Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

na poczatek pozdrawiam lipcowki..i od razu prosze o wybaczenie ze osmielam sie wtracicale coz..pewne teksty wymagaja sprostowania... otoz...INESKO....Cytat: Po drugie,lepiej pisac o madrych rzeczach niz o tym np o tym.w jakis sposob sie dzisiaj kochalam z mezem ...o co co chodzilo???boo chyba do Hanki tego nie napisalas...bo raczej ciebie i twoje wybryki w kuchni z mezem \"przyjemnosc\" mialam czytac..a po drugie to raczej twoja nowa przyjaciolka o pseudo GRUDNIOWA ma chyba wiecej do napisania na wyzej wymieniony temat... Viva....pojechalas po bandzie w sposob prostacki...skoro Hanka nie odpowiadala na meile..nie odpowiadala na gg to chyba o czyms swiadczylo prawda????nie dotarlo do ciebie ze poprostu nie chce z toba rozmawiac???? wogole to krew was zalewa ze nie jestescie z nami na prywatnym...tylko wy dwie nie zostalyscie zaproszone...i szlag was trafia ze wszystkie przeszly a wy nie!!1a dlaczego????no coz...wy pewnie nie znacie odpowiedzi..bo skad..bo wy to pewna niewinnosc i ucielesnienie slodyczy i dobroci... i jak inesko i viva mozecie pisac o przyjazni?o wylaniu z forum?przeciez to pewna administratorka sama nas po kolei blokowala...a wykasowanie forum????liczy sie glos wiekszosci...zostal on podjety ...a na poczatku Hanka nie chciala wykasowania forum tylko swoich postow...wiec mylicie tematy... a skoro juz napisalam oglednie chociaz ciezsze slowa cisna sie na usta chce ostrzec dziewczyny ktore przechodza na prywatne forum ineski...nie znacie mnie...ale uwazajcie ..szczegolnie na nowa \"przyjzan\"na tym forum..bo mozecie zalowac..i uwazajcie na to co piszecie,bo prawdopodobnie nie macie uprawnien do wykasowania swoich postow..moze sie tak zdazyc,ze nie spasujecie komus i zostaniecie zablkowane..ale kawalek waszego zycia tam zostanie i zdjecia tez...wiadomo,,,na prywatnym mozna sie otworzyc..pisac wiecej niz na kaffe...ale uwazajcie..nie wszystkie znacie sie na tyle...i o czyms swiadczy to ze walsnie ineska i viva nie zostaly dopuszczone do naszego prywatnego forum... pozdrawiam i zycze rozwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****agula-kruszyna🌻 co do forum i innych spraw ja sie nie wypowiadam...dlugom mnie nie bylo wiec nie wiem co i jak sie dzialo .kto i czym sobie przeskrabal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapodam pytanie
jeszcze sierpniowka tu miesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula Kruszyna ;-)Widzę ze się troszkę podenerwowałaś tym wszystkim :) Ale chce ci tylko jedno napisać, ze nie będę komentowała Twojej wypowiedzi, bo nie warto zniżać się do twojego marnego poziomu, nie będę. Jestescie niczego wart i tyle!!! I nie zmienie zdania o was. Moglabym wiele tu napisac , ale nie chce tego robic tak publicznie , jak ty to robisz. Jestes doskonala w tym. Przeciez wiesz.... A co dziewczyny z tego forum sobie o mnie pomyslą, to ich sprawa, mam nadzieje ze są mądrzejsze niż wy i wyciągną z tego jakieś wnioski czytając to co jest tu napisane. I mam nadzieje ze będzie to juz moj ostatni post na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaga cytuje : "Minusem jest to, że można sobie wybierać osoby z którym sie chce pisać . Jak "źle" piszesz to cię wywalają " ja nie praktykuje takich metod jak gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaHWP oczywiscie ze podam, czemu nie :) daj mi tylko namiary na siebie , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto kogo wywalił i o co poszło i wcale mnie to nie obchodzi. Ineska wywnioskowałam, że wywalają :) Nie myślałam o Tobie :) A tak w ogóle to czy wy macie jakąś obsesję, że wszyscy wam wszystkiego zazdroszczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula-kruszyna - no faktycznie... Po prostacku to się Hanka wg mnie zachowala... Bez klasy,nie fair itd. Tyle mam do powiedzenia. A szanownej Pani korona by z głowy nie spadła jakby napisała : \"\"Nie mam ochoty gadac z Tobą\" Prawda? Tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula i żeby było jasne...w dupie mam taką "przyjaźń" ,wiesz? Leje na to nowe forum! Wiesz? Niektóre zrobiły mi przysługę zabierając się i na nowe forum idąc.Pisałam o tym,a Ty chyba nie doczytałaś...Hehe...Jakoś nie tęskno mi za Wami...nie płakałam ...i jest git... Zostałam na lutym i cieszę się ogromnie,bo mam do czynienia z normalnymi dziewczynami....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapodam pytanie
typowe babskie forum-same kłotnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viva...czemu tak nerwowo..zabolaly cie moje slowa?skoro centralnie masz to w duupie to czemu tak sie dobijalas na ggdo wszystkich zeby do nas dolaczyc???wesze zdrade ale co mi tam... inesko znizajac sie do mojego poziomu???ty musialabys dorosnac bo ci jeszcze wiele brakuje...:) napisze po twojemu zebys zalapala...czytaj uwaznie...beztalencie to ty misiu , szkoda tylko ze zamiast podać konkretne argumenty używasz słów ktore sa puste.... Ale się wybacza ;-) a czemu ? Bo klapnięte uszko masz :) Teraz sobie smacznie śpij disco polo sobie śnij :) Wiesz, po czym poznaje sie czlowieka - po tym, czy umie zmilczec, zamiast wykrzykiwac swoje nietrafione racje. Napisalas o jednego posta za duzo. Ja juz nie napisze nic, bo wiem, kiedy sie wycofac. Dobranoc wszystkim, ktorym sie chcialo to wszystko czytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 57812852252
Agula , tylko ze Ineska to zrobiła wczesniej od ciebie, napisala to co miala napisac i skonczyla z tobą rozmowę :P Byla szybsza i zrobila to z klasą, nie to co ty,ty moja mała, słodka, złoslila gnido!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapodam pytanie
agula Ty naprawde złosliwa jestes :O po co sie wtracasz do lipcowek jak przeszłas do czerwcowek chociaz jestes sierpniowa mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo ja piernicze
wiecie co? wasza kłotnia tu na forum świadczy o tym że brak wam zajęcia! niewazne kto komu i co, ale to ze podobno jestescie matki, zony......a w rzeczywistości gówniary, bo matka zajmuje sie dzieckiem a nie w necie siedzi i roztrząsa bzdurne rzeczy, stateczna żona powinna sie skupic na mężu i sprawach domowych....biedne dziewczyny, widocznie nawet w realu są tak przykre dla otoczenia ze cały ich świat jest w ekranie monitora, biedne dzieciaczki mające takie matki! biedne równiez lipcówki ktore zamiast pisac i czytac o sprawach je interesujących muszą czytac wywody furiatek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEEEEE taaaaaaaam się kłócicie !!! ;) 🌻 GIO się wnuczek urodził :):):) 🌻🌻 Czy to nie cudowny moment gdy rodzi się mały człowiek ? :)❤️ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha dzięki za wiadomość 🌻. Przekaż Gio gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu bywam tam bywam
57812852252 Agula , tylko ze Ineska to zrobiła wczesniej od ciebie, napisala to co miala napisac i skonczyla z tobą rozmowę Byla szybsza i zrobila to z klasą, nie to co ty,ty moja mała, słodka, złoslila gnido!! Ineska w sensie że to nie ty ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tu bywam
Oczywiście że te złośliwe pomarańcze to Ineska, ona tak lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd ten konflikt ani przez co ani przez kogo. Nie interesuje mnie to bo mnie nie dotyczy. Ale pamietajcie, ze każdy człowiek ma swoje zdanie, a róznica poglądów nie musi kończyć się kłótnią. Pozdrawiam i idę bawić sie z Damianem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ALE TU RUCH:p mnie rowniez nie obchodzi o co chodzi wazne ze cos sie zaczel dziac i dziewczyny pisza.choc ja sama obiecuje z ebede pisac a potem cisza. mala hpw pelen podziw no i gratulacje dla natalki za postepy zreszta dla reszty dzieciaczkow tez. wiecie wiosna przyszla a ja jestem umierajaca.mam zatoki nosowe chore.koszmar no i sknczylo sie na antybiotyku i uziemnieniu w domu.malla jest u babci bo ja nie mam sily a szkoda mi zeby dziecko w tka piekna pogode w domu siedzialo. mamuska poprosze jak juz wspomniallam o twoj numet tel bo mi sie wykasowal. w piatek ide do gin i ciekawa jestem co u mojej malej?wciaz mam problem z imieniem.ktoras pisalla o lenie bardzo ladnie i tez bierzemy pod uwage. ja rowniez troche boje sie porodu bo wiem juz o co chodzi choc porod zuzi nie byl czyms strasznym to mimo woli czlowiek sie nakreca .z zakupow to nie mam nic kupionego poprostu brak czasu ale co tam 4 zaczynam 7 miesiac wiec jeszcze troche czasu zostalo buziaki i goooooraco pozdrawiam z cieplutkiej pyrlandiiii🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2648 wstyd.....
Agula jak zawsze prosta ..... bezczelna jak zwykle..nic sie nie zmieniła...ech.. Ines brawo..nie zniżaj się do jej poziomu.. Vivka dobrze że już tu w tym ich burdelu nie jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapodam pytanie
no Agula mnie zawiodła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2648 wstyd..... fakt...to juz burdel...bagno,dno itp. Cieszę się,że tam mnie nie ma...Nie lubię kłamstwa,włażenia komuś w tyłek a potem sprzedawania kopa ...i tyle.... Mam nadzieję jednak,że co niektóre panny otworzą oczka na poczynania Hanki i zabiorą się gdzie pieprz rośnie...na ich miejscu już bym to zrobiła,ale są dorosłe...co im będę tłumaczyc... Poza tym ...ja tylko koniec swego nosa widzę,nie? Buahahaha...dobre to było... Hanka - nie chciałas prywatnie ,na GG,na Klasie ze mną gadac to proszę poszło do publicznej oceny...Sama tego chciałas... Dupę mi obsmarowałas i tyle...Powodzenia na forum.Ciekawa jestem jak długo tak jeszcze pociągniesz. zapodam pytanie - nie tylko Ciebie...mnie tez i tego się nie spodziewałam... Bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivia zajmij sie rodziną
naucz sie byc matką i żoną!ale cóz próżne me gadanie bo ty małolata jestes i zachowujesz sie jak gówniara....cóz na forum umiesz tylko zasmiecac głupimi tematami zamiast pokazac klase i zachowac sie jak na "podobno" dorosłą kobiete przystoi............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przejdziesz w życiu tyle co ja to pogadamy...a teraz się odpieprz ode mnie ok? Nie znasz mnie a się wypowiadasz...no chyba,że mnie znasz a brak odwagi sie przyznac kim jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivia zajmij się sobą
i nie kompromituj ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapadam pytanie
dla mnie Vivian jest szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję nie robić śmietniska ... z tematu lipcówek bo to zwyczajnie nie fair .....to temat dziewczyn i sobie tu piszą ....więc nie uważam ,żeby uczciwe było ...robienie tutaj tematu \"obrzucanie błotem\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22222
acha nie wtracaj sie wszedzie musisz dolozyc swoje 4-litery???żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×