Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Gość dziewczyny ej
wiedziałam że tak skonczy sie Wam temat na nowym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę tylko koniec swojego nosa? Czy Ty wiesz co mówisz? Wiesz? Chyba niekoniecznie... TY nie decydowałaś? Oj,biedna Ty... A może trzeba się było zapytac zanim nowe forum założyłas co Gibsia,Szkiełko i reszta myśli? Nie wpadłas na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Pamiętacie mnie jeszcze??? Widze , ze toczy sie tu jakas wojna...hmmm Niesstety nie nadrobie czytania ale mam nadzieje ze w malym skrocie napiszecie mi co tam u was slychac kochane :0 🌻 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mała HPW, ja przynajmniej cie pamiętam? Wojna trwa, ale nas nie dotyczy! Jak tam twoje dziewczynki? I gdzie w koncu teraz jesteś? Jednak kafe ma te przewagę, że zawsze mogą wpaść nieoczekiwani goście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieoczekiwani ale mam nadzieje mili :) dziewczynki rosna jak na drozdzach...jedna popisuje sie przed druga...trzeba miec oczy na okolo glowy.Wiktoria pokazuje Natalia powtarza.Mlodsza juz dosc duzo mowi wiec nie ma problemow wiekszych zeby jej dogodzic hehe. jestem w polsce bo ciut pokomplikowaly sie sprawy... ale nie jest zle... robie wlasnie prawo jady na kategorie C zaraz po nim C+E i zamierzam jezdzic TIR-ami - robic to co kocham i uwielbiam a co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Ineska 🌻 Witaj miło że i Ty mnie pamietasz jeszcze.Co tam u Was ? Jak chowa sie Oliwcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powalilaś mnie na kolana :) Jak to TIR-ami!!?? Oczywiscie, że mili! Tak własnie chciałam napisać. U nas powolutku, koncentruję się całkowicie na Kornelii, kazdą chwile wolną od pracy spedzam z nią, bo wiem jak szybko mija taki piękny okres u dziecka :( Kornelia bardzo dużo mówi, mało je i sika w pieluchy, na razie nawet nie próbuje jej odzwyczajać. Może inne dziewczyny tez się odezwą: Ognik, Karo, Kamilla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapodam pytanie
a czemu wy lipcowki mieszacie sie z czerwcowkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze wracacie i odchodzicie z forum. To tak jak ja. Obiecuję pisać a potem coś zawsze jest innego. Każdą z was pamiętam. Dziewczyny nie macie ochoty przesiesć sie na inne forum. Tam gdzie piszemy od niedawna. Bezpieczniejsze od złych uroków. Jest tam naprawdę OK. Skontaktujcie sie z Ineską. Fajnie aby wróciła nasza stara paczka jeszcze za czasów brzuszka. ***mała HPW niezla jestes TIRAMi??? to będziesz na dłużej jeździc w trasy??? a dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzywam się :-) Zbierałam się i zbierałam do napisania, ale ciągle coś mi przeszkadzało. Mój łobuziak jest strasznie kochany i strasznie rozbrykany. Nie chce chodzić za rączkę i robi mi cyrki typu klękanie na chodniku... Poza tym że on chodzić nie umie, tylko biegać. Mówi dużo, ale po swojemu, nie chce powtarzać. Nie zmuszam go. Jakoś się dogadujemy :-D Słychać coraz więcej nowych sylab i dźwięków, więc chyba idzie ku dobremu. Z jedzeniem jest różnie, czasami przez cały dzień ledwo skubnie, a czasem co chwilę woła \"mniam mniam\". Wygląda normalnie, waży ok. 12 kg, więc chyba w normie. Z nocnikiem bez zmian - jak się trafi. Czekam aż się zrobi cieplej, to się tym bardziej zajmę. Nadal się złości byle czego, wystarczy że coś jest nie po jego myśli. I często reaguje biciem. A ja nie mam pojęcia skąd się to u niego wzięło. Próbuję metod superniani, trochę się sprawdzają. Problem jest chyba w tym, że on jest chyba jeszcze za mały żeby zrozumieć niektóre rzeczy, nie wiem już sama. Ostatnio uwielbia się chować albo podglądać :-D Udajemy że go nie widzimy, a on się cieszy. Lubi oglądać książeczki i próbuje naśladować zwierzątka. Coraz mądrzej bawi się zabawkami. Lubi piramidki, dreawniane puzzle i kredki. Albo sobie coś rysuje po swojemu albo ogląda kolory. Kupiłam ostatnio pisaki zmywalne i miał super radochę jak mógł mi pomalować rękę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ognik, apel poskutkował :) Mam wyczytywać po nazwiskach? ;) Moja Kornelia uwielbia książeczki, a ostatnio jest na tapecie bajeczka o "Czerwonym Kaputku". Pisanie tez jest na topie, ostatnio przyzozdobiła kredkami świecowymi całą ławę. Na rękach ma tatuaże zrobione długopisem. W dalszym ciągu uwielbia mopa i szcotkę na kiju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiasz to nie tak. Tamto forum jest inne, tam jest fajnie jak kilka osób jest zalogowanych i pisze on-line. Tam nie wpadną osoby dawno nie widziane, tak jak dzisiaj. Ja tu zostane do końca ;) Moge pisać i tam i tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) juz po weekendzie :/ a szkoda. Bylismy u teściow, Krzys wariował jak zawsze, pełno go wszedzie, powoli nie wyrabiam z nim ;) Mała HPW pewnie, że Cię pamietam.... tez mi pytanie... Ale mnie zaskoczyłaś o jeździe TIRami, przyznam, że nigdy nie widziałam kobiety za kierownić TIRa, ale wiadomo trzeba realizować sie to co się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) juz po weekendzie :/ a szkoda. Bylismy u teściow, Krzys wariował jak zawsze, pełno go wszedzie, powoli nie wyrabiam z nim ;) Mała HPW pewnie, że Cię pamietam.... tez mi pytanie... Ale mnie zaskoczyłaś o jeździe TIRami, przyznam, że nigdy nie widziałam kobiety za kierownić TIRa, ale wiadomo trzeba realizować sie to co się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga cieszę się, że nie odchodzisz z kaffe, bo ja też sie nigdzie nie ruszam. A już myslałam, że bede sama tu na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivia, Hanuś wpadajcie częściej 🖐️ wniosłyście tyle ożywienia w ten topik :) Nawet Kalla się odezwała :) Wiem, wiem praca, dom, nauka i totalny brak czasu. A jak mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam nadzieje, że pomimo przejścia na nowe forum, lipcóweczki tez tu od czasu do czasu zaglądniecie i skrobniecie co u Was i dzieciaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie zarzekałam, że będe do końca, ale ostatnio myślałam, że koniec juz nadszedł, ale nie :) Kafe ma swój urok. I nie piszcie, że tu jest "syf" bo gdyby nie cafe, nie poznałybyście się! Najpierw spotkałyście sie tutaj, a dopiero potem, poprzenosiłyście się gdzie indziej. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****KOBIETKI 🌻 TIR to cos fascynujacego...Dluzsze trasy odpadaja narazie z wiadomych powodow ;) Narazie bedzie cos blizej bo sa tez takie mozliwosci :) A fascynacja juz od namlodszych lat a teraz czas na realizacje :) I to prawda w Polsce kobiet za kołkiem takiego \"malenstwa\" jest niewiele ale sa :) i znam pare hehe co do natalki to siada na nocnik i wola siusiu ale jeszcze ma pieluchy. ktos cos wspaminal o drugim forum moge prosic o linka na moja poczte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga przyznam sie bez bicia, że srednio co 3 dni tu wpadam :D, mam sentyment do tego forum dzieki, że pytasz o mamę - jest już w domu. Przed świętami wrociła, ze szpitala. Czuje sie dobrze. Wczoraj robiła badania prób watrobowych, widać, że bilirubina, Aspat, Alat spada. Nie ma jeszcze w normie wyników, ale wszystko musi mieć czas. Ponadto jest na ścisłej diecie i duzo odpoczywa (moj tata nadal sprawuje piecze nad Krzysiem, bo mama broń Boze nie może brać dziecka na rece, czy biegać za nim). Za 2 miesiące jedzie do W-wy na dokładniejsze badania. Wtedy bedziemy wiedzieć czy bedzie nosicielem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalla dobrze, że z mamą lepiej. Musi byc dobrze! Link do nowego forum, moze ci podac Ineska, ponieważ jest to jej forum. Minusem jest to, że można sobie wybierać osoby z którym sie chce pisać ;). Jak \"źle\" piszesz to cię wywalają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zopomniałam zaprytac: a jak z "Tirowcami", tez stoją przy drogach jak "Tirówki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Ineska🌻 wiec zwracam sie do ciebie jesli to nie problem o linka na moja poczte na drugie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×