bardzo, tylko przy meblach śmiga :) podobno jak dziecko nie raczkuje to szybciej chodzi jesli to prawda ze jak chodzi to sie wycisza to podwojnie nie moge sie doczekac jego pierwszych samodzielnych krokow :) moj tez zasuwa po plytkach i zastanawiam sie czy mu ochraniaczy nie zafundowac no i kasku przy okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie, w koncu mialam co poczytac tutaj!!!!!!!!!! Piszecie ze dziciaki staja sie niemozliwe. Moja moimo mojego zakazu, krzyku wlazi n ajezdniei nie moge jej teg oduczyc. Idzie jak burza. Dobrze ze malo aut kolo naszego domu jezdzi. Czasem dogonic jej nie moge bo wrecz ucieka... a poza tym slucha sie i grzeczna jest. U nas weekend byl zajety... W piatek bylismy na disco 3 godzinki. Anie uspalismy i pojechalismy. Szczerze- to po calym dniu z Ania bylam zmeczona i malo tanczylismy ale odprezylam sie, popatrzylam na ludzi. Byl z nami Pawla kolega z ktorym dawno nie widzielismy sie i bylo co do opowidania, wspominania. Pozniej odwiozlam nianie. Dziewczyna smiala sie, ze Ania niani nie potrzebuje, spi jak aniolek. Teraz wolny weekend ma za 2 tygodnie - kto wie moze skorzystamy ponownie!!!! Dopiero pod koniec wrzesnia on awraca do Polski. Jest na ostatnim roku stomatologii. Spokojna, mila Poznanianka. Za tydzien mamy impreze roczkowa, wiec tort, cartering zalatwialismy w sobote. Troche zakupow juz zrobilam, mamy fajne ozdoby do dekoracji domu. W piatek bede stroila nasz domek. Tort bedzie w motylki, kwiatuszki z napisem MAM JUZ ROCZEK - ANIA. Wczoraj bylismy nad Jeziorem Michigan. Pomyslec ze jezioro a wieksze niz Baltyk. Ania uczyla sie plywac i calkiem niezle jej to szlo . Bawila sie w piasku ale przede wszystkim ciagnelo ja do wody. Smialam sie ze po chrzestym na takie zainteresowania wodne (on jest zawodowym nurkiem). Pozniej wkleje fotki na bobasy. A! Jak nacisne piersi- to tez mleko mam. a macie jeszcze ciemny pasek na brzuchu? Ja mam od pepka w dol jeszcze widoczny. Za tydzien ide z Ania na szczepienie wiec zapytam sie czy to normalne jest. Fajnie ze piszcie tutaj.. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie 🌼 Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieciaczków, które mają już Roczek. Rośnijcie zdrowo i wesoło!!! 👄 ❤️ a pomyśleć, że rok temu leżałam jak słoń na kanapie i myślałam, kiedy wreszcie się rozdwoję i zobaczę synusia :D ❤️ Bartuś będzie miał roczek 11 lipca, ale imprezkę robimy 21. Mężuś wraca do Polski za tydzień. Jak u Was z planami wakacyjnymi? Ja niestety (ze względu na pracę) nie moge wziąć urlopu latem. Dlatego biorę ostatniego sierpnia 2 tygodnie. Na weekend wrześniowy planujemy wyjechać w góry. A w ciągu lata zostaje nam jedynie jezioro. ❤️ basiasz gdzie się podziewasz? Pozdrawiam wszystkie mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale fajnie ze piszecie.... Mama Olafka bedziemy trzymac kciuki napewno wszystko sie uda!!! Dawidek chodzi od niedawna ale zdecydowanie jak narazie woli raczkowanie... bylismy wczoraj na calodziennej wycieczce w czestochowie i w zamku w ogrodziencu musze w koncu dac fotki na bobsy ... Magda to super imprezka sie szykuje moze wpadniemy!!! Edytka milego dalszego wypoczynku.... Wszystkie dziewczyny pozdrawiam wakacyjnie choc pogoda to u nas w kratke.... Ja na jednych wakacjach juz bylam w Londynie a w sierpniu planujemu Lebe nad morzem ale to zalezy od pogody i czasu mamy nie normowany czas pracy i roznie to bywa... pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mój Krzyś juz ładnie chodzi, a raczej biega (identycznie jak u Ciebie Magdasz - Ania). Nienadążam za nim, ucieka mi. naszczęście mieszkam w domu, gdzie jest ogrodzenie i mam pewnośc, że nie ucieknie mi na drogę. Ale wszędzie go pełno. Poza tym wydaje mi się, że kolejne zęby się przebijają, bo znów zaczął sie ślinić. Dziewczyny ale Wam zazdroszcze tych wycieczek, wyjazdów (szczególnie kieruje to do Magdasz i Mamusi77). My narazie nie możemy sobie na to pozwolic, po pierwsze, że pracuję, a jak dostanę urlop to mąz niestety bedzie chodził do pracy. Ale za to bedziemy z synkiem duzo czasu spedzać ze sobą :D To juz niedługo, bo już od 14 lipca mam WOLNE!! Juz odliczam dni ;) Iskierko nadzieji, a w jakiej miejscowości będziecie w górach, moze blisko mnie, to zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No to gratulacje mamo Olafka!!!! bedziemy oblewac jakie wykształcenie???? U nas zimno i deszczowo a w sobote planowalismy wypad do Zawoi cała rodzinka maz ma zawody rowerowe i myslalm ze jak bedzie pogoda to tez pooddychamy swiezym gorskim powietrzem moze jeszcze do soboty sie poprawi.... Wiecie ostatnio mam problem bo od kilku dni maly odmawia porannej porcji mleka zawsze wypijal zaraz po przebudzenie butelke mleczka a teraz nie chce i juz pozniej je kanapki??? Ile wasze dzieciaczki pija mleka na dzien??? Zwiekszylam mu pozniejsza porcje kaszki mlecznej ale sama nie wiem czy dosc zjada nabialu... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyższe na KUL w Lublinie jeszce raz dzieki mamusia77 :) mój oli nie pije mleka wogóle-nie chce a ja go nie zmuszam za to polubił serki bakusie wiem ze to jeszce za wcześnie ale strasznie wrzeszczy jak starsza córka je wcina więc i jemu daje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mailam napisac dzis do Was, ale jakos czasu nie mialam, ale jutro nadrobie. Ciesze sie, bo jutro ochlodznie- 24 stopnie maja byc, w koncu upaly dadza spokoj! Bylo juz za goraco! Ide spac, bo po szkole malo przytomna jestem. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Cieszę się że piszecie. Czytam Was regularnie, z pisaniem troszkę gorzej. Mój Mikołaj dziś cały dzień się cieszy. On już taki jest, taki aniołek radosny. Kupiłam mu na roczek takie coś: http://www.allegro.pl/item213520306_nowy_stolik_edukacyjny_od_chicco_2_w_1_express_.html do tego sandałki z Bartka i kapcie (bo to tej pory gania w skarpetkach z ABSami). Teraz powoli myślimy o imprezce roczkowej. Dajecie już dzieciom smażone rzeczy? Mikołaj chodzi już bardzo pewnie, włazi na łóżka i fotele i o dziwo potrafi z nich zejść a nawet go tego nie uczyłam. Pierwsze samodzielne kroczki postawił 1 czerwca, czyli miał troszkę ponad 10 m-cy. Iskierko- pytałaś o plany wakacyjne - my siedzimy w Krakowie. Może wyjedziemy do moich rodziców w góry na kilka dni. Tam też planujemy zrobić roczek. Karo - nie potrafię Ci pomóc z tym pokarmem bo nie karmię od stycznia (karmiłam pół roku), ale z tego co pamiętam to chyba szybko zanikł. Mama olafka i flipsik - cieszę się, że piszecie. Mamusia, Edyta, Magda, Kalla, Sylwia - 🌻 WIELKA BUŻKA DLA WSZYSTKICH MALUCHÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---zieloneszkiełko ja już daję czasem coś smażonego kotleta mielonego,czy schabowego bo Oli nie odpuści każdemu kto w jego obecności buzią rusza stoi uwieszony u nogi dopóki nie dostanie tego co my jemy :) ale nie wygląda jakby pojeść lubił-widocznie ma szybką przemianę materii albo tyle wysiłku w raczkowanie wkłada i wszystko spala :) czasem muszę się po prostu chować z jedzeniem bo myślę ż e w końcu pęknie mu ten chudy brzuszek (aż wstyd sie przyznać-ale tak jest) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Wszystkiego najlepszego dla Bartusia Iskierki:)🌻🌻🌻:)) Dziś kończy roczek więc 100 lat:) Mi smutno, bo siedze sama z Mają , tęskni mi się za mężulkiem (nawet się nie mam z kim pokłócić):) od poniedziałku do dzisiaj byłam moja siostra u mnie ale już pojechała i zostałam sama. A ja - zwierzę stadne- nie lubię samotności a mój Majątek już śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat dla Bartusia!!! Wszystkiego najlepszego!!!! Duzo zdrowka, usmiechu na twarzy i samych pogodnych dni!!!! Mamo Olafka- ja tez czasem daje cos smazonego. Z reszta po mojej Ani widac ze lubi pojesc:-). Karo- nie smuc sie. Chociaz masz Majeczke i nas:-). Za tydzien w szkole mam prezentacje i musze zrobic slajdy i jakies przemowienie walnac a boje sie jak cholera . Pawel ma dzies wolne, wiec na urodziny troche kupowalismy jedzonka, alkoholi (bedzie symbolicznie). Ochlodzilo sie, jest 26 stopni i jestem zadowlona bo juz nie szlo zyc w takim upale. Lece obiadek wstawe, dzis robie pulpeciki w sosie serowym. Ciekawe czy wyjdzie, jakis przepis mam z Naj czy Pani Domu:-). Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok! 100 lat dla Anusi!!! życzy Olafek z mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim... :) Zacznę od życzeń dla Ani córeczki Magdasz: Duzo, dużo zdrówka i słodyczy, samych szćzęśliwych i ciekawych dni oraz mnóstwo prezentów i pysznego torcika z okazji ukończenia pierwszego roczku zycia!!!! Jeszcze tylko dzisiaj w pracy i od godz. 16 mam weekend a później urlopik do końca lipca... Mam nadzieję, że sobie odpocznę i poleniuchuję z moim skarbkiem Krzysiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Anusi 🌻 100 lat 100 lat niech zje ,zyje nam :) 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Bukiecik od Lukaszka :)😘 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Klikam z pracy, bo szefowa na urlopie :D Dzisiaj piątek 13. Mój mężus wraca do domku. Jak ja się cieszę. :D Dziękuję wszystkim za życzenia dla Bartusia. Imprezę roczkową robimy 21 lipca. Ale dokładnie 11 lipca o 20.50 w godzinę jego urodzin, położyłam mu akcesoria roczkowe :D i Bartuś wybrał różaniec, a potem długopis. Kieliszek podniósł i go wyrzucił. Był to fajny dzień, tylko szkoda, że bez tatusia. Bardzo zaskoczył mnie jeden prezencik, całkiem tylko od znajomej osoby - 12 róż na 12 miesięcy. Ja Bartusiowi prezencik kupię dopiero w niedzielę. Muszę tort dzisiaj zamówić. Zastanawiałam się jaki i doszłam do wniosku, że tradycyjny, bo zapowiadają w końcu upały. Jak to zleciało,.........................niadawno był w brzuszku, a już ma roczek. ❤️ Dla Anusi 100 LAT!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierko🌻 Dla Bartusia i dla Ciebie wszystkiego Najlepszego. Spoznione,ale szczere. gapa ze mnie,ale wybacz mi. Szukalam tabelki i :( nie moge znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Moja Ania skonczyla dzis roczek! O tej porze rok temu juz byla z nami. Cala noc i wczorajszy dzien przezywalam i wsponinalam porod. A rano o 6:50 ania zaplakala a to wlasnie o tej porze urodzila sie. z Pawlem zerwalam sie i do niej pobieglismy a ta dalej spala se smacznie. Siedzieliesmy na lozku i wspominalismy jak to bylo jak ona urodzila sie, jak dzwonilismy do Polski, po znajomych, rodzinie z dobrymi wiesciami... Oj wspomnienia... Nata, Kalla, Mama Olafka - dziekujemy za zyczonka! Cieszymy sie ze pamietalyscie!!!! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Magdysz
🌼Wszyskiego najlepszego dla Anulki🌼 Niech sie zdrowo chowa i bedzie szczesliwa :) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) 🌻🌻🌻 sto lat, miłości i dużo uśmiechów dla nowego roczniaczka - Anusi:)) 🌻🌻🌻:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkiego najleprzego dla Ani niech zawsze sie usmiecha i ma radosna minke i niech kochaja wszysce roczkową tą dziewczynke!!!🌼🌼 Wszystkiego najleprzego dla Bartusia troche zagapilam przepraszam !!!!!!🌼🌼 Ja caly tydzien zalatwialam lokal i w koncu mam umowe w reku i od wrzesnia otwieram sklep z ciuchami dla dzieci i roznymi akcesoriami bardzo sie ciesze bo dobre miejsce w centrum miasta, i duzy odremontowany sklep , wiec teraz mam kupe pracy bo musze zaprojektowac meble i cala przestrzena pozniej zapelnic ja towarem, no i jeszcze zostaje zatrudnienie pracownikow...mysle dam rady z tym wszystkim zdazyc... A jutro w ramach wakacji wyjezdzamy cala rodzinka do Zawoji pod Babia gora, mysle ze pogoda dopisze i bedzie fajna wyprawa.. Pozdrawiam pappapapa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam! U Was noc u mnie wieczor. Ania kapie sie... a ja klikam. Dziekuje jeszcze raz za zyczenia!!!!! Jutro impreza duza, dzis bylismy we 3. Ania miala mini tort i swieczke ale plomien raczka gasila i parzyla raczke. Ciekawe jak jutro bedzie przy duzym torcie:-). Dalismy jej rower i miala zabawe!!!! Rodzice powysylali dla wnusi paczki wiec i te otwieralismy... Bylo super. Pozniej spacer... no i teraz kapu kapu... Spadam, pozdrawiam! A! Mamusia- fajny pomysl z tym sklepem! Bede trzymala kciuki za powodzenie w biznesie!!!!! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezowy weekend skonczony. Zostaly wspomnienia i fotki:-). Wkleilam troche na bobasy. A teraz STO LAT STO LAT dla Igorka, synka Ogink!!!! Wszystkiego najlepszego!!!!! Duzo zdrowka i wszystkiego naj, naj, naj... lepszego!!!!! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdasz Bardzo bardzo dziękujemy! Rzadko tu bywam ostatnio, bo remont mam w domu, który się ciągnie niemiłosiernie. Co raz jakiś \"fachowiec\" wystawia nas do wiatru, a my się męczymy z tym chlewikiem. Dzisiaj też się wkurzyłam na jednego i taki miałam humor skitrany, weszłam tak sobie zobaczyć co tutaj słychać, a tu taka miła niespodzianka. Nawet nie wiesz jak mi się miło zrobiło :-) Ja i Igorek też życzymy wszystkim dzieciaczkom wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i radości. A dla Anulki specjalne buziaki 😘 😘 😘 od małego mężczyzny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik jeszcze zanim polnoc wybije wszystkiego Najlepszego dla Synusia z okazji pierwszych urodzinek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×